Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rákosnak lenni, élni akarni! fórum

Rákosnak lenni, élni akarni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Rákosnak lenni, élni akarni!

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
1127. vica009
2011. júl. 26. 15:42
Amít SZERETETTEL eszel,vagy iszol,soha meg nem árt!
1126. githaj (válaszként erre: 1125. - Gyöngyi)
2011. júl. 26. 15:23
Mikor én sugárkezelésen voltam, akkor mindennap a kórházban megittunk egy pohár vorosbort. A párod ha nem szed gyógyszert akkor nem árt neki a froccs.
1125. gyöngyi (válaszként erre: 1123. - C130f7eb3b)
2011. júl. 26. 12:52
Igazad van, én már nem is szólok neki érte, csak magamba gondolkodom. Nem sokallom a 2-3 fröccsöt én sem, ha egyáltalán nem tilos az alkohol valamiért.
1124. Rising Sun 1 (válaszként erre: 1121. - Jomami)
2011. júl. 26. 11:00

Szia !


C-vitamin ampullák + infúziós oldatok + a szájon át szedendő vitaminok, ásványi anyagok havonta 80-90 e Ft-ba kerülnek.


Ismerőseimnél néhány hét alatt jelentős életminőség és vérképjavulás következett be, ~2 hónappal a terápia megkezdését követően voltak onkológiai kontrollvizsgálaton, ahol a daganatok eltűnése v. a méretének kb. 30%-os csökkenése volt az eredmény.

1123. c130f7eb3b (válaszként erre: 1122. - Gyöngyi)
2011. júl. 26. 09:52
Lehet, hogy ezért most megköveznek, de én nem tartom elítélendőnek a napi 2-3 fröccsöt, ha az minőségi borból van (pl. saját termés, vagyis látott szőlőt). Mindenki a saját szerencséjénak kovácsa, hadd sáfárkodjunk mi is a saját életünkkel úgy, ahogy nekünk jólesik. Ebből pedig ne csinálj magadnak lelkiismereti kérdést, ha nem hajlandó lemondani róla, de te tiltod, az csak veszekedést szül, az meg nem jó senkinek. :)
1122. gyöngyi (válaszként erre: 1120. - Jomami)
2011. júl. 26. 08:46
A sebész azt mondta mostmár bármit ehet-ihat a puffaztó ételeket kivéve. De, hogy alkoholt lehet-e inni....nem hiszem, de nem tudom róla a páromat meggyőzni.
1121. jomami (válaszként erre: 1117. - Rising Sun 1)
2011. júl. 26. 07:18
Szia, a tudomásom szerint rengeteg pénz, te mit tudsz erről.
1120. jomami (válaszként erre: 1116. - Gyöngyi)
2011. júl. 26. 07:17
Szia, mikor mentek az orvoshoz legközelebb kérdezettek rá.
2011. júl. 25. 15:51
kórházba
1118. c130f7eb3b (válaszként erre: 1117. - Rising Sun 1)
2011. júl. 25. 15:50
Ez azért így félrevezető... az ingyenes számunkra azt jelenti, mint pl. a kemo... bemegyek a kórházban, lefolyik, és mehetek haza... fizetnem nem kell... a C vitamin kúrának viszont van ára, még ha az orvos magáért a kezelésért nem is kér pénzt :(
1117. Rising Sun 1 (válaszként erre: 1115. - Jomami)
2011. júl. 25. 08:09

Ők szerzik be a szükséges vitaminokat és az infúziós oldatot is, a saját költségükön.


Az orvosok hivatalosan adják a C-vitamin infúziókat, ezért NEM kérnek pénzt !!!

1116. gyöngyi
2011. júl. 25. 07:54

Bocsi, hogy egészen mást kérdezek, de szerintetek szabad alkoholt innia a páromnak? 4 hete műtötték vastagbéldganattal, a szövettan még nincs meg, még nem tudjuk milyen kemót fog kapni.Sebészetileg szépen gyógyul, de bizony esténként két-három fröccsöt megiszik. Nem lesz ebből baj?

(Töményet és sört nem iszik.)

1115. jomami (válaszként erre: 1114. - Rising Sun 1)
2011. júl. 25. 07:23

"Ismerőseim kezelési protokollja kizárólag tudományosan igazolt vizsgálati eredmények alapján történt meghatározásra."


Ha jól értem nekik akkor nem kell fizetni, mivel ez még kísérleti stádiumban van.

2011. júl. 24. 14:39

Sziasztok !


Semmi köze az általam írtaknak a B17-hez !


C-vitamin terápiáról írtam. + Szájon át : C,D,E,P-vitaminok és létfontosságú mikro tápanyagok !


Ismerőseim kezelési protokollja kizárólag tudományosan igazolt vizsgálati eredmények alapján történt meghatározásra.

2011. júl. 24. 14:38

"Az intravénás C-vitamin megöli a rákos sejteket. A beavatkozás hatására a rákos sejtek fele elpusztult, míg a kontrollcsoportba tartozó egészséges sejtekre a kezelés nem volt hatással.

A lymphomás sejtek különösen érzékenyek voltak a beavatkozásra, hiszen közöttük teljes volt a pusztulás."


"A C-vitamin nagy dózisokban a daganatsejteket körülvevő folyadékban szabadgyökök és hidrogénperoxid képződését segíti elő, amelyek megölik a tumorsejteket. Az egészséges sejtekre a C-vitamin nem gyakorol mérgező hatást."


"Az intravénás C-vitamin még az olyan agresszív tumorfajtáknak is, mint a hasnyálmirigy-, petefészek- és az agydaganat, 50 százalékkal csökkenti a súlyát és növekedési rátáját"


"A C-vitamin egy másik úton is meggátolja a rákos sejtek szaporodását.

Az intenzíven növekedő tumorsejtek oxigénhiányban szenvednek, ekkor az oxigénhiány által indukált faktor : az ún. HIF-1 nevű fehérje működése szükséges ahhoz, hogy a daganat növekedni tudjon. Ez a fehérje csak nagy mennyiségű oxidatív szabadgyök jelenlétében képes kifejteni hatását.

Emberi nyirok- és májrák sejteket ültettek be egerek két csoportjába. A C-vitamin hatékonyan gátolta ezek növekedését és terjedését, mert megkötötte a HIF-1 működéséhez szükséges szabadgyököket, ezáltal gátolta a HIF-1 fehérje működését."


Referenciák:


Chen Q,Espey MG,Krishna MC,Mitchell JB,Corpe CP,Buettner GR,Shacter E,Levine M.

Pharmacologic ascorbic acid concentrations selectively kill cancer cells: action as a pro-drug to deliver hydrogen peroxide to tissues.

Proc Natl Acad Sci U S A. 2005 Sep 20;102(38):13604-9.


Chen Q,Espey MG,Sun AY,Pooput C,Kirk KL,Krishna MC,Khosh DB,Drisko J,Levine M.

Pharmacologic doses of ascorbate act as a prooxidant and decrease growth of aggressive tumor xenografts in mice.

Proc Natl Acad Sci U S A. 2008 Aug 12;105(32):11105-9.


Ping Gao,Huafeng Zhang,Ramani Dinavahi,Feng Li,Yan Xiang,Venu Raman,Zaver M. Bhujwalla,Dean W.

Felsher,Linzhao Cheng,Jonathan Pevsner,Linda A. Lee,Gregg L. Semenza and Chi V. Dang

HIF-dependent Anti-tumorigenic Effect of Anti-oxidants In Vivo

Cancer Cell.2007 September;12(3): 230–238.

2011. júl. 24. 13:49

Sziasztok !


Semmi köze az általam írtaknak a B17-hez !


C-vitamin terápiáról írtam. + Szájon át : C,D,E,P-vitaminok és létfontosságú mikro tápanyagok !


Ismerőseim kezelési protokollja kizárólag tudományosan igazolt vizsgálati eredmények alapján történt meghatározásra.

1111. jomami (válaszként erre: 1110. - C130f7eb3b)
2011. júl. 24. 07:33

Szia, megnéztem a honlapot ott a B17+C volt, amúgy itt sem írják le hogy mennyi ideig kell...


Nem veled akarok vitatkozni, mert lehet, hogy neked van igazad az összegről.


Én egy alapítványhoz járok, ahol sorstársakkal találkozom, és ott egy gyógyszerésztől halottam akinek a férje orvos.


Tudod nekem nem azzal van a bajom, hogy itt leírnak alternatív módszereket, hanem ahogy írják...


Ahova járok ott is vannak egypáran akik elvetették a kemot és másban hisznek, de senki nem akarja meggyőzni a másikat, hogy mi a jó és mi a rossz.


Én hiszek a mai tudományban és plusz az alternatív gyógymódokban amit én választottam, dehogy kinek mi a jó....., azt mindenki maga dönti el.

2011. júl. 23. 15:23

Én a neten néztem utána, itt: [link]

Szép, kerek összeg, de nem milliós...

1109. gyöngyi
2011. júl. 23. 08:27
Több millió???!!!
1108. jomami (válaszként erre: 1107. - Rising Sun 1)
2011. júl. 23. 06:11

Szia, ez nekem nem elég.


Utána néztem és azt az információt kaptam, hogy egy orvos foglalkozik vele és több millió Ft. ha végig csinálja valaki a kezelést.


Mint írod három ismerősöd gyógyul...., remélem segít nekik.

2011. júl. 21. 16:45

Szia !


Három ismerősöm gyógyul.


Várhatóan még idén publikálni fogják ismerőseim eredményeit, és a kezelés teljes protokollját.


Nevek is lesznek.


Addig is szívesen segítek, akinek kell.

2011. júl. 21. 16:14

Kedves Rising!

Úgy látom, Te direkte hecceled az embert. Ez kevés, olyan neveket kérek, akik egy véleményen vannak veled, hogy a kemót is, meg a sugarat is meg kell tagadni, mert tuti, hogy a C vitamín kúrától meggyógyulunk, mert már legalább 100 rákos beteg itt kis hazánkban is meggyógyult.

2011. júl. 20. 23:44

Kedves Hoxa !

Kedves Mindenki !


Nem alternatív kezelésről írok, hanem Magyarországon orvosok által alkalmazott terápiáról,ami igazoltan működik !


Jelenleg is folyik egy klinikai kísérlet az Európai Unióban : C-vitamin, mint rákgyógyszer címen.


"Vitamin C as an Anti-cancer Drug


This study is currently recruiting participants.

Verified on June 2011 by Copenhagen University Hospital at Herlev


First Received on March 3, 2010. Last Updated on June 15, 2011 History of Changes

Sponsor: Copenhagen University Hospital at Herlev

Collaborators: Rigshospitalet, Denmark

University of Copenhagen

Information provided by: Copenhagen University Hospital at Herlev

ClinicalTrials.gov Identifier: NCT01080352"


[link]


Mindenkinek jobbulást !

1104. Rising Sun 1 (válaszként erre: 1101. - 41fdab80c1)
2011. júl. 20. 16:17

1. Debrecen mellett

2. Gyermely

3. Baja


Ezeken a helyeken tudok orvost, 1. aki szívesen beadja 2. aki hajlandó beadni 3. aki felügyeli a C-vitamin infúziók beadását.

1103. c130f7eb3b (válaszként erre: 1102. - Csabi4)
2011. júl. 20. 15:32

Mondj igazat, betörik a fejed!... igaz a mondáa!


Apropó! Akkora itt ma a forgalom, hogy ihaj! Esőben senki nem dolgozik?! :o)

1102. csabi4 (válaszként erre: 1100. - C130f7eb3b)
2011. júl. 20. 15:28
Már az is baj ha valaki leirja az igazságot ?
2011. júl. 20. 15:23

Kedves Rising!


Én elfogadom, hogy Te a No kemó, 15ooo C vitamin kúrát favorizálod. De könyörgöm írjál már egy orvost(ne csak célozgass, hogy keressünk)ebben a csipetnyi országban, aki egy véleményen van veled!!!

De olyat, akit meg is lehet találni az ország bármelyik zugában!! És természetesen felelősséget is vállal azért amit mond, vagy ír, elvégre a mi életünkről van szó és nem a tiédről és nem is az övéről.

2011. júl. 20. 15:23
Ezért a fejedet fogják venni. :))) Engem ennek töredékéért már többször hátbadöftek! :D
1099. Rising Sun 1 (válaszként erre: 1095. - Gyöngyi)
2011. júl. 20. 15:10

Húsfogyasztás mellőzése javasolt, mert jelentős részük növeli a karcinogén (rákkeltő) N-nitrozó származékok termelődését.


"Kalcium :


1346 beteg négyéves követéses adatai egyértelműen bizonyítják, hogy a napi 1200–2000 mg kalciumfogyasztás preventív erejű a kolorektális daganat és vastagbélpolipképződéssel szemben.


Holt és munkatársai napi 1200 mg kalcium bevitele mellett a kolorektális daganat előfordulásának 75%-os csökkenését írták le.


Kampman és munkacsoportja 1993 kolorektális daganatban szenvedô beteg és 2410 kontrollegyén táplálkozási szokásait hasonlította össze kérdőíves módszerrel. Az egyéb rizikófaktorok kiszűrése után vizsgálatukkal alátámasztották, hogy a magasabb kalciumbevitel védőhatású a kolorektális daganattal szemben.


Klinikai tanulmányban – több mint hároméves követés során – a vastagbélpolipusok eltávolítását követően

a fokozott kalciumbevitellel 55%-ról 12,9%-ra csökkent a polipok újdonképzôdése.


A javasolt bevitel napi 1500–2000 mg


Ha – élethosszon keresztül – elérnénk az ajánlott napi 1500–2000 mg kalciumbevitelt,

akkor ezzel minden valószínűséggel mérsékelhetnénk a kolorektális tumorok előfordulási gyakoriságát és a riasztó hazai prognosztikai eredményeket."


"Ha megnövelnénk egész éven át a minimális vérsavó 25(OH)D szintet 40-ről 60 ng/mL-ra (100-150 nmol/L-re) azzal körülbelül 58,000 új mell rákos esetet, 49,000 vastagbélrákos esetet, illetve az ezekből a betegségekből adódó halálos esetek ¾ edét akadályozhatnánk meg csak az USA-ban illetve Kanadában, derült ki a megfigyelésekből, illetve randomizált kisérletekből. Ilyen bevitellel a mell, vastagbél illetve prosztatarákos betegségek halálos eseteit is a felére csökkenthetnénk. Nincsen semmilyen kockázata a 2000 IU-s napi D vitamin bevitelnek, sem pedig a vérsavó 25(OH)D szintjének a 40ről 60 ng/mL-re növelésének.

Elérkezett az idő, hogy nemzetközileg összefogjunk, hogy megnöveljük a D-vitamin illetve kálcium bevitelt. ...



Kontrollált kísérlet eredménye:

1179 55 évnél idősebb hölgyet kértek fel egy vizsgálatra, akiket három csoportra osztottak. Az első csoport tagjai 4 éven keresztül naponta 1400-1500 mg kalciumot és 1100 NE D-vitamint, a második csoportba tartozó hölgyek csak kalciumot szedtek, a kontrolcsoport tagjai pedig placebót kaptak.

A csak kalciumot szedők csoprtjában 47%-kal , a kalciumot és D-itamint szedőknél pedig 60%-kal kevesebb rákos megbetegedés fordult elő a kontrolcsoporthoz képest !


Az emberi szervezetnek napi ~4000 NE D3-vitaminra van szüksége. "

1098. c130f7eb3b (válaszként erre: 1099. - Gmarta5)
2011. júl. 20. 15:07
Így van! :) Figyelek, mint a csík! :D
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook