Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szedi valaki a Slim Fit-et? fórum

Szedi valaki a Slim Fit-et? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. márc. 7. 08:34

Szia grofházy!


Írtam Neked privátban üzenetet! :)

2013. márc. 3. 09:56

sziasztok


én minta értendet keresek.

Valaki tudna nekem ebben segíteni????

Köszi

2012. nov. 19. 10:06

Sziasztok!

Én ma újra elkezdem a slim fitet, és amennyire tudom a diétát is tartom .A múlt héten már csináltam 4napig , és 2.5kgt fogytam ( ez gondolom java részt víz volt. ) de közbe jött egy síelés..ezért eléggé nehéz lett volna ott folytatni de ma kezdem. Egyenlőre jól bírom a reggeli után.. a reggeli egy fekete kávé.. jeah

2012. szept. 21. 23:18

Sziasztok!


Én áprilisban szedtem a Slim Fit tablettát, mellette csináltam a 90 napos diétát ( 30 napig ) :-) és így adtam le 1 hónap alatt 7 kg-t ( 81kg-ról 74kg-ra ). Azóta odafigyelek , hogy mértékkel egyek, fehér kenyeret pedig egyáltalán nem eszek. Szerencsére még nem híztam vissza semmit,és most újabb adagot akarok venni.


Sok sikert mindenkinek

2012. szept. 14. 12:55
Már csk 1 dobozzal van!
2012. aug. 23. 13:02
Én tartottam a napi két szemet.
2012. aug. 8. 14:48
Sziasztok! Akinek használ(t) a slimfit, napi kétszeri szedéshez tartotta magát? Nagyon reménykedek hogy használni fog.:)
2012. aug. 4. 20:30
Van két doboz eladó Slim Fitem! Az egyik hiányzik kb. 6 szem.
2012. júl. 31. 11:28
Fiú vagyok,én nem tartottam ettől, sőt:) de valószínűleg nőknél más.biztos fog lemenni ciciről is,de annak nagyrésze amugyis zsír,szoval azt nem tudod nagyon elkerülni bármilyen fogyókúrába is kezdesz.
49. Kiraman (válaszként erre: 48. - Kirgabesz)
2012. júl. 30. 14:30

Gratulálok, 9 kg szerintem nagyon szép teljesítmény csupán úgy, hogy mértékkel eszed azt, amit eddig is ettél! :)

Nem néztem, hogy nő vagy e (?!), de én félek, hogy ha ennyit fogynék, akkor ciciből is menne le. Neked volt okod ettől félni?

2012. júl. 27. 12:17

Én is ugy voltam vele mint,te az elején.én sem diétáztam,de tény igaz h azt írják azt ehetsz,amit azelőtt,de azért sztem mértékkel.Én is ettem sült krumplit,meg hasonló hízlaló dolgokat,de azért mértékkel,közel se annyit mint mielőtt elkezdtem szedni a kapszulát,fele annyit.A folyadékra én is nagyon odafigyelek,meg h 6 után ne egyek,ez nem mondható diétának.

Én két havi adagot vettem meg,és sikerült leadnom 9 kilót.sztem mindenképp rásegít a fogyásra.

2012. júl. 16. 12:25

Üdv.

Elmesélem az én sztorim is, hátha érdekel vkit :)

Én április utolsó napján rendeltem 3 adagot, már másnap meg is érkezett, szóval ez pozitiv.

Az első adagot, amely egy hónap, szándékosan úgy kezdtem el szedni, hogy nem változtattam semmilyen szokásomon, kivéve, hogy napi 2 l vizet igyak meg, minimum.

Szóval, számomra csalódás volt az, hogy ha nem diétázol a bogyók mellett, akkor egy deka nem megy le, sőt...tehát, nálam az, ahogyan reklámozták magukat, hogy ehetek mellette nyugodtan ugyanúgy, mint eddig, nem jött be.

Majd a második szedésnél már figyeltem arra mit eszek. Pontosan 21 napja nem eszem kenyeret, nagyon sok folyadékot iszok, ami 90%ban víz, vagy sovány tej. Ja, és este 6tól nem eszek semmit, csak hogy erről is szokjak le, mert a késő esti nasi az könnyen ment. :)

A 21 nap alatt, 64.7kg-ról, ma reggelre 61.2 kg lettem, 164cm-el (lány).

Ami most sok olvasónak meg fordul a fejébe, hogy sportoltam e mellette, a válaszom erre, hogy, ha a diák melók sportnak számítanak, akkor igen, de komolyra fordítva a szót: nem!

Nem éheztetem magam, de tény, hogy oda figyelek, hogy az ebéd is ne kétszer legyen, no meg amit már írtam, a vacsora se legyen zsíros, sült krumplis, húsos féleség. Habár imádom, de 60 kg alá szeretnék esni :)

Alább nem, mert egy nő ilyenkor már a ciciből is ad le, amit meg nem akarok. Szóval egy kis felesleg még nem árt...


Egy szó vagy száz, nem vagyok benne biztos, hogy a bogyók miatt fogytam le, de talán besegítettek, hogy könnyebben menjenek le rólam. Habár szerintem a három hét alatt ezt bogyók nélkül is meg lehet tenni.... tényleg egyéntől függő.


Remélem akit érdekelt a bogyók hatása, és ezt a hosszú szövegelésem elolvasta, annak válaszoltam a magában rejlő minden kérdéseire.


Sok sikert minden diétázónak és kitartást!

2012. júl. 2. 11:59
A diétát kisebb nagyobb javításokkal tartom.-)igyekszem:-)kenyeret és péksüteményt lisztes dolgokat nem is fog kívánni az emberi szervezet.
2012. júl. 2. 11:58

Sziasztok igen én szedem de még csak egy hete volt pénteken tehát ma szedem a 10ik napja.

Nagyon szuper:-) Én csak jót tudok róla nyilatkozni teljesen elveszi az éhségérzetet:-)

2012. júl. 2. 11:50
Egy hónap alatt fogytam le az első 5 kilót. [link] <---- ezzel a diétával.egy hétig csak utána csak kerültem a fehér kenyeret,meg a zsíros dolgokat.
43. Illike (válaszként erre: 42. - Zotya800)
2012. jún. 28. 11:32
Szia zotya800! Mennyi idő alatt ment le az 5 kg, és milyen diétával ?Kösziszépen a választ!
2012. jún. 18. 13:14
Én egy hónapja szedem a slimfit-et,de nem a hozzáadott diétával, hanem töltöttem le egy másikat, ami egy kicsivel "könnyebb",nagyon sokféle van fent a neten.Idáig nálam is bevált,nekem 5 kiló ment le eddig.
41. xfazekaspetrax (válaszként erre: 39. - Enababo)
2012. jún. 15. 11:27
Igen... Nem gondoltam, hogy ennyire rossz lesz a diáta része. Szóval, ha valakinek szüksége van rá, írjon és megbeszéljük!
40. bea88
2012. jún. 15. 08:41

Sziasztok!

Én egy kicsivel több, mint egy hónapja kezdtem el szedni a SlimFit tablettát, és eddig (kop-kop) 3 kg-tól sikerült megszabadulnom. A hozzá írt diétát én sem csinálom, viszont a köreteket (burgonya, tészta), meg a fehér kenyeret hanyagolom. Este 6 után már egyáltalán nem eszem és minden nap otthon tornázok+szobabiciklizem. Szval nekem eddig bevált :-)

39. enababo (válaszként erre: 38. - Xfazekaspetrax)
2012. jún. 14. 23:39

És a diétája miatt abba is hagytad?

Ezer féle diéta létezik, pl Update is nagyon jó ez viszont saját tapasztalat. Szerintem az mellett is hatásos lehet.

2012. jún. 14. 11:12

Sziasztok,


Feleslegessé vált 3 doboz Slim Fit csodabogyóm. Ha valakit érdekel: fazekaspetra@gmail.com


Nemrég kezdtem el szedni egyébként, nekem egyedül a diéta része nem tetszik... Már csak azért sem, mert sem a kávét, sem a húst nem szeretem... :)

37. nyuszibaba (válaszként erre: 36. - Enababo)
2012. jún. 14. 08:11

Szia!

Én hiszek az ilyen "csodaszernek" mondott bogyókban, de egy dekát se fogytam tőle, viszont ha több napig folyamatosan szedem fáj a fejem tőle. Ha véletlen elfelejtettem bevenni, elmúlt, így rájöttem h ettől lehet.

szóval óvatosan.

2012. jún. 13. 00:15

Sziasztok!

Nem rég regisztráltam az oldalra és olvasgatom a Slim Fit hozzászólásaitokat.

Szeretnék segítséget kérni azoktól akik már szedik vagy szedték.

Soha nem hittem a kapszulás csodaszerekbe, mindig is sportoltam de sajnos egy éve komoly térdproblémám akadt és így a mozgás számomra lehetetlenné vált,ha csak nem a felüléseket vagy esetleg vállra gyúrok,ezeken kívül minden lehetetlen.Így szép lassan az 54 kilós versenysúlyomból lett most 61 kiló és sajna hízásra hajlamos vagyok.Nem sokat eszem,de mégis röpködnek fel a kilók így hogy nem tudok mozogni,míg a műtétem nem jöhet szóba.

A magasságom se túl sok,163 cm,úgy érzem magam jelenleg mint egy labda :)

Hatásos lehet a Slim Fit ilyen esetben? És mennyivel kéne indulnom,hány dobozzal?

Ha valakinek van okos és bevált tapasztalata azt szívesen fogadnám.

Üdv mindenkinek!

2012. jún. 7. 12:21

Én a magas vérnyomásom miatt kezdtem el ezt szedni, azt írták róla nincs benne semmilyen izgatószer, koffein. Tényleg nem is éreztem negatívat,a vérnyomás elleni gyógyszeremet sem befolyásolja.

1 honapja szedem és már 5 kilót fogytam.

2012. jún. 4. 15:11

beni32, köszönöm a válaszod :)

Én szombaton kezdtem neki, és nagyon kíváncsi vagyok lesz e látszata és segít e fogyni :)

További sok sikert kívánok :)

33. beni32
2012. jún. 4. 12:59
Én cukorbetegség mellet használom már 2 hónapja a slimfit-et és tényleg semmi mellékhatását nem érzem,szerintem fogamzásgátló mellett is szedheted nyugodtan. Nekem a slimfit jött be idáig,pedig már sokmindent kipróbáltam.már 6 kilót fogytam.
32. Barb!ka (válaszként erre: 29. - Maszatt)
2012. máj. 30. 16:33
Tudom, hogy nem a Slim Fitről írtam. Hallottam én is hogy kivonták a fogyibogyimat a forgalomból, ezért nézek más után... Csak egy ellenpéldát akartam írni...
2012. máj. 29. 20:58

Érdemes megrendelni a Slim fit tablettát, vagy esetleg egy újabb pénzkidobás? Szeretnék őszinte véleményt kérni olyanoktól, akik már 1-2 hónapos tapasztalattal bírnak.

Előre is köszönöm szépen!

2012. máj. 27. 22:55

Sziasztok!


Egy kérdés: ugye fogamzás gátló mellett is lehet használni nyugodt szívvel? Nem válik hatástalanná a két gyógyszer együtt alkalmazása soránv egyik sem?(mivel csak természetes anyagokból van)

Köszi előre is a választ :)

29. maszatt (válaszként erre: 28. - Barb!ka)
2012. máj. 23. 22:00
Abszolult igazad van! Bocsi de te nem a slim fit-ről írtad a tapasztalatod...az a másik:super slim egy tiltott hatóanyagot tartalmaz,azért nem éhes az ember!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook