Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Dühében mondta volna, vagy tényleg nem akar semmit? fórum

Dühében mondta volna, vagy tényleg nem akar semmit? (beszélgetős fórum)

15. globus (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
máj. 18. 14:39

Kicsit terheltnek tűnik, minden jószándekú vélemény lepörög róla.

Az idő segít.

14. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Amanda0606)
máj. 18. 14:36
Meg is lepödtem volna ha nincs letiltásósdi játék épp az életedben.
13. andi6020 (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
máj. 18. 13:34
Nem vagy normális sajnos. Kezeltesd magad.
12. michelle.r (válaszként erre: 6. - Amanda0606)
máj. 18. 13:26

Előbb-utóbb eléred, hogy távoltartási végzést kérjen. Elképesztően ciki ahogy viselkedsz.


Erről nem kell gondolkodni. Vagy érzed, hogy akarod, vagy nem. Nem kell hozzá indok.


Ha meg gondolkodik, valami olyasféle járhat a fejében, hogy kiváncsi, meddig mész el.

11. michelle.r (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
máj. 18. 13:22
Ezt már hetekkel, sőt hónapokkal ezelőtt is elmondta. Hányszor mész még házhoz a pofonért?
máj. 18. 12:43

Lehet én ülök fordítva a lovon, de én ebből azt olvastam ki, hogy a srác azért dobta, mert a lány ritkán keresi.

Csak akkor, ha akar valamit.

Nincs köztük szoros kapcsolat.

máj. 18. 11:36
Húha.
8. 55Judit (válaszként erre: 6. - Amanda0606)
máj. 18. 11:31
Hihetetlen vagy! Te keresed, ő nem. Még mindig van egy hely ahol nem tiltott le. Tényleg csak akkor tudod békén hagyni ha mindenhonnan letilt? Szerinted hogy gondolkozik erről az egészről? letilt. menekül. Szerintem retteg tőled, de te csaholva futsz utána.
7. globus (válaszként erre: 6. - Amanda0606)
máj. 18. 11:31
Mindegy, milyen indíttatásból mondta. Ha már férfi mondja, hogy nem kell egy nő, szégyen teperni utána. Magadat alázod, ha tovább nyomulsz nála.
6. Amanda0606 (válaszként erre: 5. - Ágio8405)
máj. 18. 11:27
Csak kiváncsi vagyok, hogy ő hogy gondolkozik erről az egészről. Messengeren még mindig tudok írni neki, szóval ott nem tiltott le.
5. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Amanda0606)
máj. 18. 11:21
De közben te nem tudod vele elképzelni a kapcsolatot mint tudjuk…. Most akkor mit is akarsz?
4. Amanda0606 (válaszként erre: 3. - Globus)
máj. 18. 10:58
Nem tapadok. Volt olyan, hogy hetekig nem írtam neki, de volt arra is példa, hogy minden héten írtam neki 1-2 alkalommal.
3. globus (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
máj. 18. 10:57
Azt az egyet lehet tisztán leszűrni, hogy tapadsz, mint a kullancs. Érthetően mondja, hogy nem kellesz, de nem hagyod békén. Told el a biciklit!
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
máj. 18. 10:54
Hogy nálatok mi van, ennyiből nehéz lenne megállapítani. Viszont vannak emberek akiknek én is csak akkor jutok eszükbe ha kell nekik valami. Eléggé unom őket én is.
máj. 18. 10:44

Jött azzal a dumával, hogy neki kapcsolat kell, nem valaki, aki csak akkor keresi fel, ha akar valamit és én ehhez kevés vagyok. Majd megkért, hogy többet ne beszéljünk, mert ha eddig nem történt semmi, egyértelmű, hogy nem is fog soha és ő már nem akar tőlem semmit, mi befejeztük egymással.

Ilyenkor mi játszódik le a másikban? Nem akar már tényleg tőlem semmit, vagy csak dühös, mert eddig nem történt semmi. Vagy mi van ilyenkor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook