Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Stagnál a fogyás! - Mi a teendő? fórum

Stagnál a fogyás! - Mi a teendő? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
20. hoxa
2004. márc. 1. 17:42

DOMI:

Egy virtuális kalapemelést adj át a fiadnak. Tudom, hogy a gyomorgyűrű sem piskóta, nagy kitartás és önmegtartóztatás is kell hozzá.

Szóval innen a távolból is gratula neki az új életéhez!!

Hoxa



19. DOMI
2004. márc. 1. 12:51

hoxa: A fiam 195kg-ról fogyott le.Gyomorgyűrüt kapott egy endoszkópos 'műtéttel'. Ezzel a módszerrel pici átmeneti gyomra lett (mint egy fordított tölcsér), aminek állítható, de eleinte szűk nyílásán keresztül megy a kaja. Most a fiam egy csinos, 24 éves fiatalember. Igydekszik a súlyát tartani. Már nem mindene a kaja által nyújtott öröm, jöhetnek a barátnők is!!

Na de mi csak maradjunk Atkins papánál, és vele fogyjunk.



2004. márc. 1. 12:08

DOMI: csak jót teszel mindenkivel ha elmesélted, az akaraterő csodákra képes.Néha bűnözünk, de ott kell folytatni ahol abbahagytuk és tilos elengedni a gyeplőt.Szinte elképesztő ez a 100 kg. leadás. gratula hozzá.

Hoxa Neked is, meglásd sok kicsi sokra megy:))



17. hoxa
2004. márc. 1. 10:59

DOMI:

Mindenről mesélhetsz. Húú, 100 kg? Akkor gondolom nagyon megváltozott az élete. Szinte egy új ember lett. :) Gondolom boldog az új súlyával. Igenis mesélj róla!!!!! :)))



16. DOMI
2004. márc. 1. 10:33

hoxa: Pont Te vagy az, akivel az atkins ezt tette!!? Hajrá Neked, le vele (a kilókkal!!!!).Mi pedig Neked köszönhetően itt tartjuk egymásban a mindent. Az én fiam 100kg-ot fogyott,egy technikai eszköz és a hatalmas akaratának és családi segítségnek köszönhetően 1 év alatt. Ezt nem itt kéne elmondanom, sőt talán nem is szabadna mesélnem erről. Szóval az akarat és az egymás segítése sokat jelent.



15. hoxa
2004. márc. 1. 09:40

Sziasztok!


Azt hiszem kiléptem a stagnálásból, újabb -1 kg :)))

Nagyon örülök neki!!!!


Úgy látszik segített:

- a kevesebb sajt

- a séta

- a kitartás

- a husk

:))


Hoxa



2004. febr. 28. 10:32

Judit: Sziasztok Mindenkinek!

Én tegnap vettem mályvateát a Herbaházban (a Százados út 18-ban van, nem messze a BS-től), 819 ft volt. Azu van ráírva, hogy fogyasztó mályvatea és sötétzöld a doboza.



13. hoxa
2004. febr. 26. 10:25

Summer:

Én is szoktam néha, bár nem tudom a zsírokkal kapcsolatban jót tesz-e.

Túl sokat belőle senkinek nem javaslok, hasgörcsöket okoz, meg fájdalmas a khm.

Szóval, néha-néha egyet-egyet szerintem is be lehet kapni.


A másik, amivel korábban próbálkoztam: keserű só

A patikákban lehet kb. 10 dekánként kapni (elég olcsó). Vízbe kell belőle keverni egy kávéskanálnyit reggelente. Baromi keserű, nevéhez híven. :) De le lehet nyomni, gyorsan, fájdalommentesen, aztán rá még egy pohár natúr vizet.

Léböjtökhöz is ajánlják, beöntés helyett. Végigmossa a bélfalakat.


Hoxa



12. Summer
2004. febr. 26. 09:41

Lányok!


Székletproblémákra a szűztea kapszula is nagyon jó! Én is szenvedtem ilyen jellegű problémáktól, és sokat segített ez a kapszula. Igaz, hogy a dobozán az áll, hogy napi 3*1 bogyót kell bevenni, de nálam már napi 1 is eredményes volt, sőt....:)


Szóval próbáljátok ki! Állítólag filteres tea formában is kapható, azt még nem használtam....



2004. febr. 26. 08:49

Judit: A Májva teával azért vigyázzatok, mert több ismerősömtől is hallottam, és a közvetlen barátnőmmel is megtörtént, hogy a rendszeres használata a májfunkció eredményét csúnyán befolyásolta. A tea abbahagyása után 1 hónappal az eredmény tökéletes lett.



10. Judit
2004. febr. 26. 07:34

Zsuzska: Szia! Köszönöm szépen a segítséget, hétvégén már ki is fogom próbálni. Remélem meg lesz a hatása.


Kiló ügyileg most stagnálok, ha tudtok valami segítséget, hogy mit, hogyan csináljak, kérlek írjatok. Előre is köszi.



2004. febr. 25. 16:44

Judit: Májvatea ügyben: Kétféle van, ez azt jelenti, hogy az egyik kevesebb hatóanyagtartalmú filteres, a másik erősebb. Az erősebb sötétzöld dobozos, és drágább és kevesebb db van benne. A gyengébbet lehet minden este. Én az erősebbet szoktam, úgy, hogy egyik nap és ugyanazt másik nap is leforrázom. A dobozon az van, hogy csak egyszer lehet, de nekem így is bevállt. Ajánlanám, hogy este idd vacsi után, melegen, és akkor reggel+délelőtt+ még utána is lesz eredmény. Van akinek draszikusan, szigorúan toalettközelben, van akinek csak többszöri esemény lesz. Ki kell próbálnod, hogy nálad hogyan hat.

De: ehhez is hozzászokik a szervezet, több doboz felhasználása után már kevésbé hat. Javasolnám, hogy ne állandóra állj be.



2004. febr. 25. 14:22

Vica: helló Mindenkinek!

Sajna nálam nincs minden rendben "székletügyileg", ezért éerdeklődnék a gyengébb mályva tea iránt. Hol lehet kapni? milyen gyakran isszátok? Natúran vagy ízesíteni is lehet? Szóval várom a válaszokat.

Amúgy én jan.31-én kezdtem, első héten fogytam 3kg, aztán hetente 1kg-t. Így most a -5kg-nál tartok. Most úgy érzem stagnál a fogyás, de a cm-ek fogynak és ez azért bíztató. Most már csak a fennmaradó problémámra szeretnék megoldást, remélem tudtok segíteni. Előre is köszi.



7. hoxa
2004. febr. 25. 14:04

Vica:

Nagyon szívesen :)


Van benne egy kis önzés is ám :) Ezzel is próbálom magam tartani.

Bár ennyire még egy diétában sem hittem, szóval nagyon elhivatott vagyok,

de nagyon nagy segítség vagytok nekem!!!


Úgyhogy én is köszönöm, hogy itt vagyotok!!!!


Hoxa



2004. febr. 25. 13:43

Vica: NE ADJÁTOK FEL!!!! Én két hétig az első két hét után semmit nem fogytam, időnként szerintem híztam is fél kilót, a dühtől nem láttam. De kitartottam, most meg megindult, de egyszerre két kiló is ment le. Igaz elkezdtem mozogni!!!! Seprűnyél stb. De ezt úgy látszik nem ússzuk meg. Tehát MOZGÁS!!!! (sajna). KITARTÁS!!!!!



5. Vica
2004. febr. 25. 13:23

hoxa:

Köszönöm szépen a tanácsokat, megpróbálom eszerint folytatni, majd beszámolok a tapasztalatokról. Nagyon örülök ennek a fórumnak, tényleg sok érdekes dolgot olvashatunk, tanácsot kaphatunk és főleg Neked, hogy ilyen aktívan és segítőkészen támogatsz bennünket. Köszönettel: Éva



4. hoxa
2004. febr. 25. 12:44

Vica:

Próbáld 5 grammal csökkenteni a napi szénhidrát bevitelt.

Az első két hét fogyása alapján átlagos az anyagcsere ellenállásod, tehát naponta 15-40 gramm között lesz az az érték, ami mellett nem fogsz hízni.

Elképzelhető, hogy az pont a 30. Én visszaménnék 25-re, meg rámozognék egy kicsit, csinálnám így 2 hétig, aztán ha megindul a fogyás, akkor adnék még hozzá 5 grammot. Próbáld a htévégéken is betartani a limitet.


A könyv kitér különböző egyéb dolgokra, amik befolyásolhatják a fogyást:

gyógyszer szedés, élelmiszer érzékenység, pajzsmirigy problémák..

Azt írja, ne essünk pánikba!

- 1 hétig szigorúan számold, mennyi szénhidrátot eszel. Figyelj oda a kilengésekre, bűnös szénhidrát falatokra.

- Csökkentsd le 5 grammal a napi adagot

- ha minden csődöt mond, akkor vissza kell térni a bevezetőhöz


Vannak akik 1 hónapig stagnálnak, aztán fogynak, aztán megint stagnálnak, a lényeg, hogy ne add fel!


Cm-ben sem tapasztalsz csökkenést? A kg nem minden.

Végszükség esetén a Kekwick diétát ajánjla pár napig, de szerintem azt ne csináld, mert neked sikerült a fogyás az első hetekben.


Hoxa



3. Vica
2004. febr. 25. 11:24

hoxa: Kedves Hoxa!


7. hete csinálom a diétát, az első két héten 4 kg-ot fogytam, a második két héten -2 kg-ot, azóta meg teljesen megállt a fogyás. A szénhidrát bevitel kb. 30 gr naponta, szombat-vasárnap esetleg felmegy 40-50 gr-ra. Hát mozogni nem nagyon szoktam, lehet hogy ez a hiba? "Székletügyileg" teljesen rendben vagyok, mályva teát szoktam minden második nap este inni és ez teljesen rendben tart (a gyengébb-fajtát). Nem tudom az jó ötlet-e, ha újra elkezdem az első szakaszt, nagyon szigorúan betartva és mellé próbálok még egy kicsit mozogni is? Köszönöm szíves és gyors válaszod, várom a további tanácsokat! Mit ajálj a könyv stagnálás esetén? Köszönettel



2. hoxa
2004. febr. 25. 11:03

Vica:


Mióta csinálod?

Valószínűleg nagy az anyagcsere ellenállásod. :(

Mennyit fogytál az első két hétben?

Mennyi gramm szénhidrátot eszel naponta?

Mozogsz? Rendben vagy "székletügyileg"?


Nekem is stagnált másfél hétig, ma kicsit megint megmozdult a mérleg mutatója.

Én még kevesebb szénhidrátot ettem (csökkentettem a sajtot), kicsit mozgtam, esténként sétáltam a hóban :)


Hoxa



1. Vica
2004. febr. 25. 10:31

Légszíves-légyszíves segítsetek, mi a teendő, ha megállt, ill. stagnál a fogyás már kb. 2 hete?

Köszönettel



❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook