Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Stagnál a fogyás! - Mi a teendő? fórum

Stagnál a fogyás! - Mi a teendő? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
290. zazuka
2004. máj. 12. 12:24
Szia, sokan vannak úgy, hogy délelőtt rá sem bírnak nézni a kajára, pedig nagyon fontos lenne, hogy egyél. Próbáld magad hozzászoktatni, szépen fokozatosan. Először 2-3 napig zöldségeket reggelizz, paradicsomot, kígyóubit - amiben sok a lé. 4-6. napon tegyél hozzá sonkát, kevés sajtot. Amikor már ez megy minden megterhelés nélkül, főzz ezekhez, v. ezek helyett 1 tojást. Így lassacskán eljutsz a komplett reggeliig.
289. Éva (válaszként erre: 288. - 7e433abb8e)
2004. máj. 12. 10:35
Reggel 6.30-kor kelek.8.30-ra megyek dolgozni.Ha van időm akkor bent a munkahelyemen tudnék enni!Folyadékot meg kb. 2 litert iszok meg egy nap.Úgy gondolod ha többet innék akkor könnyebb lenne?Már nagyon tanácstalan vagyok!:((
2004. máj. 12. 09:21

Esetleg lehet a "még mindig kevés folyadék"

2 l mondanak min.

Én 3-at iszom, simán fogyok. 2-nél semmi.

287. 7e433abb8e (válaszként erre: 286. - Éva)
2004. máj. 12. 09:20

Detto.

Évekig én sem reggeliztem!!!

De mivel most alakul az anyagcsere, és jó irányban, próbáld megcsinálni, hogy reggelizel, én reggel szinte zabálok!!! (azóta mióta atkinsezem)

Mikor szoktál kelni? Én általában későn keltem, ezért nem is reggeliztem. Ha ilyenkor kelsz, vagy 8 után ne csodálkozz, hogy csak az ebéd megy le elsőre.


Pár napig kelj korábban, aztán fog menni a reggeli. 17 óra után pedig 0! ch, legalábbis minimális.

286. Éva (válaszként erre: 284. - 7e433abb8e)
2004. máj. 12. 09:17

Szia Moncha!

Próbáltam már úgy is, hogy jól bekajáltam de attól meg úgy éreztem, hogy mindjárt kipukkadok!Tehát már nem esik jól ha tele eszem magam!Most is olyan érzésem van mintha minden megállt volna a gyomorszájamnál!Pedig ma még csak egy tejeskávét és ásványvízet ittam.Sajna az évek alatt rááltam arra, hogy nem reggelizek így nekem az első étkezés az ebéd.Lehet ez sem jó így de én erre már annyira átáltam, hogy nem esik jól a kaja 12 elött.:(Igazából már nem tudom mit kéne csinálnom, hogy meginduljon már normálisan a fogyás.????:((

285. gyöngyi (válaszként erre: 282. - Mariann)
2004. máj. 11. 15:35

Hát én sem vagyok túl boldog, de szerencsére elég csökönyös vagyok a folytatáshoz. Kitartást nektek is! Köszi, hogy írtatok, így könnyebb, hogy tudom más is járt ebben a cipőben.

Gyöngyi

284. 7e433abb8e (válaszként erre: 283. - Éva)
2004. máj. 11. 15:18

:((

Lehet, hogy az a baj, hogy keveset eszel.

Nézd valamelyik nap szinte úgy éreztem bezabáltam, komolyan kész voltam a sok kajától, és másnapra fogytam.

Ez elég vicces tud lenni, kísérletezz, de semmiképp se csüggedj nekem!!!!

283. Éva (válaszként erre: 281. - 7e433abb8e)
2004. máj. 11. 13:31
Hidd el nem tétlenkedem!Csak azt eszem amit lehet sőt még néha kevesebbet is mint kéne!A mozgást sem hanyagolom!!!!!!!!Csak tudod a hormon gyógyzerek nem nagyon segítenek ebben!!Ettől többet én már nem tudok tenni!
282. Mariann
2004. máj. 11. 12:49

Na, mostmár én is írhatom, hogy stagnálok. kb. két hétig állt, egy hete pedig fél kiló le, másfél föl. Ráadásul most jött meg piroska. Talán ezért "genyózik" velem.

Most próbálok még több vizet inni, több zsírt be, és kevesebb zöldséget, hogy minnél kevesebb legyen a ch. Kávét is iszogatok (Ricoré-t, mert ez csökkentett koffein tartalmú). Majdcsak kikísérletezem, mitől indul megint be a fogyás!

Eddig olyan lelkes voltam, de a stagnálástól már tiszta depi vagyok... Egyedül a ketoncsíkom biztat. Lila! Nem sötét, nem is a leghalványabb, de lila. Tehát ég a zsírom... állítólag...

281. 7e433abb8e (válaszként erre: 279. - Gyöngyi)
2004. máj. 11. 12:18

Ha állsz egyhelyben, és nem csinálsz semmit, akkor az.

Nekem is beállt egy kis időre, aztán ugrált 2 napig, de utána elkezdett csökkenni. Kicsit máshogyan kell enni , persze a megengedettet és akkor beindul ;)

280. Éva (válaszként erre: 276. - Gyöngyi)
2004. máj. 11. 12:12

Szia Gyöngyi!

Nekem is több mint 3 hétig stagnált a fogyás és utána megindult egy kicsit!Most meg le-föl inagdozik!Már nem tudom eldönteni se, hogy mi a jó mit csináljak vagy éppen mit ne csináljak!!Nekem igaz elég lassú az anyagcserém is!!

Szóval nem vagy egyedül!!!

Éva

2004. máj. 11. 12:11

Na jó-jó de "normális" ez a 3 hét?

Gyöngyi

2004. máj. 11. 11:52

Kevesebb ch- több zsír

Aztán több ch 20-ig kevesebb zsír.

Utána fehérje emelés. Én ezt csináltam kb-re

277. 7e433abb8e (válaszként erre: 276. - Gyöngyi)
2004. máj. 11. 11:51

Nekem is beállt kb. úgy 8 - 9 napra.

Anyagcsere-beállás másik szintre.

Fel kell gyorsítani újra.

Akkor újra beindul.

2004. máj. 11. 11:49

Meddig tart a normális?? stagnálás? Nálam már ez a 3. hét. Ez biztos hogy jó?

Kinek tartott még eddig?

Gyöngyi

275. Szücsi (válaszként erre: 269. - Dóri)
2004. máj. 10. 17:09

Szia Dóri!

Én két hete 97,4 kg voltam. A múlt héten már volt olyan reggel, hogy 100,6-ot mutatott a mérleg. Azon dühöngtem, hogy legalább bűnöznék, de még csak az sem! Aztán szombaton reggelre lement a plusz, ma reggelre meg még egy kicsi, 96,8 lettem. Úgy, hogy nem csináltam semmit másképp. Úgy látszik Te is ilyen vagy mint én. Én 110-ről indultam. KITARTÁS! SZURKOLOK NEKED NAGYON!

274. flo
2004. máj. 6. 17:01
a cél súlyom előtt vagyok,még 3 kg-ot kellene fogynom és sajnos vissza jött 1 kg és stagnálok is vagy 3-4 hete.Bizonyára sok zöldséget eszek,nagyon türelmetlen tudok lenni, nem sokára itt a nyár és le kell vetköznöm,a családom meg össze-vissza cikiz,mert bogarasnak tartanak,nem ihatsz kolát? Egyél egy kis sütit!Na igyál már egy pohár bort. Egyszóval kötöm az ebet a karóhoz és ellen állok a családomnak,viszont ha meglátnak fürdőruhában akkor lehet hogy felvonják a szemöldöküket,mert nem éppen azt látják amit én bizonygattam nekik,hogy olvad a zsír rólam,stb..
273. Mariann (válaszként erre: 270. - F954ece72f)
2004. máj. 6. 09:53

Szia!

Hol lehet tojásfehérjeport venni? Mi a neve?

Köszi-puszi!

272. sz72
2004. máj. 5. 20:01
még csak annyi, hogy az összes bűnözés, tényleg csak a tojásos nokkedli volt a három hét alatt.....de jó is volt:-))))nyam...nyam..
271. sz72
2004. máj. 5. 20:00
Már három hete, hogy elkezdtem, az elején lement 2 kg (víz:-(((), majd visszajött 1, utána másfél hétig semmi, s végre lement 1kg, ami a hétvégi tojásos nokkedli:-(( után vissza is jött. Szóval itt toporgok a 63 kilómmal (a cél 55-57)és tényleg nem eszem mást, mint a megendgedett (sajna a fehérbor az hetente párszor lecsúszik, de már nincs koffeines kv, és diétás üdítő sem a napi listámon), és nem tudom, hogy mitévő legyek?? Olvasom, hogy sokatoknak stagnál, de már egy jó pár kilo után, és ha jól értelmezem, nem az első fázisban, én még nem is olvasgatom a másodikat, mert annyira elégedetlen vagyok:-((( Vélemény???? Köszike!
270. f954ece72f (válaszként erre: 269. - Dóri)
2004. máj. 5. 19:27

Nagyon megértelek,én sem száguldozom,de fogyok.

A lényeg, hogy érezd jól magad a fogyi alatt.

Ha visszatérsz az első fázishoz ne egyél húst hanem tojásfehérje port.Naponta négy alkalommal kettő ev.kan fehérjeport keverj össze eperrel, vizzel,citrom héjjal esetleg vanilia aromával és lökd föl.Remekül fogod érezni magad.Éhségérzeted nem lesz hisz a fehérje eltelít.Ráadásul a tojásfehérje hasonlit legjobban az emberi fehérjéhez azért szuper.Padlizsán levest is főztem, most találtam meg a receptet a net-en a fogyi közt.Nekem igen izlik, hihetetlenül kipucol.

A bevitt Ch-tól ne ijedj meg ,a lényeg a fehérje, mert az segíti elő a zsirsejtraktárak megnyitását.

Ezt egy orvosi könyven olvastam, fel is tettem az infók közé.Napi fél egy kg. fogyást igér.Havonta én is végzek egy 5-6 napos kúrát.Nekem talán egy kg. ment le a kettő nap alatt,sajna ettem mellé mást is:((


269. dóri
2004. máj. 5. 18:33
Több mint 4 hete leállt a fogyás, sőt már két kiló visszajött. Voltam 99 kg is, most megint 101 vagyok. 108-ról indultam. Nem volt gyors a fogyás, de azért mégiscsak fogytam. tudom, hogy nem szabad feladni, de hát azért ez mégiscsak túlzás. azt hiszem, ha hétfőig sem változik ahelyzet, visszatérek az első fázishoz. Hús, tojás, hal. Gondolni sem szeretnék rá.
268. ata (válaszként erre: 266. - Pepe)
2004. máj. 5. 13:08
Semmi okod az aggodalomra Pepe:))))Én 4 hétig stagnáltam, aztán újra beindult.
267. zazuka (válaszként erre: 266. - Pepe)
2004. máj. 5. 12:42
Ugyan már Pepe, ne keseredj el. Tudod milyen kis disznó a szervezetünk, szeret hatásszünetet tartani, hogy azzal is jól megkínozza a lelkünket.
266. Pepe
2004. máj. 5. 12:08

Már öt napja állok, pedig már a húsz gram szénhidrátról is lemondtam...

Lassan azért be kell indulnia...

2004. ápr. 29. 20:49
Elnézést :(( a fecsegőbe akartam írni :(((
2004. ápr. 29. 20:48

Sziasztok!

Azt hiszem már valaki felvetette ezt a kérdést...

Nos a lényeg, hogy nekem gyakorlatilag 10 kg súlycsökkenés volt a kitűzött cél.

17 napja csinálom, eddig lement 4,5 kg durván, mondjuk ma nem mértem magam.


66,5-ről indultam!

56 szeretnék lenni.

Az normális ha én 58 kg-osan lépek át a 2. fázisba?

Tudom, hogy nem rossz ha az összes fázis végigjárjuk, olvastam, de 10 kg-os súlyfeleslegnél, ez egyszerűen (úgy látom) lehetetlen.

Szóval úgy lépnék 2.-ba, hogy 2 kg lenne hátra.


Vélemények?

Köszi

263. csigusz (válaszként erre: 262. - 7e433abb8e)
2004. ápr. 29. 19:13
Köszi. Remélem, hogy ez volt a bibi. Majd igyekszem.
262. 7e433abb8e (válaszként erre: 260. - Csigusz)
2004. ápr. 29. 19:08

1 l víz nagyon kevés!!!!

Igyál többet!! Min. 2l-t.

És próbáld meg elhagyni a kávét 3 napra, aztán megnézed mi történik.

A gomba sem igazán ajánlott az első fázisban. (ahogy olvastam)


261. Szücsi
2004. ápr. 29. 16:45

Sziasztok!

El kell hogy mondjam Nektek! 110 kilóról indultam 11 hete, ma reggel 97,4 voltam! Úúúúúgy örülök! Nekem is hetekre leáll a fogyás, pedig nem bűnözök, de úgy vagyok vele: hova siessek? Most itt ülök a munkahelyemen, a földszinten sütik a túróstáskát és jön fel az illata. Jaj nekem! Február óta nem ettem ilyeneket. Kitartás mindenkinek! Ha én nap mint nap megállom, Ti is szolidarítsatok velem!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook