Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Stressz, szorongás, pánikbetegség, depresszió?Gyógyszer nélkül van megoldás? fórum

Stressz, szorongás, pánikbetegség, depresszió?Gyógyszer nélkül van megoldás? (beszélgetős fórum)


166. 035bae3aff (válaszként erre: 163. - Toprengo)
2009. szept. 2. 10:28
Hát nincs valami barátnőd aki néha vigyázna a gyerekre és tudnál pihenni? Valahogy nem hiszem hogy nem tudsz pár órát se pihenni mellette, persze az igaz hogy kimerültség az oka a kedvetlenségednek vagyis remélem ez az oka. De ha délután alszik a baba te is lefeküdhetnél akkor pl. egy időre. Vagy ha van barátnőd vagy valakid akiben megbizol teljesen hogy vigyázna rá egy két órát néha biztos neked is könnyebb lenne sokkal!!!
2009. szept. 2. 10:26
Hát ez tényleg szomorú, ott van veled egy tündéri baba, nekem minden vágyam minden egyes nap az hogy egy pici babám lehessen akit imádhatok. Te meg sokszor nem örülsz és ilyent mondasz hogy nem kellett volna lehet szülnöd :(
164. Toprengo (válaszként erre: 161. - 035bae3aff)
2009. szept. 2. 09:29

Én se tudtam aludni az éjjel, de nekem így kell ellátnom a babámat, már 11 hónapja, és nem feküdhetek le nappal aludni, nem is pihenhetek.

Ez van, nem sajnáltatni akarom magam, csak jó kiírni magamból, ha már változtatni nem tudok a dolgon (még).

Atyaisten, még csak fél tíz, és már nem tudok írni...

Igen, lehet, hogy nem kellett volna szülnöm, de megtettem, és nincs visszaút. Ezzel kell boldogulnom valahogyan.

163. Toprengo (válaszként erre: 160. - 035bae3aff)
2009. szept. 2. 09:26

Hát látod, épp ez az.

Mindenki (rajtam kívül) ezt mondja, hogy boldognak kellene lennem, mert ilyen csodálatos kisfiam van.

De én nem vagyok boldog, sőt, boldogtalan vagyok! Az a legszörnyűbb, hogy mióta megszületett, szinte állandóan rosszkedvű és feszült, ideges vagyok, nem beszélve a kimerültségről, ami már fizikai tüneteket is okoz nálam.

162. Bucóka20 (válaszként erre: 161. - 035bae3aff)
2009. szept. 2. 09:26
Hát a te hozzáálásoddal csak a rossz dolgokat látnám,azt hittem h normális vagy+aranyos..de egy jó pár hsz-ból kiderült,h csak sajnáltatod magad,mindeki segiteni probál(t) itt is neked...több fórumban is a segitségedre siettek...te meg csak a magadét fujtad,aki nem hagyja h segitsenek az segitsen magán.
2009. szept. 2. 09:10
Főleg ha ilyen édes babám lenne mint neked. csak nekem meg nem lehet gyerekem se. és nincs munkám se ez a legnagyobb bajom és egész éjjel aludni se tudtam most meg tök rosszul vagyok
2009. szept. 2. 09:09
Ha nekem lenne egy kisbabám semmi bajom nem lenne az ég világon én lennék a legboldogabb az biztos..
159. 035bae3aff (válaszként erre: 157. - Toprengo)
2009. szept. 2. 09:08
olvasd el a naplóm rájössz
158. Toprengo (válaszként erre: 157. - Toprengo)
2009. szept. 2. 09:01

Elolvastam a naplód, ha nem baj. Most már tudom.

Egy nagyon picit hasonló dolgok történtek velünk a múltban, egy kivétellel. Nekem is voltak hasonló érzéseim, mint neked, de nem olyan nagy mértékben. Én is sokszor sötéten látom a világot, és sokszor elmegy minden életkedvem.

Gondolj bele: szültem egy kisfiút, és néha, ha ránézek, nem tudok örülni.

A szívem pedig majd széthasad, mert tudom, hogy ez elítélendő dolog, és annyira sajnálom...

157. Toprengo (válaszként erre: 155. - 035bae3aff)
2009. szept. 2. 08:49

Arra kíváncsi lennék, miért vagy ilyen rosszkedvű?

Ha nem sértelek meg a kérdésemmel. :-)

156. Toprengo (válaszként erre: 152. - 7717d911a9)
2009. szept. 2. 08:48

Bizonyos dolgokra nagyon jól ráéreztél.

Munkát nehéz találni, főleg gyerek mellől. Hát még ha ismernéd a főnökömet, azt mondanád, épelméjű ember nem dolgozik neki. :-)

Gondoltam már rá, hogy váltanom kellene, biztosan nagyon jót is tenne. És persze ez is megmarad gondolat szintjén...

155. 035bae3aff (válaszként erre: 137. - Bucóka20)
2009. szept. 2. 03:05
MAJD MEGLÁTOD A ROSSZ DOLGOKAT IS NE AGGÓDJ....
154. 035bae3aff (válaszként erre: 139. - Bucóka20)
2009. szept. 2. 03:04
KÖSZ!!!!!
2009. szept. 2. 01:46

lehet gyógyszer nélkül is megoldani ilyesmit, ki kell találni mi váltja ki, van e valami szervi ok és azt kell megszüntetni

én reflux miatt pánikoltam

152. 7717d911a9 (válaszként erre: 151. - Toprengo)
2009. szept. 2. 01:03
Hát Töprengő. Tényleg nem vagy valami jó helyzetben. Talán az a baj hogy túl sok mindent magadra vállaltál a múltban. És azért mentél szoc munkásnak hogy mások terheit cipeld. Ettől érezted magad valakinek. Én is szoc-os voltam. De ez korántsem jó. És ugye a szoc-háló is gyengül. Folyamatosan olyan élethelyzeteket generálsz ami okot ad a bosszankodásodra. És ez így megy már ugye X éve...Magadért is kellene vállalnod a felelősséget és ledobni mások terhét amit magaddal cipelsz. Tudom ez nem könnyű. Jó lenne ha leállnál a tempóval, tudom ez szarul hangzik, vagy az élet fog valahogy lelassítani. Szerintem váltanod kéne, vagy valami ilyesmi. Tudom ez nagyon nehéz a te esetedben. Meg kell könnyítened a saját életedet valahogyan hogy rendbe jöjjél.
151. Toprengo (válaszként erre: 150. - Bucóka20)
2009. szept. 1. 16:29

Még szopik a babám. És ezért is kell felkelnem reggel, mert azzal kezdődik a napunk és este azzal fejeződik be.

Barátnőimmel ritkán találkozom, mióta szültem. Egy részük dolgozik, és éli az életét, egyikük pedig szintén szült, és a babájával van elfoglalva.

150. Bucóka20 (válaszként erre: 149. - Toprengo)
2009. szept. 1. 16:24

És ha párod kivenne egy - kétszabad napot?Vagy a vasárnapot rád/rátok áldonzná?!És ő lenne egyedül,mondjuk a babával,vagy ő még szopizik?:o jajj én nem toom,még nincs babucim:)S

De valahogy biztos meglehet oldani,bnők nem-e seitenének be?!

Lassan lelépek,mert mennem kell haza melóbol.Majd válaszolok,ha inrál még esetleg.

szió

149. Toprengo (válaszként erre: 148. - Bucóka20)
2009. szept. 1. 16:11
Párom sokat túlórázik, a héten ügyeletes is ráadásul. Anyum meg vidéken lakik... Az a gond, hogy minden nap 5-6 órakor fel kell kelnem, és későn fekszem. Sokszor még éjjel is felébredek, főleg, ha Dani felsír. Persze hogy egész nap szédelgek és várom, hogy este legyen...
148. Bucóka20 (válaszként erre: 147. - Toprengo)
2009. szept. 1. 15:56

Hát akkor tedd meg:)

Bizd a babát pároda,vagy anyudra..te pedig pihend ki magad.:)

Biztosan vhogy meglehet oldani.

147. Toprengo (válaszként erre: 146. - Bucóka20)
2009. szept. 1. 15:54

Naná, nekem nem kell magyaráznod, szoc. munkás vagyok. :-)

Csak épp a 11 hónapja tartó kimerültségem és fizikai gyengeségem megakadályoz abban, hogy pozitívan tudjak gondolkodni. Már majdnem egy éve csak egy dologra vágyom, hogy kialudhassam magam végre!

146. Bucóka20 (válaszként erre: 145. - Toprengo)
2009. szept. 1. 15:41

Tudom,hogy nehéz...de minden sikerülhet,csak akarni kell.De nem hogy "igen akarom"..hanem igenis akarom,és képes vagyok rá.Ha belegondolsz,hogy más ember aki netán sulyos beteg..rákos vagy akármi,és harcol..hogy jobb legyen,és tiszta szivéből megakar gyógyulni,akkor...?!:)Mi a kérdés..?!

Érted?

2009. szept. 1. 15:34
Igen. Tudom, hogy a hozzáállásomon kell változtatnom, és a negatív gondolatok helyett pozitívan gondolkodni, de nagyon nehéz...
144. Bucóka20 (válaszként erre: 143. - Toprengo)
2009. szept. 1. 15:22

Szülés utáni depresszió,talán igy hivják.Új dolgok történnek,felelőséget válalsz valaki iránt,hiszen a babócád (nagyon édes):) ,de észre kell venned a szép dolgokat.Amig nem lettem beteg,nem is tudtam/gonoltam volna..hogy a gondolatokok .. ennyire befojásolják az ember közérzetét...szinte az egész életét.

Minden azon múlik,hogy hogy gondolkozol,pozitivan vagy negativan..a jó vonza a jót a rossz meg a rosszat.:)S

143. Toprengo (válaszként erre: 142. - Bucóka20)
2009. szept. 1. 14:53

Nagyon jó, hogy így tudsz örülni!

Én világéletemben labilis voltam lelkileg régi okok miatt, de 11 hónapja, amióta megszültem a fiamat, azóta sokkal rosszabb. Odalett a szabadságom, állandóan kimerült vagyok, mivel alig alszom, és ezek miatt, meg a nagy felelősség-érzéstől depis lettem. Szinte mindig feszült és ideges vagyok.

2009. szept. 1. 11:01
Nálad mi a baj?
2009. szept. 1. 11:01
Nekem jó,amióta meggyógyultam,örülök mindennek,örülök h tudok sétálni (hosszú sétákat tenni) egyedül menni boltba,bevásárolni...stb..:)))
2009. szept. 1. 10:56

Nekem csak majdnem mindig. :-)

Neked milyen a kedved?

139. Bucóka20 (válaszként erre: 138. - Toprengo)
2009. szept. 1. 09:33
Neki mindig ilyen szarfos kedve van....
138. Toprengo (válaszként erre: 136. - 035bae3aff)
2009. szept. 1. 09:31

Sziasztok!

Rosszkedved van, úgy látom.

Én még próbálok bizakodni, hogy a mai nap jobb lesz, mint a tegnap. Hozom a formámat: etetés közben megetettem a fiam zokniját is. Huhh...

137. Bucóka20 (válaszként erre: 135. - 7717d911a9)
2009. szept. 1. 09:30
:) Mindenhol ott van a szépség,csak észre kell venni;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook