Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeri valaki ezt az éhségcsökkentő sprayt? SliMist? fórum

Ismeri valaki ezt az éhségcsökkentő sprayt? SliMist? (beszélgetős fórum)


1 2
48. Körmös (válaszként erre: 47. - Angyalka51)
2021. okt. 14. 14:47

Szia!

Nekem van 3 bontatlan flakon, ha érdekel. 3000ft/db áron eladnám.

2021. okt. 4. 21:01

Sziasztok

Van valakinek eladó slimist spray e?

Köszi

2021. aug. 16. 08:03

Sziasztok!

Nekem Keresztanyum próbálta, próbálja, és heti egy kilót fogyott, annyira csökkenti az étvágyat.

Ha van valakinek eladó, érdekelne.

Köszönöm

45. csibusz01 (válaszként erre: 40. - Kristy 70)
2021. júl. 9. 00:02
Írtam privát üzenetet
44. Channa* (válaszként erre: 25. - Rehakma)
2021. júl. 7. 22:51

És arra nem gondoltál, hogy ez a cucc esetleg a rákos sejteket kezdi el bizerálni?


Sajnálom, hogy beteg voltál, de a 10 kg felesleg igazán nem olyan sok, amit ne lehetne máshogy leadni.

Ezek a szerek csak akkor hatnak, ha keveset eszel és sokat mozogsz, de akkor meg minek ez a vacak?


És persze, jó rámutatni a rákra, hogy amiatt, de nem attól van.


Az én férjem is túlesett műtéten és kemoterápián, de inkább fogyott és bár lett egy kis pocakja, de ez a kemo után 10 évvel, amikor elérte a 40 éves kort.



Én amit javaslok és ha kéretlen, akkor is;)

A lényeg a kalória csökkentése, csak akkor fogysz le, ha ezt megléped és a szénhidrátot is csökkenteni kell.

Nehéz, de ezt kell tenni.


Szerintem az egyél 5x naponta egy nagy baromság. A szervezetnek nincs ideje pihennie, állandóan emészt, és az 5x-i étkezés sajnos nem tud olyan kevés lenni, hogy fogyás legyen az eredmény.


Fokozatosan le kell csökkenteni a kaja mennyiséget.

Én ha fogyni akarok, akkor a köretet szoktam csökkenteni, de sosem drasztikusan, hanem pl. 300 gr krumpli helyett 250 g-ra kell csökkenteni, ez mehet 2 hétig, majd utána még 50 gr-ot, stb.


A lecsökkentett mennyiséggel már el fog indulni a fogyás, de ne várd, hogy felszedett 10 kg 2 nap alatt eltűnik. Ezzel a módszerrel havi 2,5-3 kg-ot lehet leadni, de ahhoz tényleg tartani kell.


Én szoktam böjtölni is (részleges?), azaz délután 14-től este 8-ig eszek mindig, de csak 1200 kalóriát. Tehát, eszek 14-kor és este 6-kor, ha esetleg éhes lennék, akkor még egy kicsit )néhány falatot)


A tesóm vett valami szuper zsírégetőt. Mondtam neki, hogy az összetétel alapján semmit nem ér, illetve a véleményekben azt lehet olvasni, hogy használt, de mellette naponta 2-3 órát edzettem és keveset ettem. Hát...ez megy a zsírégető nélkül is;)


És igen, gondolj arra, hogy ha lenne egy hatásos zsírégető, étvágy csökkentő vagy bármi, akkor nem létezne kövér/elhízott ember...

43. domi33 (válaszként erre: 41. - Gtiko88)
2021. júl. 7. 22:10
Szia! Érdekelne az ára és hogy postázd e. Köszi
42. csibusz01 (válaszként erre: 41. - Gtiko88)
2021. júl. 7. 18:03
Szia! Mennyiért adod? Postázni tudod?
2021. júl. 5. 09:37
Nekem van 2 üveg eladó!Akinek kell írjon rám!
40. Kristy 70 (válaszként erre: 39. - Mamy7)
2021. júl. 3. 13:10

Szia!Van eladó 4flakon!

2000db de ha kel mind akkor oda adom az összeset 7e

39. mamy7
2021. jún. 28. 10:42

Sziasztok!

Ezekkel a táplálék kiegészítő készítményekkel kapcsolatban mindig erősen gyanakvó voltam, mert szerintem a legtöbb csak kihasználja az emberek naivságát és nem használ...

Mégis megrendeltem ezt a sprayt mert nem találtam drágának és több jó véleményt is írtak róla...valamint azért mert ugyan odafigyeltem a táplálkozásomra(nagy nehezen), mozogtam is, mégsem mozdult semmi hónapokig.

Kb egy hete használom és én lepődtem meg a legjobban az eredményen...teljesen eltűnt az a mindig kínzó "jajj de jó lenne enni valamit" gondolat...biztos sokan ismerik ezt... egyszerűen eszembe sem jut hogy nasit egyek és a főétkezéseknél is tökéletesen elég egy könnyű saláta vagy bármi egészséges. Több mint egy kilót fogytam...hihetetlen de nekem is működik...úgyhogy ajánlom a kipróbálását. Hozzáteszem megértem az elégedetlen embereket is, mert valóban ahány szervezet annyi reakció lehet, nem biztos hogy mindenkinek működik. Nekem ez a tapasztalatom.

38. Zsuzsaanna (válaszként erre: 36. - Katus8402)
2021. jún. 9. 08:01

Szia!

Mert időközben másik pajzsmirigy gyógyszert kaptam az endokrinológustól.

Együtt nem akarom haszálni.

2021. jún. 8. 13:41
Sziasztok, én 1 hónapja fújkálom, elején ahogy elő van írva, de amikor nem használt naponta 5x-6x kb 6-8 fújás nyelvre nyelv alá ( had fogyjon :) ). Talán annyi , ha éhes vagyok fújkálok és ez kb fél órát segít. Saláta mix + fehérje a fő kajám, kenyér semmi, 2x eszem 1 nap, estére 1 activia + chiamag+ útifűmaghéj az emésztés miatt, átlagos mozgás.
36. Katus8402 (válaszként erre: 35. - Zsuzsaanna)
2021. jún. 5. 19:46

Szia!

Neked nem vált be? Vagy miért adod el?

2021. máj. 28. 07:59

Sziasztok!

Ha valakit érdekelne van eladó 4 db slimist-em.

2021. máj. 14. 12:43
Valaki használta szoptatás alatt esetleg?
33. 184481d874 (válaszként erre: 5. - Unom)
2021. máj. 14. 11:00
Én is ezt tapasztaltam.Kipróbáltad az időszakos böjtöt?
32. Matrica84 (válaszként erre: 31. - Katus8402)
2021. máj. 14. 10:46
Ebben nem kell feltétlen kamuzni, a természetes összetevők sem feltétlenül "ártalmatlanok" mindig, vagy lehet rájuk egyéni érzékenység stb. Szóval attól függ, mi fáj, és mennyire - de simán lehet, hogy ha emellett kevesebbet eszel, vagy változtattál az étrendeden, az okoz pl. kis fej- vagy hasfájást. Ha megnyugtat, esetleg keress rá az összetevőkre, hogy van-e ismert mellékhatásuk, biztosat meg doki/dietetikus/gyógynövényszakértő tudna mondani. :)
2021. máj. 14. 08:36

Sziasztok!

Igen, volt változás, 1,5 hónap alatt 6 kilót fogytam. Tényleg bevált, kevésbé voltam tőle éhes. Viszont egy ideje abbahagytam, mert fájt itt-ott és hajlamos vagyok kicsit hipochonder lenni néha és ilyenkor rögtön arra gondolok, hogy mi van, ha ettől van? Azt írják, hogy teljesen természetes összetevők vannak csak benne. Szerintetek mennyire lehet ebben “kamuzni”? Mármint sok ember egészsége múlik rajta, de mindig bizonytalan vagyok az ilyenekben... Most pár napja újrakezdtem, megint azt tapasztaltam, mint 1.-re, hogy nem azonnal hat, hanem kb. 4. naptól érzem igazán.

30. Szarki (válaszként erre: 29. - Szarki)
2021. máj. 10. 19:00
"Van változás"
29. Szarki (válaszként erre: 22. - Katus8402)
2021. máj. 10. 18:59
Szia Katus8402! Emgem is érdekelne, hogy alakul a súlyod? Vanváltozás?
28. Szarki (válaszként erre: 24. - Elixira)
2021. máj. 10. 18:56

Teljesen egyetértek veled, Elixira!

Én ma rendeltem meg, bízom benne, hogy azt a kis pluszt megadja, ami a kezdő lökethez kell!

Meg fogom mindenképpen írni a véleményemet. Kíváncsi vagyok nagyon, mert ugyan jókat írnak róla, de szkeptikus is vagyok egyben, mert nekem eddig egy ilyen "csodaszer" sem vált be.

Vesztenivalóm viszont semmi sincs!

27. Ancsuli (válaszként erre: 26. - Elixira)
2021. máj. 10. 12:29
Szia! Van azóta változás? Én is kíváncsi lennék a hatására.
26. elixira (válaszként erre: 25. - Rehakma)
2021. ápr. 22. 00:40
Nehéz a leveledre válaszolni. Nem akarok kéretlen jó tanácsokat adni, biztos kaptál eleget. Tiszta szívemből kívánom, hogy kimássz ebből. Van rá remény, hidd el. Az én húgom 19 évet élt a diagnózis után, és nem a rák vitte el. Amúgy megrendeltem a Slimistet, és már meg is jött. Elég jónak tűnik. A szokásos összetevőkből áll: acai berry, gránátalma, málna és zöldtea kivonata. Az íze finom. Én naponta többször is, akár 4-5-ször is befújok (az van ráírva adagolásként, hogy naponta kétszer 2 befújás étkezés előtt), amikor kajakényszerem van, mivel az összetevők alapján ezt nyugodtan meg lehet tenni. Isten tudja, miért, de csökken tőle az evéskényszer, egy időre legalábbis. Én a lábam miatt híztam meg. Egy kiránduláson egy izomszakadás, aztán nem jól forrt össze (műteni kellett volna, ez utólag kiderült). Két év múlva tropára ment az egyik térdem, aztán újabb 5 év múlva a másik is. Az addigi, mozgással teli életemnek vége lett, és jöttek a kilók. Pedig a térdnek a túlsúly még rosszabbat tesz. De ebben a rohadt pandémiában még az a kis mozgás is megszűnt, amit addig a családdal való kapcsolat, a vásárlás, barátokkal való találkozás jelentett (egyedül élek). Így maradt a főzés és az evés, mint időtöltés a home office-ban (meg a kilók). Szeptemberben lesz a fiam esküvője, addigra szeretnék megszabadulni a feleslegemtől. Még annyit, hogy semmiképp se rendelj egynél több sprayt, mert ahogy látom, egy flakon több hónapra elég lesz. Tehát ár-értékben jobban jársz, ha csak egyet rendelsz. Csak ha össze tudsz állni valakivel, akkor érdemes többet rendelni. Ha lesz még további tapasztalatom, megírom. A szívem veled van, és remélem, nem az enyém az egyetlen.
2021. ápr. 21. 17:49
Kedves Elixira! Egyetértek Veled. Engem is érdekelne hogy hat, ha hat egyáltalán. Sok embernek ez nem gond. Nekem se volt sokáig. Aztán egy mellrák csak úgy beköszönt. Tavaly megkaptam minden földi jót. Kemo, műtét, sugár. Az eredményeim most jók. Tehát kapom a hormonbogyót december vége óta. Most április vége van. Az eredmény +10 kg. Semmivel sem eszem többet, mondjuk a kemo hazavágta mindenemet, örülök ha elgyaloglok a boltig. Ennyit a mozgásról.... És ANNYIRA éhes tudok lenni, igen. És este. És természetesen ki kell minket oktatni, hogyan kell táplálkozni, mennyit kell mozogni. Tök jól esik. Tükörbe nézni is.köszönjük az építő jellegű hozzászólásokat. Minden fejben dől el? Igaz. Lehet hogy ez a cucc semmit sem ér, de lehet hogy ettől gondolod majd úgy, hogy este nem gyalogolsz el a hűtőig. A lelki segítség... Többet ér, mint az ész osztás.
2021. ápr. 19. 10:00
Különös látni, hogy sokan milyen szívesen „teszik helyre” túlsúlyos vagy egyéb nyavalyákban szenvedő társaikat. Csak úgy záporoznak a lenéző jó tanácsok azok részéről, akiknek a túlsúly (vagy egyéb nyavalya) nem jelent igazi problémát. Akik pontosan tudják, mit kellene csinálni a másiknak (s lám, ő maga a példa e jó tanács működésére) ahelyett, hogy az eredeti kérdésre válaszolna. Itt is. Nem azt kérdezte szegény fórumindító, hogy mit tegyen, hogy lefogyjon, hanem hogy van-e valakinek tapasztalata a Slimisttel. A 22 válaszból mindössze 2 szólt erről a szerről. És ez azért baj, mert akit ez a szer érdekel, kénytelen végigolvasni a sok kéretlen, jó- vagy rosszindulatú „tanácsadó” – téma szempontjából teljesen érdektelen – hozzászólását. Kérlek titeket, ne adjatok több jó tanácsot (tele van vele a padlásom és a hócipőm), mert nincs rá szükségem/szükségünk! Annak a véleményére van szükségünk, aki használja ezt a sprayt! Merthogy igenis „külső” segítségre van szükségünk (hagyjuk az akaraterőt meg a többit) a fogyáshoz, de nem szeretnénk bóvlit vásárolni vagy haszontalanságokra költeni. Aki igazán küszködik a kilóival, azt nagyon jól tudja, hogy az evéskényszer belülről „jön”, és nem győzhető le puszta akaraterővel. Aminthogy az elhatározás is belülről jön, hogy „most pedig lefogyok”. De az elhatározáshoz segítség kell. Ezt jelentené a Slimist. Remélem, értitek. Köszi.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Katus8402)
2021. márc. 28. 19:51
Koszi a választ.
22. Katus8402 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 25. 09:36

Szia!


Én 2 hete kezdtem és valóban csökkenti az étvágyat. Nem azonnal, kb. 1 hét után kezdtem érezni, hogy sokkal kevesebbel is jóllakom.

Könnyű azt mondani, hogy önuralom meg így vagy úgy csináld.. én pl. igyekszem egészségesen étkezni, sok zöldség, kevés szénhidrát, stb. És minden este farkaséhes vagyok, hiába eszem napi 5x keveset. Nyilván ilyenkor nem rontok rá azonnal a hűtőre, hanem próbálok inni egy csomó vizet, enni vmi egészségeset, de ilyenkor semmi nem használ... Vagyis ez a spray nekem bevált, azóta nem volt esténként ilyen, ugyanakkor nem hiszem, hogy hosszútávon megoldást jelentene.

21. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 6. 19:20
Ez összeragasztja az ajkakat?!
20. secret8 (válaszként erre: 5. - Unom)
2021. márc. 6. 17:19
Ez így van! Akármit is eszek reggelire, hamarabb vagyok éhes, mintha semmit sem ettem volna.
2021. márc. 6. 15:59

Sose értem azt, aki ahelyett, hogy önuralmat gyakorolna, inkább kétes csodaszerekkel próbálkozik.


Reggelre kiadósan, több szénhidráttal, majd könnyű tízórai, ebédre sok fehérje, kevés szénhidrát, uzsonnára csipegetni, vacsorára pedig könnyebbet màr. Mellé rengeteg víz.

Heti egyszer sütizés.

Hogy a francba lehet emellett ANNYIRA éhesnek lenni, hogy tabletta kelljen?

Én csak akkor szoktam nagyon erős, ám egészséges, jóleső éhségét érezni, amikor túrázni megyünk, és egész nap a levegőn vagyunk. Akkor este eszek is rendesen, de olyankor belefér.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook