Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Slim Greenline 700 fórum

Slim Greenline 700 (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
270. benesa
2011. okt. 13. 10:30
Nekem tegnap jött meg az áfás számla amit kértem.
2011. okt. 12. 13:15
én is próbáltam már sokmindent,többek között a slim greenline 700,mondanom sem kell h nem vált be,de ugy látom nem csak nekem.én a netről rendeltem easyfit-et,az viszont bevált,3 hét alatt 4 kilot leadtam.
268. Dudmancs (válaszként erre: 267. - Csinka77)
2011. okt. 12. 13:00

Szia!

Én ezt a címet kaptam mail-ben,erre küldtem el én is a levelemet és az üres dobozt!Azt írták még,hogy a csomag megérkezésétől számított, 14napon belül utalják a pénzt!Majd meglátjuk!Bízom a korrektségükben!

Massive Dynamic sp. zo.o

00-511 Warsawa

Nowogrodzka 23.

Figyi,küld vissza te is!

2011. okt. 10. 14:32

Sziasztok,


Kérlek segítsetek és írjátok meg, hogy hova lehet visszaküldeni a "csodaszert" mert nekem meg van még a fele és koplalással sem fogytam 1 kg-ot sem!!! Viszont Áfa-s számlát nem kaptam hiába kértem!


Köszi, csinka77

266. Dudmancs (válaszként erre: 263. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 9. 22:00

Szia!

Mi is néztük a káposztaleves kapszula olcsóbb változatát,de erről hallottuk,hogy jó,ezért döntöttünk mellette!Fogalmam sincs,hogy meddig tart az akció!Régebben én is főztem magamnak a káposztalevest,óriás fazékban,de nagyon unalmas mindíg azt enni!Itt meg azt írták,hogy 1bogyó,4tányér levesnek felel meg!Majd meglátjuk!Írok róla,ha elkezdem!

Jó éjt mindenkinek!

265. fildó
2011. okt. 9. 19:21
Sajnos nekem se jött be Slim Greenline 700 van 1db bontatlan dobozzal. Ha valakit érdekel :farkasildiko15@citromail.hu-n elér.
264. Uitz
2011. okt. 9. 18:23

Sziasztok!

A múlt héten én is feladtam a lengyel.o. címre a csomagot. De nevetséges az egész,amit csinálnak a garanciával. Olyan cimre kérték a visszapostázást, ami a hirdetésben egyáltalán nem szerepel. A csomagolást és kézbesitést végző céghez folyik be az utánvétes csomagok ára. Valószínűnek tartom,hogy a visszárukkal is nekik kéne foglalkozni./ Arról nem is beszélve, hogy 1600 Ft volt a postázási költség. Szept. 18-a óta folyamatosan változtatják bővítik a hirdetésük szövegeit. A módisítások a garanciára vonatkoznak, de ez sem egyértelmü és főleg nem jogszerű. Hivatkoznak a fogyasztóvédelmi törvényre,de az abban foglaltakat magukra nézve nem tartják kötelező érvényűnek. A fogyasztófelügyelethez a hét második felében tudok bemenni.

2011. okt. 9. 13:26
A baj hogy most nem tudom megvenni.Ezt a káposztaleves dolgot a nagybátyám csinálta és rengeteget fogyott vagy valami ahhoz hasonlóval csak ő megfőzte.Ezért érdekel engem is .Utána kerestem beírtam a keresőbe hogy káposztaleves és ott van egy web áruház ahol 60 db 2150 ft akciósan..Megvenném de már folyamatba van egy bicikliváz vásárlásom.Nem lehet valahogy utánajárni meddig van az akció?Mert nov elején vennék akkor mind a kettőt.Igaz most tornázok és épp egy olyan naci van rajtam amibe alig fértem bele állandóan lecsúszott és most elég kényelmesen van rajta.Ha hó elejéig fogyok még akkor lehet nem is költök fogyasztókra.A kenyérnél is szigorúan betartom a max egy szeletet de néha nagyon nehéz.
262. Dudmancs (válaszként erre: 261. - 44bc6f2b60)
2011. okt. 8. 22:00

Szia Móni!

A Rossmanban vettem,Szűztea kapszula Forte 80db és 2000ft.Most anyukámmal úgy döntöttünk,mivel mindketten fogyni szeretnénk,hogy megrendeljük a káposztaleves kapszulát!Most féláron van.Ha gondolod,nézd meg a www.vitaldirekt.hu-n!Figyi,nagy vesztenivalóm nincs-jóval kevesebbet eszem,a kapszulától helyreállt az emésztésem,a káposztalevessel meg adok meg egy kegyelemdöfést a kilóknak!

Bízom a sikeres fogyásban,na meg a kitartásomban!

Próbáld ki,ha gondolod,remélem segít neked is?!

Sok sikert!

261. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 260. - Dudmancs)
2011. okt. 8. 17:07
Mennyibe került a kapszula és hol vetted?Móni
2011. okt. 8. 13:08

Sziasztok!

Nekem a Sli greemline 700 nem jött be,de most elkezdtem szedni a szűztea kapszulát!Az ennivalóból,mint a bogyó szedése alatt,most is visszafogtam!Az induló súlyom 72,6kg volt!Egy hete szedem a szűztea kapszulát és "már" 70.8kg nál vagyok!Nekem ez már induló sikernek elegendő!Ugyanis kb.egy éve nem mozdult meg a súlyom!Ja,és az emésztésem is helyreállt,amit a Slim greenline 700 totál tönkretett!

Remélem beindul a fogyás és sikerül leadnom a 6-8kg-os súlytöbbletet?!

A szomorkás idő ellenére,mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!

2011. okt. 7. 18:07
Sziasztok.nekem egy doboz bontatlan csomagolasu Slim Greenline-om van.En 10.000 ft-ert vasaroltam, ha valakit erdekel viheti 6000 ft-ert!!e-mail cimem:vass.beata@hotmail.com
258. benesa
2011. okt. 7. 13:05
Ma elkezdtem szedni, én is kiváncsi vagyok. Fejben kell eldönteni és akkor letudunk mondani egyes kajákról. Mondjuk én elsősorban a benne lévő összetevők miatt szedem. 61,5 kg vagyok, ebből max 5 kilót szeretnék leadni.:) Heti kétszer futok 5 kilómétert már vagy 20 éve. Ezért nekem ebből sokat nyom az izom is.
2011. okt. 7. 11:40
Én viszont fogyásról számolhatok be de nem a bogyó hatása szerintem.Életmódot hozzáállást váltottam.Remélem tartós lesz.Ha megszokom hogy csak keveset egyek akkor ok leszek onnan.Kenyeret tudom tartani.Általáb max egy szelet evésenként de ha olyasmi az ebéd akkor annyi se,reggel muszáj azzal kezdenem.szóval a csípőm 120 a derekam 94 volt de fel voltam fújódva.Most a csípőm 118 a derekam 88cm.De rendszeresen tornázok csökkentettem a kaja bevitelt és azt is megválogatom mit eszek.Szóval nagy bizakodom.Én tornával egybekötött táncot csinálok.így van kedvem a tornához is.Kikeresek jó ritmusos zenéket és azokra tornázok táncolok de erőteljesen ,a végére megizzadok és közbe kétszer is innom kell.És ugye akkor ér valamit a torna ha megizzad az ember.Mindenhol jól kimozgatom magam és igyekszem minden gyakorlatot addig csinálni amíg bírom.Általába fél óra szokott lenni de van mikor kicsit több.
256. ncsili
2011. okt. 7. 10:56

én is ma adtam fel vissza nekik a csomagot, kívácsi leszek mi lesz a vége!

Ha visszakapom a pénzt, hát akkor megérte kipróbálni azért.

255. benesa
2011. okt. 6. 15:17

Sziasztok!

Olvastalak benneteket, én ma kaptam meg a 2 doboz Slim Greenline 700-at. Engem felhívtak kedden, adategyeztetés céljából és rábeszéltek, hogy 2 dobozzal rendeljek, mert akkor 10.900,- kerül. Ennyit is fizettem a két dobozért. Van egy telefonszámom, mert szerintem véletlenül hívtak nyílt számon, azóta is magántelefonszámon hívtak. Ma is felhívtam a csajt, Kovács Alexandrával beszéltem, mert áfás számla kellett. Nagyon szívélyes és kedves volt. Rögtön adja postára a számlát. Ha valakit érdekel, megírom a tel.számot, próbálkozzon kapcsolatba lépni velük.

2011. okt. 6. 13:58

Sziasztok!

Én tegnap feladtam a kis csomagomat,levelemet / amiben nem tudtam leírni fogyásom történetét,mert az nem következett be! / a Lengyelországi címre A légiposta már repíti a célhoz! Nem tudok mást tenni,várom,hogy pozitívan álljanak a dologhoz és utalják a pénzt!Ezek után már meggondolom,hogy mit rendelek!

Szép napot mindenkinek!

253. endildi (válaszként erre: 257. - Erah994)
2011. okt. 6. 13:25

Kedves Erah994!


Remélem neked is sikerül vele fogynod! Drukkolok!!! :o)

252. ivkitti (válaszként erre: 250. - Jolcsi78)
2011. okt. 5. 10:22
ügyes vagy Jolcsi:) Kíváncsi leszek én is a válaszra:)
251. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 250. - Jolcsi78)
2011. okt. 4. 18:46
erre én is kíváncsi leszek.Mit találnak ki vajon.Ügyesen feladtad a leckét nekik.
2011. okt. 4. 17:58
Sziasztok! Én is megrendeltem ezt a bogyót, és csak utána tévedtem a fórumra.Látva a sok negatív véleményt írtam nekik emailt. Kérdés: miért azonosak a "sikertörténetek " szereplői a magyar és a lengyel honlapon.Hozzátettem amennyiben nem válaszolnak tekintsék tárgytalannak a megrendelésemet. Kiváncsi leszek mit reagálnak.
2011. okt. 4. 17:39

Fogyókúra elkezdése

érdemes elolvasni meg amiket beszéltünk esetleg valamit magatokévá tenni belőe.Nézd meg ezt a fórumot.

248. ivkitti (válaszként erre: 236. - Kedvescsaj)
2011. okt. 4. 15:43

Szia kedvescsaj,


Én először annak a cégnek írtam, ami a csomagoláson is volt: ugyfelszolgalat@complexpress.hu és bemásolom, hogy mit írtak vissza nekem: Tisztelt Hölgyem!


Cégünk a szóban forgó termék értékesítésével és forgalmazásával nem

foglalkozik, csak a megrendelések logisztikai hátterét biztosítja

(csomagolás, csomagolóanyag, kézbesítés az ország bármely pontjára). Ennek

köszönhetően a megrendelés megtörténtéről sem rendelkezünk információval. A

terméket egy USA-beli forgalmazó európai regionális központjából

(Lengyelországból) küldték Önnek. Amennyiben szeretné felvenni velük a

kapcsolatot, javasolnám, hogy a contact@activefoodsupplements.com címen

vegye fel az illetékessel a kapcsolatot.

Bízom abban, hogy a fentiekkel segítségére lehettem.


Üdvözlettel:


Rácz Péter

Ügyvezető igazgató

Complexpress Logisztika Kft.


Majd írtam ennek a contact@activefoodsupplements.com címre és ezt írta vissza nekem:


Active Food Supplements - Re: garancia

Címzett: Iváncsik Kitti

Tárgy: Re: garancia

Dátum: 2011. szeptember 30., péntek, 16:57:22

Kedves Kitti!



Amennyiben nincs megelégedve a termékünkkel, készen állunk a ráfordított pénzt visszafizetni!

A garanciaigény teljesítéséhez Önnek annyit kell tennie, hogy az alább megadott postázási címre elküldi:

- a termék használata utáni tapasztalat-leírást (amin feljegyzi a súlyváltozásokat)

- a termék üres dobozát

- a bankszámla-számot, amelyre vissza szeretné utaltatni a pénzt

- mindezt sajátkezű aláírással

Ezeket az adatokat az alábbi címre kell elküldeni:


Címzett: Massive Dynamic sp. zo.o.

00-511 Warszawa

Nowogrodzka 23


A cég székhelye Lengyelországban van, ezért van lengyel postázási cím megadva.

A küldemény megérkezésétől számított 14 napon belül, az Ön által megadott bankszámlaszámra átutaljuk az egy csomag árát.


Üdvözlettel,

Kovács János

Active Food Supplements



Nem értem, hogy hogyan lehet az, hogy ismeretlen az e-mail cím:( Jól írtad be?

Max. még ara tudok tippelni, hogy annyian írhattak ennek a pasinak, hogy az egész e-mail címet törölhette?


Nagyon sajnálom, de többet nem tudok segíteni neked. Én is csak eddig jutottam el, illetve addig, hogy feladtam már postán a terméket nekik.

247. endildi
2011. okt. 4. 10:24
Elírtam.. Most néztem vissza a mérlegelőt és csak 6,3 a minuszom.. Nem baj, lesz ez még több is!!
246. endildi
2011. okt. 4. 10:23

Nekem is nehezebben megy a futópad, eddig a 6,5-ös sebesség kényelmes volt, kicsit meghajtottam magam vele, de nem esett nehezemre, viszont az elmúlt 2-3 napban már kiss fárasztó, így csökkentettem tempót az utolsó pár percben..

Én 6,8 kg-ot fogytam eddig mérleg szerint. A barátnőm a lábamon és a hátsómon veszi észre a változást - sajnos a pocimon nem. :o( Pedig onnan kellene, a többivel nincs bajom.

A házunkban többen megjegyezték, hogy olyan csinos vagyok. Tény, hogy bővebbek a nadrágaim, de még messze vagyok az ideálistól..

De kitartás!!!! :o)

2011. okt. 4. 10:10
Hajjátok e alig bírtam magam rábeszélni a tornázásra.De kihajtottam magamból.Reggel egy szendvicset ettem csk de sokkal kevéásbé vagyok éhes mint eddig.Valahogy úgy vagyok vele hogy egyszer csak vékonyabb leszek nem is emésztem magam.Nem sikerült még pontos mérleget találnom.amit tudtam az is elmér mindenkit nagyon sokra.Úgyhogy.Van egy 10 éves lányom nagyon formás nem túl vékony nem kövér pont sazuper jó és 37 kg-nak mérte ami létezhetetlen.Szóval én szedem a bogyót abszolút semmi bajpom tőle jókat alszom már amikor hagyák.A hasam kisebb szemmel láthatóan minden reggelt nagy dologgal kezdek igaz kicsit hígabb de csak reggel kell és kész.Tehát a kijövet is zajlik naponta ami ahogy írtam nálam nagy dolog mert 2-3-4 naponként volt.Ezen kívül több az energiám.Úgyhogy most ez van velem.A hasam kb 4-5 cm-rel vékonyabb mint volt.De tornázok is mellette ami miatt az izom nőhet és ezért súly változásom nem bizti hogy van.
244. endildi
2011. okt. 3. 15:39
Bocsánat, ez nem más honlap reklámozása, csak a termékkel kapcsolatos nyomozás miatt írtam le..
243. endildi
2011. okt. 3. 15:38

szente.andrea nagyon eltűnt.. Szerintetek van valami köze a bogyókhoz?


Egyébként a vaterán találtam pénteken:

"Slim Greenline 700 gyorsfogyás kapszula 60db Termékkód: 1480618004" Kérdeztem az eladótól, hogy ő a magyarországi forgalmazó-e? Azt válaszolta, hogy neki csak több dobozzal megmaradt, a férje szedte és fogyott vele.. Megkérdeztem, hogy mennyit és mennyi idő alatt? Várom a választ.. :o)

242. Lucaanyu76 (válaszként erre: 241. - Csillagpanni)
2011. okt. 3. 11:01

Én beleestem abba a hibába, hogy megrendeltem. Gondoltam nincs kockázat, miv

el van rá garancia és ha nem működik , akkor visszafizetik a pénzem.Sajnos a telefonszám, amit megadtak, nem működik. Címet nem találtam, ahova lehetne írni.

Felmentem a lengyel oldalra, ahol szintén ezt a terméket árulják. Nem hittem el amit látok. Azok a személyek hozzászólásai vannak ott is, mint a magyar oldalon, csak a nevek változtak. Ott lengyel, itt magyar.Még a képek is ugyanazok.Itt derült ki számomra, hogy csalással van dolgunk. Innentől fogva aki garanciás visszafézetésben gondolkodik, ha tud találni címet "esetleg", akkor kérem jelezze, bár szerintem erre kicsi az esély.

2011. okt. 3. 08:02

Szevasztok!


2011.10.02-án vettem be az első tablettát. Már szó sincs kapszuláról és 7900.- került és csak 50 db nem hatvan.

Tehát teljesen indokolt volt az árcsökkenés.

Fotó készült és feljegyzés a sulyomró - 74 kg.

Hetente bejelentkezem és tájékoztatlak benneteket az elért eredményről.

A magas cukrom miatt már diétázom egy fél éve, tehát a 25% evés visszafogás biztosan menni fog.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook