Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szemhéjplasztika fórum

Szemhéjplasztika (beszélgetős fórum)


876. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 873. - Cristinah)
2011. márc. 30. 21:28
Köszönjük a képeket,nagyon kíváncsi vagyok az eredményre, sztem igazán látványos lesz a te átalakulásod is!Olyan izgalmas, mintha teljesen új szemeket kapna mindenki a műtét után!
875. sóvárgó (válaszként erre: 874. - Nikolka16)
2011. márc. 30. 21:21
Lesznek majd képeid előtte-utána állapotról? Kíváncsiak vagyunk ám nagyon!
2011. márc. 30. 20:47

Sziasztok!

Egyszer már jelentkeztem itt, és utána is sokat olvasgattalak benneteket, csak én nem írtam.

Viszont közben azért zajlottak az események, és ma reggel csinált felső szemhéjplasztikát nekem Ignácz doktornő. Én is be voltam parázva, mint mindenki, de gyorsan túl voltam rajta. Elég jól vagyok, bár nem akarom elkiabálni.

Viszont lenne hozzátok pár kérdésem. Egyrészt, a bal szemem nem csukódik be teljesen, bár azt mondta a doktornő, hogy ez tök normális, mivel abban maradtunk, hogy a lehető legtöbbet vegye ki a bőrből, amit lehet, és a dagadásos fázis után ez megszűnik. Volt valakinek ilyen? Ha igen, mit csináltatok, hogy a lehető legkevésbé legyen ez kellemetlen? A másik, Gabci, Pilluci, Ti használtatok valamit, vagy mit csináltatok, mert a képeitek alapján nagyon gyorsan lement a duzzanat és az elszíneződés, és gyönyörű a szemetek?

Köszönöm a válaszokat, és mindenkinek jó gyógyulást kívánok, aki pedig hezitál, annak azt mondanám, ne tegye, vágjon bele!

2011. márc. 30. 12:47

Köszi csajok, mindenkinek!!! Képeket feltettem, adatlapon.

Nincs semmi váladék, semmi fájdalom. Tök jól vagyok, azon kívül, hogy csak a résen kukucskálok!

Engem dr. Sashegyi Mihály műtött, többször szerepelt már tv-ben, esetleg onnan ismerhetitek.

Jegelem, kicsit főzök, de semmi előrehajlás!

puszi mindenkinek

872. sóvárgó (válaszként erre: 867. - Cristinah)
2011. márc. 30. 09:18
Gratulálok, gyors gyógyulást és várju a képeket!!!!!!!!!!!!!!!!
871. sóvárgó (válaszként erre: 870. - Butaliba)
2011. márc. 30. 09:17
Egyet értek Veled! Én is jobban szeretem nézegetni a fórumozók által feltett képeket.
870. butaliba (válaszként erre: 867. - Cristinah)
2011. márc. 29. 22:40

Üdv a lábadozók táborábanm :)

Ki műtött ?

Mindenképpen tegyél fel képeket!

Én amikor megláttam pilluci képét másnap már hívtam is a doktornőt és 2 hét múlva meg is csináltattam ! Sokat számít ha nem a klinikák hivatalos előtte-utána képét látja az ember.

Gyors és problémamentes gyógyulást ! :)

869. vajdai (válaszként erre: 867. - Cristinah)
2011. márc. 29. 19:27

Gratula! Jó döntést hoztál. Ki volt az orvosod?

Hamar fogsz gyógyulni. Próbálj több párnán aludni. Nekem is vérezgetett de semmi baj nem lett.

868. Boncz (válaszként erre: 867. - Cristinah)
2011. márc. 29. 19:14

Szia, biztosan nem fogod megbánni, nem kellett volna annyit tipródni. Gyorsan gyógyul, varratszedés után már látod az eredményt és utána napról-napra szebb lesz!

Műtét után egy két napig természetes a savózás, ne nyúlj a sebhez, majd szépen beszárad.

2011. márc. 29. 18:53

üdv, ha valaki itt van!

3 év tipródás után döntöttem, ma műtöttek.

A régi látványról tudok feltölteni, meg a mostani állapotról képet.

Egy fájdalomcsillapítót vettem be délkörül.

Már kezd lilulni, és könnyes a szemem, nem túl jól látok.

Picit vérezgetett a jobb.

Ha kérdésetek mvan, írjatok levelet.

866. sóvárgó (válaszként erre: 865. - Butaliba)
2011. márc. 28. 18:18
Hát van ebben igazság amit mondasz. De úgyis én döntök, egyenlőre a véleménye érdekel.
865. butaliba (válaszként erre: 864. - Sóvárgó)
2011. márc. 28. 16:48

Szerintem a sebészek inkáb azt fogják mondani, hogy igen most ! :) Az a biztos amit már megműtöttek és megkapták érte a pénzt.

Ha téged még nem zavar annyira, sztem várj kicsit. Főleg, hogy állítólag 6-8 év múlva általában ismételni kell.

864. sóvárgó (válaszként erre: 860. - Butaliba)
2011. márc. 28. 13:58

Nálad nagyon léátványos a változás és nagyon szép lett a szemed. Anyukámat is rá akartam beszélni, mert őt már a látásban is zavarja. Először tetszett neki az ötlet, de most már tiltakozik. Azóta nem erőltetem.

Nálam még nem olyan vészes, de a sminkelésnél már igen csak zavar. Azért akarok beszélni plasztikai sebésszel hogy ő mit javasol legyen-e most (bár ez a "most" ez anyagi függő) vagy várjak vele még 1-2 évet. Erre olyan sebész tudna szerintem válaszolni akinek sok tapasztalata van a szemhéjplasztika területén.

2011. márc. 28. 09:41

Köszi a dícséreteket!

Engem dr. László Zsolt, műtött- itt szokott hirdetni jobbra, én most is látom :-).

A thermage-ről itt olvashattok: [link] De mint írtam, nálam nem járt látványos eredménnyel. Annyi volt, hogy a szemem alatti táskásodás sokat javult, volt egy kis "pukli", amit tényleg megszüntetett. A legtöbb plasztikai sebész mindent operál, a műtétek 95%-a mellplasztika... de azt mondják, egyre gyakoribb a szemhéj plasztika is. Viszont elég eltérőek a módszerek, van aki nem hajlandó egyszerre operálni az alsót-felsőt, van aki már 2 nap után varratot szed...

862. 4ab67f870d (válaszként erre: 859. - Sóvárgó)
2011. márc. 28. 08:54
Szegeden van a szemészeti klinikán egy egyetemi tanár, dr. Végh Mihály. Csodás eredményei vannak.
2011. márc. 27. 23:28
Elvileg magas faktorú krémmel és szemüvegben kimehetsz de vigyázni kell mert a heg hamar leég és maradandóan elszíneződhet.
860. butaliba (válaszként erre: 859. - Sóvárgó)
2011. márc. 27. 23:06

Engem is ő műtött.

Nézd meg a képeimet, igaz még nem a végleges eredmény .

859. sóvárgó (válaszként erre: 852. - Pityputy01)
2011. márc. 27. 22:21

Nagyon szép lettél!

Ha nem érzed tolakodásnak, megírhatnád priviben ki műtőtt. Rengeteg plasztikai sebész van, de mindegyiknek meg van a specialitása. Én olyat keresek aki kimondottan a szem plasztika területén szerzett nagyobb tapasztalatot. Eddig csak Ignácz doktornőről hallottam.

858. sóvárgó (válaszként erre: 856. - Butaliba)
2011. márc. 27. 22:15
Pedig csak a nyár alkalmas, mert én akkor nem dolgozom. Ősztől nyár elejéig dolgozom és sminkelnem kell. Szabadságot nem tudok kivenni, ebben a szakmában ilyen nincs sajnos. Meddig nem lehet napra menni? Mert tudok én otthon ülni a szobában, ha kell napszemüvegben is:-)))) Már amennyiben ez megoldás a problémára.
857. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 852. - Pityputy01)
2011. márc. 27. 21:28

Szia!

Egyszerűen csodálatosak lettek a szemeid, biztosan nagyon büszke is vagy rájuk, gratula!!!!!

856. butaliba (válaszként erre: 851. - Sóvárgó)
2011. márc. 27. 20:40

Szia sóvárgó !

Szemhéjplasztikát nyáron semmiképp ne csináltass !

A napsütés nincs velünk a gyógyulási szakban :)

Halaszd inkább őszre.

Úgy rémlik Ignácz doktornő nyáron nem is csinálja.

Nekem 3 hetes a szemem de már most élvezem a sminkelés új dimenzióit ! :)

855. butaliba (válaszként erre: 852. - Pityputy01)
2011. márc. 27. 20:36

Nagyon szép lett a szemed !

Elmomndanád mi az a thermage ?

854. nibiru61 (válaszként erre: 852. - Pityputy01)
2011. márc. 27. 20:19

Kedves Pityputy!


Még hogy nincsenek csodák!!!

Igen is vannak, ahogy az új szemeidet nézegetem...


Szerintem csodásak lettek!!!

:) :)

853. 4ab67f870d (válaszként erre: 852. - Pityputy01)
2011. márc. 27. 18:44
Nagyon szép lett :-)
2011. márc. 27. 18:13

Sziasztok!


Raktam fel képeket, ez előtte az elég silány, egy meglévő fotóból vágtam ki, mert a régi telcsimből nem tudtam berakni a gépbe. Most 25 naposak a szemeim....

Valaki írt korábban a Thermage-ről. Én megcsináltattam még 1,5 éve, és nem mondom, hogy semmit sem használt, de keveset.... és többe került, mint most a műtét, szóval én inkább lebeszélnék erről mindenkit, nem éri meg.

Nekem alsó-felső volt egyszerre, nem tudom, hogy külön-külön jobb lett-e volna, én az alsónál nem látok annyira látványos változást, mit a felsőnél, illetve, mint amit vártam, de hát csodák nincsenek, azért jobb lett. Bár már egyre kevésbé, de még érzem a szemeimet. A varratszedésig pocsék, nem fáj csak kellemetlen, aztán tényleg gyorsan gyógyul. Nekem alul volt két nagy bevérzés, az pont két hét alatt tűnt el. Most még hébe-hóba ödémás egy kicsit.

2011. márc. 27. 09:56

Szervusztok Lányok!


A mellplasztikáról kukkantottam át hozzátok. Nyáron meg szeretném csináltatni a szoptatástól elmúlt melleimet. viszont egy ideje nézegetem a szememet a tükörben, húzogatom a szemhéjamat és mindig megállapítom, hogy pedig ez régebben nem ilyen volt. A szemem alatti táskákra sem emlékszem, ami valószínű így is van, mert akkor nem 40 éves voltam.:-)))

Munkámhoz muszáj sminkelni és mindig miután elkészültem elengedem a felhúzott szemöldököm és kezdhetem előről mert semmi nem látszik. Gondolom ismerősen hangzik amit leírtam. Valahogy a cicis galériába került Hajka fotója és akkor kezdtem el kacérkodni az ötlettel.

Gondoltam benézek és megnézem az itteni galériát de itt sajnos nincs. Fotót is nagyon kevesen raktatok fel.

Persze nem biztos, hogy ezen a nyáron minden belefér a keretbe, először a ciciket szeretném restauráltatni. Meg az arcon végzett műtéttől nagyon félek. Az nagyon látványos, ha nem sikerül.

Kit ajánlanátok, csak legalább egy konzultáció erejéig, hogy több fogalmam legyen mik a lehetőségeim? Ignácz doktornőről sokat olvastam és jókat hallottam. Szép napot mindenkinek, a frisen műtötteknek pedig gyors és szép gyógyulást!

850. 4ab67f870d (válaszként erre: 786. - Demmi)
2011. márc. 27. 09:41
Nekem szemorvos csinálta, és hát "hókuszpókusz" tényleg nem volt, de 1,5 órán át csinálta a tanár úr a két szemhéjamat. Olyat érdemes keresni, akinek ez a specialitása. Az enyém egyelőre szép, már amilyen szép négy naposan lehet. Ráadásul TB-re... Nagyon nem mindegy.
849. 4ab67f870d (válaszként erre: 821. - Moni1002)
2011. márc. 27. 09:32

Szia!


Nos, hogy ki hogy érzi magát utána, az sokban függ a pszichétől is. Nekem négy napja csinálták, alul-felül jól be volt (felül még be is van) dagadva, pedig csak felső műtét volt. Fáj is, meg viszket, meg érzéketlen a felső szemhéj, és még mindig színes vagyok. Nem szép látvány a varrat sem, amire vér van rászáradva, egyszóval mintha egy pandakölyköt kisminkelt volna egy őrült gót :-) De napról napra szebb, és hát az új kinézetet mindig szokni kell. Tisztítani nem próbáld, csak a szemed alján, plusz a szemzugokat. Nem lenne szerencsés, ha meghúzgálnád a varratokat vagy befertőződne a seb.


Hidd, el, két-három hét, és örülni fogsz az új szemednek. Addig pedig kitartás, egy ilyen műtét után teljesen normális, hogy az ember karambolos kinézetű :-)

848. 5e1c4ed8ef (válaszként erre: 847. - A0c1361e44)
2011. márc. 26. 10:38
A lényeg, hogy végül sikerrel jártál!:)
847. a0c1361e44 (válaszként erre: 846. - 5e1c4ed8ef)
2011. márc. 26. 10:21

Tényleg:)

Az adatlapon nem látszik 1 kép sem, még nem vettem észre, hogy a képeket igy is lehet nézni:)

Valóban látszik a változás, bocs mindenkitől!

Gyönyörűek az új szemek:))))


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook