Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! fórum

Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Le lehet fogyni, de nagyon kell akarni!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2017. szept. 3. 15:26
Csak gratulálni tudok!Nagyon jól összefoglaltad a lényeget!Akiben van kitartás és megfogadja garantált a siker!Az eredményedhez meg főleg csak DUPLÁN gratulálni tudok!
2016. ápr. 5. 07:57
Király cikk!
821. Böbusz
2011. jún. 25. 10:33

Noémi 23, most láttam az adatlapod!!! Nem ismerlek, de én nagyon büszke vagyok rád!!! Te jó ég!!! :D Mától te leszel a példaképem!!! Hogy nincs lehetetlen!!! :D

Én is kalóriákat számolok 3.napja, ki fogok tartani, mert kell és kész!

Olyan jó olvasni ehhez a témához fűződő cikked.

Ha lesz több időm jól elmerülök az írásaidban... Hamarosan. :)

Teljesen feltöltődtem a cikked és az adatlapod által. :)

Fogok még jelentkezni! Ha nem zavarlak. :)

2011. máj. 20. 12:03

Jajj,nagyon-nagyon jo ez a cikk!

Azt szeretnem tudni,hogy mennyi ido utan valtottal a tornak kozt?[duci,kardio,reka?]

en eleg sokaig duciztam,de valahogy nem ment jol,es most 3 ev utan ismet nekifutnek:)

819. wiki76
2010. máj. 16. 11:10

Sziasztok

Csináltam a levelt és jó volt.Hétfőtöl lehet megint elkezdem.3 kg lement.Továbbra is gyalogolok és vettem l-karnitint hogy rásegítsek a zsírégetésre kicsit.

Ja és vettem zabpelyhet is.Csináltam zabkását és jóóóó.Finom,eltelít,egészséges.Reggelire szem csak ill etetem a családdal.Ők nem ilyen lelkesek de eszik.

818. lufika0406 (válaszként erre: 819. - Anonima0611)
2010. máj. 14. 11:25

Bocs, hogy bunkó voltam és nem írtam. Én is kipróbáltam a Duci tréning 4-et, és el sem hittem, de másnap izomlázam volt, pedig január óta tornázok. Na jó, úgy komolyabban április 19 óta, de már akkor sem számítottam abszolút kezdőnek, és mégis izomlázam lett. Szeretem ezt a dvd-t, és jó látni, hogy még 2 normál ember is szenved velem együtt a tornán, nem csinálják olyan tökéletesen, mint Norbi, de küzdenek.

Czanikot próbáltam, de én nem igazán szeretem az ilyen rugdosós tornákat. Lehet, hogy azért adok neki még egy esélyt, hátha... Ritmusérzékem pedig nekem sincs (sajnos), így a Zumba nálam is kilőve. Csak felidegesíteném magam rajta.

2010. máj. 14. 11:21

Én vagyok, tornázok rendesen. Jó kislány vagyok, figyelek a kajákra is.

Jelenleg úgy néz ki a hetem, hogy 3 kardió jellegű tornát, 1 mélyizom tornát és 1 alakformáló tornát csinálok. Ez heti 5 torna, és szépen haladok, mennek lefelé a centik, és úgy tűnik a kilók is elindultak lassan, de biztosan. Most nem mérem magam, mert jön a Miki és ilyenkor úgyis több vagyok, mint rendesen. A centizés várható dátuma jövő hét szombat, remélem akkor is szép eredményekről számolhatok be.

De azt mindenképpen érzem, hogy sokat izmosodtam, formálódtam, és jól áll rajtam az a nadrág is, amibe pár éve még hatalmas combom és hátsóm volt. És nekem ez a lényeg, ja és persze az, hogy mások is észrevették, hogy változtam.

2010. máj. 14. 07:17

Na csajok!!!

Hol vagytok??

Én a múlt héten ráálltam a mázsára,oszt aszonggya hogy:66,7!!!!

Kivoltam pedig már 3 hete ohne sport.

Erre föl engedélyt adott a térdem a futásra 3 alkalom után 67,3kg.Jó mondjuk volt egy kis izomlázam na de ennyit nyomna a tejsav,vagy ilyen gyorsan épűl az izom?? Na ennek utánnanézek.

Gyertek beszámolózni:)))

815. Noémi 23 (válaszként erre: 810. - Lufika0406)
2010. máj. 7. 19:26

Igen, most már csak heti 2 cardio és oda eljárok..itthon már erősítés...:)


de sokan ajánlják a zumbát, miles-okat...ezek mind zsírégetők:)


Sok sikert neked:))

814. Ageeca
2010. máj. 7. 05:56
Hát igen lehet jó, de olvastam a tapasztalatokat, hogy vissza is kúsznak a kilók. :(
813. sareszka (válaszként erre: 812. - Sareszka)
2010. máj. 6. 22:27

óccó ,oszt' jó.

Nekem kezdő löketként 4 kg ment le.

812. sareszka (válaszként erre: 811. - Ageeca)
2010. máj. 6. 22:26
811. Ageeca (válaszként erre: 797. - Nicky9)
2010. máj. 6. 20:56
Valami diétás tipp valakinek? olcsó legyen... Milyen ez a kalória számolgatós??? Valaki megtanítana rá? Előre is köszönöm!!!
810. lufika0406 (válaszként erre: 809. - Noémi 23)
2010. máj. 6. 19:29
Bocsi, lehet félreérthető voltam. Úgy írtad, hogy régen csináltad a duci tréninget és a kickboxot. Azt hittem, hogy azok helyett már más, erősebb dvd-kre tornázol. Csak azért kérdeztem, mert még keresem az igazi, nekem való kardio dvd-t, ami megmozgat, izzaszt, zsírt éget, de nincs benne követhetetlen koreográfia, és nem lesz tőle hányingerem. De köszi, hogy válaszoltál. :)
2010. máj. 6. 19:03

Írtam: cardió mozgás (Duci tréning, kickbox)


Most cardió dence-re járok...esténlkt, heti kétszer.)

808. lufika0406 (válaszként erre: 807. - Noémi 23)
2010. máj. 5. 21:20
Milyen kardió dvd-kre tornázol?
2010. máj. 5. 19:46

Szia:)


Igen szépen vissza húzodott, egyedül a hasamon nem teljesen, m nagyon nagy hasim volt a terhesség alatt...


Ott még van egy kis bőr...de majd idővel.


Én régen cardió mozgás (Duci tréning, kickbox) aztán Rubint Réka, most már minden féle: Béres A., Cardió, Tatrek Rezső..

806. tücsi03 (válaszként erre: 790. - Noémi 23)
2010. máj. 5. 12:43

Szia!

És a bőröd is vissza húzódott?Mit tornásztál mert én is sokat taposó gépezek felülés meg bicaj de nem látom eredményét:(

2010. máj. 5. 11:31

SZIASZTOK,


FOGYITALIT TARTUNK, MOST SZOMBATON A MARGITSZIGETEN, HA VALAKIT ÉRDEKEL.:)


15 ÓRÁTÓL, A DANUBIUS GRAND HOTEL MÖGÖTTI NAGY RÉTEN:))


puszi

804. sareszka (válaszként erre: 803. - Lufika0406)
2010. máj. 4. 13:02

pihentetem én!!

Máramennyit egy 2 éves betyár mellett lehet...

803. lufika0406 (válaszként erre: 802. - Sareszka)
2010. máj. 4. 08:43

Már próbáltam háznál venni sonkát, de főleg csak karácsony és húsvét környékén árulnak, de azt is csak nagy mennyiségben. Az meg úgy nagyon drága, mert nekem nem kell egy egész comb. Az rengeteg kilóban és forintban is. Sajnos olyat nem lehet, hogy kérek 1 kilót, mert akkor a többit nem tudják eladni. :(

Te szegény, biztos rossz lehet most neked. Jobbulást! Pihenj sokat, ne erőltesd!

802. sareszka (válaszként erre: 801. - Lufika0406)
2010. máj. 4. 06:26

Erre én is rájöttem hogy a futással ugye rengeteget izzad az ember,és jócskán rásegít a szervezetmek a méregtelenítésbe.

Csakmert 2 hónapig az izűleteim meg se nyikkantak (reumás vagyok,sokszor bedurrannak,bár a homeopoátiával rendben tartom nagyjából de néha elkerűlhetetlen egy-egy nagyobb bedurranás)

erre föl múlt héten a ba l csuklóm bedurrant senkinek nem kívánom azt a fájdalmat, és még mindíg nem tudom használni csak kb 4o% ban.

Úgy hogy van benne valami az tutti.Mármint a méregtelenítésben.

Figyeljcsak Lufika!

Ha vidéken laksz miért nem próbálsz meg háztól beszerezni füstölt dolgokat??

Az tutti mentes az E betüktől.

801. lufika0406 (válaszként erre: 800. - Sareszka)
2010. máj. 3. 21:34

Azt hittem, hogy már túl vagy a térdfájáson, és újra sportolsz. Remélem a doki csodákat művel veled és újra azt csinálhatod, amit szeretsz (és nem lesz savanyú a szőlő). Majd írd meg, hogy mit mondott a doki. Reméljük, hogy csak valamilyen vitaminhiány, pár bogyó és újra gyógyult vagy.

Nem is hagyom abba a tornát, egyre szebben formálódok, mennek a centik. Igaz nem rohannak, de nekem lassan is jó, csak menjenek véglegesen. És ami még tök jó, hogy amióta nem eszek "füstölt" dolgokat (például sonka), ami biztos, hogy semmi füstöt nem látott, azóta nincsenek meg azok a piros foltjaim, amik úgy viszkettek. A sok agyontartósított műkaja úgy tűnik, hogy kiürült a szervezetemből. Érdemes volt életmódot váltani, nem fogok visszatérni a vakarózáshoz.

800. sareszka (válaszként erre: 798. - Lufika0406)
2010. máj. 3. 20:44

De Drága vagy!!!


Bárcsak futhatnék,de semmi,pedig annyi versenyt terveztem de annyit.!!!

A héten megyek sportorvoshoz.Csodát várok tőle.

Nagyon ügyes vagy tornázol,ne hagyd abba.

Az Istenhátamögötti szindróma ismerős (elem ügybe).

2010. máj. 3. 20:41
Pont egyszerre írunk. :)
2010. máj. 3. 20:41

Én vagyok! Olvaslak titeket, csak nem írok. Folytatom a tornát teljes erőbedobással. Egész jól megy, de lemerült a mérlegem, úgyhogy pontos számadattal nem tudok szolgálni a kilókkal kapcsolatban. Vennék én új elemet bele, de falusi boltokban a ceruzaelemen kívül mást nem igazán ismernek. Talán hétvégére már hoznak az egyik boltba. Ha nem, akkor jövő héten úgyis megyek a T betűs nagyáruházba, ott talán lesz.

Ez a Level tényleg olyan könnyű? Nem éhezel? Ez az első napod? Nyárinő is csinálta, ha jól emlékszem, de ő is eltűnt, pedig kíváncsi lennék a tapasztalataira. Sareszka pedig szerintem a futásra van rákattanva, edz a következő versenyre, lehet, hogy már kifutott a világból. :)

797. sareszka (válaszként erre: 796. - Wiki76)
2010. máj. 3. 20:41

Sziasztok

Én vagyok olvaslak benneteket,de sok okosságot nem tudok írni,mert csak félgőzzel figyelek a dolgokra,mármint a kajálásra,futni még mindíg nem tudok a térdem miatt.

Már 2 hete és iszonyatosan hiányzik, más mozgásformát próbáltam a helyére tenni (Réka, Norbi féle kick box)De nagyon savanyú a szőlő.

Elég furi természetem van,ha nem sportolhatok amit szeretnék akkor úgy vagyok vele mint a malacka a viccben. (b..........g Nyiszika a répádat).

úgy hogy nem tudok most pozitív dolgokat írni.

Talán annyit hogy a súlyomat viszont tartom.Már ez is valami.


De ti tartsatok ki,itt a jóidő,úgy hogy tegyétek ki ami van,illetve ami maradt:))

796. wiki76
2010. máj. 3. 19:50

A vacsit alig bírtam betömni.Csináltam belőle salátát,tehát összevágtam mindent és egybe tettem.

Ez a Level-diéta igazán kiadós.Biztos hogy nem hízlal?? :)Lufika Sareszka hol vagytok?

2010. ápr. 30. 14:54
Igen én is eszek ha ideges vagyok...ha öröm ér:)) Csokievésre mindig van okom:)))
794. Ageeca (válaszként erre: 793. - Nicky9)
2010. ápr. 30. 11:11
hát igen... én úgy voltam az exemmel hogy többet veszekedtünk, mint örültünk, így csak ettem és ettem, mivel szomorú voltam. Sikerült a kapcsolatból 97 kgmal kiszállni, most vagyok 82 kg, 1 évvel a szakítás után... Leszek még kevesebb is!!!! :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook