Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Slim Greenline 700 fórum

Slim Greenline 700 (beszélgetős fórum)


2011. szept. 17. 13:22
Kérlek írjátok meg,hogy milyen módon lehet a pénzt visszakérni.Sajnos nekem nem vált be. Aki tud segítsen,mert semmilyen elérhetőséget nem adnak meg.Én kettő dobozzal is vettem,de akit érdekel tőlem át veheti.A pénz visszafizetéses garancia nagy humbuk!Mint a tabletták is,én rosszul voltam tőle!Aki tudja az elérhetőségüket az írja meg nekem! Köszi
119. sanyu
2011. szept. 16. 19:36
Nem tudom ki hogy van vele de nekem ez a szer nem jött be még csak két nap szedtem de a szex az nem ment sehogy akár hogy probálkoztunk.Légyszi írjatok ,hogy nektek hogy hatott a szexuális életetekre mert nekem tragédia.Lehet csak én vagyok így?Valakinél máshogy hat a szexre? Engem nagyon zavar inkább nem szedem legyek kövér.
118. guan84
2011. szept. 16. 17:00

Ezt egy okos oldalról másoltam ki hátha talál valaki benne valami érdekeset:


magában a következő csoportoknak van fogyasztó hatása:


1: éhség érzet csökkentő. gyak koplalsz, egy kiflivel elvagy egész nap. előnye hogy gyors és látványos a fogyás, hátránya hogy igazából az igazán hatékonyak gyak gyógyszerek (adipex pl) és iszonyat agresszív mellékhatásai lehetnek, nem az okot hanem az okozatot szünteted meg, tehát nagy a kockázata a visszahízásnak, a koplalás meg egy sor másik problémát vet fel, mint a csökkenő energiaigény, az első körben leépülő izomzat, stb...


2: hashajtó hatásúak: ezek vagy valami olajos vacakkal vonják be a beleidet és gátolják a felszívódást, vagy egyszerűen a bekerülő ételt a bélcsatornában hang, fény, és intergalaktikus sebesség fölé gyorsítják majd hátul erős hang és fényjelenségek mellett kibocsájtják. ugyanúgy koplalsz, de legalább a vitaminokat se tudod bevinni rendesen, komoly hiánybetegségek jelentkezhetnek, persze a leépült izomzat és összehányt hormonháztartás mellé.


3: stimulálók

koffein és társai amik megborítják az agyadat, egy pöccenés és nem érdekel ki mit csinál, kettétéped a kétkezes króm rudat, lefutod a köcsög mercist aki leszorított kocogás körben, felborítod a kocsit és a lökössel agyonvered a két mázsás koxos kivarrt értelmiségit a kerék mögött. ezek viszont mozgás nélkül pont semmennyire nem hatékonyak.


az összes többi kend be masszírozd meg hullahopp meg rázd kategóriájú idiótaság semmit nem ér.

1: nincs helyi fogyás, ezért krém nem bonthat zsírt soha semmilyen körülmények között a tudomány mai állása szerint

2: még narancsbőrt se

3: ha lenne olyan bogyó ami biztonságos, hatékony, nem kell hozzá mozogni és megőrzöd az izmaidat, a végeredmény meg feszes és csinos lesz, nem egy 40 kilós izé amin még mindig lötyög a zsír ha jár, akkor a feltalálója lenne a világ leggazdagabb nobel díjasa... egyelőre ezt még nem találták fel



egyébként meg ezzel a cuccal két bajom van:


1: magyar oldalon nem nagyon látok róla infót, ez több mint gyanús...

2: angol oldalon sincs semmi...

3: valami szolovák fórum vagy nemtom mi foglalkozik vele pár helyen, de ez így nagyon kevés...


én nem szedném be úgy, hogy lövésem sincs mi az... magában meg a tv előtt ülve nem fog semmit hatni, ha diétázol meg mozogsz akkor meg így is úgyis fogyni fogsz...

2011. szept. 16. 15:34

Halihó

Végre hazaértünk.Kecsón voltunk a három gyerekkel reggel kilenc 51.kor indult a vonat és majdnem kettőre értünk haza.Dög hulla vagyok,de azért ma is ügyeltem a fogyis étkezésre.Salátát ettem a sültkrupli helyett és kenyér helyett pizzának a negydét.NA ügyes voltam? A pizza tésztába kevés a liszt mert alig van tésztája a fiaim pizzásztak tőlük kaptam ?Ja meg rántot sajt golyót.És megtartóztattam magam a kólától pedig ilyenkor imádok inni egy két pohárral.Szóval óvatosan ettem de még így is elég volt.Most fél négy van de még nem vagyok éhes.Reggel egy zsemlét ettem és almás üdítőt ittam.Ennyi.szerintem ez nem sok de nem is túl kevés.A saláta az jó kis adag volt.Saláta volt benne sonkacsíkok paradicson kukoricí majonéz meg még pár dolog olajbogyó is de az undi volt.szóval ebből azért ettem.Egy adag kb ha a két markod tartod annyi.Én sose voltam salátáskodó de most ügyelek,igyekszem tenni is a súlyomért.Ma annyit mentünk hogy még tornára sincs szükségem.A fejem hulla nyomott mert a férjem nem hagyott az icaka és utána meg teljesen felébredtem.De ez szokott lenni normális esetbe.A közös "sportot" reggelre szeretem tenni mert nehezen alszok vissza utána.Úgyhogy az éjszaka még 1-kor a plafont néztem de reggel 6-kor már keltett a lánykám.Negyedik napja szedem a bogyót és úgy látom a hasam kicsit kisebb lett.Még nem sikerült lemérnem a pehelysúlyom megbízható mérlegen de igyekszem.Valakinek valami pozitívum?Fogyás?Mennyi idő alatt?Mit tett érte?

tkati ma mit sütsz,módosítok miket?

116. endildi
2011. szept. 16. 13:48

Kedves Dudmancs!


Naplóm címe: "Életmódváltásra tett kísérletem, vagyis: reménykedem a fogyásomban.." Ezen a címen megtalálod a részletes keresésben.

115. ilacska80 (válaszként erre: 114. - Endildi)
2011. szept. 16. 11:32
Igen ,de csak reggel, délben vagy kora délután 1 kavartyolósat.
114. endildi (válaszként erre: 113. - Ilacska80)
2011. szept. 16. 11:18

Kedves Ilacska80!


A koffein egyik élettani hatása, hogy fokozza az izmok teljesítőképességét, serkentő hatása kellemesebb közérzetet is okozhat.

A fejben vértolulást idéz elő, ezért ez lehet a magyarázat.. :o)

Egyébként szoktál kávézni?

2011. szept. 16. 10:39

Sziasztok!


Én tegnap kezdtem el szedni, elmondanám reggel 1 ebéd előtt egy ahogy le van írva. Nem is volt baj csak mikor jött az ebéd idő én rám olyan szexuális roham jött, hogy csak na. Délután úgy éreztem, hogy fel vagyok pörögve éjszaka pedig izom rángások jöttek rám, tornáznom kellett éjszaka 3 -kor.

Úgyhogy megpróbálok most csak 1 szemet ebéd előtt bevenni.

112. endildi (válaszként erre: 111. - Tkati74)
2011. szept. 16. 10:33

Kedves Tkati74!


Nem lehet, hogy valamilyen vitamin/nyomelem hiányod van és azért vagy éhesebb? A bogyók mellett is ennyi kávét iszol??? Ezzel nagyon vigyázz, mert ha hosszú ideig sok kávét iszol a szervezeted mozgósítja a vész-vésztartalékokat és jobban lemerülsz, nem beszélve az egyéb élettani hatásokról: túlzott fogyasztása remegést, szédülést, szívritmuszavart, vagy álmatlanságot okozhat, illetve koleszterin- és vércukor-emelő hatása is lehet. A koffein a gyomorsav nyelőcsőbe való visszajutását is elősegíti (=reflux kialakulása)..

Napi max. 300 mg-ot javasolnak, de ha 2 bogyót szedünk, már 400 jut be a szervezetünkbe...


Próbálj meg fokozatosan áttérni a teákra, mert abban olyan antioxidánsok is vannak a koffein mellett, amik "egészségesebbek". (Bár ennyi gyerkőc mellett kell az energia..)


:o)

111. tkati74
2011. szept. 16. 09:40

Sziasztok!


Endildi, köszönöm szépen az elismerést. De ha te is ilyen helyzetben élnél,akkor neked is simán menne minden. Igaz, az ikrek után itt nálunk mondták többen, hogy nem nagyon hallottak már olyat, hogy másfél évvel bevállal valaki még egy babát :-) Így alakult. Vagyis másfél évre rá, már meg is született, tehát a terhesség volt nagyon húzós az ikrekkel... De már nagyok, édesek, igazi kis egyéniség mind, igaz,emiatt egyre fárasztóbb is, mert régen leültem játszani, mind oda jött ,most egyenként mást akarnak, és mindenkire oda kell figyelni. De ez a kihívás, ez a szép benne :-)

A fogyókúra egyelőre számomra nem sikeres, de remélem lassan az lesz :-)Nem érzem magamon azt, hogy ráhangolódtam volna, én ebben vagyok hibás, szerintem.


Ahogy olvasom, szinte mindenkinek hatott a kapszula, nincs étvágy, meg alig esztek, hát én ezt nem mondhatom el magamról,sajnos :-/ Nekem a szívdobogás hiányzik, vagyis én napi 5 kávét iszom, tehát szerintem nekem nem tűnik fel, hogy gyorsabban verne a szívem. (alapból is 90-100 körüli szinte mindig )


Na, majd ma talán jobban oda figyelek magamra.


Mindenkinek sok erőt kívánok mára is!!!

110. endildi (válaszként erre: 108. - Prinncessa)
2011. szept. 16. 09:04

Kedves Prinncessa!


A közérzetünkért felelős hormon szintjét ebben a készítményben a koffein (1 kapszulában 200 mg van, ami megfelel 1 dl espresso kávéban lévő mennyiségnek) és a teakivonatok befolyásolják.

109. endildi (válaszként erre: 107. - Dudmancs)
2011. szept. 16. 08:39

Kedves Dudmancs!


Kedd reggel óta szedem a napi 2 kapszulát és írok róla naplót, ha szeretnéd, a nevem alatt elolvashatod. :o)

2011. szept. 15. 21:53
Sziasztok, én ma kaptam meg a postán a csomagot, hétvégére tervezem elkezdeni a bogyó szedését. Számlát nem kaptam, csupán egy félbevágott A/4-es lapot magyar nyelvű tájékoztató szöveggel. Ezen a következő mondat is szerepel: "...Továbbá szabályozza a közérzetünkért felelős hormonok szintjét..". Szerintetek lehet valamilyen hatása fogamzásgátlóra vagy befolyásolhatja a menzeszt? Engem kicsit megijesztett ez az információ...Előre is köszi!
107. Dudmancs (válaszként erre: 104. - Endildi)
2011. szept. 15. 21:47
Elkezdted már szedni?Majd írj légyszi,hogy mit tapasztalsz?!Van-e nálad eredmény...
106. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 105. - Endildi)
2011. szept. 15. 21:42
Potom 165 és ehhez jön a díjbirkózó 85 kg-m.Kb de valahol le kell mázsálnom magam mert kipurcant az én mérlegem.Nem látszik hogy ennyi van rajtam de sajna tényleg ennyi.Szóval egyenlőre ennyi.A mai napom elég sűrű volt úgyhogy menek is aludni hogy szép legyek holnap.Páztok.
105. endildi (válaszként erre: 103. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 15. 19:06
Verocska79, milyen magas vagy?
104. endildi
2011. szept. 15. 19:06
Megpróbálok utána járni a bogyók tartalmának, hatásának. Amit eddig megtudtam feltettem a képeim közé, de sajnos nem látszik jól.. Ha valakit érdekel, szivesen elküldöm e-mailben.
103. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 101. - Endildi)
2011. szept. 15. 15:36

Mindent meg lehet szokni.És mivel én sem egyszerre lettem négy gyerekes a fokozatosság elvén én nem érzem nehezebbnek a 4 gyereket mint a kettőt.De az tuti hogy négy nehezebb mint egy.Eggyel nem kell variálni ide teszed odateszed és kész de kettő vagy annál több nehéz mert kettőt egy helybe tartani plussz a vágyaikat kielégíteni de lehetőség szerint egyszerre na ott már bonyolódik a dolog.Én mostanáság kaptam a fejemhez meg a lányom is "adott neki " mert megmondta nekem a 32 éves fiastal nőnek hogy öregesen öltözök.Mert ugye aki nem szuper nő /hát én aztán tutkó nem/ az ami plussz úszógumija van igyekszik eldugni elfedni.Mi vékonyít?A fekete a sötét.Ráadásnak aki molett az nem vesz fel cicikidobóst nagyon mert akkor az mindent mutat.Tehát elkezd bő cuccokat felvenni.Molettekbe lehet találni igazán csini édes darabokat????Na ez volt a költői kérdé mert aki itt van a fórumon az tisztába van vele hogy mi a válasz.Vagy ha talál az az anyagmennyiség miett minimum 3-4 ezer.Négy gyerek mellett ki az aki magára ennyit költ egy ruhánál???Itt jön a duri.Ott meg....nem kell tovább részleteznem.

Szóval mivel a lányomat már az iskolába is csúfolták MIATTAM ezért határoztam el a fogyást meg a ruhatáram színesítését.Mér van nyakbaakasztós hagyma

aljú felsőm.Több szoknyám és veszem a színes felsőket és igenis igyekszem divatosan öltözni.Aki még nem ismerni neten lehet vásárol tök olcsón a tesz-vesz.hu-n ha valaki nem ismeri meg hogy hogy érdemes vásárolni szívesen segítek.

Tehát nekem a motivációt az adja hogy a lányomat ne csúfolják azok a kíngörcs békák.Jó mi?

Meg szeretnék én is szexi lenni,de egyenlőre csak reménykedem,de azért igyekszem is tenni érte.

2011. szept. 15. 15:08

Sziasztok!

Pénteken lesz 1 hete,hogy elkezdtem szedni a kapszulát!Napi kétszer veszem be,reggel és délben,evés elött!Első két nap erős szívdobogást tapasztaltam,de azóta semmi!Az alvásommal néha vannak gondok,elötte nem volt!Viszont a kg-om semmit sem változott!:-(Optimista leszek,talán kevés az egy hét...?!Nem tudom!Igazából,173cm magas vagyok és 72kg!A szülés után rajtam maradt 8kg-ot szeretném ledobni!Nem eszem sokat,sőt...!Várom a Ti tapasztalataitokat is!

101. endildi (válaszként erre: 99. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 15. 14:51

Kedves Verocska79!


Nekem 2 "kiskamaszom" van és egy párom, de én is néha kikészülök (munka - háztartás - főzés - iskola mókuskerék), nem is értem, hogy tudtok több gyerekkel ennyi mindent csinálni! Tkati komplett "kifőzdét" vezet a háztartás mellett és 4 gyereket lát el, Te pedig szintén 4 gyerekes anyuka vagy.. Nekem ez nem menne! Tényleg minden elismerésem a tiétek!

2011. szept. 15. 14:05
Úgy értettem egy féle mozgást csináltam egy zenére aztán a másikat másik zenére stb amíg már el is telt fél óra és mindenem átmozgattam elfáradtam.
99. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 98. - Endildi)
2011. szept. 15. 14:03

Én speciel nem nagyon tudom elképzelni hogy ennyi kotyvasztás főzés után sok ideje lenne,mert ahhoz hogy másnap megint végigcsinálja még a konyhát is rendbe kell rakni meg a lakás többi részéről nem beszélve.De ha még a fogyásra is tud ügyelni akkor tkati ügyes.Mindenesetre most ebédeltem zöldborsó főzelék rántott sajttal és karfiol leves.Ezek nem is hízlalók.És a reggeli fél szelet után csak kb fél 12 felé kezdtem éhes lenni.Úgyhogy le tudom csökkenteni a kajálást.Sajna a kajálás öröméért is ettem többet.De ennek vége.Úgyhogy várom ki miet tesz a fogyásért.Ja és volt egy fél órás tornám.Kerestem jó ritmusos zenét és arra .Minden részemre kitaláltam mozgást és addig csináltam amíg tartott a szám 4-5 percig ugyanazt folyamatosan a végére rendesen elfáradt mindenem.De jól esett,tök hangosra felvettem a zenét úgyhogy észre sem vettem és el is telt fél óra.A hangos zenét meg kifejezetten élveztem.Négy gyerekes anyuka mikor mehet el bulizni?????

Hát sose!

98. endildi (válaszként erre: 92. - Tkati74)
2011. szept. 15. 13:32

Kedves Tkati74!


Minden elismerésem!!! Nem semmi, amit leírtál! Van időd kicsit magadra is (olvasás, zenehallgatás, stb.)?

97. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 91. - N_viv_i)
2011. szept. 15. 12:52
Én pár falatot javasolnék mert aminek ilyen erős a hatása akkor nem árt tompítani nem?Csak belegondolsz józan paraszti ésszel.Szerintem az a 20 perc pont annyi amikor már kezd felszívódni.
2011. szept. 15. 12:51
Na de rájöttem a turpisságra a súlyomnál.Mert az létezhetetlen hogy 87-ről 83 legyek két nap alatt.Ha kicsit előrébb állok a mérlegre kevesebbet mutat ha hátrább akkor többet.Majd akkor ráállok egy helyre körberajzolom a lábam alkoholos filcel és mindig oda állok.Így mindig pontosan tudom a változást.Azért kipróbálom én is ha sütit csinálok milyen az ha többfélét.
2011. szept. 15. 12:17

Hát akkor javaslok fél fél sütit.Nincs jobb ötletem.Kár hogy nem a szomszédom vagy süti ide is jöhetne többféle.hihi

Na most ettem egy falat párizsit és bevettem a másikat menek ebédé-fiúké kb fél óra.

2011. szept. 15. 12:13
Nem éreztem úgy, csak mikor a barátnőm mondja, hogy ha nem ismerne, a felét nem hinné el... akkor úgy elgondolkozom. Nem vagyunk egyformák. Én anyukámtól megkaptam a főzés-sütés szeretetét, és így is maradt. Mi heten vagyunk testvérek, és én pont 18 éves voltam, mikor anyukám meghalt, na, én azóta vezetek háztartást, épp 4. osztályos voltam :-) Azóta pénz beosztás, házvezetés minden... de én nagyon szeretem csinálni, én azt utálom, mikor csak egy fajtát kell csinálni, és emiatt ugyanannyit állok a konyhában, mintha 4 fajtát főznék :-) Most még könnyű, gyesen vagyok az ikrekkel, de mikor dolgozni fogok, akkor is megfőztem régen is, éjjelente, vagy hajnalban, esetleg hétvégén előre. Remélem ezt sokáig fogom bírni még :-) Csak én ne ennék, kóstolgatnék mindenfélét :-)
93. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 92. - Tkati74)
2011. szept. 15. 12:03
Nem kritikának szántam amiut írtam meg nem is úgy gondoltam hogy nem mondasz igazat ha így érezted bocs.Csak a négy féle süti kicsit sok nekem ,de ehhez tudni kell hogy ez a kamaszkoromra vezethető vissza . 13 évesen tanított a muterom főzni.Akkor már volt 4 fiú tesóm és 3 húgom.Egyedül nekem kellett főzni amíg az összes többi tesóm játszott.14 évesen szintén végig főztem a nyarat a többiek megint csak játszottak.És ez ment addig míg el nem költöztem otthonról.Ilyen tapasztalatok után gondolhatjátok hogy mennyire szeretek főzni sütni.De megcsinálom persze de inkább hordjuk az ebédet mert egy az hogy olcsóbb a másik az hogy nem nekem kell csinálni.Elnézést ha úgy érezted hogy nem hiszek neked.Elhiszem mert a sógornőmmel össze lehetne titeket kötni mert ő is imád sütni főzni.Igaz ott csak két gyerkőc van és a kicsi az fél éves.
92. tkati74 (válaszként erre: 89. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 15. 11:46

4 fajta?!?!!?

Akkor ezt leírom, bár szerintem nem lesz hihető, mert messziről jött ember azt mond..., de gondolkozzon mindenki el, hogy miért is hazudnék? :-)

A férjem, főtt kaját visz melóba, főttet eszik itthon, főtt a vacsora (akár éjfélkor is ) Hús, tészta, krumpli! Főzelék, leves semmi! Nagylányom csirkemell minden mennyiségben! Ikrek egyik tiszta apja ( és sovány gyerek!!! ) másik meg édes kaja édessel. A kicsi meg mindenből egy keveset. Apukám, aki velünk él, neki meg elég könnyűt, de változatosat, és persze csirkeszárny, farhát... na meg persze a könnyű mellé, néha a pacal ! Amiket apu eszik meg, senki más a családból! Amit a párom, azt is ő meg a kicsik... Tehát a főzésem mindig több fajta, és minden nap van főtt kaja, apu miatt leves is! Mellette, meg mivel szeretem az itthon készült dolgokat, ezért megpróbálok mindent megcsinálni : pl hétvége vagy 100 palacsinta (ok, vendégek is voltak) meg almás süti, meg sós mellé.. De már ment a reklamálás, fánk legyen, kürtös kalács (ezt is magam készítem) de sajtos pogi is legyen.. Vigyünk az oviba a gyerekeknek is...stb. Szóval ennyit arról, hogy mennyit töltök időt a konyhában, és milyen nehéz megállni. Ilyenkor megdicsérem magam, hogy hééé, csak 75 kiló vagyok :-) aztán meg strandon próbálom magam takaróba bújtatni :-)

91. n_viv_i (válaszként erre: 86. - 44bc6f2b60)
2011. szept. 15. 11:32
igen, mert azt írja, hogy reggeli előtt 20 perccel! meg persze ebéd előtt 20 perccel. szerinted egyek előtte? :S :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook