Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Slim Greenline 700 fórum

Slim Greenline 700 (beszélgetős fórum)


2011. szept. 14. 17:49

Sziasztok!


Én is megrendeltem eszt a terméket, de 2 nap után abbahagytam a szedését. A pulzusom, 110-lett s irtózatos hányingerem volt ami aztán már hányásba ment át! Ezért abbahagytam s nem ajánlom másnak sem, hogy szedje. Ez az én pénzkidobásom volt :(!!!! Sajnos. Marad a diéta és a torna!!!

59. kéknefelejts (válaszként erre: 57. - Sanka02)
2011. szept. 14. 17:38
szia én a helyedbe nem szedném be mivel okoz némi pulzus emelkedést vagy beszéld meg az orvosoddal vagy a patikussal ennyit megér
2011. szept. 14. 17:35

sziasztok


én ma csak 1 bogyot vettem be ugyanis hajnali3 kor tudtam elaludni én azt gondolom aki nem kávézik annak 2x200mg koffein meg kitudja mi lórugás én ezért választottam a napi 1 reggeli szedését ma is iszom sokat de annyit nem járok wc re mint tegnap éhes nem nagyon vagyok de azért eszem mert az fontos ja és reggel ráálltam a mérlegre és -3KG NEMHISZITEK EL ÉN SEM AKARTAM ELHINNI persze ez nagyrészből viz nade akkor is kicsit megrémültem


sziasztok

2011. szept. 14. 17:18

Sziasztok!

Én is rendeltem. Kicsit félek. Tényleg természetes összetevőkből áll? Magas volt a pulzosom az elmúlt hetekben, béta blokkolót szedek. Nem szeretném ha fokozná. Ellenjavallatot csak a terhességet és szoptatást olvastam. Részletes leírást kaptatok róla?

2011. szept. 14. 16:43

Sziasztok!


Én hétfőn kezdtem el szedni. Engem nem pörget fel, nem vagyok tőle rosszul, aludni is tudok. Az étvágyam mintha egy kicsit csökkent volna, viszont a testhőmérsékletem megemelkedett.

Kíváncsian várom a további beszámolókat.


Jó fogyást mindenkinek!

55. n_viv_i (válaszként erre: 54. - Orsolyita)
2011. szept. 14. 14:29

köszönöm szépen, nagyon jól hangzik! meg fogom csinálni! én is leírok nektek egy receptet, akit érdekel :)


a csirkemellet egyenletes szeletekre vágom és fűszerezem, ízlés szerint.

utána berakom egy jénai tálba és meglocsolom egy kis olívaolajjal, majd alufóliával lefedem.

berakom a 200 fokos előremelegített sütőbe és felső-alsó álláson kb 20-30 perc alatt puhára sütöm.

közben egy tálba rakok tejfölt, borsot, sót, kukoricát, mozzarellát és reszelek bele fokhagymát.

ezt mind összekeverem és a puhára sült csirkemellre ráöntöm, a tetejére reszelek egy kis mozzarellát/füstölt sajtot.

berakom a 200 fokos sütőbe.

felső-alsó álláson 10 perc alatt összesütöm, majd egy 5 perc alatt a tetején lévő sajtot aranybarnára "grillezem".


köretnek hozzá salátát csináltam, de rizzsel is jó lehet. remélem tetszik nektek! :))))

54. Orsolyita (válaszként erre: 51. - N_viv_i)
2011. szept. 14. 13:42

Egy serpenyőben felforrósítjuk az olajat, beleütjük a tojásokat. Amikor kicsit megsültek, rárakjuk a csíkokra szelt párizsit és a virslikarikákat. Rászórjuk a karikára szelt hagymát, leöntjük zöldfűszeres tejföllel, megszórjuk sajttal, és lefedve készre sütjük.


Hozzávalók 4 személyre:


4 tojás

20 dkg pulykapárizsi

10 dkg baromfi virsli

2 fej vöröshagyma

2 dl 12%-os tejföl

20 dkg sovány sajt

2 evőkanál olivaolaj a sütéshez

ízlés szerint zöldfűszerek

53. Anetta1 (válaszként erre: 52. - Kisködmön)
2011. szept. 14. 13:29

szia nekem kell én szívesen átveszem!!!!!

email címem:bekenor@freemail.hu itt megbeszéljük a részleteket!

Előre is köszönöm!

2011. szept. 14. 13:06

sziasztok!


én idegbeteg lettem a bogyótól. 10. napja szedtem, ma abbahagytam. szívesen elküldöm valakinek a megmaradt 40 bogyót, ne száradjon itt rám :) persze ingyen és bérmentve. köszönhetek neki - 3 kg-t, de inkább a továbbiakban a futástól fogyok. még 5 kg van rajtam. írjatok, kinek kellenek a bogyók, aki a leggyorsabb lesz, annak küldöm el. sziasztok

51. n_viv_i (válaszként erre: 46. - Orsolyita)
2011. szept. 14. 12:16
jól hangzik ez a rakott tojás. pontosan ezt hogyan készíted el? :D én is ugyanígy eszem, ahogy te. mondjuk szerintem vacsira ne egyél szénhidrátot (kifli). én pl natúr joghurtot, almát, tojást eszem (megpróbálok mindig fehérjét vacsizni)
2011. szept. 14. 11:45

Sziasztok!

Tegnap kezdtem el szedni - nehezen szántam rá magam az itt olvasott vélemények miatt! Nem voltam éhes, viszont elég rosszul aludtam! Ma délelőtt szintén bevettem 1 db bogyót, de ettől meg nagyon fáj a fejem! Kíváncsi leszek, hogy holnap mi lesz!

49. Narancsfa81 (válaszként erre: 39. - Endildi)
2011. szept. 14. 11:11

Kedves endildi!

Köszönöm szépen, nagyon sokat segítettél! Ami a borítékon van, az a szállító futárcég neve, őket felhívtam, mondták, remélhetőleg vette a lengyel cég a lemondásomat, mert hétfőn rendeltem, és szerinte már meg kellett volna kapnom. De azért kaptam egy e-mail címet, ahol megerősítem a lemondást. Még egyszer nagyon köszönöm!!!

2011. szept. 14. 10:26

Sziasztok!

Tegnap megérkezett a csomagom!

Ma kezdem el szedni, kíváncsian várom milyen hatása lesz a szervezetemre!

Én már 2 éve fogyózom kitartóan, az induló súlyom 120kg volt most 80kg körül lehetek, pontosan holnap írok kilogrammot,mert nincs mérlegem itthon!

Elkezdődött az iskola és ezzel együtt én is vettem bérletet egy konditerembe:)

A 2 év alatt elég sok diétát kipróbáltam, mert egy idő után már nem fogytam tovább, és akkor váltanom kellett másra. Jó lenne ha sikerülne még 10 kilótól megszabadulni, és talán akkor már elégedett leszek:) Ha sokáig túlsúlyosan élsz, és egyszer csak elkezdesz fogyni, olyan mámoros érzés fog el mintha ez nem is veled történne. Egy idő után viszont azt veszed észre hogy csak azon agyalsz nehogy visszajöjjön a nehezen leadott kiló!

Nem untatlak titeket tovább, majd megírom milyen hatása volt a gyógyszernek rám az első napon!

Sziasztok és kitartás!!!!!

2011. szept. 14. 10:12
Igen, hát a Vacsora lemaradt, nem nagyon tudom, hogy mit lehetne enni. Gyümölcsöt nem, joghurt vagy talán 1 magos kifli.
2011. szept. 14. 10:05

Sziasztok,


ma szedem 3. napja a kapszulát, még nem érzek változást, mert még nem át állt a szervezetem. Azt tudni kell, hogy ha ideges vagyok, akkor eszem. Ezt megszokta a szervezetem és a vércukor szintet helyre kell állítani, evéssel. Nahát, én ezt csináltam, mert rosszul lettem 2 óránként, kapartam a falat, hogy éhes vagyok.


Most körül veszem magam gyümölcsökkel, ha netán rám törne (elnézést) a zabálhatnék, mert ez az!


Reggeli: 1 125g-os joghurttal, vagy 1 rozsos zsemle

Tízórai: 1 alma, vagy narancs

Ebéd: pár napja épp rakott zöldbab, de lehetne Cézár saláta, 5 db panírozott halrudacska sütőben sütve zöldségekkel, vagy Rakott tojás

Uzsonna: 1 alma, vagy narancs, vagy 2 kivi, vagy 2 mandarin


Így ki lehet bírni szerintem ötszöri étkezéssel. Én mondjuk kihagyom a kenyérféleségeket. :)

2011. szept. 14. 09:11
Sziasztok...én is rendeltem és tegnap azaz 13án kezdtem el a szedését a b.nőm sokat fogyott tőle,revmélem nekem is bejön ...illetve nekünk akik ezt szedik...
2011. szept. 14. 08:41

sziasztok!!!

Nos én ma már csak 1 kapszulát fogok bevenni mert a kettőt nem bírom! Iszonyatosan fáj tőle a fejem.Én ma már az 5. napnál tartok de kg-ban SEMMI!!! Sajnos!Tegnap nem voltam tőle éhes de az előtte lévő napokban ugyan annyit ettem.Sziasztok írok még :)

2011. szept. 14. 07:31
jó reggelt mindenkinek! tegnap vettem be az első bogyómat ebéd előtt 20 perccel, kb 15:00-kor. semmi furcsát nem érzékeltem, viszont este nehezebben tudtam elaludni. lehet, hogy az ebédet előrébb hozom és akkor hátha jobban megy majd az elalvás. ma már kettőt fogok bevenni. kíváncsi leszek, vajon tényleg segít-e?!
2011. szept. 14. 07:07
Megint van időm.Szóval én a bogyó mellett igyekszem lecsökkenteni a kenyér féleségeket de azt is barnát korpásat magvasat ilyesmit eszem de kevesebbet mint amit szoktam.Sajna elég kenyeres vagyok.Mondjuk az is igaz hogy tegnap délbe csak levest ettem amivel kihúztam estig és nem voltam még éhes 5-kor.Ja a súlyom az most éppen felmenőbe van mert ahogy jön a menzeszem feljön 3 kg ahogy vége utána egy héttel mínusz 3 kg.Tehát most éppen 87 de ha lemegy a 3 kg akkor 84 leszek.Tehát így tudja az ember mikor hány kg.Ti is így vagytok ezzel?
2011. szept. 14. 06:52
Sziasztok én tegnap vettem be előszőr egy-egy tablettát.Az elsőnek semmi fizikai hatását de a második kicsit megdobogtatott de ez pár percig tartott után vagy pörögtem fél órát beszéltem mint a villám és olyan csikizést rendeztem a fiaimmal hogy csak.Szóval nekem jót tett olyan szempontból hogy élénkebb lettem.Este kicsit volt időm elgondolkozni nézegetni a plafont de nem túl sokáig.Aludtam jót de reggel fel ilyesztett a lányom fél 6 kor mert rosszat álmodott na onnantól nem is bírtam aludni.De ez szokott lenni normál esetbe is.A Kajálás?Hát még nem éreztem nagy különbséget.Viszont hamarabb veszem be kb egy órával a két tablettát hogy estére el tudjak fáradni.Szóval eddig ennyi.Ma még írok nemsoká.
2011. szept. 13. 23:25

sziasztok



én tegnap vettem át a kapszulákat nem mertem elkezdeni pedig nem is olvastam tapasztalatokat mégis ovatos voltam mivel nem találtam sehol semmit róla ma még is elkezdtem reggel 1 délben 1 kapszulát szedni tapasztalatom sokat mentem a mosdoba ahogy ittam egy pohár vizet fél óra mulva mentem is utánna mindjárt ittam 14órakor ettem utoljára nem voltam éhes de azért én úgy fogom csinálni hogy enni fogok sok rostos gyümölcsöt a folyadék fontos ja és csak reggel fogog bevenni 1dbkapszulát én azon kívül hogy energikussab voltam a nap folyamán olyan különös dolgot nem tapasztaltam talán egy kicsit megemelte a pulzusom éppen ezért fogog 1et szedni arra kiváncsi leszek hogy tudok e majd aludni honap majd beszámolok újra ja és megmértem magam majd meglátjuk


sziasztok

39. endildi (válaszként erre: 34. - Narancsfa81)
2011. szept. 13. 20:14

Kedves Narancsfa81!

Beszkenneltem a boritékot, a képeim között megtalálod!

endildi

2011. szept. 13. 13:59
sziasztok! én is megrendeltem ezt a terméket. ez a pénzvisszafizetés biztos, hogy kamu, de mindegy.. így jártam. ma kezdem el szedni, kicsit félek tőle, mert sokan írtátok azt, hogy nem tudtok tőle aludni, rosszullét stb... majd kiderül nekem hogyan fog reagálni a szervezetem. 167 cm vagyok és 76 kg. egy hete fogyózom, eddig -2,5 kg ment le. kíváncsi vagyok, hogy ez a termék segíteni fog-e. a végleges cél a 60 kg, de én már a 65-nek is nagyon örülnék :)
2011. szept. 13. 12:36
Engem nagyon felélénkít, nem kell kávét innom mert a hatása ugyan az mint egy erős kévéé. Napi egyet szedek be, mert tuti túlpörögnék! Ma elég jól viselem, éhes nem vagyok, ebédnél is csak pár falatot tudtam letolni a torkomon. :)
2011. szept. 13. 11:41

Sziasztok!!!


Én már 4 napja szedem a kapszulát,napi 2x1-et!

Az én tapasztalatom erős szívdobogás,alvászavar émelygés!Kicsit idegesebb is vagyok,viszont szinte ugyan úgy birok enni (sajnos)Ezért kezd a bizalmam megrendülni.De nem adom fel ha már megrendeltem végigcsinálom csak az egészségemért aggódom és nem a kidobott pénz miatt.Én 10900ft ért vettem,és kb 15 kg-t szeretnék fogyni.Igérem megírom a további tapasztalatokat is!Sziasztok sok sikert mindenkinek.

2011. szept. 13. 10:18

Kedves Narancsfa81!

Tegnap érkezett a megrendelésem, este beszkennelem a borítékot és felteszem a képeim közé.

2011. szept. 13. 08:30
Sziasztok! Valaki, aki már rendelt, meg tudja írni a kf. nevét, aki a borítékon szerepel, mint küldő? szép napot Nektek!
2011. szept. 12. 13:51
Én nem érzem tőle jól magam. 5. naja szedem, de szerintem ma be is fejeztem. Szerencsére rajtam "csak" 5kg van, amit inkább kemény edzéssel fogok ledolgozni :D
2011. szept. 12. 11:53
Számlát én sem kaptam, és nézve a lengyel oldalt, ugyanazok az arcok vannak lengyel nevekkel címekkel mint a magyar oldalon. Engem annyira elbizonytalanit , hogy itt van a drazsé már péntek óta , de nem mertem elkezdeni beszedni. Mi lehet a kis kapszulákba ezek után ? Lányok irjatok még , had tudjunk minél több véleményről. sziasztok
2011. szept. 12. 09:50
Számlát szerintem senki nem kapott, és a pénz visszafizetésnek is búcsút mondhatunk. :) Elég érdekesnek találom, hogy ha rákeresek a neten nem találok egy hivatalos magyar oldalt, kapcsolattartókkal és mindennel amivel kell egy ilyen terméket "reklámozni". Annyira nem is zavar, csak lefogyjak legalább 5 kg. :) 3 napja szedem, és nem tudok tőle aludni, éberalvás, az nem alvás... nem szoktam kévézni, s mivel egy csészényi koffein tartalma van a kapszulának ezért engem ez kicsit megvisel, és ideges is vagyok tőle. Étvágyam az nincs, édesség faló vagyok, de még azt sem kívánom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook