Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » South Beach diétát kezdtem - nem tart velem valaki? fórum

South Beach diétát kezdtem - nem tart velem valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
107. b3f0e8a37e (válaszként erre: 106. - DiamondAngel)
2012. dec. 11. 11:04
Ez nem is rossz ötlet, az időzítéses fogyi... Az inzulinszétválasztó diéta pl pont ez: délelőtt szénhidrát, délben vegyesen, estére fehérje. Lehet, hogy én is inkább átigazolok:) Mert nekem meg a pénz, ami nem olyan jó ennél a diétánál: vega vagyok, tehát agybafőbe veszem a sajtot, ricottát, és ez így elég drága...
106. DiamondAngel (válaszként erre: 105. - B3f0e8a37e)
2012. dec. 10. 06:47

Az első pár nap még rendben is van, de utána már rosszul vagyok a zöldségtől, tojástól, virslitől. Húst meg magában nem ehet az ember, de ha salátával kéne ennem minden bajom lesz pár nap után :D Nehéz eset vagyok.


Most azon dolgozok, hogy kipróbáljam, ha délelőtt eszek jó szénhidrátokat (teljes kiőrlésű kenyeret, gyümölcsjoghurtot, gyümölcsöt, stb), és délutánra, estére már csak salit, tojást, virslit, halat, akkor megy-e lefelé a súlyom. Így még ki is bírnám!:)

105. b3f0e8a37e (válaszként erre: 104. - DiamondAngel)
2012. dec. 9. 21:33
Karácsonyig még pont belefér:) És már 4-5 kg-val kevesebbek lehetünk addigra... Most már végig akarom csinálni - ma van a 2. napom, és már nem is hiányzik a CH... sajtos tojást, ricottakrémet, sült sajtos padlizsánt ettem ma, dugig is vagyok:) Szóval gyere, ha van hozzá erőd, szerintem megéri:)
104. DiamondAngel (válaszként erre: 103. - B3f0e8a37e)
2012. dec. 9. 11:19
Nekem is újra bele kéne. Olyan jól ment!
2012. dec. 8. 18:19
na, sehol senki? Pedig én mától megint belevágtam az első szakaszba, most hátha nem bukom el:)
102. b3f0e8a37e (válaszként erre: 100. - 960c831efd)
2012. nov. 26. 22:09
Ha nagyon le szeretnél fogyni, le is fogsz:) Csak az nem fogy le, aki feladja. Nekem is nagyon nehezen megy, lassan 8 éve kínlódom ezzel a plusz 10 kilóval:(((
101. b3f0e8a37e (válaszként erre: 99. - Mini-manó84)
2012. nov. 26. 22:08
Remélem, sikerül neked:) Igen, nagyon eltűnt mindenki:(
100. 960c831efd (válaszként erre: 98. - B3f0e8a37e)
2012. nov. 26. 10:14
Szia !szombaton es vasarnap bunosztem de matol ujra figyelek mindere.nagyon le szeretnek fogyni de valahogy olyan nehezen megy.
99. mini-manó84 (válaszként erre: 97. - B3f0e8a37e)
2012. nov. 25. 21:06

Konkrétan semilyet,csak próbàlok kevesebbet és 6 után már nem enni! Egyyzer már sikerült így fogynom, remélem most is fog!

Hahó többiek,hol vsn mindenki,csak mi vsgyunk már?

98. b3f0e8a37e (válaszként erre: 96. - 960c831efd)
2012. nov. 25. 18:44
Szia, te tartod a diétát? Én vagy két napot bűnöztem, de a mai napomat már ügyesen csináltam:)
97. b3f0e8a37e (válaszként erre: 95. - Mini-manó84)
2012. nov. 25. 18:41
és most milyen módszert próbálsz?
2012. nov. 24. 02:44

sziasztok!

Valami gaz van a netunkel ahogy rendbe jon jovok.most telorol vagyok,de igy nem az igazi.szep hetveget nektek!Kitartas!Megcsinaljuk!!!!

95. mini-manó84 (válaszként erre: 93. - B3f0e8a37e)
2012. nov. 23. 21:32
Hogy megy? Áll a súlyom ès sajnos a diètátó is eltèrtem mâr. Nem eszem sokat,csak rendszertelenül. Na,majd lesz vmi! A jövõ nyárra,csak változik!
2012. nov. 23. 19:57
na, lányok, ma én is elbotlottam...két süti és két rántott sajt a bűnözés - de legalább csak ennyi. Holnap folytatom tovább a ch száműzését:) Bár most nem tudom, elölről kezdjem-e... a 10. napon jártam már ugyan, de nem volt száz%-os a dolog, szóval akár kezdhetném is újra a 2 hetet, kedvem még van hozzá:)
93. b3f0e8a37e (válaszként erre: 91. - Mini-manó84)
2012. nov. 23. 19:37
Hű, nem irigyellek, egy kicsi meg egy pici... Én azzal az eggyel is alig bírtam:) Le a kalappal, hogy így is fogyózol - hogy megy?
2012. nov. 23. 14:46
Kedves Cshilla... elakartam küldeni neked... de már törölt tag vagy...!?
91. mini-manó84 (válaszként erre: 88. - B3f0e8a37e)
2012. nov. 22. 14:50
:-)Igen,ma már,mondhatni rendesen,a kedvem is jobb! nem dolgozom,gyede-n vagyok,van egy 6 hónapos kislányom és egy 4 éves kisfiam! Nem rég kezdtem el piacoozni hétvégente kieészítésképp,meg most próbálkozom melegítőkkel,női-férf,adidas,stb....,majd meglátjuk mi lesz belőle! Aztán tegnap hoztak új cuccosokat,meg volt még egy-két dolog,gyerekek is,stb....,rádásul a csöppségem 2 napja alig alszik,vagyis inkább nyugtalanul,sokat felsír,és így nem tudok én sem pihenni,most 2 órát aludtam és mivel az nem vmi sok,így most is kész vok! Sajnos!-,de majd ez is rendeződik egyszerí!
90. b3f0e8a37e (válaszként erre: 86. - Mini-manó84)
2012. nov. 22. 12:17
Inkább örülj, hogy lefelé ballag a mérleg:) És be fog az indulni! Igyál sok vizet, akkor jobban mennek a kilók!
89. b3f0e8a37e (válaszként erre: 85. - DiamondAngel)
2012. nov. 22. 12:15
Nagyon szép eredmény! Nekem a 8.napon ennyi:) De nekem nehezebben is megy le meg puffadok is nagyon (már hetek óta ezzel kínlódom). De a ruháimon én is eléggé megérzem a változást:) Csinik leszünk!!!:)
88. b3f0e8a37e (válaszként erre: 84. - Mini-manó84)
2012. nov. 22. 12:12
Hű, az nagyon kevés kaja, remélem, azóta többet eszel és a kedved is jobb:) mit dolgozol?
87. b3f0e8a37e (válaszként erre: 83. - 960c831efd)
2012. nov. 22. 12:11
Szia, azért nem hiszem, hogy kuka az az 5 nap... csak most biztos felfújta a beleket a sok kaja, majd visszarendeződik az! Egyébként szerintem a kulcs: a főzés-kajakészítés, olyat kell enni, ami finom és vágyik rá az ember, csak diétásítva - akkor elkerülhetők a falásrohamok. Legalábbis nekem mindig sok zabarohamom volt, és mióta diétás nasikat eszek meg adok a kajára (néha rendelek is), azóta egy se volt.
86. mini-manó84 (válaszként erre: 85. - DiamondAngel)
2012. nov. 22. 07:59
Gratula,nagyon ügyi vagy! Nekem nem megy olyan jól,igaz reggel 78,5 voltam és bár tudom az is vmi,de azért elkeserít egy kicsit! Ma már tornázni fogok,hátha dob az eredményen!
85. DiamondAngel (válaszként erre: 83. - 960c831efd)
2012. nov. 21. 23:03
Nekem becsúszott ma egy kis krumpli, de egyébként tartottam magam. Az 5. napomat -2,5 kilóval zárom. Kíváncsi vagyok a holnapi mérlegelésre!
2012. nov. 21. 21:25
Sziasztok! Ma rohanás volt ezerrel,evés alig,2-szer egy kis babgulyás csúszott le! Ennyi! Most megyek,nincs vmi jó kedvem!
2012. nov. 21. 18:34

Sziasztok!

Hogy vagytok?

En a tegnapi napommal kukaba dobtam az eddigi 5 napomat.Ez van.Ettem mindent tegnap de persze olyat aminek semmi koze nincsen eme diatahoz es semmilyen dietahoz.Nem reszletezem eleg annyi hogy vasarnap 70kg voltam ma reggel pedig 72.Nem baj nem rinyalok ma ujra kezdtem.Matol szamolom a 2 hetet.Ma amugy eddig minden jo volt.Tegnap lengyel boltban voltam es vettem jo fele hordos kaposztat igy ma csinaltam magamnak amolyan hamis szekely kaposztat.Csak csirkemell van benne a kaposztaval es a tejfolel.Nem mondom hogy nem hianyzik belole a fustolt is de igy is kivalo lett es ma eszt eszegetem egesz nap.


Hogy vagytok?Kinek milyen napja van ma?

2012. nov. 20. 23:35
Most hogy igy mondod IGAZAD VAN ! őszintén 3éve még 50kg voltam, aztán csak jöttek a kg mert teljesen mást eszek most mint akkor ! Amit akkor nem ettem meg most minden rosszat ! Most adtál egy nagyon nagy boldogságot, erőt hogy csináljam, és még véletlenül se akadályozzon meg semmi ! KÖSZÖNÖM SZÉPEN !!!! :-)))) Már csak azon kellene elgondolkodni mi is valójában az egészséges étel !?
81. 6dff6a352f (válaszként erre: 80. - D258866553)
2012. nov. 20. 23:17

:) Én... 1 vagyok a sok sok trillió, csillió emberből..


- DE! az én véleményem saját tapasztalatokon alapszik! én voltam 120- és voltam 80 kg is.

Nem a véletlennek nem a butaságnak magamnak.

Én már tömegeltem, diétáztam és egészséges vagyok! nem én mondom... orvos mondja és nem egy... hanem több :)


Súly gyarapodást, és súly csökkenést csak a táplálkozás minőségével, mennyiségével lehet elérni... tökmind1 a kettő!


A te esetedben fogyni szeretnél!

Valójában... olyan egyszerű mint az egyszer egy...

aki mást mond - TUTI HOGY HAZUDIK!!!!


A test is olyan, mint bármilyen más anyag... lehet elvenni belőle, lehet hozzá tenni.


A lényeg... HA AKARSZ FOGYNI semmit nem kell tenned csak akarni! helyesen táplálkozni életforma...


vagy betartod, vagy nem! vagy fogysz :P vagy nem :)))))


ha betartod... természetes úton, szintetikus szerektől mentesen 6 hónap alatt olyan lehetsz amilyen akarsz! Még egyszer mondom... AKI MÁST MOND AZ HAZUDIK! A lusták meg kussoljanak! :)))


A segget fel sem kéne emelni először ahhoz, hogy súlyt csökkentsen az ember...


napi 5-6 szori étkezés! 18:00 után pedig nulla! semmi kaja! SEMMI!!! max kávé cukor nélkül hogy az éhség elmúljon... utána fogmosás, hogy szép legyen a mosolyod :P


Folyadék napi 3 liter minimum!!!! víz! szénsavmentes vagy tea minden nélkül!!!!


A mozgás... alakformálásra van és karban tartásra!

A mozgás csak izom térfogatot növel... formásít csinosít! de hasazástól nem lesz kocka hasad mert aki 180 kiló annak is kocka csak zsír fedi...


pill mert leszaladok a kutyával :)


nagyon belejöttem a témába sorry :P

2012. nov. 20. 23:06
:- )! a magam nevében ! őszintén NEKEM a lényeg hogy olyan alakom legyen amilyent szeretnék ! Nem más miatt, magam miatt ! 18éves vagyok és előttem az egész élet és ha nem leszek olyan amilyent akarok boldogtalan leszek, az hogy epp melyik fogyókúrát csinálom nem érdekel csak segitsen fogyni ! :- ) Tudatosan sosem táplálkoztam : /
2012. nov. 20. 23:01

Utána olvastam, sőt mi több most unalmamban utána is kérdeztem miként működik. Valójában nem a diéta maga érdekel... Mert a diéta két dolog, egy a helyes táplálkozás a másik pedig az üzlet ág! Nekem tetszik a felépítése a logikája...


Az első kérdésem... tudjátok e, mit szeretnétek ténylegesen elérni?


A második, hogy tudjátok e mi a helyes táplálkozás?


A harmadik... mit miért viszünk be a szervezetünk be és mi a tudatos táplálkozás?


Kis betűs részben megjegyzem... :P :) nem ám azt hinni, hogy én itt okoskodom! :)

2012. nov. 20. 22:55
Nemtudok olyan sok mindent, de ha tudok segiteni segitek ! :- )
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook