Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Stagnál a fogyás! - Mi a teendő? fórum

Stagnál a fogyás! - Mi a teendő? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
110. csigusz
2004. márc. 27. 13:40
Hoxa! Hát, van benne valami, de azért szívesen cserélnék Zeta-Jonessal.
109. Hoxa (válaszként erre: 104. - Csigusz)
2004. márc. 26. 22:26

Csigusz, ha nem dolgoznál, akkor egész nap arra kellene gondolnod, hogy mit egyél :)

Én sokkal jobban szeretem a dolgos mindennapokat, mint a hétvégéket, amikor kerülnöm kell a konyhát, hogy ne nyitogassam a hűtőt :))

2004. márc. 25. 11:58

A főszakács és minden mellékes kisegítő nekem is jól jönne, főleg, ha a személyi edzőmmel, "közösen" is lehet zsírt égetni!

Örülök, hogy a kétkedőket sikeresen megtudtuk győzni! Pozitív energiát én is szívesen küldök, annak aki kéri, az agykontrollba nincs lehetetlen!! Az Atkinsben sem! :-))))))

107. d53ebb41c7 (válaszként erre: 106. - Edit)
2004. márc. 25. 11:52

Sajna mi nem tudunk lefogyni ha nem mozgunk rendszeresen.Elméletben már nagyon megy a dolog:)

Azért várjál meg légyszi megyek utánad a sífutóval, nekem még fülvédőket is kell vennem:))


Nagyon örülök, hogy mozogsz és nem adod fel.

Az első két mondatban leirtak illenek rám is, de pont az ellenkezőjét tapasztaltam mint Te.

Találjuk meg a megfelelő mozgát ami jólesik.

106. edit (válaszként erre: 101. - F954ece72f)
2004. márc. 25. 11:33
smokey! sajnos nekem a séta mindenféle csípő és egyéb izületi gondok miatt nem kivihető, ezért is használom helyváltoztatásra gyakran a biciklit. Mindenesetre úgy felbuzdultam tegnap , hogy este egy kicsit többet tekertem, és láss csodát: reggel a mérleg nyelve mintha fél kilóval kevesebbet mutatott volna. De csak akkor hiszem el, ha legalább két nap egymás után ezt mutatja. Venni kéne egy digimérleget, de a lányaim szerint annál is attól függ az eredmény, hogy hova állítjuk. Na sziasztok, most munka van talán délután lesz még időm fórumozni. edit
105. f954ece72f (válaszként erre: 104. - Csigusz)
2004. márc. 25. 09:38
Ezaz!Csak vakarja a hab popóját egész nap és magával foglalkozik.Vakarnám én is szivesen, csak lenne egy személyi edzőm, egy szakácsnőm aki elémpakolja az Atkinskaját, háznál egy nagy úszómedencém stb.Hogy miért mindig a dolgózó nők hiznak el, ezt nem irja Atkins?:)
104. csigusz
2004. márc. 25. 09:31
Zeta-Jonesnak nyilván azért besegített egy kis plasztika is és ne felejtsük el, hogy gyakorlatilag egész nap ráér, úgyhogy tornázhat és van ideje odafigyelni a kajára alaposabban. Ha én nem lennék dolgozó nô, úgy gondolom tuti hamarabb lefogynék.
103. 57075b2453 (válaszként erre: 100. - Edit)
2004. márc. 24. 18:00

Úgy látszik én vmi hibrid vagyok, mert én 30 km-t szoktam tekerni és 20-nál gondolom úgy, hogy lekellene szállnom róla, viszon a vádlim alakul és szépül és ez engem motivál.

Meg mivel a 10-en lakom, reggel gyalog megyek le, az is vmi.

102. kisvica
2004. márc. 24. 17:20

Amikor nekem nem indult be, ismét fellapoztam a könyvet, és végignéztem, milyen okai lehetnek. Amikor elhagytam a sajtot is, zöldséget is, és az étrendem másfél hétig csak húsból, tojásból és színhús virsliből állt, és naponta 3x, 4x ettem, akkor végre beindult. Ja, és én is kb. 4 km-re jutok a biciklin, majd leesek a fáradtságtól. Ciki, de ez van.

Annyira drukkolok nektek, kívánom, hogy legyen elég kitartás bennetek! Engem mindig az a látvány éltet, h. láttam René Zellwegert a Bridget J-ban, aztán a mostani Oscar gálán... Sőt, C. Zeta-Johnes nagyobbra "nőtt" (a dagadt kifejezés durva lenne) a második terhessége alatt, mint én, viszont két-három hónap alatt ledobta - az Atkins-szel...

101. f954ece72f (válaszként erre: 100. - Edit)
2004. márc. 24. 17:05

Nekem nem használt semmit,pedig 2o-25 km-t tettem meg és úgy megutáltam, hogy na.

Néha még egy üves sört is belógattam damilon az orromelé, mondván ha teljesítek az enyém.

Este üres gyomorral gyalogolj a jó levegőn, jól fogsz aludni és lassan fogyunk.

100. edit (válaszként erre: 99. - F954ece72f)
2004. márc. 24. 16:50
valóban elég lusta vagyok tornázni, de most hősiesen biciklizem(szoba és igazi). Bár be kell valljam 4 km után meggyőzöm magam, hogy elég ennyi is. Szép lassan emelni kéne
99. f954ece72f (válaszként erre: 98. - Edit)
2004. márc. 24. 16:46

Az egy hónap alatt mozogtál valamit? Nekem szomorú tapasztalatom az elmúlt évek alatt,hogy NEKÜNK nem megy a fogyás ha nem mocorgunk és ez tuti!

Nagyon jó volt anno a Slaender-You lustatorna.

Olyan izomlázam lett utána de lassan fogytam.Igy kezdtem el a mozgást.

98. edit
2004. márc. 24. 16:25
Szerintem mi, akik szép lassan, "alig eszem valamit, mégis hizom" módszerrel szedtük össze a mostmár ragaszkodó kilóinkat, mi kinlódunk leginkább ezzel, hogy nem akar elindulni a fogyás. Hihetetlen, pedig egy hónapja se egy szelet kenyér, se tészta, se süti, se csoki, se krumpli...
97. Zsuzsóka (válaszként erre: 96. - Gyöngyi)
2004. márc. 24. 16:22
Faxon mehet??? Van lapos süti is, nem? :O)
96. gyöngyi (válaszként erre: 94. - Zsuzsóka)
2004. márc. 24. 16:19

Az energia az jól jön, köszi. Bár egy kis virtuális sütit is küldenél!

Gyöngyi

95. gyöngyi (válaszként erre: 92. - Zsuzsóka)
2004. márc. 24. 16:18

Szia Zsuzsó!

Nem te vagy az egyetlen "örömevő". én is idegességemben tudok na legtöbbet enni. Annó..vizsgaidőszakban 4-5 kilót híztam.

Kitartás!

Gyöngyi

94. Zsuzsóka (válaszként erre: 91. - DOMI)
2004. márc. 24. 16:17
Lesz siker, jó? Mert hiszek benne, hogy a kitartás és akarat minden gondot meg tud oldani. Küldök neked pozitív energiát, meg szoritok, rendben?? :O))
93. gyöngyi (válaszként erre: 89. - DOMI)
2004. márc. 24. 16:16

Szia Domi!


Banán nuku!!! A kilók pedig tényleg hipp-hopp lemennek, pláne, he te csa 5-6 kilót akarsz fogyni.

Gyöngyi

92. Zsuzsóka (válaszként erre: 85. - Edit)
2004. márc. 24. 16:15
Belátom, hogy nem lehet általánosítani. Sajnos én olyan vagyok, aki 4-5 hónap alatt képes 10 ktg-ot hízni. Hát erre értettem én, hogy annyi alatt leadni. De én biztos kényszeres evő is vagyok, mert bármi bajom van egyből rávetődök a kajára. Tudom a gond nem oldódik meg, de legalább megnyugszom. Most viszont éljen az Atkins, és igenis kontrollálni fogom magam, ha belegebed az egész világ is! :O)
91. DOMI
2004. márc. 24. 16:13
Azt gondoltam, hogy nekem nem úgy fog lemenni a felesleges 5-6kg mint másnak, azt el sem tudtam képzelni, hogy most ott tartok mint az Atkins elején és nem eszem zöldséget, gyümit, házi sütit. Ezek hiányoznak a legjobban(a családnak sütök főzök a munka mellett, mert így van bennem genetikailag). Sikerke sem volt. Tudom, most majd lesz, mert kell nekem és nekünk is.
90. Zsuzsóka (válaszként erre: 87. - D53ebb41c7)
2004. márc. 24. 16:11
Köszi, ez nagyon jól esett! Mármint, hogy leadjuk a hájat. Mert LEADJUK!!! :O)
89. DOMI
2004. márc. 24. 16:07
Lányok!!! Köszönöm a bíztatást. Most jöttem vissza a vásárlásból banánnal felfegyverkezve. Azt gondoltam, hogy a saját úton elindulok. Erre TTTIII olyanokat írtok ismeretlenül nekem, mint egy igazi harcostárs. Következmény:=>elérzékenyültem=>körbenéztem, és nincs orvosi papirom a hiányzás igazolására=>maradok Veletek és próbálkozom.Banán a családi majmoké lesz.
88. Hoxa
2004. márc. 24. 15:38

Sziasztok!


Ne adjátok fel, fontos a pozitív hozzáállás :))


Ha megnézem magam, 7 hét alatt sikerült 8 kilót fogynom. Nem sok, átlagban sem. Mások 2 hét alatt ledobnak ennyit, de nem kesergek rajta. Kicsit kitoltam az áhított cél elérésének időpontját. Ennyi.


Viszont elkezdtem mozogni. Nem sokat, 1-2 óra gyaloglást iktattam be naponta, hétfő óta. A kilók megindultak, másfél kiló újfent lement, pedig, ha a naptáromra nézek, az elmúlt egy hónapban szinte alig fogytam valamit.

Visszafogtam a sajtot és a kávét. Kicsit kekwickesen eszem, de nem olyan keveset.

Félek attól, ha most abbahagynám, úgy járnék, mint eddig mindig: visszajönne kamatostul. Így csinálom, akármilyen lassú is az üteme. Végülis jól érzem magam, meg veletek is nagyon :)))


Hoxa

87. d53ebb41c7 (válaszként erre: 80. - Edit)
2004. márc. 24. 15:30

Edit!

Egy cipőben járunk.Pokoli lassan fogytam mindig, sosem értettem meg hogy látezik az, hogy vannak olyan emberek akik csak megrázzák magukat és ledobnak tiz kg.-ot.Évek alatt fogytam 2o kg, de lement sosem éheztem de kicsit mozogtam.

Most is le fog menni, mert akarom mint egy hisztis gyerek!Innét nem nehet el senki mert bezártam az ajtót...csak orvoshoz lőghattok ki.Együtt kezdtük, együtt is fogunk megszabadulni a feleslegtől.Lehe, hogy a karácsonyi beiglim is itt sütöm meg Veletek..de akkor is leadom és leadjátok Ti is.

86. d53ebb41c7 (válaszként erre: 82. - 1d1ca5cb3a)
2004. márc. 24. 15:12
Aláírtam!
85. edit (válaszként erre: 83. - Zsuzsóka)
2004. márc. 24. 14:15
Én tíz évvel ezelőtt 48 kg voltam 42 évesen, ez a csöppnyi 18 kgocska 6 év alatt keletkezett-akkor most hat évet várjak míg lemegy? De már az is eredmény lenne, ha a bűvös 60 alá mennék - amit 46 évesen léptem át, és azóta csak rövid hetekre sikerült alámenni.
84. edit (válaszként erre: 82. - 1d1ca5cb3a)
2004. márc. 24. 13:49
OK, én még birom, Domit kell meggyőzni, de kösz,hogy reagáltok. Edit
2004. márc. 24. 13:47

Egy kicsit beleszólok én is, ha lehet. Csak semmit sem feladni!! Aki nem próbálkozott mozgással, annak a rendszeres tornára meg kell indulni lefelé a mérlegmutatónak. Aki tornázik is, mégsem fogy, az szerintem adjon még magának időt. Meghízni sem egy-két hét alatt híztunk meg. Nekem a megfigyelésem, hogy kb. annyi idő alatt fogyok, amennyi alatt felszedtem a súlyt. Persze felfelé mozgás nélkül jön, de lefelé nekem csak a torna segít be. Szóval KIRARTÁS! :O)


2004. márc. 24. 13:40
Mi történik itt???? Borzalmas, halljátok magatokat? Visszaolvastátok magatokat??? Tessék egy kicsit pozítivabban hozzá állni a dolgokhoz! Nekem is nagyon nehezen indult meg (5 hét után 1 kg), de ettől még nem adom fel!!! Nem szabad! A mondás is úgy tarja, hogy a jó munkához idő kell! Ne legyetek hát türelmetlenek! Tessék kitartani, akaraterő!!!! Nem adhatjátok fel!!!!! Hahó Mindenkinek! Ezt mindenkinek üzenem! Azért van ez a honlap, hogy segítsünke egymáson, tapasztalatokat cseréljünk, és csak a nagyon, ismétlem NAGYON végső fázisnál kellene abbahagyni!!!!! Nem szabad feladni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NE MERJÉTEK...!!!!
81. edit (válaszként erre: 79. - D53ebb41c7)
2004. márc. 24. 13:07
Csatlakozom! Fogadd meg!
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook