Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Stressz, szorongás, pánikbetegség, depresszió?Gyógyszer nélkül van megoldás? fórum

Stressz, szorongás, pánikbetegség, depresszió?Gyógyszer nélkül van megoldás? (beszélgetős fórum)


106. vekvik
2009. aug. 5. 22:32

jó éjt!

Szia

105. vekvik (válaszként erre: 102. - Bucóka20)
2009. aug. 5. 22:32

na jah...

Be is utaltak utána kórházba a pszichiátriára...

csak nem mentem be.

Mindösszesen ki kellett hívni a mentőket, akik az egyik legerősebb nyugtatót nyomták a fenekembe és 2 napig nem bírtam kinyitni a szemem, meg menni se nagyon. A naplómba mindent leírtam ha érdekel.

A mostani párommal 1 éve vagyunk együtt, és én se olyan lánggal szeretem már, mint az elején, ez meg is beszéltük már sokszor, de jól érzem vele magam, megértjük egymást, tervezgetjük a jövőt.

Nem akarok senki mást!

104. Bucóka20 (válaszként erre: 103. - Vekvik)
2009. aug. 5. 22:30

köszönjük:)

remélem jol döntök,és rájövök h nem tudok nélküle élni,ez lenne a leges leges legjobb.

nah de ne hai elmeek aludni,mert már csak foltokat látok,nem betűket.

holnap ugyis melozok,szal fent leszek itt is.

jo éjt neked.

sya

103. vekvik (válaszként erre: 101. - Bucóka20)
2009. aug. 5. 22:28

Jajj de sajnálom.

Megnéztem az adatlapodon a képeket. Nagyon helyesek vagytok együtt.

Tisztázd le magadban. Remélem sikerül dülőre jutnod.

102. Bucóka20 (válaszként erre: 99. - Vekvik)
2009. aug. 5. 22:26
vannak ilyen marhák is. johogy nem emailbe értesitett:Snyomi:S
101. Bucóka20 (válaszként erre: 98. - Vekvik)
2009. aug. 5. 22:25

Az a +baj+ h nem volt hiba.

Sose volt nagy veszekedés...szinte nem is volt egyáltalán.

Közösen terveztük a jövöt,baba,házasság stb..

Átgondolom...bizom benne h rájövök h mit szeretnék.

Nagyon rendes srác,nincs még 1 hozzá hasonló se.

Nem érte váratlanul,mert mindent megbeszéltünk.Mondta h ő már érezte.:(

100. vekvik
2009. aug. 5. 22:24

Nagyon tisztességes volt tőled, hogy leültél vele megbeszélni.:(:(:(

Kitartás!

99. vekvik
2009. aug. 5. 22:24

Tavaly én úgy jártam az előző párommal, akit imádtam, hogy egy hétig húzta halasztotta, én nem tudtam, hogy mi van, nem akart velem beszélni, aztán egy este kinyögte, hogy van neki valaki más, akit szeret és hogy szakít velem...

...ja és ezt mind telefonon...

98. vekvik
2009. aug. 5. 22:22

alaposan gondolt végig mi volt ami jó volt és mi volt ami nem volt jó. Ha ez sikerül szerintem rá fogsz jönni hol a hiba, az is lehet, hogy bánni fogod.

Ha pedig nem, akkor nem kell erőltetni ami nem megy.

Mindenesetre + pont a fiúnak hogy így reagálta le, ritka az ilyen!

Mindenesetre sajnálom:(:(

Az ilyen, mindig nagyon rossz.

És őt váratlanul érte?

2009. aug. 5. 22:16
igen,szüneteltetünk..nem vagyok biztos az érzéseimbe.9 hónap lett vna holnap.vagyis szakitottunk am,csak ő mondta h ha netán átértékelem a dolgokat,akkor ő vissza vár.szeretem ez tény,de nem toom.most várok,h legyen vmi égi jel, h mit tegyek.
96. vekvik
2009. aug. 5. 22:04
mi a helyzet? beszéltetek?
95. Bucóka20 (válaszként erre: 94. - Vekvik)
2009. aug. 5. 19:12
Nah itt vok,ha gondolod majd irj és válaszolok.
94. vekvik
2009. aug. 5. 17:16
mióta vagytok együtt?
93. vekvik
2009. aug. 5. 17:03

Nagyon sajnálom:(:(:(

Kitartás

92. Bucóka20 (válaszként erre: 91. - Vekvik)
2009. aug. 5. 16:58
nemgáz,nekem most fog kezdődni az igazi rossz dolog,ma fogok beszélgetni barátommal,és bucsut intünk sajnos egymásnak,már most összetörtem,de nincs mit tenni,nem lángol már a szerelem részemről:(((
91. vekvik
2009. aug. 5. 16:37

hát...

igen

én ma nem vagyok valami vidám:((((

utálom az esőt (bár tudom, hogy kell)

és alig aludtam, mert éjjel is dolgoztunk, meg most is 6ig:( holnaptól meg 8 napig minden éjjel megyünk+ itt is.... vááá

na jó, nem nyafogok:(((

2009. aug. 5. 16:19

Én itt vagyok:)

Csak ha nem ir senki...nem tok mire válaszolni:)

89. vekvik
2009. aug. 5. 15:39
de eltűnt mindenki innen:(
88. vekvik
2009. júl. 29. 14:48
Azt néha nem könnyű... pozitívnak lennni. Szoktak is az ismerőseim, családtagjaim piszkálni, hogy én mindenben a rosszat látom...
2009. júl. 29. 14:37
A szaturnusz az igazság teremtés bolygója is úgy tudom. A rosszat bünteti, a jót jutalmazza. Ebben az időszakban meg se próbáljunk törvénytelenül, lelketlenül tenni valamit, mert annak meg lesz a büntetése. De nem kell félni tőle, ez nem rossz bolygóállás, csak a feladatok mások, és ezekre különösen ügyelni kell, hogy mindent csakis pozitívan, szeretettel tegyünk.
86. vekvik
2009. júl. 29. 14:13
De nagyon köszönöm. A pszichológus is mondta a jógát. Végre újra Magyarországon van :D:D:D Írt ma. Majd aug végén mehetek hozzá. Alig várom!:D:D:D Nekem ő egy nagyon különleges ember:D Sokszor állt mellettem nehéz időkben..
85. vekvik
2009. júl. 29. 14:10

A szaturnuszom van a napom közelében és mivel a szatirnusz retrogád bolygó, ezért sok idő, míg tovább halad :D:D:D

Na jó nem fárasztok senkit ezzel:D

84. ddba37bd80 (válaszként erre: 83. - Vekvik)
2009. júl. 29. 13:50
A jóga is nagyon jó. Megtanít arra, hogyan engedd el tested lelked. Kiüríti az agyadat a gondoktól. Ez is a meditálás egy formája.A bolygóid állásától ne félj. Nincs rossz állású bolygó, csak a feladatok lettek mások. Ha tudod, hogy minek kedveznek és minek nem, akkor használd ki, mert ennyivel is könnyebb lesz a megoldás.
83. vekvik
2009. júl. 29. 13:29
Hmm. Beiratkozok jógára. Az is jó nem? MOndjuk nem tudom ki mennyire hisz az asztrológiában, de nekem a bolygóim se állnak jól...
82. ddba37bd80 (válaszként erre: 81. - Vekvik)
2009. júl. 29. 13:14
Ezért mondtam, hogy először kell a gyógyító, hiszen nem tudunk egyszerre a meditációra, és a blokkok feloldására koncentrálni. De ez csak az elején van, akár 1 alkalom is elég, attól függ mennyire mélyen vannak a negatív blokkok, de utána már csak arra kell figyelnünk, hogy a napi meditációval tisztán tartsuk az energiaközpontokat. Ez már sokkal könnyebb.
81. vekvik
2009. júl. 29. 12:21
Igen, csak amikor az ember belecsúszik a "gödörbe", akkor nem lehet mindig tiszta fejjel gondolkodni, legalábbis nálam, ha pánikolok, egyszerűen tehetetlennek érzem magam, semmi nem tud megnyugtatni, csak hergelem magam. Pedig tudom, hogy le kéne nyugodnom, de nem megy!
2009. júl. 29. 12:09
A jó gyógyító legyen az pszichológus, pszichiáter, természetgyógyász, vagy spirituális gyógyító ugyanazt a célt tűzi ki legfeljebb más technikával. A lényeg a testben vagy a lélekben levő energiablokkok feloldása, hogy a pozitív energia szabadon tudjon minden sejtünkbe eljutni. A leblokkolt energia miatt nem tudjuk megoldani a problémáinkat, képtelenek vagyunk továbblépni. Ettől vagyunk stresszesen, pánikbetegek. Ezek egyébként, ha nem szüntetjük meg, fizikai betegségeket is előidéznek. Tanuljatok meg meditálni, relaxálni mert ezzel ellazultok, és a blokkokat könnyebben feloldjátok. _Ezt gyakoroljátok mindig, akkor is ha egészségesek vagytok. A stressz, a pánik, stb. mindegyikét a tudatos vagy tudatalatti félelmeink váltják ki. A félelmek pedig gyakran a régi vagy új negatív élmények, traumák okozzák. Ezért kell legelőször segítséget kérni, mert ezeket a negatív élményeket felszínre kell hozni, hogy utána el lehessen oszlatni az általa hozott blokkokat. Ha ezeket feloldjuk, onnan kezdve már tényleg csak rajtunk múlik, hogy mi magunk is állandóan meg tudjunk tisztulni. De ehhez be kell gyakorolni a meditációt. Azt kell elérnünk, hogy amitől féltünk nem blokkoljon, hanem csak egy megoldandó feladatot jelentsen, amit igenis meg tudunk oldani.
79. Bucóka20 (válaszként erre: 76. - Csiby)
2009. júl. 28. 22:07
És miután már nem szedsz gyógyszert,nem jöttek vissza a régi pánikrohamok?
78. vekvik
2009. júl. 28. 18:56
kitartás
77. vekvik (válaszként erre: 76. - Csiby)
2009. júl. 28. 18:56
üdv! Én is járok Pszichológushoz, de nekem még a párom segít sokat. Sajna az én dokim most szeptemberig szabin van, de azt mondta hogy nyugodtan írjak, ha van valami.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook