Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ti a Hunyadi sorozatot hány éves kortól engednétek gyereknek, hogy elolvassa? fórum

Ti a Hunyadi sorozatot hány éves kortól engednétek gyereknek, hogy elolvassa? (beszélgetős fórum)


12. gyöngy:) (válaszként erre: 10. - Éduvya)
máj. 19. 10:13

Hány éves a gyerek?

Szerintem több haszna, mint kára lesz, ha elolvassa, főleg, ha érdekli a történelem.

11. Ruslan (válaszként erre: 10. - Éduvya)
máj. 19. 10:09
Ez mind része az életnek. Abban nem hiszek, hogy negatívan hatnak a gyerekek fejlődésére. Az élet részei ezek is, homokba nincs értelme dugni a fejünket, azért mert nem tetszik.
máj. 19. 09:49
A könyvsorozatra gondolok, amiből készül a film is. A könyvben is van erőszak, szex, vér
9. Egnisz (válaszként erre: 7. - Andi6020)
máj. 19. 02:03
Esetleg, ha feliratos. :D
8. gyöngy:) (válaszként erre: 7. - Andi6020)
máj. 18. 18:56

Lehet, hogy rosszul írta a kérdést, nem olvasásra gondolt, hanem filmre. Nem tudom, majd jön és nyilatkozik.

Én egy Hunyadi-sorozatról hallottam, amihez passzol a hashtag, de az filmsorozat.

7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Gyöngy:))
máj. 18. 18:36
Filmsorozatot olvasni szoktak?
6. gyöngy:) (válaszként erre: 4. - Andi6020)
máj. 18. 18:23
Lehet, hogy nem is könyvre gondol, hanem a most készülő több részes Hunyadi filmsorozatra. Arra írták, hogy lesz benne harc, szex.
máj. 18. 18:12
Ha valami nem tetszik nem olvasom. Leteszem. Élek a gyanúperrel a gyerekek is így vannak vele.
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Channa*)
máj. 18. 17:46
Nem is értem a kérdést. Nyilván hat évesen nem a Szürke ötven árnyalatát vagy a Halálsoront veszi le a polcról a gyerek.
3. Channa* (válaszként erre: 2. - Andi6020)
máj. 18. 17:38

Pont így.

Ha magamból indulok ki, akkor 11 évesen már krimiket és Rejtő könyveket olvastam.

Mitől mások a mai gyerekek?

máj. 18. 16:20
Én nem tudom képzelni azt a helyzetet, hogy ne engedném azt olvasni a gyereknek, amit akar.
máj. 18. 15:39
?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook