Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismered a Slimfit zsírégető kapszulát? fórum

Ismered a Slimfit zsírégető kapszulát? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2017. márc. 31. 13:08

Nem segít :)

Frankón semmit.

Ugyan úgy mint a többi bogyó se :(

A palettát végigpróbáltam az évek alatt. Egyedül a káposztaleves kapszulánál tapasztaltam azt, hogy nem vagyok éhes.

Most október óta teljes cukormegvonáson és finomított lisztes áru megvonáson vagyok, na azóta fogyok, átalakul a testem :)

Felejtsétek el a bogyókat! Több a káros anyag benne mint ami használna :(

405. zsandi (válaszként erre: 404. - Trimcsi)
2016. aug. 29. 15:45
Szia!Én szedtem nem ért semmit. igaz, az első doboznál stagnáltak a kilók, de aztán mintha hozzászokott volna a szervezetem. Alább írta valaki, hogy gázosít. Így igaz, kellemetlen bélhangokat produkált nálam, a környezetemnek is hallható volt! :( A falásrohamok ellen ajánlom: amikor ennél, igyál meg két pohár vizet és napi több alkalommal gyógyteát langyosan cukor nélkül. én dió levelet, cickát, mentát, zsályát főzök naponta többször, felváltva. Eltelít és nem bírsz enni.
404. trimcsi
2016. júl. 27. 10:01
Sziasztok!!!!!!! Jöttem láttam,győztem,érdekelne ez a slimfít nevű valami,de érdekes módon tényleg olyanok dicsérik akik,aznap regisztráltak.Szinte végig olvastam az összes commentet,végig néztem az összes adatlapot,hmmmm furi.Nos így pár év elteltével megkérdeznélek titeket,akik tényleg szedték,segit ez valamiben?Nem várok csodákat,de az jo lenne ha ezeket a falási rohamokat ezzel kitunám küszöbölni.Megkérnélek titeket akik csak folyamat osztják az észt,hogy olyan szóljon hozzá akinek van személyes tapasztalata.Köszi mindenkinek!!!!!!!!!!
403. trimcsi
2016. júl. 27. 10:00
Sziasztok!!!!!!! Jöttem láttam,győztem,érdekelne ez a slimfit nevű vallami,de érdekes módón tényleg olyanok dicsérik akik,aznap regisztráltak.Szinte végig olvastam az összes commentet,végig néztem az összes adatlapot,hmmmm furi.Nos igy pár év elteltével megkérdeznélek titeket,akik tényleg szedték,segit ez valamiben?Nem várok csodákat,de az jo lenne ha ezeket a falási rohamokat ezzel kitunám küszöbölni.Megkérnélek titeket akik csak folyamat osztják az észt,hogy olyan szóljon hozzá akinek van személyes tapasztalata.Köszi mindenkinek!!!!!!!!!!
2013. okt. 31. 16:22
Szia! Ne tedd, én majdnem egy évig szedtem ha nem másfél és semmit nem használ, csak úgy fel fújja a beleket, hogy hihetetlen.
2013. okt. 31. 16:16
Sziasztok! Akinek esetleg maradt 1-2 doboz slim fitje és megakar szabadulni tőle, én szívesen megvásárolnám.
400. Dream25
2013. jún. 22. 09:24

Sziasztok !

Én is átvennék bontatlan csomagolású 1 doboz Slimfit kapszulát. Emailcímemre várom, akinek van: picuri07@gmail.com.

2013. jún. 8. 13:04
Szívesen átvennék megmaradt Slimfitt tablettát (bontatlant lehetőleg) . martina.komjati@gmail.com
398. Cukifej (válaszként erre: 370. - Fedor)
2013. máj. 5. 22:57
Itt az abonettel van a legnagyobb gond és a maréknyi ebéddel.Mivel ilyen keveset eszel, a szervezeted raktároz.Tehát nem az a lényeg,hogy minél kevesebbet egyél,hanem hogy felgyorsuljon az anyagcseréd.Ehhez napi minimum 5x étkezésre van szükség.És heti 3-4x 30 perc testmozgás.Én csak diétázom,(semmi szénhidrát és cukor,rengeteg zöldség és gyümölcs) vacsorára pedig Scitec New Style shake és mozgok,nem szedek semmit mellé és 1 hónap alatt 6kg fogytam.8 hónapja szültem,20kg híztam terhesség alatt amiben egy 2,5kg-os gyermek súlya volt benne és már csak 4kg-ra vagyok az áhított terhesség elötti súlyomtól! Szeretnék mindenkinek erőt adni,hogy igenis le lehet fogyni,csak erős akarat és kitartás kell hozzá!
2013. márc. 20. 10:50

sziasztok!

megmaradt 3 doboz slimfit kapszulám, bontatlan dobozok! akit érdekelne, írjon nyugodtan! 3 doboz egyidejű vétele esetén 8200 ft, dobozonként 3000 ft, a diétás étrendet is szívesen elküldöm annak, aki kéri!

2013. febr. 21. 11:03

Hali!

Én 4. hónapja már hogy szedem, és összesen 14 kilót lefogytam már, még sok van hátra, még 10 kilót le kellene adnom, hogy azt mondhassam elégedett vagyok magammal. De úgy gondolom megérte megvenni, mert sokkal több az enrgiám és nem vagyok olyan fáradékony sem, mint azelőtt.

395. stormycash (válaszként erre: 393. - Etrend)
2013. febr. 14. 21:49
Engem érdekelne egy dobozzal, írtam privát üzit is :)
394. shine73 (válaszként erre: 389. - Negrita76)
2013. febr. 8. 08:42
Két mankóval közlekedek:) nos van-e recepted a mozgásra ebben az esetben? Térd-csípő-gerinc operációkon nagyjából összeraktak, de a mankók maradtak. Elég megerőltető a járás, s a gyógytorna nem fogyaszt sajnos. Amúgy 7. éve élek így, 33 éves korom óta!
393. etrend
2013. febr. 6. 19:10

T.Fórumozók!

Feleslegessé vált 3 doboz bontatlan csomagolású Slim Fit zsírégető kapszula!Akit érdekel jelezze!

2013. febr. 2. 18:01
igen ismerem és szuper termék
2013. jan. 30. 11:38
Ma este lesz RTL II-ön a Forró nyomon -ban szó lesz a fogyasztókapszulákról.
2013. jan. 30. 11:28
Nekem megindult vele a fogyásom,igaz 2 két hét után indult be csak, de mostmár lassan két hónapja szedem és folyamatosan mennek le a kilók.
2012. dec. 21. 21:16
nem szabad semmit be veni mert nagyon ártalmas tessék napi szinten mozogni és lefogysz de ne szedjél be rá semmit, napi szintem mozgok és tuti tipp
388. vikuka
2012. dec. 21. 16:21
de bocs ha meg sértettem valakit is:))) csak tapasztalatomat írtam le.persze mindenki más.. lehet másnak jó ez a tabletta...van aki fogy ezzel... (majd vissza hízza).
387. vikuka
2012. dec. 21. 16:19
é n ismerem.. használtam. és rá kellett jönnöm , hogy ez csak annak volt jó aki kitalálta... a sok hiszékeny ember bedől.ez a nagy baj. de nem csak ezzel.. az összes "csodaszer"-rel.. a csoda mindenkiben ott van :))))))))))) nem kell hozzá semmi csak egy tükör... és nagyon nagy adag elhatározás.. és egy ingyen van!!!...
386. Jankuci0204 (válaszként erre: 381. - Ewa460)
2012. dec. 21. 16:15
Kedves Eva! Meg van még a Slimfit tablettád? Engem érdekelne! Előre is köszönöm a válaszod!
2012. dec. 19. 20:10

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne még, hogy Slimfitet csak netről lehet rendelni a hivatalos oldalról vagy Budapesten beszerezhető valahol?

2012. dec. 15. 22:39

Sziasztok!

Van valakinek megmaradt slimfit tablettája?

Én megvásárolnám.

383. odihari
2012. dec. 13. 11:49

Szerintem placebo a tabletta. Nekem semmit sem használt. Nos legalább annyit ér, mint az étvágycsökkentő gyógyteák, vagy nagyanyáink házi praktikái. Aki hisz benne (és van erre pénze) az mindenképpen szedje! Így legalább van mibe kapaszkodni. Többre tartom a táplálkozásra való odafigyelést a testmozgással ötvözve. Én sem tudok mást írni, mint a "nagyokosok". Tényleg oda kell figyelni mit eszünk és mozogni heti 2-3-4x min. 30 percet. Gondoljuk át: csak tabikat szedni és ugyanúgy kajálni,nasizni? Aztán hatalmas eredmény? Nem hiszek ebben. (persze kivételek mindig vannak). Az evészavaroknak is lelki háttere van, nem árt saját lelkünkben kutakodni miért is nyúlok ételhez, ha szomorú vagy éppen örömmel teli vagyok. Mit szeretnék étellel pótolni?

Én fogyni akkor tudtam, amikor kevesebb szénhidrátot vittem be a szervezetembe, idővel a kenyeret és cukrot elhagytam, csak ritkán ettem ezekből. Természetesen ez nem azt jelenti soha 1 g szénhidrátot és cukrot nem eszem. Szoktam tésztát enni,vallom, hogy sok tápanyagra szüksége van a szervezetnek, nem vonhatunk ki valamit 100%-ban.

2012. nov. 19. 13:16
Van nálam egy bontott, de hiánytalan doboz Slimfit, melyet továbbadnék. s.dodesz@gmail.com email címen jelezzen akit érdekelne
381. Ewa460
2012. okt. 4. 14:09
Nekem van 2 kezdetlen Slimfitem, étrenddel együtt, akciósan adnám. /3000 Ft + postaköltség/Úgy vettem én is
2012. szept. 26. 18:55
Már 2 hete szedem a kapszulát, de eddig még semmit nem tapasztaltam... a heti 4 edzőterem jelenleg szünetel sérülés miatt, szóval csak itthon "óvatos" torna maradt, remélem azért nem marad el a várt hatás. gratula annak, akinek eddig sikerült :D
2012. szept. 26. 09:10

Sziasztok! Lehet, hogy hülyéket kérdezek, de Slimfit kapszulát csak itt a net-en lehet rendelni? Biztos azt kapom amit kérek? Nincs kamu kapszula? Eléggé idegenkedek az ilyen rendelésektől, de muszáj valamit tennem, az utóbbi pár évben felszalad vagy 15 kiló, amiért alaposan meg is dolgoztam. Nagyon kezdem utálni magam.

Választ előre is köszönöm.

378. Eszky
2012. szept. 21. 11:27
Sziasztok! Van két doboz teli és egy fél doboz eladó Slimfit 2000 kapszulám. Nekem sikerült fogyni most 10 kg-val vagyok könyebb:) a diétám nem nagyon tartottam néha bűnőztem de azért sportoltam/sportolok mellette:) akit érdekel a kapszula az írjon üzit:)
2012. szept. 9. 07:19

Sziasztok!


Én két hete szedem a kapszulát és 6 kilóval vagyok kevesebb.A diétát nem csinálom azt eszek majdnem mint eddig.A reggelim:1 zsemle,max:10dkg parizer vagy egy pár virsli,1 paradicsom vagy kovi ubi.Az ebéd:1 kész konzerv lehet bármilyen vagy otthoni kaja,csak ne legyen több 40dkg-nál +1 zsemle kis savanyúsággal.A vacsora:1 jó tányér leves.A lényeg hogy 17-óráig edd meg.Nekem a kapszulla csillapítja az étvágyam,így kibírható.Napi 15 perc szobabiciklizés és 45 perc séta a mozgásom a munkám mellett.A második héttől lassaban mennek a kilók lefele,kb:0,5-0,8/hét.Három dobozzal rendeltem és remélem lemegy a várt 16 kg.Majd később még írok az eredményéről.Sok sikert és kitartást Mindenkinek!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook