Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Stagnál a fogyás! - Mi a teendő? fórum

Stagnál a fogyás! - Mi a teendő? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
200. f954ece72f (válaszként erre: 199. - 1d1ca5cb3a)
2004. ápr. 15. 13:02
Ez az igazi összetartás, köszönöm hogy segíteni próbálsz tényleg olyan jólesik:))De nekem agymosásra lenne szükségem, hisz az elmúlt 15 évem a fogyizás jegyében zajlott.Sikereket csak azóta értem el /-2o/amióta nem gyümölcsön, zöldségen élek..de évek alatt ment le.Tudod inkább bevállalnék még 2o-at, de ez az utolsó 5 komolyan a sirba tesz:(( Ha nem lesz változás az elköv.három hétben, Neked adom az új és kisméretü ruciimat:))Lehet, hogy rajtad már lötyögne?:))
199. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 198. - F954ece72f)
2004. ápr. 15. 12:52
A motíváció nálam is megvan, hiszen szándékosan, azaz direkte vettem egy olyan farmert, ami jóval kisebb, mint a mostani derékbőségem! Ne keseredj el!!! Én annó, nem az Atkinsel, de 2 hónap alatt úgy fogytam le a 30 kg-omat 2 éve, hogy meg sem mozdítottam a popsimat!!! szóval torna nélkül fogytam, ami egyesek szerint nem igazán jó dolog, de nem ereszkedett meg a bőrőm vagy ilyesmi. A gáz ott kezdődött, hogy fogyiba pihentem 3 évet azaz mostanáig, hogy ne legyen olyan hirtelen fogyás, közben volt egy epekő műtétem, ami szintén bezavart az anyagcserébe, és emiatt nem tudtam tovább folytatni a régi diéta féle megmozdulásomat! Most az Atkins nagyon bejön, ugyhogy nem adom fel! Hidd el néha nekem is vannak bőgős napjaim, ilyenkor zenét hallgatok, vagy tejszínhabhoz keverek egy kis koffeinmentes vízben oldódó kávét és máris jobban érzem magam, hogy a tejszínhabot, azért megehetem!!! :-))) Fel a fejjel!!! KITARTÁS!!!:-))))
2004. ápr. 15. 12:35

Sajnos telebőghetném én is a válltömésetek de inkább erőt veszek magamon és próbálkozom a fogyózással.Hiába értem elméletben mi is a teendőm de olyan stabilan tartom a 75 kg.-ot mintha rám lenne ragasztva.Tegnap pocsék napom volt már régóta figyelem, ha esős idő után érkezik egy felmelegedés a fél világot felfalnám.Csülköt ettem csülökkel és tejszines szójaproteint.Nekem nem lehet, sem mértéktelenül enni sem a zsiros dolgokba túrkálni.Ezek tények és remélem elég tisztán látok.Igen nagy az anyagcsere ellenállásom és a mozgásellenállásom:((

Mozgás nélkül pedig nem tudok fogyni.Ma már végigtakaritottam a fél lakást a fenekem sem raktam le reggel nyolc óra óta.Félretettem minden gyanús üditőital ivászatát és figyelek.Zöldségen és fehérjúson fogok élni meg szóján, és délután kettő után semmit sem eszem.Ha este éhségérzetem támad akkor tuti, hogy másnapra fogyok.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire nehéz leadni az uccsó 5 kg.:((Olyan kilátástalannak tűnik, pedig bánatomra vettem kisebb méretü farmert is, hogy legyen motiváció:((

197. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 195. - Kiscsaj)
2004. ápr. 15. 12:20
A cm-ek azért fontosak mert + adnak az embernek, ha már a kg-ok így szórakáznak velünk! Engem hatalmas energiával tölt el, ha látom, hogy megint lement 1 cm!!!
196. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 194. - Kiscsaj)
2004. ápr. 15. 12:20
Tessen biciglizni, vagy stepperezni!! Én megint előszedem a bringámat és nekilátok menni és látni a nagyvilágnak!!! Hajrá!!! Vagy valami olyat csinálj, ami jól esik, de semmiképpen ne erőszakold meg magad, csak annyit mozogj, amennyit Te magad is igényelsz és amennyit kíván a szervezeted!!!
195. Kiscsaj (válaszként erre: 193. - 1d1ca5cb3a)
2004. ápr. 15. 12:18

Szia!

A centiket nem is mértem, de majd fogom.

Bár a ruháimon észrevehető lesz, gondolom:-)

Köszi a bíztatást!

194. Kiscsaj (válaszként erre: 190. - Molntak)
2004. ápr. 15. 12:16

Szia!

Hát ez az.

Én még így nem tartottam be egy fogyit sem.

Valószínű hogy akkor a mozgáshiány az ami a baj.

Ülő munkát végzek és az otthoni mozgás= a 0-val.

193. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 189. - Kiscsaj)
2004. ápr. 15. 11:43
Szia Kiscsaj! Semmiképpen ne add fel! Vannak olyanok, mint szerény személyem, akinél a fogyás lassúbb mint egy csiga menete! De úgy vagyok vele, hogy ezzel legalább nincs lelkiismeret furdalásom, ha megeszek valamit, és jólérzem magam a bőrömben! 5 hét alatt fogytam 2 kg-ot, de cm-re úgy tűnik, mintha 10 kg lenne, ezt a környezetem szokta mondani és én nem árulom el nekik, hogy csak 2 kg-ot sikerült fogynom!!! :-)) Az a lényeg, hogy jól érezd magad a fogyi alatt, és kész! Én 171 cm magas vagyok, jelenleg és ezt fontos kihangsúlyoznom, hogy JELENLEG 85 kg- és remélem, hogy nem sokáig, hiszen szeretnék még legalább 10 kg-ot leadni! De az Atkins annyira jó hatással van rám, hogy szerintem életem végéig ezen fogok élni!!!!! :-)) Szóval kitartás, mert egyéntől is függ, hogy milyen gyorsan oldódnak azok a fránya zsírok!!!
192. Blongyinka (válaszként erre: 187. - Szücsi)
2004. ápr. 15. 10:44

Szia Szücsi ! Vak vagyok csak most láttam a hozzászólásodat, pedig naponta többször is itt lógok. A kezdősúlyom 95 kg. volt. Az olyan jó, hogy valakiknek hetente lemegy 2-3 kg, szoktam olvasni, hogy ki mit eszik, nekem egy kicsit kevésnek tűnik, de ha nem éhesek nyilván ne egyenek többet, + biztos, hogy nem ekkora súlyúak.

De most esik le, olvastam a könyvet, abban a sikerélményeket, és azok az emberek is heti átlagban 1,5 kg-tól szabadultak meg. De nem kenődöm el, legalább fogyok!:-)))))))

191. edit (válaszként erre: 189. - Kiscsaj)
2004. ápr. 15. 09:59
sokan vagyunk itt, akiknek nem úgy megy a fogyás, ahogy elvárható lenne, főleg nem, ahogy szeretnénk. Azért nem adjuk fel, és próbáljuk kideríteni, hogy miért.A mozgás nagyon fontos!
190. molntak (válaszként erre: 189. - Kiscsaj)
2004. ápr. 15. 09:51
Elöször is nézd meg mit eszel és iszol és hogy mennyit. Biztos hogy minden megengedett? Mozogsz valamit?
189. Kiscsaj
2004. ápr. 15. 09:47

Sziasztok!


pár napja akadtam a honlapra és azóta, ha engedi időm mindíg nézem a hozzászólásokat.

Így szeretnék tőletek segítséget kérni, problémám a következő:

kb.25 kg-ot szeretnék leadni(164cm vagyok és 94kg), ami még mindíg nem sok szerintem.

Ez a 2. hét, hogy csináloim a diétát és 2kg ment csak le, majd egyik nap a mérleg azt mutatta, hogy visszaszedtem azt a 2 kg is.

Nagyon mérges lettem és megettem egy halom csokit.

Persze másnaptól folytatam, de nem tudom ez miért van!Azóta csak kb 0,5kg ment le.Én már nagyon sok* elkezdtem fogyózni, 1* sikerült 20kg-ot leadnom kínkeservesen.Ahogy itt olvasom 2 hónap 10kg, csakhogy ez rám valami miatt nem úgy hat, mint a többiekre.

Szeretnék segítséget kérni, hogy mit csinálok rosszul (eltekintve az 1*-i bűnbeeséstől), hogyan lehetne javítani ezen a kaotikus állapoton.

Előre is köszi Mindenkinek!!


188. Baron (válaszként erre: 185. - Szücsi)
2004. ápr. 13. 17:17
Félreértettél. Én nem a sajt elhagyását kritizáltam, csak annyit mondtam, hogy az Atkins nem diéta, hanem életforma. Bántani meg főleg nem akartalak.
187. Szücsi (válaszként erre: 186. - Blongyinka)
2004. ápr. 11. 17:11

Szia Blongyinka!

Nem biztos, hogy Neked is olyan nagy volt a kezdosúlyod, mint nekem. A 7 hét alatt 7 kiló az pont ott tart, mint nálam a két hónap alatt 10 kiló. Számolj csak utána! Egyik reggel majd ráállsz a mérlegre, és 2 kiló egyik napról a másikra eltunt Rólad. Majd figyeld csak meg! Persze nem ilyen csokis-kenyeres napokra gondolok!

2004. ápr. 10. 10:48
Sziasztok! Nekem is elkelne egy kis vigasz.Eddig úgy fogytam, hogy 1-2 naponta lement 0,5 kg.Voltak persze olyan napok (nehéz) amikor visszajött 1-2 kg, aztán ez a dolog elmúltával 1-2 nap alatt újra lement.Na szóval ma reggel ráálltam a mérlegre és sehol az a vágyott - 0,5 kg.Persze ez az 1.nap hogy mindek ok nélkül megállt.Tudom, hogy ez "semmi", de bepánikoltam, és mit csináltam mérgemben ? Ettem párizsis kenyeret+csokis kekszet!(Ezt nem kellett volna).Olvasom, hogy 2 hónap alatt 10kg fogyott Szücsi, azt hiszem, hogy én a 7.héten járok és csak 7 kg.fogytam.Szerintem ez kevés.Jól van nem nyafogok, lehet, hogy ma ilyen sz.. napom van.
185. Szücsi (válaszként erre: 184. - Baron)
2004. ápr. 10. 10:17

Szia!

Jól megvígasztaltál... Amúgy Atkins szerint étkezem, nem új módszert találtam ki, csak a sajtot hagytam el. Azt mondta egy ismerosöm, hogy o hiába fogyizott, nem ment le róla semmi. Elment mindenféle vizsgálatra és kitalálták neki, hogy valami olyan gomba van a szervezetében, ha sajtot, sajtfélét eszik, azonnal el kezd zsírt termelni és nem hogy fogyna, de hízik tole. Na ezen felbuzdulva hagytam én ki a sajtot... Hát ennyi. Amúgy a sok-sok kiló 9 év alatt jött fel rám, a fémbeültetés (gerinc-mutét sorozatom) után. Nem mozgok eleget (sot..) merthogy nem tudok messzire gyalogolni, sokáig állni stb. és a napi két étkezés, reggel meg este munka után is megtette a hatását.

184. Baron (válaszként erre: 180. - Szücsi)
2004. ápr. 9. 19:51
Nem akarlak elkeseríteni, de ha te ezt egy újabb fogyókúrának tekinted, csalódni fogsz. Amint visszaállsz az Atkins előtti étkezési módhoz, mindent vissza fogsz hízni. Az Atkins életmód, és nem fogyókúra. A tíz kiló remek eredmény. Amikor magadra kaptad, azt se egy hónap alatt csináltad, nem igaz? Leadni se megy egyik napról a másikra.
183. gyöngyi (válaszként erre: 169. - LÉNA)
2004. ápr. 9. 19:38

Szia Léna!

Bocsi, hogy csak most írok, de el voltam veszve, nem interneteztem napok óta.

Holdtölte most volt-van éppen. Az én dolgom igen egyszerű, mert engem a telihold nem hagy aludni, ilyenkor rosszul alszom és "dilisebb" is vagyok mint máskor.

Van egy Ezoteria-lap a neten ott utánanézhetsz ezeknek a dolgoknak, de állítólag mindenkire másképp hat.

Gyöngyi

182. Ancsura (válaszként erre: 176. - 1d1ca5cb3a)
2004. ápr. 8. 19:25

Amyw!

Olvasom az Atkins könyvet, és csináltam is 2 hétig de nálam ez a tapasztalat.

181. Ancsura (válaszként erre: 175. - Birkáné)
2004. ápr. 8. 19:22

Birkáné!

A hánytatást én is kipróbáltam, általában hétvégeken mikor nem tudtam megállni hogy ne egyek, de így fogyni nem tudtam, csak nem híztam,viszont ehettem amit akartam.Persze ez a módszer baromság, mert tönkre megy a gyomrom.Én akkor is azt hiszem ha napi 2000 kalóriát eszem nem létezik hogy annyit fogyok mint a kettőt kombinálva. ezt már tapasztaltam. Lehet hogy másnál bejön de sokan a kalóriadús sajt elhagyása után kezdtek megint fogyni.Ki kell próbálni, mert nyakunkon a cseresznye szezon.Üdv.

180. Szücsi (válaszként erre: 178. - Vangogh)
2004. ápr. 8. 16:36
Köszke! Tudod nekem még nagyon sok van hátra, én olyan igazi gombóc vagyok, minden a pocakomon, meg a hátsómon van. Ha ez ilyen lassan megy, egész évben fogyiznom kell.... Nem baj, mert nem vészes, csak legalább lássam a folyamatos haladást!
179. Szücsi (válaszként erre: 161. - LÉNA)
2004. ápr. 8. 16:35
Hagyd el a sajtokat!
178. vangogh (válaszként erre: 177. - Szücsi)
2004. ápr. 8. 16:34

A 10 kg fantasztikus, egyáltalán nem kevés nagyon ügyi vagy. Nem egyforma az emberek szervezete, lehet akinek pikk-pakk lement, annak pikk-pakk visszajöhet ha nem vigyáz.


177. Szücsi
2004. ápr. 8. 16:31

Sziasztok!

Vígaszra vágyom! Szerintetek az, hogy én 2 hónap alatt csak 10 kilót fogytam, az nem kevés? Heteket álltam és amikor elhagytam a sajtot a menüből, akkor rögtön lement 2,2 kiló. Lehet, hogy ez a megoldás nálam? Nem bűnözök, nem eszem 15 Ch-nál többet naponta. Elég ez, vagy legyek elkeseredve, hogy lassan megy? Olvasom néhányotokról leperegnek a kilók.

176. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 173. - Ancsura)
2004. ápr. 8. 06:39

Bocsi, hogy közbeszólok, de ha olvastad a piros Atkins papa könyvét, akkor abban levan írva, hogy több kísérlet megállapította azt, hogy ennél a diétánál nem feltétlenül a kalóriabevitel a lényeg, hanem maga a szénhidrát tartalom!!!! Volt olyan fogyis csoport, akik 2000 kcalt is ettek egy nap, alacsony Ch bevitellel és mégis fogytak!!! Ajánlom figyelmedbe a könyvet!! Nekem olyanná vált, mint a Biblia!!!!

De ezt a tényt én is tapasztaltam!!!

2004. ápr. 7. 19:12

Ancsura:

Szerintem ez nem vészes bár én ebben a témában még kezdö vagyok.Eddig nem is tudtam hogy a felvágotakban ennyi Ch van.=( Amugy én már majdnem mindent kiprobáltam fogyás szempontjábol.Még a hánytatást is.Az sem volt vmi leány álom....nem vmi felemelö a töltött káposztátt viszont látni a wc kagyloban. =) Remélhetöleg mostmár lemegy az a 10kg felesleg.

2004. ápr. 7. 19:08

Sziasztok!

Jo olvasni hogy ennyien vannak sorstársak. Nekem "talán" picit nehezebb mivel a párom meg tul vékony . Ő hizo kurázik, én pedig fogyozok. =)A 180 cm-hez 50 kg. Nekünk se ártana egy ilyen érték. =)



173. Ancsura
2004. ápr. 7. 18:44

Szerintem ha a kalóriát nem fogjuk vissza, nem fogyunk semmit, hiába alacsony a szénhidrát.

Kiszámoltam hogy 20 Ch fogyasztás mellett több mint 2000 kalóriát ettem meg. Már 2 napja csinálom az 1000 kalóriát és mellé alig 15 Ch.

Az eredmény biztató bár a férjem szerint nem vagyok normális.

Nektek erről mi a véleményetek?

Az eredményről majd beszámolok.

2004. ápr. 7. 11:13
A www.holdnaptar.hu-n is szuper anyagok vannak!! Ott is megtudjátok nézni a hold állását!!!! Most kuksiztam éppen meg!!! :-))
2004. ápr. 7. 11:00
Természetgyógyász Magazint érdemes megvenni havonta.Mindig figyelem mikor lesz Höldtölte, mert elötte négy nappal a fél világot összeenném annyira nem bírok az éheségemmel.Most legalább tudom. hogy mitől van.Hétfőn volt telhold, most a fogyási szakasz jön az elköv. kettő hétben, majd az azt követő kettő hétben délután 17-óra után nem szabad táplálékot maggunkhoz venni, hogy a köv.telhold után jobban fogyjunk.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook