Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Slim Greenline 700 fórum

Slim Greenline 700 (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
390. Dudmancs (válaszként erre: 385. - 44bc6f2b60)
2011. dec. 22. 22:19

Szia!

Én is kipróbáltam a Hoodiat,vagyis 3 napja szedem!Neked az elején nem volt álomkóros állapotod?Kora délutántól folyamatosan ásítozok és ülő helyben eltudnék aludni!Remélem ez majd elmúlik!Az étvágyam nekem is csökkent,bízom a súlycsökkenésben is!Te most hol tartasz?Szeded már a második dobozt?Mennyit szedtél be egy nap? 1 vagy 2db-ot?Köszi a válaszod!

389. piros59 (válaszként erre: 388. - PEtelka)
2011. dec. 22. 07:06
Én is igy jártam, visszaküldtem, minden papirt beleraktam a csomagba, sőt a levelet az ő számlájuk hátuljára irtam rá. Már több alkalommal próbáltam ujra rendelni, és akkor természetesen felhivtak, közöltem, hogy ez csak kamu rendelés, azért mert csak igy tudtam vele beszélni egy nő veszi fel a telefont kisé töri a magyart, de csak annyit mond, hogy a bankszámllaszámot adjam meg, ez nekem elégé furcsa, közöltem vele volt már ilyen amikor reklamáltam, de rendesen vissza utalták a pénzt "utalványon",de ők ezt nem tudják. Közöltem, hogy a Fogyasztóvédelmi Tanácsnál fogok bejelentést tenni, de sajnos nem reagált rá semmit sem, csak a bankszámlaszámot kérte, ez elég érdekes.Most már nem is az összeg érdekel, hanem, hogy ezt a csalóbandát már végre valaki lelepleze.Remélem, hogyha valaki rendel tőlük először utánna fognézni, és lemond a rendelésről. Akikm igy jártak mint én ha van kedvük irjanak nekem ide üzenetetm, és többen talán ha összefogunk akkor nagyobb esélyünk lesz tenni valamit.
388. moore007 (válaszként erre: 387. - Moore007)
2011. dec. 17. 09:51
Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy ahogy felhívtam Őket az ELŐZMÉNYEK teljesítése után, másnap a számlámon volt a pénz !!!!
387. moore007 (válaszként erre: 388. - PEtelka)
2011. dec. 16. 20:24

Azért egy kicsit hagy nyugtassak meg mindenkit. Én is visszaküldtem a csomagomat a következő címre ajánlottan ( DÁTUM !!! ):

Massive Dynamic sp. 20. o. 00-511 Warsawa

Nowogrodzka 23.

A csomagba mindenképpen legyen benne:

az üres doboz(ok)

a számla másolat ( nekem küldtek )

egy levél rövid leírással:

- név, cím

- mi történt a szedés alatt ?

- volt-e változás a súlyodban ?

- volt-e említésreméltó mellékhatás ?

- mit szeretnél? ( pénz visszafizetési garancia kérése )

- mi a bankszámlaszámod?

- aláírás olvasható és gépelt

- DÁTUM, telefonszám


NEM fogsz erre visszajelzést kapni, ezért írni kell ide:

contact@activefoodsupplements.com


sajnos itt nekem sem válaszoltak, ezért munkaidőben ( 9-16 között )

Hívni kell ezt:

06-1-4088950

sokszor foglalt, de nekem sikerült beszélnem velük.

Ekkor derült ki, hogy:

1. a csomagomat megkapták

2. a levelemet elfogadták

3. a e-mailemet elolvasták és rögzítették a visszafizetés kérését.

4. és a lényeg, hogy 4 hétre rá fizettek


Azt kell mondjam, hogy rengetegen rendelnek.

Én még olyannal nem találkoztam, aki fogyott volna.

A rendszerükben nem győzik a rendeléseket rögzíteni, ezért várni kell a kifizetéssel.

egyetlen tanácsom, hogy minden felsorolt eszközzel éljetek addig, amíg valamelyik be nem jön, mert onnantól biztosan folyik az ügyintézés.

üdv: moore

2011. dec. 13. 16:47

P57 Hoodia Diet Pill kapszula tapasztalatok


ez a fórum neve ahol a tapasztalatokat írják.Olvassátok el és döntsetek.

2011. dec. 13. 16:46
Sziasztok.Én most a hoodyát szedem.Eddig egy levéllel szedtem be. fogytam 3 kg-ot.a hasamról szemmelláthatóan sokat kb fele akkora mint volt.Cm-be 5 cm-t.A csípőmről 1 cm.Az étvágyam drasztikusan lecsökkentette.És sokan írták hogy fogytak tőle.Most várom a második dobozzal.ez kb kétezer ft.És tényleg hat.azért írtam ide mert mindenki fogyni szeretne hátha tudok ezzel segíteni.
384. piros59
2011. dec. 12. 17:17
Én is megrendeltem a Slim greenline 700- még időben visszaküldtem maradt benne egy pár db kapszula, de még semmi visszajelzést nem kaptam, sőt néztem a honlapjukat és már csak lengyelül jelenik meg. Nem fogytam hanem még 2-3 kg-mal több lettem. Nem ajánlom senkinek sem!!! Ahol lehet le fogom irni mindenhol, hogy mások ne járjanaik igy, sőt még a Fogyasztó védelemnek és az APEH-nek is fel kell hivni a figyelmet, hogy milyen szélhámos "cég" van az országunkban.
383. Babo12 (válaszként erre: 380. - Hurikata)
2011. dec. 10. 23:21

Szia!


Érdeklődni szeretnék, hogy Te mit írtál nekik konkrétan? Ha szabad kérdezni? Meg Te is megrendelted ezt a slim greenline 700-at? Mennyi idő után írtál nekik? És hogyan utalták vissza a pénzedet? Légyszi írj!

382. Dudmancs (válaszként erre: 381. - Butterfly79)
2011. dec. 9. 14:46

Szia!

És tényleg így van?Kiszámoltad,hogy pontosan annyi nap telt el???Nézd át még egyszer szerintem,hogy mikor kaptad meg és mikor küldted vissza?!Nevetségesek!

Sajnálom,hogy nem jártál sikerrel!!!

2011. dec. 9. 11:38

Sziasztok! Megreklamáltam a contact@activefoodsupplements.com-nál, hogy nem kaptam semmi visszajelzést a levelemre, és ezt a választ kaptam:

A bejelentett garanciaigénnyel kapcsolatban sajnálattal értesítem arról, hogy

nem sikerült a reklamációt időben benyújtania, a kiszállítástól számított 63.

napon tetszett elküldeni a levelet, így sajnos nem sikerült a határidőn belül

megreklamálnia a terméket.


Hát ez van tanulópénz volt, többet semmit nem rendelek.... :(

2011. dec. 7. 11:27

contact@activefoodsupplements.com

Erre a címre írjatok, ezt olvassák.

Nekem sikerült visszakapnom a pénzemet!

2011. dec. 7. 08:01
Sziasztok! Én is visszaküldtem az üres dobozt egy mellékelt kis levéllel nov. 7-én a Lengyel címre elsőbbségivel és ajánlottan de a mai napig senki sem jelentkezett!!!! Most hová is forduljak???
378. tépőzár (válaszként erre: 375. - Bellaluba)
2011. dec. 7. 07:37
nekem van
377. Dudmancs (válaszként erre: 376. - Doan 60)
2011. dec. 5. 21:41

Szia!

Én légipostával adtam fel,azt mondták a postán,hogy 3napon belül odaér!Erről egy blokkot kaptam,legalább valami bizonyíték a feladásról!:-)

Sok sikert!

376. Doan 60 (válaszként erre: 374. - Dudmancs)
2011. dec. 5. 18:26

Szia!

Köszi a címet,még azt szeretném megkérdezni simán vagy ajánlottan adtad fel?

2011. dec. 5. 17:13

Sziasztok!!!!


Én 4 napja szedem a gyógyszert, azt vettem észre hogy hányingerem van az ételektől!! Nektek nem volt ilyen hatása?

374. Dudmancs (válaszként erre: 371. - Doan 60)
2011. nov. 30. 13:33

Szia!

Én erre küldtem vissza és már a pénzt is nagy nehezen visszautalták!

Massive Dynamic sp. zo. o

00-511 Warsawa

Nowogrodzka 23.

Sok sikert!

2011. nov. 29. 10:49
ha 30 napon túl küldöm nem térítik vissza?
372. Doan 60
2011. nov. 28. 20:41

Sziasztok!

Ha valaki tud segítsen.Hova kell visszaküldeni az üres dobozt és 30napon belül ?Sajnos én is besétáltam a csapdába.

371. Doan 60 (válaszként erre: 334. - Szilva82)
2011. nov. 28. 20:14

Szia!

Légy szives nekem megírni hova kell visszaküldeni és 30napon belül?Köszi:marcsi

370. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 369. - Ildike8509)
2011. nov. 28. 10:17
Az milyen?Még nem hallottam róla.
2011. nov. 28. 10:09

Köszi a választ! :)

Na, én úgy jártam, h még 20-án megrendeltem, azt írták, h 3 nap alatt szállítják...bárhogy számolom, az már eltelt..nem is szállították ki...szóval hagyom az egészet a picsába. Mellesleg nem is tudnék mit csinálni, mert a rendelésem után még egy visszaigazoló e-mailt sem kaptam, ahol lenne egy tel.szám, vagy e-mail cím, amit felhívhatnék, hogy hol van már a bogyó...szóval ennyi. Bogyó nélkül igyekszem.

Újra rátérek a paleolit táplálkozásra. Én attól fogytam 15 kg-ot. Nagyon hatásos és nem is éhezik az ember, csak nagyon nehéz újra rászánni magam. De muszáj, mert csak így megy!!!

2011. nov. 25. 15:33

Hát úgy voltam vele hogy nem próbálok ki mást de mégis elcsábultam.De nem adok ki sokat érte.2400-volt postával HoodyaP57

3 napja szedem .Hát meglátjuk.Van ilyen fórum és ott a jó tapasztalat többségébe van itt ezen a rossz volt.Egy kivétel de...nem ismétlem magam.A lényeg hogy a hoodyától elment úgy az étvágyam hogy ha nem ülnék neki tudatosan pár falattal kibírnám egész nap.De ilyet nem szabad tenni tehát eszem de jóval kevesebbet.Viszont inni iszom nagyon is.

367. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 366. - Dudmancs)
2011. nov. 23. 18:02

Hát hogy rendszeres azt nem mondanám.De amitr ide írt azt tudom csak,hogy átlépte a bűvös 100 kg-ot és már kilencvenes..Ezt várta nagyon.Szerintem ő se a bogyótól fogy hanem a káposzta diétától.Nem én találok ki de úgy hogy egy egy számot igyekszem ugyanazzal végig bírni.Ma pl a lányomat altattam széles terpeszbe rugóztam "beleültem" feláltam és újra és újra. több mint 3 percen keresztül.hidd el kell erő.aztán másik zene másik féle mozgás.szóval így altattam el a 10 kg-os lányom.Aztán székre ülés.Lábfelhúz szét össze kinyújt ezt 3x10-szer.Na a végén alig bírtam emelni a lábam.Akkor a másik négykézláb a lábad hátra amagasba nyújt hasad alá húz ez tízszer akkor oldalt emelés ez is 10-szer aztán térdem lerakva minimum 5 fekvő támasz.És ezt 3-szor ismételni.Valakinél olvastam aki rendszeresen sportol már évek óta hogy 3x10-szer érdemes megcsinálni egy féle gyakorlatot.És a torna közbe táncolni is szoktam ,hogy...riszálom úgyis úgyis..riszálom.))))))))))

Ugyanis kicsit elmélyedni próbáltam a hastáncba és ott olvastam hogy ha valaki a nőiességét akarja erősíteni érdemes hastácolni.Deee mivel sehol nem találtam you toobe-ot hastáncal így marad a hagyományos zenék a megszokott jó kis ritmusosak és igyekszem egy pár mozdulatot lépést is tanulni ezzel feldobva a tornaórámat.És mivel itt a kicsi lánykám hát vele is táncolok.Így nem olyan unalmas.:)))Ja lábemelést is szoktam csinálni.Terpeszbe a lábakat előbb csak térdbe hajlítva aztán könyöket térdet összeérintve.szóval ilyesmiket csinálok.Ha bírom persze többet is megcsinálok de ez a minimum.Ez kb fél óra szokott lenni két naponta.

366. Dudmancs (válaszként erre: 364. - 44bc6f2b60)
2011. nov. 22. 19:02

Szia!

Láttam a fórumon,hogy "endildi"-vel szoktál leveleket váltani!Tudsz róla valamit,úgy eltűnt...?!Rendszeres olvasója vagyok a naplójának,de már rég nem írt...

Ha tudsz valamit írj,légyszi!

Magadtól találsz ki gyakorlatokat vagy valami dvd-re tornázol?Mióta mozogsz?Cm-ben van változás?

365. Dudmancs (válaszként erre: 361. - Ildike8509)
2011. nov. 22. 18:58
Szia!Amióta én olvasom a fórumot,sajna csak egy sikertörténettel találkoztam!"endildi"-neki bejött a bogyó.Vagyis kőkemény 90napos diétát csinál mellette!Szóval nem voltam körültekintő,megrendeltem én is!Beszedtem,nem hatott és hajtottam a pénzem!Szerencsére visszautalták!Igen,már én is azt vallom,hogy mozgás nélkül és a kaja odafigyelése nélkül,nincs siker!Most ezen dolgozom!Bár most a káposztaleves kapszulát szedem,szűztea kapszulával kombinálva.1-2kg mászott csak le rólam!Rászánom magam a tornára,másképp nem fog menni!Igazából most 70kg vagyok,65kg szeretnék lenni!Ez a legnehezebb!Sok sikert neked,bár én lebeszélnélek a bogyóról!
364. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 363. - Cullinan)
2011. nov. 22. 09:17
Hát igen mindenki reménykedik hogy munka nélkül jobb lehet valami.Pedig ha pl azt akarjuk hogy szépüljön a ház igenis dolgozni kell érte.Ugyanez érvényes a saját testünkre is.De kényelmesebb ha kesergünk és semmit nem teszünk.Na ezt meguntam és igyekszem tenni valamit.
2011. nov. 22. 09:09

egyszerüen döbenet, pchihésen mennyire tudnak hatni az emberekre itt a neten!

Olyan csodákat irnak erről a kapszuláról, hogy tényleg nehéz megállni, hogy az ember ne rendeljen, annyira csábitóak azok a fényképek, evés, mozágs nélkül olvadnak le a kilók:)

és mikor itt olvassa az ember A tapasztalatokat, döbbenten látja, hogy semmi nem olyan csodás, ahogy a gyártók beállitják!!

Miért kell állandóan átverni az embereket!!

Undoritó!

De persze, megérdemeljük, mert ha belegondol az ember, ez lehetetlen, hogy ugyanolyan mozgásszegény életmód mellett olvadnak le a kilók:)

Csak hát az ember olyan esendő és hiszékeny!

362. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 361. - Ildike8509)
2011. nov. 21. 10:39
Csak annyit tudok mondani hogy olvasdd el a fórumot az elejétől.És a helyedbe át se venném.Én is nagyon bíztam benne de szerintem nem fogytam tőle.Elkezdtem tornázni na az változtatta a formámat meg nem vagyok olyan puha szóval ..meg odafigyelek a kajára is.Javaslom hogy tornázz és kajára ügyelj mellette hátha úgy fogysz ha mégis átveszed.
2011. nov. 21. 09:51
Sziasztok! Én tegnap találtam rá a neten erre a csodaszerre. Meg is rendeltem. Nagyon várom, h megérkezzen. Nagyon bízok benne. Én 4 hónap alatt fogytam nemrég 15 kg-ot a paleolit táplálkozással. Közben beköszöntött hozzám a szerelem, ilyenkor sokkal nehezebb diétásan étkezni. Sajnos meg is lett az eredménye, visszajött 5 kg. Újra 76 vagyok, (86ról indultam, nyáron voltam 71 kg) és most újra nagyon szeretnék fogyni, de iszonyat nehéz elkezdeni. 10 kg-ot minimum szeretnék lefogyni. Nagyon megtetszett, amiket írtak erről a bogyóról, azért rendeltem meg. Szerintetek van esélyem vele? Hányat kell bevenni egy nap? És mikor? Étkezés előtt, közben, után? Légyszi írjon, aki tudja, és véleményeket, tapasztalatokat is. Nagyon várom! Köszönöm: Ildi.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook