Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Slim Greenline 700 fórum

Slim Greenline 700 (beszélgetős fórum)


180. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 179. - Kedvescsaj)
2011. szept. 21. 07:56
Tény hogy előszőr külföldi de beszélj nekik magyarul és mond hogy slim green line 700 ebbők értik és továbbkapcsolnak.engem is tovább kapcsoltak.
2011. szept. 20. 21:45

Kedves Szente Andrea!!!!!!!!!

Kérlek írd meg azt az email címet ahol a visszavásárlási garanciával lehet élni.Hisz a barátnőd ezt tette.Nagyon érdekes sehol egy elérhetőséget nem adnak meg!!!!!!!!!!!Rendelést pedig fel vesznek minden mennyiségben!Nem korrekt dolog ez így sehogy sem!!!!!!!! Figyeljetek oda!!!!!!!!!A Facebookon is megírom ,mert ez NAGYON DURVA CSALÁS!!!!!!!!!!!!!!!Engem még a rendelés után fel is hívtak,ajánlottak akciót,de ezen a számon külföldi nyelven szól bele valaki és itt sem lehet elérni őket!Hol van itt a hirdetésükben szereplő 100%-os visszavásárlási garancia! Ez hazugság!Ez 100%-ban lehetetlen! Esetleg ha valaki tud valamilyen elérhetőséget ez ügyben kérem jelezze.Itt a fórumon a fele se igaz!!!!!!!!

2011. szept. 20. 19:49
Sziasztok!! én ma kezdtem el szedni, ès eddig mèg semmi negativat nem tapasztaltam, 2 db-t vettem be, nem kàvèzom, viszont kolàt azt majdnem mindennap ittam, talàn ezèrt sem èrzek semmit, mert ugye a kolàban is van koffein. Szerintem az alvàssal sem lesz gondom, mert nem vagyok felporogve, èrzem hogy lassan tudnèk aludni!! Majd mèg irok!!
177. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 175. - Ancsy200)
2011. szept. 20. 19:06
Persz 60 db van meg is számoltam.a javasolt mennyiség 2 szem.Éhgyomorra írja evés előtt 20 percel de én eszek előtte pár falatot utána beveszem és rögtön utána megkajolok és iszok iszok amennyi belémfér.Reggel 7 körül veszem be az elsőt. és dél-1 között a másodikat, de már jártam úgyhogy 2 körül vettem be mégis bírtam aludni.Hogy fogyni fogytam e nem tudom cm.be mindenesetre kisebb a hasam csípőm de mivel kevesebbet eszem így lehet hogy ennek köszönhetem.Első napokba volt szívdobogás 8 napja szedem de már nincs semmi bajom.Élénkebb vagyok tőle energikusabb.Kevesebb kaját kívánok kenyeret is sikerült csökkentenem.Ez mellett próbálok minden nap tornázni is . Most lett vége a menzeszemnek úgyhogy kerítek mérleget a méreczkedéshez.Amint sikerült írok
176. Anetta1 (válaszként erre: 175. - Ancsy200)
2011. szept. 20. 19:06

Szia!

1 dobozban 60 szem kapszula van, amiből reggeli előtt 20 perccel, és ebéd előtt 20 perccel kell 1-1 bevenni!

2011. szept. 20. 18:50

Sziasztok!


Valaki megírná nekem,hogy 1 dobozban hány szem van,és hogy,mennyit kell 1 nap bevenni??

Előre is köszönöm!

2011. szept. 20. 18:24
Sziasztok, én vasárnap óta veszek be napi egy bogyót reggel. Első nap kicsit éreztem szívdobogást, de nyugodtan tudtam aludni tőle. Tegnap estefelé viszont iszonyatos hányinger fogott el, aminek meg is lett az eredménye. (Hozzáteszem frontérzékeny is vagyok, így lehet h. a tegnapi hőmérséklet-ingadozás is betett a migrénnel együtt); ma megint bevettem reggel a bogyót és ma (még) semmi bajom. Viszont ha újra előjön a hányinger, akkor abbahagyom. Én 89 kg-ról indulok, de ebben a 3 napban még nem történt változás :-( Eddig napi egy kávét ittam reggel, amit most elhagytam, illetve korábban is megittam min. 3 liter vizet... Majd még beszámolok!
173. sylvyó
2011. szept. 20. 17:57

Sziasztok

Én is megrendeltem és meg is kaptam a csodaszert. 3 napig szedtem, majd abbahagytam és most figyelem kinek milyen tapasztalata van.

Nekem is fájt a gyomrom tőle és émelyegtem is ezért éhes sem voltam, mást nem éreztem.

Ám tartok attól, hogy káros anyagokat is tartalmaz, talán be kellene vizsgáltatni a bogyókat.

172. sylvyó
2011. szept. 20. 17:52

Kedves szente.andrea!

Annyira lelkesen írtál arról, hogy milyen hatásos ez a bogyó és hogy milyen korrekt a bogyót gyártó cég, hogy kicsit gyanús vagy. Nem beszélve arról, hogy a címet még mindig nem írtad meg ahova a barátnőd az üres dobozt küldte.

2011. szept. 20. 13:39

Sziasztok!

Én hatodik napja szedem, én vállaltam. Mindenki maga tudja természetesen mit szed. Én elhatároztam, hogy igen is fogyni akarok tabletta vagy anélkül. Nekem is volt a leírtak hatása az első nap. Én 82 kg -ról indulok nem várok csodát, de a hit meg van. Nem az első hétben kell várni a csodát az emberi szervezetnek nem elég egy hét hogy át álljon. Reggel nem szedem beveszem 11-kor utána megebédelek. Vacsora 4- kor , gyümölcs 6-kor utána töménytelen folyadék. Mindenki saját maga dönti el hogyan csinálja én ezzel az egy tablettával nem vagyok depis jó a közérzetem, jó is egy kicsit, hogy felpörget. Nem egy hét fog kiváltani csodát.

170. endildi
2011. szept. 20. 12:59

Szerintem ez is, mint minden más: vagy hat valakinek - vagy nem.

Én 8. napja szedem, 4,8 kg-ot fogytam, mert annyira nincs éhségérzetem, hogy egyáltalán nem kívánok enni, ezért nem is vacsorázom, a gyomrom is összeszűkült már. Napi menüm: reggel 7:30 körül 1 bogyó, 8:00-kor fél szendvics, 11:30-kor 1 bogyó és 12:00 minimális ebéd. Ált. 15:00 körül eszem egy szem barackot, szőlőt, almát. Ezután már csak vizet iszom, napi 3-4 liternyi szénsavmenteset..

Sem kávét, sem teát nem iszom, eddig sem ittam. Alapvetően alacsony volt a vérnyomásom, nekem a napi 2x200 mg koffeinbevitel csak javított az általános állapotomon, ezért nekem nagyon jó ez a bogyó!

Mielőt bárki - bármit elkezdene szedni, nem árt tájékozódni a háziorvosánál, hogy milyen hatás várható pl. a vérnyomására.

Nem árt tudni azt is, hogy egy felnőtt részére a napi max. ajánlott koffein mennyiség 300 mg(!), ami 2 dl espresso kávénak felel meg. (Ja és energiaitalt sem szadad mellette inni!)

169. Ignani
2011. szept. 20. 12:19
Sziasztok! 10 napja szedem, de nekem azon kívül, hogy egy kissé felpörget, semmi más tünetem nincs. "sajnos". azért sajnos, mert a súlyom 1 dekát sem változott. Csalódtam! szeretném visszakapni a termék árát, mivel visszafizetési garanciát vállaltak. Két dobozzal vettem. Aki tudja a címet, kérem írja meg. köszi
168. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 166. - Ági 37)
2011. szept. 20. 12:11

Én nem tudom nekem már semmi bajom nincs 8.-ik napja szedem.Első napokba nekem is volt pörgésem szívdobogásom.De mostmár nem szedem éhgyomorra.Eszek előtte pár falatot és ahogy beszedtem rögtön eszem.Ésw iszok szokat még akkor.Mondjuk én evéskor is megiszom majd fél liter vizet.Továbbra is bírok aludni tőle úgyhogy nekem jó.Szerintem akinek eleve magas a vérnyomás vagy vérnyomás ingadozásai vannak könnyen annak nem ajánlott.Merrt ez ugye azonnal felnyomja ,és akinek könnyen felmegy annak lehet hogy az egekbe nyomja.Én ezt a következtetést vonaűtam le és szerintetek?

Ági olvasd vissza van egy akinek az ismerősének visszafizették keresd meg és írj neki ő majd elmondja.Kávét ittál egyébként?Mert azt nem szabad.

167. tundike25 (válaszként erre: 166. - Ági 37)
2011. szept. 20. 11:49
szia! mennyit szedtél belőle? amúgy kávézni szoktál?
166. ági 37
2011. szept. 20. 11:43

Sziasztok!!!!

Ez 1 nagy szar!!!!!

Ne szedjétek én 6 napig bírtam az idegrendszeremet totálisan felőrölte,a szívem hevesen dobogott majd el szaladtam tőle!Kilóban viszont SEMMI meg sem moccant a mérleg!!!!!Rájöttem újra hogy csak sporttal és kitartó diétával fogyhatom csodaszerek NINCSENEK!!!

JA ÉS HOVA IS FORDULJAK A PÉNZEM UTÁN???????

165. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 147. - Endildi)
2011. szept. 19. 19:09
hoody én is mostanság hallottam róla
2011. szept. 19. 17:37

Kedves Szente Andrea !

Légyszíves írd meg,hogy hova küldte el a barátnőd az üres dobozokat.Köszi

163. vargane1123 (válaszként erre: 160. - Nagyné 1977)
2011. szept. 19. 16:28
Megkérdezhetem mennyit vettél be eddig? Mi volt az a rosszullét? A barátnőm szeretne venni.
162. endildi (válaszként erre: 156. - Szente.andrea)
2011. szept. 19. 16:05
Azért kérdeztem, mert én már alig tudok enni valamit, semmilyen ételt nem kívánok és attól félek, nem viszek be megfelelő mennyiségű vitamit és ásványi anyagot! Próbálok több gyümit enni, de alig van étvágyam, pedig nagyon szeretem a gyümölcsöket és eddig minden nap többször is ettem belőlük vegyesen. Amióta szedem, nincs étvágyam.
161. endildi (válaszként erre: 157. - Szente.andrea)
2011. szept. 19. 16:01

Azzal én is egyet értek, hogy oda kell figyelni arra, mit eszünk-iszunk a bogyók mellé. Egy kapszulában 200 (!) mg koffein van, ami megfelel 1 dl espresso kávénak. A napi ajánlott max. mennyiség: 300 mg koffein egy felnőtt számára, tehát ha valaki napi 2 bogyót szed, e mellett nem szabad egyéb koffein tartalmú italt inni (kávé, kapuccsínó, fekete tea, energiaitalok, stb.)!!

Erre figyeljetek, mert ettől van több embernek rosszulléte, "szívdobogás-érzése".

2011. szept. 19. 15:14
Segítsetek ha valaki tudja hogy hova lehet vissza küldeni a bogyókat az írja meg nekem köszi. Én is vettem 2 dobozzal de nagyon rosszul voltam tőle ha esetleg valakinek kell a 2 doboz 10000ft neki adom
159. vargane1123 (válaszként erre: 158. - Szente.andrea)
2011. szept. 19. 14:56
Bocsika megtudnád adni azt a címet amire visszaküldted az üres dobozt! Köszi
158. szente.andrea (válaszként erre: 120. - Kedvescsaj)
2011. szept. 19. 14:51

Kedves Kedvescsaj,


én már írtam erre a fórumra a pénzvisszafizetés ügyében. A termék felhasználójának mindössze annyit kell tennie, hogy elküldi a termék üres dobozát. A barátnőmnek is így utalták át a pénzt.

157. szente.andrea (válaszként erre: 155. - Fildó)
2011. szept. 19. 14:47

Kedves Fildó,


lehet, hogy a zöld teától fáj a gyomrod. Az én véleményem szerint fontos az, hogy mit mivel eszel. Amennyiben még sportolsz is a tabletta szedés mellett (úszás, gyors séta akár), hamarabb elindul a fogyás. A barátnőmnél így volt. Kitartás.

156. szente.andrea (válaszként erre: 152. - Endildi)
2011. szept. 19. 14:44

Kedves Endildi!


A férjem nem sportolt mellette, napi kettő Slim Greenline 700-at szedett (reggel és délben). Nem szedett mellé vitamintablettát, édességet nem kívánt. Neki is csökkent az étvágya. Az egyik barátnőm már abbahagyta a szedését a tablettának, és nem hízott vissza semmit, tartja a súlyát.

155. fildó
2011. szept. 19. 14:41
Én több mint egy hete szedem napi 2 szemet,de sajnos még semmit se fogytam. Az enyhe gyomorfájáson kívül még mást nem tapasztaltam.
154. szente.andrea (válaszként erre: 138. - Kedvescsaj)
2011. szept. 19. 14:40

A vásárlás előtt (három hónappal ezelőtt) én írtam egy emailt a Slim Greenline 700-t forgalmazó cégnek, és ezt a választ kaptam vissza:


"A termék felhasználójának mindössze annyit kell tennie, hogy a termék üres dobozát eljuttatja a címünkre és mi az oka a visszaküldésnek. Ebben az esetben a megadott számlaszámra átutaljuk a termék árát."

153. szente.andrea (válaszként erre: 142. - Poori)
2011. szept. 19. 14:35
Üdv Poori, az egyik ismerős visszaküldte a terméket, mert a megrendelésnél elfelejtette mondani, hogy szoptat. A visszaküldéstől számítva két napon belül megérkezett az összeg a számlájára.
152. endildi (válaszként erre: 150. - Szente.andrea)
2011. szept. 19. 14:34

Kedves Andrea!


Örülök, hogy nektek is pozitív a véleményetek a Slimről, én 7 napja szedem és majdnem 4 kg-ot fogytam. Étvágyam nincs, keveset eszem és nem vacsizom.

A férjednél milyen hatása volt? Mármint hogy és miket evett mellette? Sportolt is, vagy csak szedte a napi 2-t? Szedett-e mellé valamilyen vitamintablettát?

151. szente.andrea (válaszként erre: 146. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 19. 14:32
A férjemnél is igy volt, az édességet egyáltalán nem kívánta, ami nagy meglepetés volt. Annyira jól érzi magát a férjem, a Slim Greenline 700 nagy segítség nekünk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook