Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Klimin slim-szedte már valaki? Tapasztalatok? fórum

Klimin slim-szedte már valaki? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. júl. 13. 09:21
Ja és azt még elfelejtettem irni egy dietetikusnak már főleg lehetne annyi esze hogy ilyen marhaságokat nem mond meg nem irogat.
2017. júl. 13. 09:04
Sziasztok.Ennek sem meg semmi ilyen gyors fogyást igérő vacaknak ne higyjetek!Ez totális ÁTVERÉS!!!Még hogy 2 hét alatt 20 kg...eszem megáll.Minden sz.rt el akarnak adni..Én ebből már megjöttem.Megnéztem én is az oldalukat és ott irták hogy véleményeket lehet irni és közzéteszik.Természetesen csak olyanok voltak fenn aki áradozott róla!Az a 10 20 stb. kiló sem 2 hét alatt jött fel.Az én módszerem:mindent enni de mindenből keveset és egy nap többször.A lényeg kevesebb szénhidrát több fehérje.Egy héten max.0.5-1kilót fogyni.(1 kiló nagy súlyfelesleg esetén.Ezenkivül legalább napi 2 liter vizet meginni.Méregteleniti a szervezetet gyorsitja az anyagcserét.Úgyhogy azt a horribilis összeget amit kérnek ezért a sz..ért költsétek másra.Üdv.
50. baffi556 (válaszként erre: 49. - Kesze)
2012. jún. 27. 07:52

Én beszedtem a javasolt 3 hónapi adagot, de sajnos a várt eredmény nem jött (:.

Azért ne adjátok fel!

49. kesze
2012. jún. 17. 22:27
Egy hónapig szedtem, egy deka sem ment le. Igaz, nem diétázom, de minden nap intenzíven sportolok 1/2-1 órát.
48. 4b6a2525df (válaszként erre: 41. - Zsandi)
2012. máj. 9. 08:17

kockacukrot felejts el:( tegyél bele inkább xilitet.


A gyógyteáknál vigyázni kell az időre: Max 6 percig, de inkább 5 percig maradhat a vizben a teafű, és nem szabad leforrázni. Amikor "mozogni" kezd a viz teteje, akkor kell a teára önteni. (szóval nem lobogó vizzel)


Próbált meg (én is igy iszoom)HIDEGEN inni a gyógyteákat.

47. baffi556 (válaszként erre: 46. - Prücsök69)
2012. máj. 8. 19:44

Szerintem feltétlenül növeld a mozgást, mert nekem még az jobban segített :). A szénhidrátokra könnyű elcsábulni, néha nekem sem sikerül, vagyis sokszor-néha.

Mindenesetre sok sikert!!!!!

2012. máj. 7. 18:25

Örülök, hogy itt vagytok! :))

Egyébként próbálom a szénhidrátot visszafogni, de CSAK próbálom, mert sokszor elgyengülök. ...és elég keveset is mozgok, mindenhova autóval járok. Ezért néha, pl. véletlenül pont ma, -de már legalább egy hónapja nem - bicikliztem 1/2 órát.

Meglátjuk!

2012. máj. 7. 12:31
Engem is érdekelne, bár eddig nem igazán jártam sikerrel, de hátha belevágnék (egy kis idő után) egy következő kúrába :)?!
44. t.Ili (válaszként erre: 43. - Prücsök69)
2012. máj. 6. 19:11
naná :)
2012. máj. 6. 18:42
Én is szedem tegnap óta! Majd írok, ha valakit érdekel!
2012. márc. 23. 08:05

Sziasztok :)!

Hmmm, lassan, de talán elindult. Jaj, de ezt lehet, hogy nem szabad elkiabálni?! Igaz még csak bő 1 kg, de az is vmi. Kenyeret én sem eszem, de hétvégén a sütékéről nem tudok lemondani :), az majd a következő lépés lesz?!

41. zsandi
2012. márc. 3. 19:28

hát talán a zöldteát és a gyógyteát csökkentsd.én pl.a zöldteát szeretem, de 1 kockacukorral,mert anélkül nekem is gyomorfájásom volt,a gyógyteáktól pedig szószerint gyomorgörcsöm!!!Nem mindenki bírja ezeket tisztán inni.A gyógyok közül csak a hibiszkust bírom.És max.4szer 2dl!És a szénsavasról sem kell lemondami,mert néha jót tesz agy kis böfi!

Azért majd írj,ha valamelyik bevált.

40. Icuka66 (válaszként erre: 39. - Zsandi)
2012. febr. 29. 19:29
Köszi a gyors válaszod, de ennél többet már nem tudok inni,3-4 liter nyáron ennél is több csak vizet és cukormentes zöldteát,gyógyteát iszom semmi szénsav vagy cukrozott ital.Megpróbálok még kitartani, de a gyomorfájással mit kezdjek?
39. zsandi (válaszként erre: 38. - Icuka66)
2012. febr. 29. 19:10

Icuka!

Ajánlom, hogy több vizet, ásványvizet fogyassz mellé, ezt elvárják a bogyók. Nem elég a napi megszokott adag-bármennyi is az- plussz egy liter. Talán akkor megoldódnak ezek a bajok. Nekem most a két hónap elteltével indult be újra a fogyás!

Minden jót

2012. febr. 29. 18:42
2 hónapja szedem a terméket még súlycsökkenést nem tapasztaltam mindamelett, hogy kenyeret cukrot évek óta nem fogyasztok, most elkezdtem rendszeresen sportolni, várom az eredményt mert a szedést abba kell hagynom a gyomorfájás nállam is 1hónap után jelentkezett.Valamint a szedés elkezdése óta székrekedésem is van.Azért biztosan van akinél van hatása, én csak azért irtam le a tapasztalatomat hogy ilyen is lehet. Nem vagyunk egyformák, de azért ne adjuk fel!
37. zsandi (válaszként erre: 36. - Baffi556)
2012. febr. 22. 20:19
semmit. az mondjuk dicsekvés nélkül mondhatom, hogy mindig is egészségesen étkeztem(szerintem), mert nem vagyok édesszájú és nagyon szeretem a zöldségeket mindenféle formában. Viszont telenként szobabringán nézem a híradót és 50 hasizmot is nyomok mellé.
36. baffi556 (válaszként erre: 35. - Zsandi)
2012. febr. 18. 18:33
A hit az megvan :), én még 5 kg-val is megelégednék, de 7 az gyönyörű! Azt még had kérdezzem meg, hogy az étrenden sokat változtattál?
35. zsandi (válaszként erre: 33. - Baffi556)
2012. febr. 17. 19:53
csak hinni kell benne4 én tavaly télen két hónapig szedtem,lement 7 kg.aztán az idén télen ebből 4 visszajött és most megint a második hónapnál tartok. remélem márciusra lemegy az a 4. többre nem is vágyom.sok sikert
34. zsandi (válaszként erre: 31. - T.Ili)
2012. febr. 17. 19:49

kedves Ili!

biztos vagy benne, hogy ez ártott a gyomrodnak? Mert én elég sokatszenvedek a agyomrommal, de úgy érzem, nekem kimondottan jót tett. Az emésztsemnek, a felfúvódásnak és még gyomorsavam sem volt tőle.Szeretném azt hinni,hogy talán más volt a baj.

2012. febr. 17. 12:10

Sziasztok :)!

Olvasgattam az oldalt és kedvet adtatok a kipróbáláshoz, így elkezdem :) remélem a sikerültek csapatba kerülök?!

32. cullinan (válaszként erre: 31. - T.Ili)
2012. jan. 2. 15:35

Igen? akkor abba is hagytad, gondolom.

Nem igaz, hogy nem tudnak már valamit kitalálni az ellen, hogy az ember ne legyen éhes:)és egészséges is!

31. t.Ili (válaszként erre: 30. - Cullinan)
2011. dec. 30. 22:59

Így bizony :))

Én csak kevés ideig szedtem,mert nem tetszett a gyomromnak :)) De szerintem használt volna egy két kiló erejéig mindenképp :)

2011. dec. 29. 07:01

SOS, segitsetek, mondjatok tapasztalatot a kapszuláról!!

Kinek segitett??

Bár a csodákban nem hiszek, de most nagyon padlóra kerültem, reggel ráálltam a mérlegre és 5 kg plusz nyár óta.

Én is azt taspasztaltam, ahogy a változókorban beléptem, egyből ragadtak rám a kilók-

Jó ehhez társult egy jó adag lustaság, hogy nem nagyon mozgok, a másik az esti evés, nasizás, amire rászoktam!!!

uristen kétségbe vagyok esve, tavaly még 65 kg voltam, most 73:((((( már nem tudok felöltözni, és ez olyan utálatos dolog, tudom, hogy nagyon kellene fogyni, de azért még egy kocka csoki este, még egy zacskó ropi, csak még ma!!! Ti is vagytok igy???Őrület!!

2011. okt. 3. 21:29
Aki elkezdte szedni a klimin-t, június óta, vannak tapasztalatok?
28. 4ce6e2723d (válaszként erre: 26. - T.Ili)
2011. jún. 25. 08:28

Szia Ili!


Köszönöm! :) Neked sikerült?

27. 4ce6e2723d (válaszként erre: 25. - Zsandi)
2011. jún. 25. 08:26
Szia! Azért mert a változókorral szépen jöttek fel a kilók is! Ezt nagyon utálom, a korral semmi bajom, de a háj az zavar, ráadásul nem bírok felöltözni mindent kinőttem! :D A táplálkozásom meg szinte egészségesnek mondható, esténként tornázni is szoktam....majd meglátjuk segít-e a klimin...:D
26. t.Ili (válaszként erre: 24. - 4ce6e2723d)
2011. jún. 21. 19:15

Szia Suzy!♥

Sok sikert Neked:))

25. zsandi
2011. jún. 21. 17:09

szia Suzy01!

azt nem osztod meg velünk,hogy Te miért is vágtál bele? Azért kíváncsi lennék, ha nem intim a kérdés!

24. 4ce6e2723d (válaszként erre: 1. - T.Ili)
2011. jún. 17. 19:40
Szia! Örülök hogy itt is talizunk! :) Ma vettem meg a csodabogyót, reggel kezdem szedni, majd meglátjuk mi lesz belőle, belőlem....:)
23. zsandi (válaszként erre: 22. - Lulu201)
2011. jún. 14. 21:17

Helló Lányok! Azért figyelem, ki mit szól a témához. Sajnos nem tudok valóságosan nyilatkozni, mert én ugyan a negyedik hónapra ledobtam 6 kg-t de az alábbiakban említett diéta és torna mellé sajnos egy kis ideg is betársult. Most viszont nagyon vigyázok, hogy ne jöjjön vissza. Viszont mintha a hőhullámaim elmaradtak volna és talán az "egyéb"tünetek is enyhültek volna. Lehet, hogy nem fogyasztószer, de én még adok 1-2 hónap esélyt a bizonyításra!Addig is írjon, akinek van véleménye rőla!

Szép napot!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook