Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Slim Greenline 700 fórum

Slim Greenline 700 (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
2011. szept. 12. 09:40
Ma kaptam meg a terméket,mi a véleményetek, ha nem volt számla mellékelve, hogy élhetek majd az esetleges pénz visszaadási garanciával? A csomagon sem volt feltüntetve a cég címe!
2011. szept. 10. 17:15
Én tegnap kezdtem el szedni.Én is éreztem a második kapszula után enyhe szívdobogást. Éjszaka viszont nem tudtam aludni, illetve nagyon felszínesen aludtam.Gondolom a szertől van. Ma is már túl vagyok az adagon, de olyan éhességet érzek mint már régen, mindent fel tudnék falni.Egyenlőre rám nem úgy hat a szer ahogy kell.Rosszullétem nincs,csak rettenetesen éhes vagyok. Nem csökkentettem le az ételadagomat úgyhogy amiatt nem lehetek éhes. Várom a holnapot, hátha már érzem a hatást az étvágytalanságot.
2011. szept. 10. 16:19
Nekem is ez volt a bajom, de h 6-7 óra van a kettő beszedése közt, semmi bajom.
2011. szept. 10. 13:30

Sziasztok!

Én már 2. napja szedem.Első nap miután beszedtem olyan rosszullét fogott el, mint amikor túl sok kávét iszom és megnyomja a pulzusom. Nem is mertem aznap többet beszedni. Gondoltam másnap már jobb lesz. De ma se jobb. Azt hiszem nálam ennyi volt ez a "csodaszer".

2011. szept. 9. 21:20

sziasztok !

Megérkezett nekem is a tabletta, de egy kicsit zavar, hogy nem régen dobták piacra, és már el is tünt az oldal, amin esetleg lehet később rendelni.

Nekem van 30 kg. leadni való,nálam kifejtheti tudását a kapszula.Én is irni fogok, hogy hogy halad a sulycsökkenés, lehet nehezebben, mert én nem tartozom a fiatal korosztály közé, már rugtam az 50-et. De az akarat meg van .Erőt kitartást mindenkinek. sziasztok

2011. szept. 9. 15:38

Sziasztok!


Tegnap kezdtem el szedni a bogyót (én is 7900ft-ért vettem), de szerintem túl kevés idő telt el, mikor a 2. tablettát bevettem, így elég rendesen felgyorsította a szívem. Remélem tényleg hat... X)


Sok sikert mindenkinek!!!

2011. szept. 9. 11:08

sziasztok, főleg tkati74-hez szólnék most!


mindannyiunknak van ilyen evős időszaka, de erre is van gyógyír, kipróbált és működik: egy héten tűzz ki egy napot, amikor (majdnem) annyit és azt eszel, amit szeretnél. Egy a fontos ! Este 6 után már tegyél lakatot a sütis hűtőre. A többi 6 napon viszont nyugodtan légy szigorú önmagadhoz! Ez az egy nap mindig ugyanaz a nap legyen. Ez a bogyó tényleg működik, mínusz 2 kiló eddig. Lassan, de biztosan. Mint ahogy nem 1 hét alatt jött fel a fölösleg, úgy nem 1 hét alatt fog lemenni. Amire még érdemes odafigyelni, a bőr feszességének megtartása, illetve sokunknál újraregenerálása. Sport!!! Nagyon fontos. Legalább hetente 3szor 30 perc. Bármi, amitől megizzadsz. Nem szex! :)

2011. szept. 9. 08:28

Sziasztok!


Mivel elhatároztam, hogy leírok mindent, így ma sem fogok mellébeszélni, mert nem látnám értelmét, hogy bárkit becsapjak :-)

Sajnos a mérleg ma többet mutatott. Tettem is érte, mert a tegnapom igazából az evésen kívül nem sokból állt :-/ Nem tudom mi volt velem, az idő rossz volt, a hangulatom is, és mindezt rengeteg csokival, süteménnyel próbáltam ellensúlyozni. Meg is lett a hatása, felszaladt a súlyom 75,4-re. Így jártam, de hiába, a fogyókúra az agyban dől el, és ez nekem valahogy tegnap hiányzott. Ma viszont az erőm a régi, a tennivalóm a tegnap miatt duplájára nőtt :-) így örülök, ha ma befejezem a dolgaimat. Igaz, kicsi csemetéimnek süteményeket ígértem, és valamelyiknek a négyből biztos eszébe fog jutni az ígéretem, így ez az időszak még elég nehéz lesz ma.


Remélem ti kitartóbbak vagytok, mint én:-)

De azért örülnék, ha lennénk még páran, és egymást biztatnánk.... Hátha úgy könnyebb.


Legyen kalóriamentes szép napotok :-)

2011. szept. 8. 22:59
[link] a magyar nyelvű oldal :)Én is most fogom megrendelni a terméket, beszélek lengyelül, picit rákerestem, egész jókat írnak róla. Egy próbát mindenképp megér. :)
2011. szept. 8. 15:34
Érdekes módon ma már nem találom a magyar nyelvű oldalt, így rendelni sem tudok és a lengyel oldalon ugyan azok az emberek véleménye illetve fotója szerepel mint a magyaron volt. Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul?
20. arsi (válaszként erre: 19. - Tkati74)
2011. szept. 8. 12:32
Nagyon ügyes vagy. Sokat segítesz másoknak azzal, hogy megírod a tapasztalataidat. Én még nem mertem megrendelni.
2011. szept. 8. 08:56

Sziasztok!


Ma, igencsak meglepődtem a mérlegen, mert 74,8 kg-t mutatott. Nem tudom mire vélni ezt a hirtelen súlyvesztést, gondolom nem is marad így, de sokkal jobb kedvvel kezdtem a mai napomat :-) Tegnap nem sikerült kiiktatnom a kenyérféleséget, mert olyan gyomorfájást kaptam, hogy a kefirhez ettem zsemlét.

De ma már megpróbálom azt is betartani.


Ti hogy álltok?


Szép napot mindenkinek

2011. szept. 7. 19:53
Én is láttam pár perc múlva ill. egy kattintás múlva már csak 7900-at írt ki én írtam nekik hogy ugyan akkor most mennyi és mennyi van a dobozban mert azt sehol nem írták de válasz még mindig sehol ez cirka 5 napja volt!
2011. szept. 7. 15:10

Sziasztok!


Köszönöm mindenkinek, aki leírja mit hogyan csinál, milyen eredményeket ér el...

Bevallom, az én anyagcserém már nagyon lelassult, ezt aztán mindennel magyaráztam, illetve olvastam róla. (terhesség, pajzsmirigy, kor, kevés folyadék, kevés mozgás stb :-) ) Úgyhogy még annyit teszek, hogy naponta kétszer iszok zöldteát, 3-3 dlt, és hasprést is egy kicsit. Azt vettem észre, hogy így valamelyest helyrebillent a dolog, de még mindig nem az igazi, az elfogyasztott étel és folyadék mennyiségét figyelembe véve.


Én is 7900 ftért vettem, de nem mertem egyből megrendelni két dobozzal, mivel azt sem tudtam, hogy milyen lesz. Eldöntöttem, napi két szemmel kezdek neki. Mivel 164 cm vagyok, elég nagy a túlsúlyom, a versenysúlyom 54-55 kg, de a terhesség után szépen rajtam maradt mindig egy kicsi...

Mindenkinek kitartást kívánok, menni fog ez, meg eredmény is lesz, csak ne csábuljunk el itt a rántott hús, meg csirkepörkölt készítése közben :-))))

16. ncsili
2011. szept. 7. 12:38

Helló!

Ma szedem 7. napja!

már kettő szemet szedek. Étvágyam jelentősen csökkent.

Nem is kívánok annyi kaját már. Nem igazán mozgok, ülőmunkát végzek, de a kilót a héten biztosan megmérem, 78 kg voltam egy hete. Kíváncsi leszek.

Amúgy én 7900 Ft-ért vettem, és is láttam hogy akció csak ma:10.900 ft,

de 10 perccel később már csak 7900 ft volt

:)

Na majd írok még tapasztalatokat.

2011. szept. 7. 12:23

Sziasztok!


Most rendeltem meg akciós áron 10900 Ft-ért. Mert csak most akciós. Kíváncsi leszek, holnapután mennyi lesz. :) Biztos még olcsóbb. 7 kg súlyfeleslegem van, eddig semmi nem segített. Keveset eszem, keveset mozgok! :) Fogyasztótablettát még nem próbáltam, de most nagyon kíváncsi vagyok! Tapasztalatimat megosztom Veletek, és várom a Tiéteket is! :)

2011. szept. 7. 10:55

sziasztok,


én szívesen csatlakozom !!

7.napja eszem a bogyókat, naponta kettőt, nem szeretném elkiabálni ...., :). A kenyérfélét én is kiiktattam az étrendemből 2 hét erejéig, de teljesen leállt az emésztésem, úgyhogy én reggel megeszek egy szelet barna kenyeret. Este 6 után viszont már semmit. Na jó, néha. Írd meg, mit tapasztalsz.

2011. szept. 7. 10:38

Sziasztok!


Én ma kezdtem :-)

Nagyon bízok a dologban, egy tablettára gondoltam naponta, de lehet inkább a kettővel próbálkozok.

A kenyérféléket szeretném még félretenni, meg egy kicsit mozogni. Csak annyira allergiás vagyok, hogy befulladok, így figyelnem kell mikor milyen mozgásformát választok :-/

Én leírom Nektek, hogy 76 kilóval kezdtem ma, ennyit mutatott a mérleg. Pár naponta majd megírom a változást, meg hogy miket ettem, mit hagytam ki. Ha van valakinek kedve, kérlek csatlakozzon hozzám, tájékoztassuk egymást, meg adjunk egy kis erőt, ötletet egymásnak. Szerintem nagy szükség lesz rá:-)


Szép napot mindenkinek

2011. szept. 6. 18:53
sziasztok, én 6. napja szedem, az étvágyamat elég jól elvette, kilóügyileg változás még nincs, de akinek van kedve, csatlakozhat hozzám diéta ügyben, együtt könnyebb lenne biztos. szerintem a sport vagy valami mozgás mindenképp kell mellé, úgy lesz áramvonalas a test :)
11. ncsili
2011. szept. 4. 13:13

mától 2 szemet szedek, mert kíváncsi vagyok, hogy mi a hatása.

reggeli előtt meg ebéd előtt 20-20 perccel.

amúgy láttátok az összetevőket a dobozon, szerintem elég korrekt, ha tényleg ezek vannak benne.

2011. szept. 4. 09:39

Sziasztok!

Én most kacérkodom a gondolattal hogy megrendelem egyébként is van rajtam felesleg úgy 10kg, de jövő héten leteszem a cigit!

Várok egy kicsit nálatok hogy hat. :DDD

2011. szept. 4. 08:11

Sziasztok!


Szundi13. A medicalnewsreporter.com oldalra kattints és ott találsz linket a megrendeléshez.60 szem van egy dobozban.Azt nem tudom hogy a pénz visszafizetési garancia hogyan működik. A borítékon van a feladó Kft. és bp-i cim. Egy igénytelen kinézetű használati utasítást is küldenek. De nincs a gyártóra vonatkozóan semmi adat. ( eng. szám. ország, stb.)

Ugyhogy lutri az egész azért félek tőle és várom a véleményeket. Kb. 10-én kezdem el szedni.

2011. szept. 3. 16:47
sziasztok tudtok nekem segíteni hol lehet megrendelni a készítményt illetve hány darabos és hogy működik a pénzvisszafizetési garancia mivel nem magyar cégről van szó küldenek esetleg elérhetőséget vagy valami papirt köszi
2011. szept. 3. 12:01
sziasztok, nekem elmúlt az étvágyam, úgy kell rávennem magam néhány falat lenyelésére, hogy azért a napi ötszöri kis étkezés meglegyen. estére utolsó kajának édes tejsavóport iszok 5 körül, az estére már teljesen elég. nálatok mi újság. Ja, ma szedem 3. napja.
6. ncsili (válaszként erre: 4. - Duzsmata)
2011. szept. 2. 12:12
nekem is barnás sárgás, de maga a kapszula átlátszó, és látom benne a barnás sárgás száraz port.?!!
2011. szept. 2. 12:10

Na túl vagyok a 3 napon még kilót nem mértem, de a tapasztalatom eddig az, hogy bár éhes vagyok ugyanúgy mint eddig. De amikor elkezdek enni kb a harmadik kanálnál már nem kívánok enni. Picit hányingerem van a kaj szagától is, evés közben. Remélem nem csak ennyi lesz a hatása, hogy ne egyen az ember :)


Amint van valami leírom majd!


Ja és nem hajt meg, ahogy gondoltam, hiszen ezek a kapszulák álltalában hashajtók is.

Na pá!

2011. szept. 1. 21:05
De jó, hogy rátok találtam. Én is ma kezdtem el szedni, várom a csodát. Na persze napi 30 perc gyors gyaloglás + diéta mellett. Rajtam 7 nem kívánt kiló van, szülés után vagyok több mint egy évvel. (már nem szoptatom a babámat, mielőtt még mások nekem támadnak). Kell a segítség, ez tény. Kíváncsian várom a többi hozzászólást.
3. ncsili (válaszként erre: 1. - Colombo)
2011. aug. 31. 09:02

Szia!

Hát én rendeltem egy dobozzal, ma vettem be az elsőt. Nagyon kíváncsi leszek rá!

rajtam olyan 10-15 kg súlytöbblet van. Ha letellik a 60 nap, kíváncsi leszek mennyi megy le, de jó reménységem van felőle. Igyekszek kevesebbet enni, 18:00-után nem eszek már, és persze sokat fogok inni ez idő alatt.

Na szijjja!

2011. aug. 30. 15:08
az nincs, csak szűztea kapszula van...
2011. aug. 30. 14:23
Van valakinek slim greenline 700. tapasztalata?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook