Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Stagnál a fogyás! - Mi a teendő? fórum

Stagnál a fogyás! - Mi a teendő? (beszélgetős fórum)


2004. ápr. 7. 10:50

Az ezoterikával és a hold állásával kapcsolatban én is nagyon szívesen tájékozódnék! Gyöngyi sorait úgy olvasom, hogy szinte rátapadok a képernyőre!!! Engem se hagyjatok ki ezekből az infókból!

Húsvét alkalmával, csak 1 napot engedélyezek magamnak nasira, de érdekes, hogy nem kívánom úgy a szénhidrátot. Régen faltam a rizset, meg a tarhonyát, de most meg rá sem bírok nézni! Valahogy a sütik sem vonzanak igazán, amúgy sem voltam olyan nagy süteményes, de 1 nap mindenképpen kényeztetem majd magam!

169. LÉNA (válaszként erre: 168. - Gyöngyi)
2004. ápr. 7. 05:02

Gyöngyi!

Mikor lesz holdtölte? Hol lehet ezekről a dolgokról többet megtudni? Mármint, hogy mikor mi az amit a hold állapota segít, illetve gátol? Van valami könyv erről?

Egyébként elhatároztam, hogy húsvétkor nem fogom tartani a diétát. Persze nem tömöm tele magam ch-val, de nem lesz lelkiismeretfurdalásom, ha pl. eszek egy kis töltöttkáposztát (rizses töltelékkel). Utána kezdem újra. Szerintem -9 kg után ennyi jár nekem.

168. gyöngyi (válaszként erre: 166. - 1d1ca5cb3a)
2004. ápr. 6. 17:13

A növekvő hold a gyarapodásnak, a fogyó a csökkenésnek kedvez.

Növő holdnál kell azokat a dolgokat elvégezni, amit meg akarsz tartani.(hihi: a súlyunk nem ilyen). Pl: fogtömés,rendrakás,hajfestés.... szóval aminek az eredménye megmaradjon.

Fogyó holdnál kell eltávolítani a felesleges dolgokat(kilók!!!), foghúzás, takarítás, ilyenkor kell kozmetikushoz menni, pedikűröztetni, szemölcsöt levetetni.

Gyöngyi



167. molntak (válaszként erre: 160. - Ancsura)
2004. ápr. 6. 14:50
Há eddig tartott ma megállt a mocsok.
2004. ápr. 6. 14:24
Pedig komolyan kezdtem már kétségbe esni, hogy mi ez a "nagy hátraarc". De végre megvan a bibi. Mesélhettek még ezekről az ezoterikus dolokról érdekelne!
165. sztaga54 (válaszként erre: 163. - Gyöngyi)
2004. ápr. 6. 13:59
Igazad lehet, ezt már orvostól is hallottam. Köszi, hogy reményt adtál, a többi majd meglátjuk.
164. 1d1ca5cb3a (válaszként erre: 163. - Gyöngyi)
2004. ápr. 6. 13:14
Ezt én is észrevettem, hogy alig megy le valami, és olyan mintha stagnálnék! Nagyon érdekes dolgok ezek ám!
2004. ápr. 6. 11:13

Helló mindenki!!!


Telihold van, ilyenkor nem vagy csak alig lehet fogyni.

A következő két hét fogyó hold ilyenkor tűnnek leggyorsabban el a kilók!!!

Várjatok még két napot türelemmel!

Gyöngyi

2004. ápr. 6. 10:30
Sajna én is megálltam a fogyásban, már 12. napja mutatja a mérleg ugyanazt a súlyt. Lehet, hogy nálam is a sajt a bűnös, vagy esetleg a kávé? Sajtot az első négy hétben is ettem, de kávét nem ittam, azt csak kb. két hete iszom. A kávét édesítővel és tejszinnel iszom naponta kettőt. Most menzesz előtt állok egy héttel, meg a húsvét is jön. Így hát úgy döntöttem, hogy húsvét után ismét jön a szigorítás. Mindent ami tilos a kezdő fázisban törölni fogok.
161. LÉNA
2004. ápr. 6. 05:27

SEGÍTSÉG!!

Már másodszor stagnálok. Az első 2,5 hétig tartott, aztán fogytam 3 kilót,most meg már megint 2 hete semmi! Pedig tényleg nem bűnöztem semmit, a ch bevitel napi 10-15 g. El nem tudom képzelni, hogy mit csinálok rosszul.

160. Ancsura (válaszként erre: 159. - Molntak)
2004. ápr. 5. 22:13

Jó neked Molntak, elvileg így kellene lennie.

Nálam mensi alatt napi 0,5 plusz kiló jött.

159. molntak (válaszként erre: 158. - Csigusz)
2004. ápr. 5. 22:00
Ne félj én most menstruálok és iszonyat sebességgel fogyok!! napi 0,5 kg. Ez már nem normális. Már 3 napja ez van.
158. csigusz (válaszként erre: 157. - Molntak)
2004. ápr. 5. 21:58
Nagyon köszönöm, de elsôsorban tiéd az érdem! Te öntöttél lelket belém és segítettél, hogy ne adjam fel, hogy keressem a miértjét. Ettôl függetlenül még nem akarok elôre inni a medve bôrére. Úgyhogy csak halkan...halkan...nehogy megijedjen az a háj és maradjon megint ahol van. (Mármint rajtam)
157. molntak (válaszként erre: 155. - Csigusz)
2004. ápr. 5. 21:55
Büszke vagyok rád!! Sok sikert!
156. csigusz
2004. ápr. 5. 21:55
154: Ne keseríts el!
155. csigusz
2004. ápr. 5. 21:54
Az okát nem tudom, de én úgy vettem észre, hogy ha kevesebb sajtot eszem, (vagy semennyit sem) akkor fogyok.
154. Ancsura (válaszként erre: 152. - Csigusz)
2004. ápr. 5. 21:46
Én is úgy jártam de sajna nem ment vissza a súlyom, pedig nem ettem 20 Ch-nál többet egész héten.
153. Ancsura (válaszként erre: 152. - Csigusz)
2004. ápr. 5. 21:41

Hali!

Én már csak azt nem értem, hogy ha a sajtban alig van Ch, akkor miért kell visszafogni a mennyiséget ha csak azt eszed?

152. csigusz
2004. ápr. 5. 20:05

Sziasztok!

A múlt héten fogytam fél kg-t. Nem sok, de úgy tűnik végre 3 hét után újra beindul. Erre ma reggel megjött, úgyhogy vissza 1 kg. Nagyon remélem, hogy elmúltával visszaesek súlyilag is. Egyébként én a sajtot fogtam vissza. Lehet, hogy megtaláltam a megoldást? Na majd meglátjuk.

Sok sikert nektek is!

151. Eri
2004. ápr. 5. 17:18
Hali mindenkinek!Én ma elszúrtam a diétám,mert palacsintát sütöttem a gyerekeimnek és 4 palacsintáig meg sem álltam.De nem érdekel holnaptól újra kezdem.Már majdnem 1 hónapja kezdtem és 3kg ment első héten azóta semmi.Egyszerüen nem bírtam ellenállni,pedig eddig még mindent betartottam.Már hányinger fogott el a húsféléktől és nem volt étvágyam sem.De nem adom fel ezt egykis botlásnak veszem.Ismeritek a mondást soha ne add fel.Ti se keseredjetek el,ne adjátok fel!!!!!Inkább vizsgáljátok meg mitől álltatok meg.Én már rájöttem ma, túl sok tejszinnel ittam a kávémat.A kávéról nem tudok és nem akarok leszokni.
150. f954ece72f (válaszként erre: 148. - Zolii)
2004. ápr. 5. 14:00

Majd bio cserit választok, magas fehérjetartalommal:(

Nekem mindig jó napom van, csak én rosszalkodom egy ici picit..nem gondoltam volna, hogy ez ennyire hízlal:(



149. Kata
2004. ápr. 5. 13:44
Már az én fejemben is megfogalmazódott, hogy talán abba kéne hagyni, de ugyan abban a pillanatban le is szúrtam magam ezért, nem vagyok egy feladós típus, utálnám magam, ha attól megnyugodva, hogy "ez nem ér semmit", abba hagynám! De igen is érnie kell, ha az első hétben három-négy kilót fogytam, csak ezen felbuzdulva különböző kedvezményeket iktattam be pl: kávé, több sajt, és szépen meg is állt a fogyás. sőt! Ma reggel szépen megráztam magam, s megújult erővel vágok neki, szigorú felügyelettel, a cél érdekében!
148. Zolii
2004. ápr. 5. 13:34

Smokey :-))))))))

Szerencsére a cseresnye érése a pocsék miatt késik!!

Amúgy igazad van, szerintem hozzáállás kérdése az egész, de persze rossz napokon jó ha ott van valaki aki segít, és ezért jó ez a honlap!

147. f954ece72f (válaszként erre: 146. - Edit)
2004. ápr. 5. 13:28

Nem vagyok sikeres én sem..de tudomásul veszem, hogy erős az anyagcsere ellenállásom pokoli lassan fogyok, ha fogyok...de híztam kettő kg.-ot, ráadásul kettő nap alatt.Nehéz belőni és tartani, a napi Ch mennyiséget, egy árnyalatnyi félrelépés és...De mégis jól érzem magam,végre nem puffadok.Fél programot csinálok Atkins szerint mert nem mozgok, ez elég nem jó, de remélem, hogy hamarosan változom.Lányok mi lesz velünk ha érik a májusi cseresznye?


146. edit
2004. ápr. 5. 12:47
Én is csak csatlakozhatnék, cak éppen én már 7. hete csinálom,és az összes fix fogyás 3 kg(időnként úgy tünik 4). tíz napja itt a fórumon beszéltek le arról, hogy abbahagyjam - így aztán még nem adom fel, de jó lenne kitalálni, hogy nálunk mi okozza. Én próbálok többet mozogni, és lehet, hogy pár napra át kellene térni a Keckwick-re, de nem fűlik hozzá a fogam. Csak legalább a hasam lenne kisebb!!! Akkora háj van rajta, hogy hihetetlen, és még puffadt is megint, mint amikor sok kenyeret ettem.
2004. ápr. 5. 12:22
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Négy hét alatt 4,5 kg-ot fogytam, azt is az első két hét alatt. Tornázom hetente 4-5-ször és nem megyek 20g Ch fölé. Valamit mégsem csinálok jól, de nem jövök rá igazán. Nincs értelme azt hiszem... :O(
144. bubuka
2004. ápr. 5. 11:51
Hát, én lassan feladom! 5. hete, hogy semmit sem fogytam, pedig futok, teniszezek, és csak a megengedett kajákat eszem, és még mindig csak a bevezető szakaszt csinálom. Nagyon elkeseredtem, nincs is semmi értelme! :((((((((((((((((
143. Eri
2004. ápr. 5. 11:11
Hali! Rájöttem,hogy miért nem fogyok.Én kis naív túl sok tejszínnel ittam a kávémat.Most néztem meg,hogy mekkorát vétettem magam ellen.Napi 1 zacsi /0,33/tejszín lecsúszott a kávéval!!!!!!!Holott csak egy kevéske a megengedett.
142. molntak
2004. ápr. 5. 07:30

Csigusz!

Bár ebben az esetben akasztják a hóhért mégis nem lehet hogy kevés zöldséget eszel ? kis fejessaláta meg néhány karika paradicsom nem valami sok.

141. molntak (válaszként erre: 140. - Eri)
2004. ápr. 4. 18:39
De ahogy olvasom te nem is nagyon eszel mást. Előbb találd meg mit ennél és csak utána csökkentsd a sajtot. Ne pedig fordítva nehogy rosszul légy mert nem eszel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook