Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » South Beach fórum

South Beach (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
1320. bigyo5 (válaszként erre: 1319. - C299b9bcdc)
2007. aug. 28. 10:20

Nekem ez a reggeli 2db natur joghurt, kicsit kevésnek bizonyult. Megpróbálom ebédig kihúzni egy kis ásványvízzel.

Sajnos nekem sok időm nincs főzőcskézni, itt a munkahelyemen meg csak mikro van, amiben csak melegíteni lehet. "Kintről" kell megoldanom, ezért is probálkozom első nap a kínai kajával, mert azt nagyon szeretem. Van itt egy gyros-os is, majd azt is kipróbálom pita nélkül. Azért a tésztákat, meg a pizzát sajnálom, mert én valószínűleg olasz lehettem előző életemben, mert ezeknek nem tudok ellent állni. Csak most muszály lesz. A lényeg az, hogy fogyjak végre már le!

A 90 napost én csináltam és nagyon szerettem /főleg a CH napot:-)/.

1319. c299b9bcdc (válaszként erre: 1315. - Bigyo5)
2007. aug. 28. 10:01
Kiváncsiskodj csak nyugodtan, kisg már vérprofi SBD ügyekben, s bár én itt kezdő vagyok, de a 90 napos szétválasztós diétát már csináltam, onnan megmár nagyon ismerősek a "fehérjék" :)
2007. aug. 28. 09:48

Mai menüm:

reggeli: fél liter forró csoki, 1 tojássárgájával sűrítve, édesítőszerrel

tízórai: 125 gramm sovány túró, kaporral, édesítőszerrel.

Ebéd: Szójafasírt, (szójaliszttel), nyers saláta (jégsali, káposzta, retek, ubi, paprika, paradicsom)

uzsi: 1 activia, pár szem dió talán

vacsi: újra túróparfé, mint tegnap, mert nagyon ízlett! esetleg még pár szelet pannónia light :)

1317. c299b9bcdc (válaszként erre: 1313. - Kisgé)
2007. aug. 28. 09:34

Vége a mensimnek, lehet hogy ennek a hatása jelentkezik most :)

Tegnap 72,2 ma 71,5 !! Pedig tegnap is ettem kb. 1200 kcal-t! Igaz ma kocogtam 55 percet reggel, szerintem csak sok vizet kiizzadtam :P


Na majd holnap meglátjuk.


Ma eszem is kicsit még többet, 1500 kcal körül.

1316. bigyo5 (válaszként erre: 1312. - Kisgé)
2007. aug. 28. 09:32

Azért kíváncsiskodhatom még majd, ha elbizonytalanodom?

Ma van az első napom, két natur joghurttal indítok, meg egy kis tejeskávéval. Ebédre kínai kaja, vacsit még nem tudom.

Egyszer próbálkoztam már asszem az valamilyen Atkins féle volt, egy dokinőhöz jártam és az első időben csak húst, hússal szabadott ennem,semmi zöldség, gyümölcs. Fogytam is 1 hónap alatt 8 kg-t, de már uncsi volt a sok hús. Meg hát a kiegészítő porok, meg egyebek azért nem volt vmi olcsó. Evvel a SB-el legalább a zöldség nem tilos. Mert gyümi nélkül megvagyok, de a húshoz zöldség dukál. :-)

1315. bigyo5 (válaszként erre: 1312. - Kisgé)
2007. aug. 28. 09:25

Köszi. Akkor ezeket hanyagolom. Eszem inkább zöldséges szószos kínait salival.

Olvasgattam a régi hozzászólásokat, de olyan sok, hogy néha belezavarodtam ki mit is írt.

Te már sokat fogytál?

1314. kisgé (válaszként erre: 1310. - C299b9bcdc)
2007. aug. 28. 09:05
Én enm nagyon szeretnék beleszólni, mert ha agyatlanul csinálja, akkor az szent elhatározása és nem fogom tudni eltéríteni!:)))
1313. kisgé (válaszként erre: 1309. - C299b9bcdc)
2007. aug. 28. 09:04

De, az sok fogyás!!!! 9 nap alatt fogytál 5,8 kg-t!!!!! Ez nagyon gyors, tekintve, hogy nem tudom, de kb 15 kg súlyfelesleged van, ez kb. a harmada! Nem fogsz ilyen gyors ütemben fogyni tovább, ez ilyen. Viszont ha szépen most belassul, akkor még tartós is lesz a fogyás!!! Kitartás, gyanítom, nem 2 hónap alatt híztál meg, így nem is lehet leadni ilyen gyorsan.:)))

Az 5,8 kg-ban már van fogyás is, az első 2-4 kg az ami víz, meg gyomor.:)))

1312. kisgé (válaszként erre: 1311. - Bigyo5)
2007. aug. 28. 09:02

Figyu!


Abba a kis pici bundában liszt van, és tojás és ez megszívja magát olajjal. Ez a legrosszabb kombináció!:))))

Egyél olyan kínait, ami nincs rántva, szószos lehet, azok könnyű szószok. A roston husi a legjobb ám.:))))

1311. bigyo5 (válaszként erre: 1306. - Kisgé)
2007. aug. 28. 06:40

Annyi kis pici bunda is tilos?

A szójaszószos csirkén is van egy pici.

Ha ez is tilos, akkor kihagyom. De nem tudtam eldönteni, hogy ennyi belefér-e még vagy sem.

???

2007. aug. 27. 17:46

Mellesleg amit most egy "somann" nevű fórumozó csinál az "Egyéb diétás témák/100 kiló felettiek klubja" topicban, na azaz ami már nagyon egészségtelen. Én legalább eszem :) Hidd el a napi 1000-1100 kcal az mindig megvan.


Érdemes benézni abba a topicba, és segiteni egy kicsit észhez téríteni, mert szerintem így beteg lesz szegény.

1309. c299b9bcdc (válaszként erre: 1308. - Kisgé)
2007. aug. 27. 17:33
20-at nem is akarok, és még az első szakaszban vagyok igen. Ma volt a 9.napom. 78 kg-ról 72,2. Beírtam magam a mérlegelőbe is. Különben se fogytam olyan sokat, te mondtad, hogy ez javarészt csak gyomorürülés :)
1308. kisgé (válaszként erre: 1307. - C299b9bcdc)
2007. aug. 27. 16:27
Na, akkor tudod mit kéne tenned? Elfogadnod, hogy nem lehet napi 1 kg-t egészségesen fogyni. Szerintem a napi 10-20 dkg teljesen korrekt! Ne várd, hogy 4 hét alatt leadj 20 kg-t! Ez egy egészséges ütem. Ha most elkezdesz koplalni, meg fog állni a fogyás és kiéhezel. Az első szakaszban vagy még? 2 hét után mindenképp lépj a második szakaszba, mert meg fog állni a fogyás teljesen ch nélkül!
1307. c299b9bcdc (válaszként erre: 1305. - Kisgé)
2007. aug. 27. 16:05
Még elviselem, viszont nagyon lelassult a fogyás :( Ma reggel 72,2 voltam, egy nap alatt mostmár csak ilyen 10-20 dkg megy le. Valamit ki kéne találni, hogy gyorsítsam :(
1306. kisgé (válaszként erre: 1304. - Bigyo5)
2007. aug. 27. 15:22
Simán, bár az omlós csirke nem bundában van??? Mert az ugye lisztes!
1305. kisgé (válaszként erre: 1303. - C299b9bcdc)
2007. aug. 27. 15:22
Nagyon jó!!!!! Ügyes vagy!!!! Hogy birod?
1304. bigyo5
2007. aug. 27. 13:34

Sziasztok!

Az első szakaszba belefér kínai omlós csirkemell, ilyen káposzta salival?

Esetleg szójaszószos csirke?

Köszi

1303. c299b9bcdc (válaszként erre: 1301. - Kisgé)
2007. aug. 25. 13:50
Na pár napig nem tudtam erre nézni, én ugye múlt vasárnap kezdtem 78 kilóval, most szombat reggel 72,5-et mázsáltam :)
1302. anduca (válaszként erre: 1301. - Kisgé)
2007. aug. 24. 12:02

Hajrá, kisgé! :)))

és a többiek :)))

1301. kisgé
2007. aug. 24. 11:54

Sziasztok!


Ki hogy halad?

Én most pár napig első szakaszozom, vissza kell fogynom 4 kg-t, amit felszedtem 3 év alatt. Persze, ez nem sok, de láttam mostani képemet, hát nagyon látszik!!!! Úgyhogy veletek vagyok és hajrá SBD!:)))

1300. kisgé (válaszként erre: 1299. - Bigyo5)
2007. aug. 23. 16:27

Szia!

Nekesd is azt javaslom, hogy olvasd el az összes leírást, ami a South Beach diétáról szól, itt fent a portálon, abból sokat megértesz, aztán ha van kérdésed, akkor gyere nyugodtan!

1299. bigyo5
2007. aug. 23. 15:11

Sziasztok!

Új vagyok itt, ezért a segítségeteket szeretném kérni. Ahogy olvasgattam az előző hozzászólásokat nagyon tapasztaltak vagytok. Én eddig a 90 napos fogyókúrával próbálkoztam, ami tetszett és hatásos is volt. De valahogy belefáradtam. Valami újat, hatásosat szeretnék. Nekem kb 20 kiló feleslegem van, amitől minél előbb szeretnék elbúcsúzni és elfelejteni.

Tudok segíteni egy két tanácsban? Mit, hogy, mikor, miért stb...?

Köszönöm

1298. kisgé (válaszként erre: 1297. - C299b9bcdc)
2007. aug. 23. 15:03
Én nem azt mondtam, ne vidd be azt a kalóriát, hanem jobban osztd el a napi adagot, szerintem. Éhezni nem is szabad!!!
1297. c299b9bcdc (válaszként erre: 1296. - Kisgé)
2007. aug. 23. 13:46

Bármi mást legyőzök, ezt az egyet viszont képtelen vagyok, próbáltam sokszor, nem ment :)


Figyu, az evés valamilyen szinten élvezet is kellene hogy legyen. Na már most napközben a munkahelyen szó sincs élvezetről, mert sok a munka, hülye kollegák, főnökök, stressz, stressz stressz. Ilyenkor én az ételre se tudok koncentrálni, azért is nem esik jól, nem kívánom. Viszont ha hazaérek otthon nyugi van. Na ilyenkor tudok csak enni úgy, hogy közben az ízre is odafigyelek. Szóval azt, hogy egyetlen étkezésnél se tudjak igazán a kajára figyelni kicsit, az tuti nem fog menni, az full depivel végződne. :P

A másik ok meg az amit mondtam, hogyha tudom, ma már nem ehetek többet, mert megettem nagyjából a napi kalóriaadagomat, na attól rögtön ideges leszek és éhes. :)


Ez van. Nem tudom legyőzni, mert sokkal nagyobb gondot okoz, ha este keveset akartam enni, mint fordítva. (Ne tudd meg milyen tünetek voltak :P)


Bármire hajlandó vagyok, erre nem :)

1296. kisgé (válaszként erre: 1294. - C299b9bcdc)
2007. aug. 23. 09:41

Ez biológia, nem tehetsz semmit!:))))


Tudom én, miről beszélsz, ezt hívják kényszeres evésnek, nekem is van. Akkor tudom csak legyőzni, ha tényleg mélyen elhatározom magamat, hogy most lefogyom azt a 2 kg-t, vagy 5-t, vagy akármennyit, mert szeretem magamat és nem akarom rosszul érezni magamat a felesleg miatt. Ilyenkor eszembe nem jut enni többet, mint amennyi szükséges. Ez fejben dől el. Te most elhatároztad, hogy neked este sokat kell enned, hát sokat eszel, de ha az ellenkezőjét határoznád el?

Tudod, a legjobb érzés a világon saját magunkat legyőzni!

2007. aug. 22. 10:05

Figyu én nem folytattam egészségtelen életmódot, már vagy 1 éve fogyózom, mozgok (futás, úszás, kerékpár), viz sincs annyi bennem, mindössze 2-3 hete van az hogy ingadozik a súlyom, meg az utolsó héten kezdett kicsit feljönni a súly. Méregtelenités eredménye se lehet a dolog, mert hetente minimum egy viznapot tartottam eddig is. Max az lehet hogy előtte szombaton jól bezabáltam, na de az már biztos kiürült mostanra. Na kiváncsi vagyok holnapra is -1 kg-val kevesebbet mutat-e a mérleg, mert előbb utóbb az már csak nem gyomorürülés.


Hmm, ti mennyit fogytatok az első szakasz alatt? Hogy változott ennek az üteme, előbb volt a sok, vagy inkább a második héten van jobban fogyás?

2007. aug. 22. 09:56

Szóval 3 kiló gyomortartalom + viz ? vagyis nem fogytam semmit ? :P Nemáááááár :))


Én képtelen vagyok este keveset enni. Ezt többször próbáltam már, katasztrófális eredménnyel. Ez inkább pszichikai szükséglet nálam, mint fizikai. Maga a tudat, hogy aznap már nem ehetek többet folyamatosan arra sarkall, hogy a kaján járjon az eszem, és előbb utóbb a hűtőnél kötök ki. Hiába eszem akár vagonnyit is reggelire meg ebédre, akkor még idegesebb leszek estére, és még nagyobb adagot falok be, mint eredetileg tettem volna. Sokmindenre hajlandó vagyok, ezek közül kivétel a kevés vacsora. Na ezért nem fogok soha Norbizni, mert az, hogy keveset, meg csak update1-et, mert korai vacsi, ez nekem sose fog menni. Egy viznapot simábban végigcsinálok, azzal semmi bajom, olyankor estére már megnyugszanak a gyomornedveim. De a kevés vacsora az nekem sose fog menni. :P

1293. kisgé (válaszként erre: 1291. - C299b9bcdc)
2007. aug. 22. 09:47

Pedig ha reggel többet eszel és napi 5-6* eszel, előbb utóbb, át kell állni arra, hogy este ugyan éhes vagy, de nem eszel sokat.


Hát vagy 3 kg.:))) Meg ugye a víz....nem baj, az elején gyors, aztán beáll szép állandó súlyveszteségre.

2007. aug. 22. 08:56

Mai menü:

reggeli: fél liter forrócsoki, édesítőszerrel, 1 tojássárgájával, 1 camping fitt sajt

tízórai: natúr Activia

ebéd: Mcdonalds Prémium grill csirkesaláta öntet nélkül + egy kertész saláta (összesen 300kcal)

uzsi: pulykamellsonka, savanyúság

vacsi: citromos túrókrém, natúr joghurt

1291. c299b9bcdc (válaszként erre: 1290. - Kisgé)
2007. aug. 22. 08:46

Így is jól vagyok lakva, ráadásul reggel nem vagyok annyira éhes, sajnos inkább este. És hiába eszem többet reggel, este akkor is ugyanolyan éhes vagyok. :P


Eddigi eredmény 3 nap alatt -4 kiló. Nem tudom mennyi lehet ebből a gyomorürülés :)

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook