Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Stagnál a fogyás! - Mi a teendő? fórum

Stagnál a fogyás! - Mi a teendő? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
350. Anda39
2006. aug. 25. 12:03
Az első négy kiló mínusz után majdnem két hét, mire a következő kiló is lekopott rólam. De ezen nem izgulok, mert olvastam erről. Először csak a víz ürül, a zsír csak később és nehezebben fogy el. Amúgy meg vagyok elégedve magammal, mert 25 nap alatt 5 kiló mínusz az szerintem nagyon jó. Az a lényeg, hogy kitartás kell, nem szabad a stagnálás miatt abbahagyni a diétát, hosszú távon meglesz az eredmény.
349. szusi
2006. márc. 28. 11:22

Sziasztok!

A tv2 Magellán c. műsorában szeretnénk készíteni egy olyan anyagot, amely a fogyókúráról szól. Ehhez keresünk szereplőket. A lényeg: Egy hónapon keresztül biztosítunk minden feltételt a fogyáshoz - profi módszerekkel (személyi edző, tisztítókúra, stb.) - a végén pedig megmutatnánk, mennyire volt eredményes a kúra.


...Bocs, de több jelentkezőre nincs szükség. Szusi kérésére az elérhetőséget töröltem. - a szerk...

348. b859fbf4de (válaszként erre: 347. - Hoxa)
2006. febr. 10. 18:14

Köszi Hoxa. Látom más nem nagyon válaszol. Kíváncsi lennék pedig a tapasztalatokra. Az 5 kg csak első cél, azért egy 10-es van rajtam simán.

Hát most tartok egy kis szünetet és aztán újra nekifutok.

Addig is olvasgatlak Titeket. Á.

347. Hoxa (válaszként erre: 346. - B859fbf4de)
2006. febr. 6. 16:51

Szia Vágica!


Szerintem minél kevesebb a súlyfelesleg, annál lassabb a fogyás. Másrészt, minél többször kezdi újra, meg újra az ember, annál kisebb és kisebb az első 2 hét eredménye (legalábbis én ezt tapasztaltam), mintha a szervezetet már nem érné akkora sokk a CH megvonás miatt.

Szerintem most azt kellene megpróbálnod, hogy 2 hét első szakasz és szépen felépítkezni a többi szakasz felé. A lényeg az lenne, hogy eljuss az utolsó szakaszig. Így kisebb az esély arra, hogy visszaszeded, amit leadtál.


De azért remélem olyan is ad tanácsot neked, aki járt márt hasonló cipőben, mert én olyan messze vagyok az 5 kilótól, hogy ihaj :)


Hoxa

2006. febr. 6. 16:35

Atkins-esek adjatok tanácsot!


Tavaly ilyenkor remek eredményeket értem el.1 hónap alatt -6 kg.

Most eltelt egy hónap, nem is bűnöztem annyit mint tavaly és csak -2 kg.

Elfogyott a türelmem, ezért hétvégén jól be is kajáltam mindenből amiből nem kellett volna.

Ebből igen nehéz erőt meríteni és azt sem tudom, hogy melyik szakasszal is kéne most folytatni. Kezdjem teljesen az elejéről? Vagy tartsam alacsonyan a ch-t és várjak? Vagy mi? Még legalább 5 kilót szeretnék leadni.

Ági

345. chewy (válaszként erre: 344. - Ekka)
2006. febr. 6. 15:49

Szia Ekka!

En Atkinsezek,de nalam (eddig)az jott be,ha beiktatok 4 vagy 8 napot a 90 napos szerinti etrendbol,aztan vissza az eredeti dietahoz.Na most eppen ezt csinalom,a heten.Hajra!

344. Ekka (válaszként erre: 342. - Zse pi)
2006. jan. 17. 11:02
Norbi diétát csináltam, bár tény, hogy ez a diéta sem bővelkedik zsírokban. Sőt....
343. Ekka (válaszként erre: 341. - Molntak)
2006. jan. 17. 11:01

Elképzelhető, hogy most kezdi megszokni a -11kg-ot.. Nem tudom. A diéta elején 3 hétig 1dkg-ot sem fogytam, de onnantól kezdve simán ment a heti 0,5/1kg mínusz.. (Szept. 27-től diétázom)

Arra gondoltam, hogy mától elkezdem a South B. diétát.. hátha lesz valami:)))))

342. zse pi (válaszként erre: 340. - Ekka)
2006. jan. 17. 10:46

Szia Ekka. Eddig milyen diétát csináltál? Ha Atkinst, akkor nagyon kevés a bevitt zsírmennyiséged! Lehet, hogy ez az oka.


Segítség nekem is jól jönne. 4hónapja csinálom az Atkinst, de már 2hónapja áll a súlyom. Kezdek nagyon begurulni. Tegnap is alig ettem valamit, rossz volt a gyomrom, 4x voltam nagywc-n(bocsi), sok folyadékot ittam és reggelre +0.5kg. Most akkor mi a sz*r van????? Igaz 1 hete nem mozogtam, de pl pont tegnap végigtakarítottam a napot, úgyhogy a mozgás is megvolt...

Vissza kell térnem az első fázisba???

Segítség!!! Tanácsok, tapasztalatok kellenének.

Köszike

341. molntak (válaszként erre: 340. - Ekka)
2006. jan. 17. 10:45
Nem lehet, hogy túl keveset eszel és tartalékol a szervezeted? Az is lehet, hogy csak most szokik hozzá a szervezeted a kisebb súlyhoz.Várj még 1-2 hetet az igazi stagnálás 1 hónapnál kezdődik. Utána gondolj végig mindent.
340. Ekka
2006. jan. 16. 18:46

Megállt a fogyásom.((Illetve 63-61kg között liftezem karácsony óta...

Okot is tudom: kevés kalória, kevés ch. Csak most azon töröm a fejem, hogy melyik diétát kezdjem el. Ha emelek a kalória mennyiségen ill. a szénhidráton, nem kezdek el dagadni?

Pl. a mostani kajálásomra

1. 0%-os joghurt 2 ek. zabpehely, néha mazsola

2. hal(kis konzerv,olajos v.paris) tojás(2db) esetleg virsli

3. narancs (1db)

4. Norbi puding (1db)

5. fehérjeturmix v. 2 tojásból rántotta, kígyóubi

(Várom az ötleteket:)) )

339. gyöngyi (válaszként erre: 337. - Molntak)
2005. dec. 9. 17:07

molntak!

És a töpörtyű?? Én azt is nagyon bírom, kenyér nélkül!

338. kisgé (válaszként erre: 334. - Molntak)
2005. dec. 9. 12:53
Hát igen, nem könnyű. Végülis azért nem olyan sok az, amit le kell adnod. Lehet, hogy már nem jó a szervezetednek az Atkins. Szerintem próbálj meg mást, ahol nem olyan szigorú a ch bevitel. Pl.: SBD, GI diéta. Sokaknak bejött, jómagamnak is, és ott nem számolunk CH-t, hanem tiltott kaják vannak. Engedett a tejtermékek, zöldségek nagy része, zabkorpás sütik, kaják, TK liszt is, azokkal már jól lehet lakni......
337. molntak (válaszként erre: 336. - Subszi)
2005. dec. 9. 09:23
Szalonnából kizárólag a császár szalonnát szeretem, de az ötlet nem rossz. Csakhát nem ehetek mégsem egésznap szalonnát. Atkins a nitrát miatt nem javasolja, de vajh' van benne ch??
336. subszi (válaszként erre: 335. - Molntak)
2005. dec. 9. 09:21

Szia molntak!

Szereted pl. a kolozsvári szalonnát? Mert én nagyon. Volt, hogy este vacsoráztam, és pár óra múlva éhes lettem. Éhesen lefeküdni nem jó, de enni sem akartam már késô este. Szeleteletem egy kis szalonnát, és azon elnyámnyogtam. Nagyon jól esett és még az éhségérzetem is elmúlt (1-2 vékonyka szelettôl!). Inenzív íze van.

335. molntak (válaszként erre: 332. - Gyöngyi)
2005. dec. 9. 06:43
Ezen gondolkodtam. Lehet, hogy Kekwickkezni kellene néhány napig, csak igazság szerint kicsit félek tőle, mert nagyon jól fogytam a bevezető alatt és (gondolom tudod) a Kekwick azoknak ajánlott, akik nem tudnak fogyni a bevezetőben, a többieknek pedig veszélyes lehet a nagy fogyás. Lehet abban valami, amit írsz, de már nemtudok annyi zsírt megenni, mint régen, hányhatnékom van tőle. Ennek ellenére mondjuk tepertőt most is ettem magába vagy paradicsommal vagy ettem teavajat magába. Nemtudom milyen, vagy mennyi zsírt kellene még megennem.???
334. molntak (válaszként erre: 331. - Kisgé)
2005. dec. 9. 06:39
Sajna nem erről van szó. 2004-március 15-én kezdtem el. És ment mint a karikacsapás.június közepére lefogytam 78 ról 62 kg-ra júniusban már majdcsak mindent ettem,kivéve a cukrot kenyeret és a tésztát, de már akkor simán behabartam a főzeléket 1-2 kanál liszttel és nem híztam. De ekkor terhes lettem és ezzel beindult a zabálás. Nemhogy válogatás nélkül ettem, hanem csak tömtem magamba az édességet is. Ennek az lett az eredménye, hogy március 25-re a szülés napjára 90 igen sajnos jól látod 90 kg lettem. Ebből a szülés után lement 12 kg tehát maradtam 78 kiló. Elkezdtem az Atkinst amikor már nem szoptattam le is ment a bevezetőben 5 kg de azóta kb 1 hónapja semmi. Naná, hogy bebűnöztem, mert nem éreztem sosem, hogy jóllaktam volna. Most pedig keresem az éhség okát. Nem eszem kenyeret, cukrot, tésztát, de eszem krumplit meg rízst és minden zöldséget és így nem vagyok éhes, pedig mennyiségileg nem eszem többet, mint Atkins alatt. Pár nap után összeszűkül a pocak, de akkor is éhes vagyok evés után 10-15 perccel.
333. molntak (válaszként erre: 330. - Zolii)
2005. dec. 9. 06:28
Leírnád hogy csinálod most?Emlékeim szerint neked is jól ment és kb egy időben kezdtük. Mennyit fogysz így hetente?Miért nem kezdted egyből bevezetővel, miért így csinálod ahogy csinálod?
332. gyöngyi (válaszként erre: 329. - Molntak)
2005. dec. 8. 17:34

Szia molntak!

Szerintem nem eszel elég zsírt. Próbálj pár napig zsírosabban enni...hátha!

331. kisgé (válaszként erre: 329. - Molntak)
2005. dec. 8. 17:23

Szia!


Mióta csinálod? Gondolom ezer éve és már csak kevés felesleged van? Nem tudom, csak sejtem. Szerintem azért lehetsz éhes, mert már nincs annyi leadni való kiló. Már a szervezeted hozzá szokott a kevesebb evéshez, és a még kevesebb már nem megy neki. Én legalább is magamnál ezt érzem. Aztán nem tudom, nálad ez van e, de ez jó magyarázatnak hangzik, nem?:)

Na és a pocid nem szűkül össze 2-3 nap múlva??

330. Zolii (válaszként erre: 329. - Molntak)
2005. dec. 8. 15:29

Szia!!!


Én is hasonló cipőben járok... Mielőtt elkeztem a diétát szinte alig ettem valami édességet. A havi csokiadagom kb fél tábla volt... Miután abbahagytam volt hogy egynap megettem a táblával! Szerintem az a baj hogy jobban szénhidrátfüggővé válik az ember ha a diétát nem csinálja rendesen... Étrtem ezalatt hogy nem tartja be a fárisokat rendesen....

Szóval én azt csinálom hogy hétről hétre mondok le a kenyérről az édességekről és a többi szénhidrátbombáról! Nekem eddig bevállt.

329. molntak
2005. dec. 8. 15:08

Valaki! Mindenki!

Van valami ötletetek, miért vagyok mindíg éhes ha csinálom az Atkins-t? Régen nem volt így, de most állandóan éhes vagyok és ez így nem megy.

328. subszi
2005. dec. 8. 11:54
:))
327. Hoxa (válaszként erre: 326. - Molntak)
2005. dec. 6. 10:32
Itt :)
326. molntak
2005. dec. 5. 11:18

HOXA!!

Itt vagy valahol?

325. molntak
2005. dec. 5. 11:18

HOXA!!

Itt vagy valahol?

324. subszi
2005. nov. 28. 12:21
nov. 25-én volt egy hónapja, hogy diétázok. 1 hónap alatt lement 3.5 kg. Még nem stagnáltam, vagy még nincs itt az ideje, vagy azért nem állt még meg a fogyás, mert idônként b?nözök. Ritkán, és nem viszem túlzásba a ch-fogyasztást (kis csokisperec, kínai étterem, mákostészta), hétvégenként be szokott csúszni ez-az. Nem bánom, mert én nyárig tervezem a diétát, nem bánom, ha szép lassan fogyok. Nekem ez nagyon bejön, sokkal egészségesebben étkezem így.
2005. nov. 6. 08:59
Az a baj ezzel, hogy utána fene nehéz visszaállni a rendes fogyira. Ugyebár az az kisördög!!!
2005. nov. 5. 17:46
Nem atkinseztem még, de a csaló nap, amikor többet eszel a szokásosnál, és utána vissazállsz (testépítők receptje!), akkor megint megindul. Nálam bevált!
2005. nov. 4. 14:30
Április óta csinálom az Atkins-t kb.3-4 kilónként stagnált nálam a fogyás.Volt olyan is, hogy két hétig nem fogytam egy dekát sem. Eddig 17 kilót fogytam az áprilisi 86-ból. Már kb. két hónapja annyira lelassult a fogyásom, hogy csak 1 kilót sikerül lefogynom egy hónap alatt. Mindössze az a "bűnöm", hogy napi 20-25 deka szőlőt eszem az eddig megszokottak mellé. Ha nem szőlőt akkor almát vagy gyümülcsjoghurtot. Még egy észrevételem van, nekem a menstruáció utáni héten megy le jobban a súlyom. Én még nem találtam jó módszert az átlendülésre, de mire elkeseredtem volna, mindig megindult újra.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook