Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Slim Greenline 700 fórum

Slim Greenline 700 (beszélgetős fórum)


2011. szept. 19. 14:30
Ez a tabletta nagyon bevált nekünk. A férjemnek mindig problémája volt a fogyokúrákkal, és csak kidobtuk a pénzünket mindenféle kapszulákra. A férjem két hónappal ezelőtt kezdte el szedni a Slim Greenline 700-at, 14 kilót fogyott már. Olyan boldogok vagyunk, aki kitalálta a Slim Greenline 700-t, millió köszönet!
149. endildi (válaszként erre: 148. - Poori)
2011. szept. 19. 14:09
Cefamadar a neve és a patikák többségében lehet kapni, 100 db/4.900 ft, napi 3x1-et kell elszopogatni. (Itt a hoxán is van olyan fórum, amiben erről írnak.)
148. poori (válaszként erre: 147. - Endildi)
2011. szept. 19. 13:14
Ha megtudod hol lehet kapni a homeopátiás étvágycsökkentő-t,közzétennéd?Vagy egy pár sor a poorika@gmail.com-ra?Előre is kösz!
147. endildi (válaszként erre: 146. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 19. 12:41

Kávét nem szabad innom, mert a szívbillentyűm nem bírja (mytralis prolapsusom van) és begyorsul a pulzusom tőle. Ami érdekes, hogy ettől a bogyótól nem történt egyszer sem! (Egyébként úgy tervezem, hogy októbertől elkezdem a 90 napos diétát is a párommal és a nagyobbik fiammal együtt.)

De mire a bogyók elfogynak, szerintem összeszűkül úgy a gyomrom, hogy nem is fogok tudni többet enni. Csak akkor nagyon kell majd vigyáznom, mit eszem!

Most hallottam róla, hogy van egy homeopátiás étvágycsökkentő is, annak most fogok utánajárni..

146. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 145. - Endildi)
2011. szept. 19. 11:43
Hát akkor ha elfogyott a bogyó elég lesz ha valami éhségcsökkentőt veszel és kávézol nem?Még nem tom mennyit fogytam de az tuti hogy kisebb a hasam és rendszeres a nagydolog ami ahogy írtam nálam szokatlan.Főleg hogy kevesebbet eszem. A napokba kerítek mérleget.Képzeld ma is vettem a kedvenc nasimból és csak pár db-ot vettem belőle és nem is kívántam igazán.Úgyhogy már reménykedem.
145. endildi
2011. szept. 19. 08:56

Kedves Verocska79!


Eddig mennyit fogytál a 7 nap alatt? Nekem ez a 7. reggelem (napi 2-t szedek) és a mai mérleg szerint -3,8 kg, amit szerintem kizálólag annak köszönhetek, hogy elmúlt az éhségem és ezért nem is vacsizom. Napközben is doppingol a koffeintartalma, nem alszom el a gép előtt és jobban "pörög" az agyam. (Egyenlőre nagyon jó így ez nekem..) :o)

144. poori (válaszként erre: 143. - Endildi)
2011. szept. 19. 08:46
Köszi a választ és a tanácsot!
143. endildi (válaszként erre: 142. - Poori)
2011. szept. 19. 08:39

Kedves Poori!


Természetesen megteheted, hogy nem veszed át, semmi következménye nem lesz. Viszont azt gondold át -és beszéld meg a kardiológusoddal-, hogy ha szívbeteg vagy, szabad-e napi 400 mg koffeint bevinned a szervezetedbe?! Ha más "fogyasztószert" is szeretnél kipróbálni, mindig nézd meg az összetételét és kérdezd meg az orvosod véleményét!!! Nehogy nagyobb bajt okozzon a beszedett bogyó!!

142. poori
2011. szept. 19. 08:21
Én csak megrendeltem,de még nem kaptam meg a csomagot.Mi van akkor ha nem veszem át?/Ők is átverik a vásárlót,én nem tehetem meg?/A sok negativ vélemény szülte meg a gondolatot bennem,meg az hogy szivbeteg vagyok.Mi a véleményetek?
2011. szept. 19. 07:43
Ja most látom nem is nekem szólt kedvescsaj.
140. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 138. - Kedvescsaj)
2011. szept. 19. 07:42
Ha fogyok egy hónap altt akkor akarok venni másikat ajánlatot akkor teszek bárkinek.Ha nem fogyok nem érdemes ráköltenem.Úgyhogy...mivel ez még csak a 7. napom így még várok.
139. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 138. - Kedvescsaj)
2011. szept. 19. 07:41
Max a már megadott telószámot tudom adni.Nézd vissza egy másiknak megadtam már itt a fórumba azt amin engem hívtak.Én visszahívtam őket és ott vettek fel a rendelésem a másikra amit a sógornőm kért.
2011. szept. 18. 20:22

Kedves Uitz!

Ha tudsz valami lehetőséget a vissza vásárlási garanciával kapcsolatban kérlek írd meg,mert én is szeretnék vele élni! Nagyon úgy tűnik,hogy ez nem valósítható meg,csak ígéret volt,hogy ba csapják az embereket!Köszi

2011. szept. 18. 20:17

El adom a tablettáimat ha valakit érdekel,egy originál doboz,és egy másikból dobozból három hiányzik.Tizenháromezer forintér.

email címem : pegazusaro@citromail.hu

136. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 134. - Kedvescsaj)
2011. szept. 18. 20:12
Nekem már ma nem volt szívdobogás.Neked mit okozott?
135. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 134. - Kedvescsaj)
2011. szept. 18. 20:11
És nem használ?
2011. szept. 18. 20:04
Tizenöt ezer forintért vettem kettő dobozzal.
133. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 119. - Sanyu)
2011. szept. 18. 19:27
Szia őszintén szólva ezt a részét még nem figyeltem meg így konkrétan/mármint a szexre hatott e köztünk.Jelenleg menzesz miatt nincs de amint lehet megfigyelem mi a helyzet ezzel kapcsolatba.Nekem ma nem volt már szívdobogásom és jól éreztem magam.A kaja is kevesebb bevitellel van mégis elég szóval egyenlőre úgy érzem hat.De az is előfordulhat hogy most az elhatározásom elég erős és önkontrollal csökkentettem az éhségemet.Tudjátok ha valami fáj és sokszor elmondod hogy csökken a fájdalom csökken a fájdalom már nem is fáj akkor tényleg elmúlik a fájdalom.Lehet így kontrollálni az éhséget is gondolom.Na de igyekszem optimistán állni a bogyóhoz.Különben hiszek az önkontrollba,de remélem hogy a bogyó hat és nem kidobott pénz.De ha nem is az hat én mindenesetre akkor is örülni fogok ha leadok kilókat.
132. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 130. - Uitz)
2011. szept. 18. 19:18
akkor ezekszerint nem csinált neked semmit.Mennyi ideig szedted?Nekem nem kellett postát fizetni különben át se vettem volna.Utánvéttel elég drága.Nem?Móni
131. Uitz (válaszként erre: 119. - Sanyu)
2011. szept. 18. 19:17
ÉRVÉNYESITD A VISSZAVÁSÁRLÁSI GARANCIÁT
130. Uitz
2011. szept. 18. 19:10

Nagyon szeretném, ha Ti sem adnátok fel. A csomagolást és postázást végző cégnek is van felelőssége. Olvassátok el a honlapjukat / utánvétek kezelése, visszáru, banki ügyletek/

Az alábbi reklamációs levelet küldtem Hivatkozással az előztőekben internetes levelezőrendszerükön keresztül elküldött reklamációra, az alábbiakban ismételten jelzem Önök felé kifogásaimat.

2 dobozt rendeltem a termékükből, jelőlve, hogy nem a készpénzes fizetést választom. Hirdetésükben postáztási költség nélkül, + ajándék, valamint 60 napig 100 %-os visszavásárlási garanciával hirdették sikertelenség esetén. Ennek ellenére utánvéttel érkezett a csomagjuk, mivel 12-én sms értesítőt kaptam a csomagküldő cégtől az áru érkezésére vonatkozóan mégis áttvettem gondolva, hogy adminisztrációs hiba történt.

A csomagban számla, az ígért ajándék,garanciára vonatkozó levél nem volt található.

Ezt megreklamáltan az internetes levelezőrendszerükön keresztül, melyre nem válaszoltak. Jobban utána néztem a termékükkel kapcsolatos bejegyzéseknek. A egyik hirportálon hasonló gondokról, hiányosságokról írtak.

A másik hírlevélen - melyre hozzászólásokat lehet küldeni- 3 alkalommal jeleztem kifogásomat, melyek egy rövid ideig olvashatóak voltak, aztán "eltűntek". A harmadik még olvasható.

Ma sikerült a Complexpress Logisztikai Kft- t elérnem,ők adták meg az Önök elérhetőségét.

Nem hiszem, hogy a termék magyarországi forgalmazásával kapcsolatos kötelezettségeikkel ne lennének tisztában.

Továbbá azt sem gondolom, hogy a magyar nyelv használata késleltetést, vagy bármilyen hátrányt jelentene, hisz a küldött hozzászólásaimat - gondolom elolvasás, esteleg fordítás utrán letörölték. Ennek alapján erős az érzésem, hogy a beérkezett hozzászólások / a sajátom kivételével/, nem valós vásárloktól ered.

Kérem reklamációmra érdemi választ adni, ellenkező esetben további lépéseket teszek a megfelelő helyeken. "

Ha kérdésetek van kérlek írjatok.

129. hugee21
2011. szept. 18. 17:26

Kedves Mindenki!

Akinek kell a bogyó eladom! 9db hiányzik belőle. 7900ft-ért vettem, de 6500ft-ért tovább adom, akine kell!


Az e-mail címem: mazsy.17@freemail.hu

128. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 111. - Tkati74)
2011. szept. 18. 14:13
Hali mizu veled?Még mindig ugyanannyit eszel?És a sütikkel hogy állsz?Sikerült csökkenteni a mennyiséget?Nekem képzeld a kenyérmennyiséget sikerült.ami nagy szó mert nagyon kenyeres vagyok.
2011. szept. 18. 14:04
Épp most ebédeltem.a párom húst akart sütni de még pácolódik úgyhogy most felcseréltük most hideget ettünk.Máskor két két és fél szelet kenyeret ettem.Most egy szeletet is alig bírtam.a végével már úgy éreztem túl ettem magam.Úgyhogy ha mást nem is az éhségérzetet tuti csökkenti.És ti hogy vagytok ezzel?
2011. szept. 18. 12:06
Gyerekeke nem akarom elkiabálni de cm-kel kisebb a hasam.dél van és nem vagyok éhes mások már ilyenkor....a hasam kb 3-4 cm kisebb a csípőm meg 1-2 cm .Most néztem magam a tükörbe ááá mondom csak megmérem.Ha két nap múlva még ennyi lesz a centim akkor... veszek majd még ilyen bogyót.
2011. szept. 18. 08:53
Ja és megjött a menzeszem úgyhogy egy hét múlva leszek a rendes súlyomba akkor megyek méretszkedni remélem egy 81-82 körül leszek.A hasam mindenesetre kisebb de ez lehet a kevesebb evéstől.A torna séták meg a kevesebb evészet csak segít ha a bogyó kamu is lenne.Mindenesetre még bízom benne.
2011. szept. 18. 08:52

Sajna én nem tudom elhagyni a vacsit mert akkor éjszaka olyan gyomorgörcsöm van hogy akkor vagyok kénytelen enni.

Tegnap tepsis túrós palacsinta volt.Na tkati most én nem bírtam magammal,de cserébe vacsit nem ettem.Délután rájártam ugye a palacsintára.Kb 5 körül ettem utoljára palacsintát.És így kihúztam reggelig de azért most már ehetném van.De nem vagyok olyan éhes mint szoktam lenni ez tény.

123. endildi (válaszként erre: 122. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 17. 20:50

Örülök, hogy nálad is hasonló a hatása, én már kedd óta nem vacsizom (napi 2-t szedek) és az az igazság, hogy azt hittem, farkaséhes leszek másnap, de azt tapasztalom, hogy ha egész nap nem ennék semmit, akkor sem lennék éhes! Enni persze kell, de így legalább sokkal kevesebbet eszem és a vacsora nélkül mindenképpen fogyni fogok. Én is bízom a bogyókban..

:o)

2011. szept. 17. 17:19
Na halihó.Ma egyet vettem, csak be mert 9-kor jutottam csak oda és mi9vel éjszaka aludni akarok így nem veszem be kettő felé már a másikat vagy legalábbis nem vettem be.Szóval ma ebédkor kipróbáltam hogy kicsit többet ettem mint az elmúlt 4 napba és meg is fájdult a hasam és nem is kívántam már azt a többet amennyivel megettem.szóval értitewk.Tényleg lecsökkent az éhségérzetem.Holnaptól megint kettőt szedek.Én azért bízom benne hogy fogyni fogok.
121. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 120. - Kedvescsaj)
2011. szept. 17. 14:45

+48585858956

engem ezen a számon hívtak fel?Mennyiért vetted a kettőt?Móni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook