Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei fórum

PRI Tapolca..ide járó meddőpárok tapasztalatai, eredményei (beszélgetős fórum)


291. Szamy36
2009. nov. 20. 10:46

Eszti! Nagyon drukkolok!

Mindent írj le részletesen!!!!

Bessi , te tegnap mikor voltál? Találkozhattunk?

Fáj még a hasad? Mész dolgozni?

2009. nov. 20. 06:12

Szép jó reggelt!

Drága Esztike, nagyon drukkolok Érted, és megfog enni a penész, hogy mi is lehet veled, mert majd csak este fogok tudni jönni megint, de nagyon remélem, hogy csupa nagy betűvel fogod írni,hogy megkezdted a sikerszériát!!!!Indítottam a milliónyi babaragacsot!!!

Bessikém, ha nem érzed jól magad, akkor inkább maradj otthon Drága, a háziorvosodnak ilyenkor minden féle apelláta ellenére ki kell, hogy írjon Tp-re, csak vigyél neki igazolást arról, hogy mi is a szitu, de remélem, hogy ma már jobban leszel.

Kicsi Vronikám, ugyan nem vagyok orvos, csak egy sokat tapasztalt csajos, de szerintem ne aggódj a tüszőcskéid miatt, lehet azért voltak még csak ekkorák, mert hosszabb a ciklusod, így később érnek, meglátod hétfőre legalább az egyik eléri majd a 15-ös méretet, tudom!!!

Szamykém, micsoda kijelentés ez?Mármint, hogy öreg vagy a csapatban??Ezt meg sem hallottuk, igaz csajok? Tp-re sem tudod idén megoldani az inszemet? Hsg-vel hogy állsz?

Gabka, nálatok hogyan tovább?

Na, indulnom kell melózni!

Szép napot mindenkinek!!

289. Szamy36
2009. nov. 19. 21:22

Sziasztok Lányok!

Eszti, holnapra minden jót 1000x

Bessi, remélem elmúlnak a fájdalmaid. Én nem mennék dolgozni, de én öreg vagyok a csapatban:(

Roni, nőni fognak a petesejtecskék!!!

Kata, neked meg remélem ágyazódik a babó!

Gabka! Neked mit tervez dr. T??? Egyébként én nem kérek ilyen igazolást, mert amíg a szabim bírja csinálom, ha inszemem lesz akkor viszont 2 hét tp. az inszem után. Én ezt így beszéltem meg a munkahelyemen. A HSG-t idén tervezem, csak az inszemet nem tudom, mert sokszor kell menni.

Jó éjt mindenkinek.

288. vroni
2009. nov. 19. 21:04

Esztike! Holnap mindannyian Neked szurkolunk, reméljük jól köröz ott az a gólya. :-)

Bessi! Neked kell tudnod, bírsz-e menni dolgozni, de amit írt Gabka az megfontolandó. Egyébként Gabka, neked mit mondott a doki, most, hogy ez az inszem sem sikerült sajnos, mi a következő lépés?!

Katám, remélem babásodsz Te is, Neked is nagyon drukkolok. Mikor mész Tapolcára?

A tüszőim miatt azért vagyok úgy elkeseredve, mivel már így is 1 nappal később mentem, mint szokás, mivel nem a 10., hanem a 11. napon, és mégsem akkora, mint kéne lenni. Vagyis mint mikor Ti voltatok uh-on Closty után. Bár biztos ez is egyéntől függő. Meg ugye az igazság az, hogy nincs 28 napos ciklusom... Nagyon ajánlom nekik, hogy nőjjenek hétfőig!!! :-)Napi 2 mm? Ezt még nem is hallottam, de jó tudni. Visszagondolva szept-ben mikor nézett a doki, akkor a 10. napon nem látott semmit, akkor is a 15. napon volt egy 10 mm-esem. Ha úgy számoljuk, akkor 5 nap alatt 10 mm, leosztva napi 2 mm. :-) Na, mindegy. Majd lesz valahogy.

Jó éjt Nektek!

Pussz

287. bessi
2009. nov. 19. 20:38

Sziasztok Csajok!

Végre túl vagyok rajta. Azért nem jelentkeztem hamarabb, mert nemrég keltem. Még fáj a hasam, ha hajolni akarok. Nem tudom menjek-e dolgozni. Nem szeretném, ha egyesek mondogatnák, hogy dolgozni kell helyettem. Az a baj, hogy már csak 1 napom van. Nem tudom mit csináljak.

Esztike!

Nagyon drukkolok, hogy legyen bébi. Holnap sokat fogok gondolni rád.

Vroni!

Ezek azért nem olyan rossz hírek. Remélem, hogy hétfőre megnőnek azok a tüszők.

Szamy!

Vronival vagyok.

Kata! Remélem vigyázol magadra te is.

Szia Gabka!

Üdv köreinkben.

Pusszancs Lányok

286. gabka-1
2009. nov. 19. 18:33
Esztike Neked megy a drukk holnapra!
285. gabka-1
2009. nov. 19. 18:32

Sziasztok Csajszik!


Szamy!Sajnálom,hogy ilyen híreket kaptál!

Az inszemet csak a szabi hiánya miatt akarod januárban csináltatni?Neked nincs már szabid?Mert ha igen csak igazolást kell kérni a dokitól,hogy aznap megjelentél a rendelésen.Szó nélkül adnak.Igazolt távollétnek minősül.Én is mindig kérek,mert a szabim nem lett volna elég a PRI-be járáshoz.


Vroni!Nőni fognak azok a tüszők hétfőig,naponta kb. 2mm-t növekszenek,aztán jöhet az inszem.

2009. nov. 19. 17:51

Sziasztok Lánykák!

Szamykém sajnálom, ebben csak is Te dönthetsz és csak is a saját megérzéseid alapján! Mitől lehetett pozítiv a teszted?

Esztike, egyfolytában gondolok rád, drukkolok nagyon Érted és ígérem, hogy ez holnap sem lesz máshogy!

Drága Vronika, szerintem ezek azért nem olyan rossz hírek, hidd el nőni fognak azok a tüszőcskék és hétfőn happy end lesz minden, aztán pedig jöhet az inszem!

Kicsi Bessike Veled miújság? Tessék jelentkezni, rendben?!

Gabka?

Puszi

2009. nov. 19. 16:43

Sziasztok Csajok!


Először is, nagyon köszi a jeleket, amiket küldtetek! Remélem már itt köröz a gólya a házam táján :)

Én is sajnálom Szamy, hogy műtét kéne??! Bár erre nagyon is rácáfoltál, hiszen van egy egészséges fiad, aki spontán, időre jött.

Vroni, ezek nem rossz hírek, csak nőljenek szépen azok a tüszők! Érdekes, hogy most jobban lehetett T. dokival beszélni, biztos jobb napja volt, vagy nem tudom. Minden esetre,nekem még nem sikerült sokmindent kicsikarni belőle..

Bessike,Kata, mizu van Veletek??

Nagyon várom a holnapot, még ha rossz hírt is kapok, mert ha nem sikerült, akkor legalább indulhat a következő "menet"! Próbálok pozitívan hozzáállni a dologhoz! Drukkoljatok értünk!

Puszi

282. vroni
2009. nov. 19. 15:21

Sziasztok!

Én is megjöttem Tapolcáról, mondjuk már elég rég.

Nem is tudom, hol kezdjem. A rosszal, vagy a jóval.

Jó: Akkora szerencsém volt, hogy fél 10 után vmivel odaértem, vagy 3-an voltak előttem, 10-kor meg már jöttem is el. Ilyen sem volt még. Akkor már a recepción elég sokan vártak, még jó, hogy előbb odaértem. Sőt, még a Török doki is normálisabb volt, mint eddig. Megnézett uh-val, aztán utána lehetett vele beszélni. Mármint a kérdéseimre (amik most nem mentek ki a fejemből) választ kaphattam.

Rossz: Bár 2 tüszőt látott, ami ugye szerintem jó, csak sajnos még kicsik, mind a kettő 9mm-es, egyik jobb, másik bal oldalon. Hétfőn újból mennem kell, hogy megnézze, nőttek-e. Ha nem, akkor egy csomó szurit kapok, és utána jöhet az inszem. Ha nőttek, akkor meg most lesz majd inszem.

Tök normális volt, mivel ugye ahogy néztük az uh felvételt, én is láttam, hogy PCO-s a petefészkem (még jó, hogy az interneten is látni ilyet, így tudtam mit nézzek) :-), és mondta, hogy a laparral nem javul a helyzet, csak átmentileg, és ebben az átmenti időszakban van esélyem teherbe esni. Ja, és persze azt is mondta, hogy a műtéttől kezdve mindig csak rosszabb lesz újból az állapotom, és ha visszatér a lapar előtti időszak, és baba sehol, akkor elölről kell kezdeni. De mondta, hogy bizakodni kell, hogy sikerül, és ha ők sem bíznának benne, hogy az inszem sikeres lehet ilyen esetbe, akkor nem is javasolták. Szóval most tök normális volt, és nem is törtem le annyira, hogy kicsik még a tüszőim.

Ja, és a százalékokra is rákérdeztem, és mondta, hogy ha lesz rendes tüszőm, akkor nem 5 % az esélyem inszemkor, hanem 20. De tényleg, most nagyon biztató volt, úgy örültem neki. Bár azt ugye most nem tudom, hogy nov-be meglesz-e az inszem vagy sem. Majd talán hétfőn többet tudok, és remélem akkor is ilyen gyorsan végzek, bár szerintem ez egyszeri eset volt, pedig meg tudnám szokni. :-)

Bocs a zagyvaságért, remélem azért ki tudtok venni az írásomból vmit.

Szamy sajnálom, hogy neked ilyen hírekkel szolgált. Remélem megmutatod Neki, hogy Te műtét nélkül is ki tudsz hordani egy egészséges kisbabát, aki időre születik meg. HSG-t mikor csináltatod és hol?

Bessi Veled mizujs?

Esztike, holnapra megy ám a drukk ezerrel, remélem megkezded a sikerszériát, majd Katám folytatja, és jön Bessi, és remélhetőleg mi többiek is követünk Titeket. :-)

Pußi!

281. Szamy36
2009. nov. 19. 13:00

Sziasztok!

Megjöttem! Reggel a teszten 2 csík volt, határozottan. Tapolcán ismerős segítségével, a kis laboros fiú csinált tesztet és azt mondta negatív. Elvittem a reggeli tesztet. Ő is két csíkot látott, de azt mondta nem jók ezek a tesztek. Szóval pocak lakó nincs. Várom a pirit.

Dr.T: Minden eredményem jó, van peteérésem. A párom spermája kevesebb, de nem veszélyes.

De.......és itt a lényeg: "Biztos 40.hétre szül.?Meg kellene operálni a méhét, bár a teherbe eséssel nincs gond,(szerinte)de nagy a vetélés veszély. Nem akarom rábeszélni, de minimum 2 műtét, Pécset." Mondtam, nem szeretném,inkább vállalom a kockázatot, mert már 15 éve is sikerül. Adott beutalót HSG-re .Ha megvan jelenkezem és megbeszéljük az inszemet. Ez volt lányok.

Elolvasta a párom papírjait, amit az immonológus írt. A gyógyszer mellett lehet inszem is és spontán is.

A HSG-t megcsináltatom, de inszem a szabadság hiánya miatt, csak januárban !

Remélem ti jól vagytok! Roni,Bessi remélem minden rendben.

280. vroni
2009. nov. 19. 07:55

Sziasztok!

Gabka üdv köztünk, nagyon drukkolok Neked is, hogy mielőbb legyen pocaklakód, csakúgy, mint a többieknek, mert szépen haladunk előre mindannyian.

Tegnap esélyem sem volt géphez kerülni, drága férjuram elfogalalta a helyet. :-) Meg tiszta hulla voltam, fél 9-kor már majdnem elaludtam.

Hamarosan indulok Tapolcára, bár mikor megláttam mekkora köd van, a kedvem is elment tőle. Aztán 2 óra várás... Lehet meg is őrülök, mire bekerülök. :-) Vagy kitaccsolok, olyan hányingerem van. Biztos ideges vagyok.

Bessi, Szamy sok sikert mára és jó híreket kívánok!

Majd ha megjöttem, jelentkezek.

Míg el nem felejtem, köszönöm a jeleket! :-)

Addig is szép napot Nektek és sok puszi!

2009. nov. 19. 06:20

Szép jó reggelt Csajszikáim!

Csak pár betűt pötyögök, mert rohanásban vagyok, csak annyit akartam írni, hogy gondolok mindenkire és ma is elindítottam a babaragacsokat, tehát az abalakokat tessék kitárni...

Sok-sok pocak cupák!

278. Szamy36 (válaszként erre: 275. - Gabka-1)
2009. nov. 18. 18:52

Még nem kaptam, mert akkor nem lett volna értelme, ha a párom eredmény olyan rossz, hogy semmi esély. Illetve én veszprémi vagyok és itt próbálkoztam, de a kórháznak anyagi gondjai vannak és egyelőre nem csinálnak. A Csongrády itt rendel magán és ha csütörtökön szabad utat kapunk akkor elmegyek hozzá és megkérem, hogy csinálja meg Tapolcán :)

Katám sokat gondolok rád:) Küldök is egy jelet:)

Esztikém szerintem ez baba!

Bessi holnapra minden jót 1000x!!!!!

Roni, nagy -nagy petesejtecskéket holnapra!

277. gabka-1 (válaszként erre: 274. - Vnékata)
2009. nov. 18. 18:39

Köszönöm mindenkinek,hogy befogadtatok!


Mindenkiért szorítok!

276. gabka-1 (válaszként erre: 273. - Ee02af809f)
2009. nov. 18. 18:38

Szia!


Szorítok Neked pénteken.

Nekem amikor sikerült az inszemem,görcsöltem beágyazódáskor,és fel voltam puffadva.Ennyi volt amit éreztem.A tünetek amiket írtál lehetnek babás tünetek is,de sajnos mensis tünetek is.

275. gabka-1 (válaszként erre: 272. - Szamy36)
2009. nov. 18. 18:36

Szia!


Én tapolcai vagyok.A Pri-ből kértem fel a Csongrády Attilát.Nekem ő csinálta a laparoszkópiámat itt Tapolcán a kórházban.

Mikorra kaptál tőle időpontot HSG-re?

Ne félj a HSG-től,nekem nem fájt csak kellemetlen volt.

2009. nov. 18. 18:34

Sziasztok Lánykák!

Üdv. a csapatban Gabka! Tanárúr nem javasolta még a lombikot? Remélem nekem nem kell majd öt sikertelen inszemet végigcsinálnom, mert megfogok őrülni a soha véget nem érő reménykedésben. Esztike drága, babaragacs ezerrel megy, nem teszteltél otthon sutyiba?

Kicsi Szamykém, tudom ám,hogy hogy értetted ezt a seggnyalás dolgot és Én sem akarok vitázni Veled, hiszen nagyon kedvelek itt mindenkit és végülis igazad van, hogy egy tényt nem illik megkérdőjelezni, sorry! Amúgy pisitesztnél ott kell a mintát produkálni, legalábbis nekem is ott kellett. Closty-tól nekem is voltak hőhullámaim, de leginkább éjjel, reggel mindig csupa kiizzadtan keltem.

Milliónyi cupák a pocakokra!!!

273. ee02af809f (válaszként erre: 271. - Gabka-1)
2009. nov. 18. 18:14

Szia Gabka!


Mi tavaly november óta próbálkozunk a babával. A kivizsgálásokat itt Tapolcán kezdtük meg konkrétan, szeptember eleje óta járunk ide. Nekem PCO-m van, páromnak meg lassabb és kevesebb spermiumai.Múlt héten, hétfőn volt meg az első inszemináció, most pénteken megyek tesztelni!

Inszeminációk után, ameddig nem volt meg a tesztelés, Te éreztél valamit? Mert nekem szinte minden nap fáj a hasam, nagyon érzékenyek a melleim, bár ezek a tünetek mestruáció előtt is vannak! de pénteken minden kiderül.

Puszi

272. Szamy36
2009. nov. 18. 18:04

Szia Gabka! Üdv.köztünk!

Mi még csak "eredmény hirdetésre" megyünk. Én spontánban hiszek még. A párommal volt baj, de a kezelések után jók az eredményei. Mi Tapolca előtt kivizsgáltattuk magunkat. A HSG nincs meg.

Holnap tudom meg, hogy lesz-e inszem. vagy nem.

A párom eredményei hétfőn már jók lettek:)

Azt hiszem írhatom a lányok nevében is, hogy inszem előtt, illetve után vagyunk. Még lombikot nem említett senki.

Milyen Csongrádi dr.? Vele szeretném a HSG megcsináltatni.

271. gabka-1 (válaszként erre: 269. - Ee02af809f)
2009. nov. 18. 17:16

Szia!


Tavaly szeptemberben kezdtük a vizsgálatokat.Mire meglettek az eredmények nem volt meg a HSG vizsgálatom,ezért csúszott minden.Mindkettőnkkel minden rendben,ezért HSG nélkül nem volt inszem.Nov. végén megcsináltattam,és januárban eljutottam az első inszemre.Febr.elején poz. lett a tesztem,de sajnos nem maradt velem,a 8.-dik héten spontán elvetéltem.Itt vagyok Nektek példának,hogy elsőre is sikerülhet.Mindenki azt mondta nekem,hogy inszemmel nem sok esély van,főleg az elsőnél.

Azóta volt 5 inszemem,ma voltam teszten,ami ismét nega lett.

Nyáron Tanár Úr javaslatára bevállaltam a laparoszkópiát,nem talált semmit a Csongrády(Őt kértem fel a műtétre).Azt kívántam,hogy találjon valamit,és akkor legalább tudom,hogy miért nem jön a babó.)

Na és Ti miért és mióta jártok Tapolcára?Mi lesz inszem vagy lombik?

2009. nov. 18. 16:50

Bessike!


Nekem is voltak hőhullámaim a Clostitól, bár nem volt vészes és sokszor éreztem végre, hogy vannak petefészkeim! :)Én amúgy Femibion 800-at szedek, kb. 1 hónapja! Ártani nem árthat.

Puszi

2009. nov. 18. 16:48

Sziasztok Lányok!


Nagyon drukkolok és sokat gondolok holnap Rátok!! Hajrá Vroni, Bessi és Szamy! Minden ok lesz! Aztán tessék ám beszámolni, amint tudtok!

Gabka- 1, köszöntelek a Csajszik nevében is a csapatban! :) Ti mióta jártok Tapolcára, milyen probléma miatt, ha megkérdezhetem? Ha jól olvasom, akkor Neked már volt néhány inszemed??

Kíváncsi vagyok a tapasztalataidra!

Kata remélem jól vagy, minden okés!! Azt kívánom, hogy jövő pénteken nagyon jó híreket kapjál! És persze a többieknek is hasonló jókat kívánok tiszta szívemből!

Puszillak Titeket

268. gabka-1 (válaszként erre: 266. - Szamy36)
2009. nov. 18. 15:57

Szia!

Jó pár teszten vagyok túl.Nem kell vizeletet vinned,ott kapsz egy kis műanyag poharat,és ki kell menned pisilni,visszavinni a laborba.

Ezek szerint ez az első inszemed?

267. gabka-1
2009. nov. 18. 15:55

Sziasztok!

Én most találtam erre a fórumra.A PRI-be járok.

Még nem olvastam vissza a hozzászólásokat,de amint lesz időm,nekikezdek.

266. Szamy36
2009. nov. 18. 15:24

Lányok! Amikor terhességi tesztet csinálnak az inszem után 2 héttel akkor, otthonról viszitek a reggeli első vizeletet vagy ott pisiltek?!

Köszi

265. bessi
2009. nov. 18. 14:24

Sziasztok Csajok!

Köszönöm a Jeleket! Remélem segítenek.

Esztike!

Én hiszek benne, hogy te már megelőztél minket 1-2 héttel. Pénteken nagyon fogok gondolni rád.

Holnap akkor megint Tapolca. Mi 9-re megyünk. Nem tudom meddig leszünk ott. Múlt héten másfél, most hétfőn meg két órát vártam. Bár múlt héten protekcióval hívtak be.

Vitamin. Én nem nagyon szedek semmit, ha igen, akkor b-komplexet folsavval vagy multivitamint. Amikor még úgy gondoltam, hogy csak úgy sikerül teherbe esnem, akkor próbáltam az Elevitet, de nem sok hasznát vettem. Annyi hatása volt csak nálam, hogy nem voltam fáradékony.

A munkával kapcsolatban meg fogom kérdezni a dokit, mert elvileg könnyü fizikai munka amit csinálok, de ahhoz képest elég nehezeket emelgetünk. Meg sokat kell hajolgatni. A ráadás meg az, hogy éjjeles vagyok. Úgyhogy nem tudom. Majd doktor bácsi megmondja mi legyen.

Egy kérdés! Nektek voltak hőhullámaitok a Clostitól. Mióta beszedtem sokszor annyira melegem van, hogy szinte meggyulladok. Sokszor nem elég az az 1 liter itóka 8 órába amit leviszek.

Holnap majd beszámolok, hogy mi volt.

Roni, Szamy!

Szorítok, hogy jó híreket kapjatok.

Puszika

264. Szamy36
2009. nov. 18. 14:00

Sziasztok!

Holnap nagy nap lesz! Bessi, Roni és én is megyünk Tapolcára! Remélem mindenki sikerrel jár.

Katám, én nem várom el, hogy "fényesre nyalják a hátsóm" sőt, szerintem idegesítő az olyan nő doki aki ilyen a magánrendelésen. Én csak azt próbáltam leírni, hogy mit éreztem amikor olyan dolgot kérdőjelezett meg ami tény.

Az azért ne felejtsük el, hogy a Kaáli Intézetet csoport tagja Tapolca! Mely intézet világszerte elismert. Az, hogy mi épp a tapolcaiba járunk szerintem a közelség miatt van. Legalább is nálam biztos. A győrinek sokkal jobb a híre és a " hatékonysága" is. Nem vitatkozni szeretnék. A hit a legfontosabb! Bennem ez csorbult egy kicsit. Mindemellett nagyon várom a holnapot! dr. T szavait.

Indulás előtt csinálok egy terhességi tesztet! Soha nem lehet tudni:)

2009. nov. 18. 09:22

Sziasztok Lánykák!

Megint a munkahelyemről sunyogok ide :-) Szamykém, nálunk ez az összegző randi úgy volt, hogy mindketten bementünk és dr.bácsi elmondta, hogy hogyan tovább. Abban igazatok van, hogy nem nyalja fényesre a hátsónkat, eléggé nyers a módora, de legalább nem keretel, Én megbízom benne, hiszen a segítségével már nagyon sok kisbaby született :-D

Bessikém Drága, már reggel rád gondoltam egyből mikor kinyitottam a szememet, drukk megy ezerrel!

Esztikém teljesen igazad van, egyszer fennt, egyszer lennt, de hát mi azért vagyunk itt egymásnak, hogy támogassuk, vigasztaljuk egymást,ha kell!!! Már csak pár nap és megkezded a sikerszériát, érzem!!!!!

Vronikám, holnap már a Te napod lesz!!!!

Amúgy én is szedek vitamint, Elevitet, kb. 3-4 hónapja, ártani biztosan nem árt!

Puszi

262. Szamy36 (válaszként erre: 261. - Ee02af809f)
2009. nov. 17. 20:53

Először is köszi a gólyát:)


A vitaminnal kapcsolatban. Én szedek. Elevittel kezdtem, de most a Gravidát szedem. Ártani csak nem árt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook