Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hol tudom felkeresni, megtalálni az engem elhagyott anyámat? fórum

Hol tudom felkeresni, megtalálni az engem elhagyott anyámat? (tudásbázis kérdés)


19. Bigus2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 19. 10:21
Hivatalos útja az, ha beadsz egy kérelmet a kormányablakba,de lehet elektronikusan is intézheted. Kell igazolni a kapcsolatot, minden személyes adatát, amit tudsz. Megadhatod a te elérhetőséged, ha megtalálják közlik vele és várhatod, hogy felveszi a kapcsolatot veled. A másik választás, hogy lenyilatkoztatják, hogy beleegyezik -e, hogy kiadják az elérhetőségét, pl. lakcímét.Én a másodikat választanám. Volt olyan ügyem ahol apa és lánya egymásra talált, de olyan is, ahol megtiltotta a megtalált személy, hogy kiadjuk a címét. Egy próbát megér.
18. Piroska52 (válaszként erre: 17. - Piroska52)
máj. 19. 08:55
máj. 19. 08:53
máj. 19. 08:32
Én anyaként biztos kíváncsi lennék rád, csak félnék a szemed elé kerülni. Keresd meg, nem gondolom hogy elutasítana.
15. birebora (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 19. 08:07
Én kiváncsi lennék rá. Tedd meg a lépéseket.
14. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 19. 08:06

Bírod a keresőbe, ,,,családfa kutatás,,,

Kiad egy csomó lehetőséget merre indulj.

13. 55Judit (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 19. 08:01
Lehet, akkor olyanok voltak a körülményei, hogy nem tudott felvállalni egy gyereket. Most meg lehet hogy nem mer a szemedbe nézni. ha felkeresed, megbeszélitek a dolgot, még egy jó kapcsolat is kialakulhat. Én megadnám ennek az esélyt. ha a találkozás nem mozdít meg benned semmit, ráérsz akkor úgy dönteni hogy hagyod. De ha most nem keresed meg mikor érzel egy kis késztetést, egész életeben furdalni fognak a kérdéseid vele kapcsolatban.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Semleges)
máj. 19. 07:41
Csak eljátszodtam a gondolattal, lehet inkább jobb lenne inkább mégse felkeresni. Elvégre is ő hagyott el.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Amaunet)
máj. 19. 07:40
Abba a régi neve van bejegyezve.
10. semleges (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 19. 04:49
Miért nem? Ha megakarod találni, beszélni kell róla még "férfiként" is. Bárkivel aki előrevisz a keresésében, megtalálásában. Ezt nem is értem. Miért lényeges az, hogy férfi vagy?
9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 19. 02:57
Születési anyakönyvi kivonat?
8. horex (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 18. 21:59

nem beszélünk mert távol vagyunk egymástól"

XXI.század. Próbáltad már postagalambbal?

Mi az hogy nehéz beszélni férfiként apáddal az anyádról? Viccelsz?


Budapesten egy szám van a születési helyed után ami a kerületet jelzi ahol születtél, de vidéki kórházak is feljegyzik a születés adatait


Ha a család és lánykori nevét tudod anyádnak akkor a Belügy Minisztériumhoz fordulhatsz adatigényléssel megjelölve az érintettséget

Ezt e-papiron is megteheted, persze ügyfélkapuval


Kapd össze magad és kérdezzél apádtól, mert semilyen adattsl sehova jutsz!

7. 55Judit (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 18. 21:46
A névváltoztatás előtti nevét tudod?
6. 55Judit (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 18. 21:46
A névváltoztatás előtti nevét tudod?
máj. 18. 20:39
Nincs sajnos fényképem és más dokumentumom sem róla. Csecsemő voltam amikor az apámra hagyott, vele viszont nem beszélünk mert távol vagyunk egymástól de ha közel lennénk sem beszélnénk róla. Nehéz beszélnem róla férfiként.
4. Myra
máj. 18. 19:17
Volt régen a TV ben ilyen műsor. Ahol ilyen elveszett hozzátartozókat, barátokat kerestek meg. De a nyilvánossághoz is lehet fordulni. Fénykép vagy valami dokumentum van róla?
3. Myra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 18. 19:15
Tudod mikor és hol született? Vagy ha te nem, akkor azok akiknél hagyott téged? Mert nyilvántartásban szerepel az biztos. Kell lenni valami központi nyilvántartónak, gondolom én.
máj. 18. 19:05

Régi lakcím? Lakcímnyilvántartó? Szomszédok? Önkormányzat? Rokonok? Ahol vagy akinél hagyott nem tudnak róla?


Remélem megtalálod.

máj. 18. 18:48
Sziasztok, kiskoromban elhagyott az anyám. Azóta még kisgyerekként felkeresett de akkoriban nevet változtatott amire nem emlékszem. Szeretném megtudni hol él vagy nem egyáltalán él e még. Hogy kezdjem el a kutatást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook