Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Stagnál a fogyás! - Mi a teendő? fórum

Stagnál a fogyás! - Mi a teendő? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
260. csigusz
2004. ápr. 29. 14:09

Sziasztok!

Segítség kellene. Tegnap 2 órát edzettem (ebbôl 1 óra kardio). A kajám a következô volt: reggeli: gombás ránotta, ebéd: szójaturmix, sajtsaláta, uzsi: franciasaláta, vacsora: 2 virsli nagyon kevés mustárral. Egyéb: 1l víz, 2 kávé tejszínnel, édesítôszerrel.

Véleményem szerint ez ideális a fogyáshoz. Ettôl függetlenül meg sem mozdult a mérleg nyelve. Ez most akkor stagnálás megint, vagy valamelyik kaja nem volt jó választás? Köszi elôre is a segítséget.

259. 7e433abb8e (válaszként erre: 258. - Éva)
2004. ápr. 29. 10:52

Grattula Éva!!

Csak így tovább, pozitívan!!!

258. Éva (válaszként erre: 237. - Éva)
2004. ápr. 29. 10:50

Sziasztok!

Ma reggel megmozdult a mérlegem!-1 kilóval könyebb lettem!!3 hét stagnálás után.Tehát már -8 kilónál tartok!!HURRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!

257. Éva (válaszként erre: 256. - Vince)
2004. ápr. 28. 14:35
Köszike a dícséretet!:))
256. vince (válaszként erre: 255. - Éva)
2004. ápr. 28. 13:59
okos hozzá állás. valoban nay sulynál nem szabad feleslegesen mozogni mert többet ártasz vele.
255. Éva (válaszként erre: 254. - Svenska)
2004. ápr. 28. 12:43

Azzal tisztában vagyok, hogy sokat számít a mozgás, csak sajnos ennyi plussz kilóval nem biztos, hogy érdemes még most ugrálnom!A doki is a lelkemre kötötte, hogy egyenlőre még a kocogással se próbálkozzak mertz rámehet a térdem!Arról nem is beszélve, hogy sajnos a lehetőségeim sem nagyon engedik meg, hogy estleg edzőterembe járjak!:(ígyhát marad a séta meg a bringázás egyenlőre!

Valószínüleg ha már a túlsúlynak nagyrésze le fog menni akkor már szívesebben csinálok más megeröltetőbb gyakorlatokat is.

Ja persze az sem egy elhanyagolható dolog, hogy már 2-szer műtöttek strummára, és gyógyszert kell szednem, ami szerintem nagyban befolyásolja az én fogyókúrámat!És persze az intenzív mozgás sem megy olyan egyszerűen!

254. Svenska (válaszként erre: 245. - Blongyinka)
2004. ápr. 28. 11:46

Blongyika::-)

Éva: nem a mennyiség számít igazán a mozgásnál (persze az is, min fél óra), hanem a minőség. Ha fogyni akarsz, akkor valami aerob mozgást kell csinálnod - a futás, bringázás, séta(gondolom azért valai lendületesebb tempóban) jó, és természetesen az általam nagyo propagált úszás, ami ugyan macerás, mert vizes, meg el kell menni az usziba, stb., de az izuleteidet kiméli, és minden izmot megmozgat. Szóval a lényeg az, hogy igen, legalább napi fél óra, s hogy mikor a legjobb neked és az anyagcserédnek - mert az egésznek ez a lényege, hogy megpörgesse az anyagcseréd - azt neked kell kitapasztalni! (s persze sajnos attól is nagyon függ, hogy mire van lehetőséged)

253. vangogh
2004. ápr. 27. 19:29
Ma éppen az Andrássy úton sétáltam és az Oktogonnál van egy egészség bolt. Ott van Husk ELÉG DURVA 3970 Ft. Amúgy van ott minden ami jó lehet nekünk. A Herbaházban akcióban van Husk, ott, 1990 Ft.
252. edit (válaszként erre: 251. - Éva)
2004. ápr. 27. 15:57
Igen, a nagyobbakban szokott lenni.
251. Éva
2004. ápr. 27. 14:24
Köszike rendi vagy!:)De még egy kérdés!Lehet hülyén hangzik de ezt a szert gyógynövény boltba meg tudom venni???
250. Hoxa
2004. ápr. 27. 14:22

Sziasztok!

A zöld dobozos HUSK psyllium jobb, mint a NatureCare. Mostanában minden reggel ezzel kezdem a napot és a siker garantált. A NatureCarenél ezt nem éreztem.

A Herbaházban nemrég még akciós volt, ha jól emlékszem -30%, tehát most megéri megvenni, mert amúgy nem olcsó, de sokáig elég. Csak egy kicsi mérőkanállal kell naponta.


Hoxa

249. edit (válaszként erre: 248. - Éva)
2004. ápr. 27. 13:59
psyllium (plantago ovata) nevű növény maghéja,tiszta rost, vízzel kell bevenni, megduzzad, és így pótolja a diéta miatt hiányzó rostot. Többféle márkát árulnak, úgy vettem ki a fórumból is, én is úgy tapasztaltam, hogy a Husk nevű az, ami a leginkább kedvelt (ennek a legkedvezőbb az egy grammra eső ára is) Lehet kúraszerűen is enni, de alkalomszerűen is, ha gond van, egy-két nap múlva jelentkezik a hatása.
248. Éva
2004. ápr. 27. 11:47

Igen arra gondoltam!Én nem túl rég fedeztem fel ezt az oldalt és azokról a fórumokról én lemaradtam.Elmondanád mire gondolsz konkrétan?

Ne haragudj de még új vagyok itt!!

247. edit (válaszként erre: 246. - Éva)
2004. ápr. 27. 11:42
Ha székrekedésre gondolsz, akkor a jól bevált Husk-ot ajánlom. A korai fórumokban rengeteget beszéltünk róla.
246. Éva
2004. ápr. 27. 11:32

Köszi az eddigi segítségeket!Mozogni szoktam.Pl. sétálok, kerékpározok...Lehet kevés lenne ennyi mozgás is?De a doki azt mondta ne nagyon csináljak ettől erősebb dolgokat mert a súly miatt tönkre mehet a térdem!Szóval egyenlőre marad ez a lightosabb mozgás.

Más!Az anyagcsere zavarokra van valami jó tippetek?Olyan ami mondjuk a munkahelyen nem zavar be?:))

245. Blongyinka (válaszként erre: 244. - Svenska)
2004. ápr. 27. 10:30
Szia Svenska !Úgy látom 1 rugóra jár az agyunk.Én is vacsizom max. 6-kor, utána másfél-két óra mulva boxos arobic.Nemrég óta uszoda ismét.Nekem is ment a 0,5 kg mínusz.(Most piroskát várom)
244. Svenska
2004. ápr. 27. 10:26
Sziasztok! Mozogni kell! Nekem egy komolyabb "állás" volt, amikor 5 napig semmi. Totál kiborultam, mert előtte -0,5 kg/ nap! (persze ez később belassult 1,5-2 kg/hétre) De tényleg csak azt tudom mondani, hogy az a legjobb ha a napi utolsó kajálás után egy-másfél órával beiktattok valami aerob edzést (min 30-40 perc). A másik, amivel én valahogy mindig meg tudtam pöccinteni a fogyásomat, ha stagnált: egy pohár (max kettő ;-)) száraz fehérbor vagy pezsgő. Az én anyagcserémet jótékonyan felpörgette.
243. c671fcef68 (válaszként erre: 242. - Norci)
2004. ápr. 27. 10:14
Szia! A "szakemberek írták"-ban van egy klassz cikk a stagnálásról.
242. norci
2004. ápr. 27. 09:39
sziasztok! ez az 5. hetem ha jól számolom, 8 -9 kg minusz de kb egy hete egy kiló sem megy le, 20 g Ch-n vagyok még. ma megettem egy almát reggelire egy kicsit megemelem a Ch-szintet majd megint csökkentem hátha igy elindul a fogyás. ha nem megpróbálok egyfajta életmódot kialakítani de gyümölcsökkel együtt, majd ha beválik elmondom,még 8 kg plusszom van ! valami tanács?
241. vangogh
2004. ápr. 26. 18:54
Nem akarom elkiabálni de úgy tűnik beindult. Második napja már 71 kg. Végeláthatatlanul sok időnek tűnt amíg 72 kg volt. Nem változtattam, nem is volt min, hiszen nem bűnözök, és nincsenek káros szenvedélyeim. Úgyhogy türelem mindenkinek aki ebben a ciőben jár-járt, ami késik nem múlik, hogy ilyen frappáns közhelyet mondjak. Talán a sok erőteljes séta is besegített. Pedig a hold növekedni kezd, lassan perceken belül itt a menses, és mégis. Éljen, éljen, hurrá.
240. dóri (válaszként erre: 7. - Hoxa)
2004. ápr. 26. 17:58

Nekem sem mozdul három hete, ill. ami lemegy, az vissza is jön. Pedignem is menstruálok már. Újra vissza kéne térni az első fázishoz, de már utálom a hús szagát is.


239. f954ece72f (válaszként erre: 7. - Hoxa)
2004. ápr. 26. 17:54

Mi nők maximum csak sóhajtozhatunk és várunk a szerencsére a kedvező Hold állásra.Látod a fiúknak milyen könnyű, úgy fogynak mint a kerikacsapás.Csak mozgással lehet valamit elérni és sok türelemmel.Kicsit irigykedem, hogy csak három hete stagnálsz,de ugye ez sovány vigasz?


238. Punáni
2004. ápr. 26. 16:32
Mozogj valamennyit, Éva! Én sem fogyok, csak egy picit, és mindig le-föl ugrál egy-kettő kiló, a menstruáció alatt meg pláne nem fogyok. Heti max 1 kilót fogytam...
237. Éva
2004. ápr. 26. 15:21

Sziasztok!

3 hete nem akar lemenni egy kiló sem!!:((Már kezdek elkeseredni!3 hónap alatt csak -7 kiló ment le.Igaz a pajzsmirigyemre gyógyszert kell szednem ami szerintem befolyásohatja.Valaki tud valami okosat mondani ezzel kapcsolatban??

Segítsetek!!!

Köszike

236. Éva
2004. ápr. 26. 15:18

Sziasztok!Nekem már a 3. hete nem akar megmozdulni a mérleg nyelve!!:((A menstruáció bekavarhat??3 hónapja csinálom és -7 kilónál tartok(szerintem ez kevés), de mivel a pajzsmirigyemre hormon gógyszert kell szednem így úgy gondolom ez is befolyásolhatja!Mit tegyek, hogy meginduljon ismét a fogyás???

Ha valaki tud segíteni kérem tegye meg!!!!

Köszike

235. edit
2004. ápr. 26. 12:10

Egy hónap stagnálás után most egy kiló biztosan(már harmadik napja mérek ugyanannyit) lement!!!!!!!

Csak biztatásul a többi stagnálónak: február 22-én kezdtem 65 kilóról (155 cm, 52 év) és most ezzel értem még csak el a 60 kg-ot!

Remélem lesz folytatás is.

234. Erci (válaszként erre: 233. - Vangogh)
2004. ápr. 26. 12:10
Már az is megfordult a fejemben, hogy elkezdem a Kekwick-et, mert én vagyok az a kevesekhez tarozó, akinek csak így indul el a fogyás. De akkor még várok. Bár olyan hülye macerás, hogy sok kedvem nem lenne hozzá.
233. vangogh (válaszként erre: 232. - Erci)
2004. ápr. 26. 12:02
Örülök, hogy picit segíthettem. Mindent bele!
232. Erci (válaszként erre: 228. - Vangogh)
2004. ápr. 26. 08:53

Vangogh!

Erci vagyok, két hete nyüstölöm magam és egy gramm nem ment le rólam. Nagyon el vagyok keseredve, de azt hiszem most az általad leírtak megmentettek. Köszi a bíztatást!!!!!!!!!

2004. ápr. 26. 08:51
összetörtem lelkileg:(((3 hete kezdtem el 76.20 ma 73.80 vagyok ..a combomból pl alig ment le egy centi..a keton csik állandóan lila pedig a doki azt mondta emelnem kéne a sznhidrátot hogy csak rózsaszin legyen és akkor nem lesz gond..de nekem van ennyit számitana hogy vén vagyok:(((? olvasom másnak csak ugy tünnek el a kilók és a centik...pedig nem adthatom fel a lányom is elkezdte példát kéne mutatnom de egyre nehezebb..mit csinálok rosszul?igaz volt benne egy hét amikor éppen ellenem játszottak a havi hormonok..mkor leszek én legalább 60 kiló??bicajozom már hasazni is elkezdtem vitamint szedek..és mégis...nyaf nyaf
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook