Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Stressz, szorongás, pánikbetegség, depresszió?Gyógyszer nélkül van megoldás? fórum

Stressz, szorongás, pánikbetegség, depresszió?Gyógyszer nélkül van megoldás? (beszélgetős fórum)


2009. szept. 1. 06:42
BLA BLA BLA
2009. aug. 31. 22:44
Nekem jó napom volt kellemes. Érdekesség: Beszélgettem egy bkv jegyellenőrrel a földalattinál. Az embert néztem benne és kellemes volt a társalgás. Aztán hirtelen odanyomott az orrom alá egy köteg vonaljegyet. Azt mondta: Most nézze meg mivel tömték tele a zsebemet. Csupa 400Ft-os vonaljegy a 200-as helyett. Azt mondták ezt kell odaadnom az embereknek. Milyen egy szemét ez a bkv." :)))) Furcsa pedig ő is ott dolgozik. Egymásra mosolyogtunk, kinevetve a káoszt. Ezért jó ha nem ítél az ember elsőre. Ja, és minden nap más. De te is sokat tehetsz róla. :)))
2009. aug. 31. 22:19

Ne irigyeljetek, mert ma rohadt egy napom volt.

Végre eltelt, alig vártam már az estét...

De lehet, holnap is ez vár rám.

133. vekvik
2009. aug. 31. 11:48
én is...
132. 035bae3aff (válaszként erre: 131. - Toprengo)
2009. aug. 31. 11:23
Irigyellek
2009. aug. 30. 13:23

Ez a pár perc a mai napból csak az enyém, így most boldog vagyok. Nem tart sokáig, de most jól érzem magam. Kedvenc zenéimet hallgatom, töltődöm, és mosolygok magamra.

És rátok.

Legyen szép napotok!

2009. aug. 29. 13:33
sziasztok
2009. aug. 29. 02:28
- EGYEDÜL - EZ A SZÓ HATALMAS ERŐVEL BÍR. SORSMEGOLDÓ HATALOMMAL ÉS EGYEDISÉGGEL.
2009. aug. 29. 02:25
Hosszú, keserves út volt az öngyilkosság gondolatával kikövezve. De úgy döntöttem hogy élni fogok. Akaraterő és elszántság volt a receptem. És itt a lényeg: Mindent önmagamért csináltam. Abbahagytam a cigit és a piát. Ha szeretem magam csak jót akarok magamnak, egészséges leszek, ha utálom magam csak a rossz fog mindig megtalálni, beteg leszek.
127. Bucóka20 (válaszként erre: 125. - 7717d911a9)
2009. aug. 28. 09:28
Minden ember más és más. Persze úgy lenne a szép,hogy ha mindenkinek sikerülne gyógyszer nélkül meggyógyulnia.De sokminden kell ehhez (olyanok akik melletted állnak,kitartás,pozitiv gondolkodás...stb) de ez annyira nehéz.Igy kivülállóként akármilyen betegségröl is beszélni,nagy dolog.Nem tudhatjuk h mit él át a másik ember,miken megy és miken ment keresztül.Valaki még arra is képtelen h ha megvan fázva és lázás,hogy kimenjen egy pohár vizér,pedig azt is csak akarni kell,nemhogy egy pszcihés betegségből meggyógyulni.:O:S
126. Toprengo (válaszként erre: 125. - 7717d911a9)
2009. aug. 28. 09:08

Ehhez nagy akaraterőre és kitartásra volt szükséged, nem? Egyedül csináltad végig, vagy állt melletted valaki(k)?

Egyetértek veled, de azt is látom, hogy az emberek legnagyobb részének szüksége van kapaszkodóra. És ezt sokan a gyógyszerben/orvosban találják meg, mert nem bíznak önmagukban, abban, hogy egyedül is képesek megoldani a problémájukat. Erre kellene megtanítanunk a gyermekeinket már a kezdetektől, nem? Akkor nem lenne szükségük sosem gyógyszerre, mert képessé válnának önmaguk gyógyítására.

2009. aug. 27. 23:51
Persze jogos és értem a megnyilvánulásodat. De a haverom például súlyos gyógyszereket szedett és aztán szépen leállt róla. Őt a szeretet és az akarat gyógyította meg. Megkockáztatta. Nem azt mondom hogy hirtelen álljon le, csakis fokozatosan. Az orvosnak meg nem nagyon kell bedőlni, persze személye válogatja. De a legtöbbnek érdeke hogy szedd a gyógyszert és járjál hozzá. Manapság már generálják a betegségeket hogy az orvosoknak meglegyen a kenyerük, lásd. sertés influenza. Nem nagyon érdekli őket mi a bajod, csak az hogy fizess. Mindenki maga dönt. Én személyesen ott hagytam őket és nincs is szükségem rájuk úgy érzem, pedig annak idején én is nagy bajban voltam. Önmagamon segítettem.
124. Bucóka20 (válaszként erre: 123. - 7717d911a9)
2009. aug. 27. 18:20

Azért ilyet nem tanácsolnék senkinek, hogy ne járjon orvoshoz , pláne hogy ne szedje a gyógyszereit.A hirtelen abbahagyással több kárt tesz,mint amennyi jót.Szóval orvosi felügyelet nélkül NEM lehet a gyógyszert elhagyni.Felelőtlenül nem szabad ilyeneket irni,lehet hogy neked ment gyógyszer nélkül,de nem szabad mást arra buzditani,hogy neki is menne.Az már más kérdés h lehet h menne,de csakis apránként.Vannak olyan betegek (depresszósok,pánikbetegek..stb) akiket hosszu éveken keresztül nem sikerült meggyógyitani az orvosknak..Akkor szted neked menni!?S: Nem bántás képpen irtam,véleményt lehet nyilvánitani,de semmiképpen nem buzditani valaki/valakiket arra h ne szedje a gyogyszert és h hagyja ott az orvost.

Remélem érted mit akartam.

2009. aug. 27. 15:13
FELEJTSÉTEK EL A GYÓGYSZERT!! HAGYJÁTOK OTT AZ ORVOST. A GYÓGYSZER EGY KÉMIAILAG ELŐÁLLÍTOTT ANYAG AMI BEHATÁSOKAT OKOZ A SZERVEZET KÉMIAI VEGYÜLETEIBE. VAN AMIKOR HAT, DE LEGTÖBB ESETBEN MINDENT ÖSSZEZAVAR. ARRÓL NEM IS BESZÉLVE HOGY FÜGGŐSÉGET OKOZ, DRÁGA, MELLÉGHATÁSAI VANNAK ÉS EGY IDŐ UTÁN KIÜRÜL A SZERVEZETEDBŐL. MINDEGYIK ORVOSNAK ÉRDEKE HOGY VISSZAJÁRJÁL, A GYÓGYSZERIPARNAK VÉGKÉPP. NEM ÉRDEKLI ŐKET AZ EGÉSZSÉGED. HÚZZÁK, NYÚZZÁK A DOLGOT ÉS ALIG FOGLALKOZNAK VELED. AZ EGÉSZ A PÉNZRŐL SZÓL ÉS A PROFITRÓL. 4 ÉVIG VOLTAM PÁNIKBETEG ÉS MEGJÁRTAM A POKLOK POKLÁT. MÁRA TÜNETMENTES VAGYOK. HIGYJETEK NEKEM.
2009. aug. 27. 15:02

Ugyanez vonazkozik minden kedves szorongó, depressziós és stresszes emberre. A Szellemi, a lelki és legkésőbb a testi betegséged mindig egyetlen mondatot jelez:


"A lelkem nem a barátom." "Tudat alatt ártok önmagamnak."

2009. aug. 27. 14:55

Keves pánikbeteg!! Önutálatoddal elvágtad magad a földi lehetőségektől, magától az élet forrásától.

Valószínüleg nem figyeltek, nem szeretgettek eléggé kiskorodban a szüleid, vagy nem tudták hogyan kell. Ne hibáztass senkit, lendülj túl a múlton. Menj oda a tükörhöz és mondd magadnak: "Szeretlek (neved)!!" Először kellemetlen lesz de csak azért mert tisztulsz. A dohányosnak is a tisztulási jele az amikor el kezd köhögni mert a tüdeje tisztul. Amit mások elhalasztottak azt most önmagadnak bepótolhatod. Hiszen amíg nem szereted önmagad addig másokat sem fogsz tudni szeretni. Bizonyára nagyon érzékeny vagy, de majd megerősödsz. Nem ciki erről beszélni. Felejtsd el az orvosokat és a gyógyszereket, önmagad orvosa és barátja legyél. Visszatalálsz majd az élet forrásához, a belső békédhez és minden nyavajád megszűnik. Kiteljesedsz, kivirágzol. Ne add fel!! Higgy nekem!! Ilyet nem mindenhol hallasz mert senkinek nem érdeke hogy csak így meggyógyulj!! A gyógyszerek és az orvosok a pénz és profit mozgatórugói. Dobd el őket!! Sok sikert!!

120. vekvik
2009. aug. 25. 22:04
van még valaki ezen a fórumon?
2009. aug. 13. 22:14
Mindenkinek kellemes estét:)!!!!!!
118. vekvik (válaszként erre: 117. - Bucóka20)
2009. aug. 13. 19:19

bizony!

Vágyom már némi semmittevésre:D

117. Bucóka20 (válaszként erre: 116. - Vekvik)
2009. aug. 13. 18:53
Jahh értem.Akkor elég megterhelő a melo.De legalább mész szabira és az jó☻
116. vekvik (válaszként erre: 115. - Bucóka20)
2009. aug. 13. 18:08
Anyuék Olaszországba vannak, addig átvettük az egyik melójukat, egy Fitness klubbot takarítunk, szerencse hogy ott van ahol lakok. jó nagy és este fél 10re megyünk és kb hajnal 1re végzünk:( nappal meg a cukiba vagyok, de holnap már nem.
115. Bucóka20 (válaszként erre: 114. - Vekvik)
2009. aug. 13. 18:01

Nah akkor jó hosszu szabid lessz:)

Mit dolgoztok a pároddal?

Nekem holnap reggel 9-től tanfolyamom van,szal nemigazán tok sokáig aludni.:S Majd vasárnap reggel.

114. vekvik (válaszként erre: 113. - Bucóka20)
2009. aug. 13. 17:42

Én is megvagyok. Ma még dolgozok (de mindjárt zárok)

Holnaptól pedig 26-ig szabin leszek, bezár a cuki.

Én is fáradt vagyok, mert most éjjel is dolgozunk a párommal:( De legalább holnap alhatok sokáig:DDD

113. Bucóka20 (válaszként erre: 108. - Vekvik)
2009. aug. 13. 17:01

Köszi szépen én teljesen jól vagyok,csak egy pár napja nyűgösebb , arogánsabb a kelleténél,de ez már csak fáradtság,kimerültség..Most 2 napot nem dolgoztam tegnap meg ma, volt időm pihengetni.:)

Nálad mizu?☻

112. vekvik (válaszként erre: 110. - Ildike91)
2009. aug. 13. 16:12
neem. Nem akarok senkit lebeszélni senkit, de én nagyon megjártam a gyógyszerekkel. Súlyosabb lett csak az állapotom:( Állandó pánikrohmok, meg ilyenek. Jobb szeretem a pszichológust. Ő nem ad gyógyszert és nekem sokat segített.
111. Ildike91 (válaszként erre: 29. - Bree81)
2009. aug. 13. 15:57
Szerintem ne csodálkozz, hogy alacsony a pulzusod a xanax miatt lehet nagy valószínűen(szerintem) Azt is tudom nem szabad túlzásba vinni mert halált okozhat!!! A másik függőséget okoz és ezért csak egy ideig hat utána megszokod és több fog kelleni ez ilyen:S Szerintem a lelki jellegű problémákon a gyógyszerek annyiba segítenek,hogy még jól vagy átgondold a problémákat de véglegesen az segít ha magad teszel túl a dolgokon vagy pszichológus!Én így látom!
110. Ildike91 (válaszként erre: 45. - Vekvik)
2009. aug. 13. 15:50
A tudatmódosító szerek segítenek???
109. Ildike91 (válaszként erre: 86. - Vekvik)
2009. aug. 13. 15:39
szia léci megírnád nekem üzenetbe ki a pszichológusod? És mi volt a problémád? Nem akarok turkászni mi történt veled csak nem vagyok mostanában valami stabilan:(
108. vekvik
2009. aug. 13. 10:52

semmi extra

láttalak a másik fórumon

nagyon elvesztél!

hogy vagy?

2009. aug. 13. 09:38

sya:)

itt vok...mizu?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook