Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt fórum

Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 9. 00:23
Másfél hónapja kb.A fenekem és a lábam kicsit kissebb.DE szerintem most vagyok abban a fázisban, hogy kellene hogy meginduljanak lefele a kgk,de azt hozzákell, hogy tegyem, hogy az étkezésem katasztrófális...Először a nap folyamán du 5 körül eszünk, majd este 1o, 11 éjfél---hol hogy..Reggeli abszolut nincs, és vacsorára sem válogatjuk meg hogy miket eszünk.
56. erikpipi (válaszként erre: 55. - Buhu bahu)
2009. ápr. 8. 17:35

Szia!

Mióta jársz, és milyen változásokat vettél észre? Én megvettem az ági pilatest, de talán 3x volt rá alkalom, hogy tornáztam volna, de tetszik.

55. buhu bahu (válaszként erre: 22. - Tundek)
2009. ápr. 8. 17:06

:-)Persze, hogy szolithatsz a nevemen. Koszonom a bókot :-)

Nekem nagyon bejott a Pilates, nagyon tetszik.Eddig csak a spinning volt az egyeduli sport ami bejott, de ott nagyon rossz tarsasag volt, es inkabb nem is mentem.

Sokat jartam edzoterembe, de valahogy annyira nem tetszett, hogy nem is volt kedvem menni, csak ,, kényszerből,, mentem..De amikor elmentem az első pilates órara egyből megtetszett, és az óta is alig várom, hogy legközelebb menjek, ami nálam nagy csoda, hisz sohasem voltam valami nagy sportember, most meg hianyzik nagyon ha kikell hagynom akar egy alkalmat is.

A youtubrol tudsz letolteni gyakorlatokat, bar ott nem találtam olyan nagyon jó feladatsorokat, és azokkal még az a baj, hogy csak pár percesek.

Itt nálunk Vajdaságban nem találtam - láttam dvdt, de biztos hogy lehetne találni, ha nagyon utánnanéznék, de szerintem Magyarországon biztosan lehet kapni.

üdv, Laura

54. Nicole01 (válaszként erre: 49. - Sisssa)
2009. ápr. 8. 16:56

na a káposztalevesre még nem tudtam magam rávenni!:-)de lehet nem is maradtam le semmiről!:-)

velem is az a baj,ha nem látok eredményt rövid idő alatt,akkor feladom!:-(

2009. ápr. 8. 16:53
szerintetek a spenótot lehet cserélni valamivel?nekem a spenót annyira nem fekszik,de a sóska sem!:-)
2009. ápr. 8. 16:25

Sziasztok!Átolvastam, akkor 14-én kezdjük. :)

Tünde, már a 2. hete jársz az ablakhoz. Mi van ott? Fogadok, szemben új pékség nyílt... :D ;)

2009. ápr. 8. 15:52
Ja és a gyári nevem Edit. :) Az Edge az Editke "leharapásából" jött és rám ragadt, mint a bogáncs.
2009. ápr. 8. 15:50
Sziasztok! két hó után abbahagytam a 90 naposat, mert megállt a fogyás. 14-én akartam újrakezdeni, de most hogy elolvastalak titeket, inkább először kipróbálom ezt, majd újra 90 napos. Nem ártana, ha akár csak 5 kg is lemenne, mert az nekem sok erőt ad, ha nincs eredmény, akkor feladom hamar. Szerintetek milyen időközönként lehet majd ezt ismételni, ha nekem sikeres lenne?
49. sisssa (válaszként erre: 36. - Nicole01)
2009. ápr. 8. 14:43

A kiengedett fru-frus tetszik..:) Nekem is volt hasonló eredményem, csak nekem a káposztaleves diétával. 2szer futottam neki, mind a két alkalommal az 5. napon feladtam, mert egy deka sem ment le:(

Na, majd ez a diéta szuper lesz és lemennek azok a szaros kilók!!

48. jofre
2009. ápr. 8. 13:50

Sziasztok!

Hú, de klassz! Jól felpörgött a fórum:)

Borcsika68:

a folyadék annyi, amennyi jól esik. Egyébként sokszor 2-3 litert írnak, pedig ez nem helyes. Pontosan ki lehet számolni. Egyébként ha már 1,5 l folyadékot megiszol, akkor az már ok.

Megkeresem a pontos számolást és leírom.

Este a nagyfiam segítségével teszünk majd fel képet, meg megnézem a mérlegelőt is. A hoxa-n még nem vezettem. A WellnessCafe-ra is szoktam járni, ott van saját topicom is. Egy fogyiverseny kapcsán vezettem naplót meg mindent.


tundek: én is ablakot pucoltam:) + vasalás + mosogatás + rendrakás.....

Viszont du. megyek masziroztatni + beülök a "tojásba" is (gőz+infrakabin)

Este pedig torna. Fordítva jobb lett volna, de én balga szerdára kértem az időpontot.:)

Megyek befejezem még a dolgaimat, este jövök!

47. Borcsika68 (válaszként erre: 46. - 4e6546fe63)
2009. ápr. 8. 13:24

szia,


Köszönöm,


Én örülök a spenótnak, azt legalább le tudom küzdeni, igaz utoljára vagy 15 éve csinltam amikor a lányom pici volt. Előtte a fiamnál a második alkalommal után abbahagytam, mert kiköpte.

A sóskától kiráz a hideg.


szia, Bori

46. 4e6546fe63 (válaszként erre: 45. - Borcsika68)
2009. ápr. 8. 12:49

Szia!

Üdvözlünk!

Szerintem a sonka az sonka,mindegy milyen formában fogyasztod!Spenót!Én nem ettem még,de most ki fogom próbálni!-,amúgy nem jó helyette a sóska?

2009. ápr. 8. 12:47

Sziasztok,


Csatlakoznék, de lenne pár kérdésem.


Gondolom a napi három liter folyadék itt is kell.

A főtt sonka, füstölt sonka?

A spenótot, hogy készítitek el?


Előre is köszönöm a válaszokat.


sziasztok, Bori

2009. ápr. 8. 12:43
Most eszem az icsi-fincsi ebédem!Nem is hittem,hogy ilyen jó lesz,és még lakató is!
2009. ápr. 8. 11:37
Sziasztok! Picit később átolvasom...
2009. ápr. 8. 11:35

SZiasztok!


Mostanában már sok ditába belefogtam,de most ezt kipróbálom veletek!Remélem mostmár valóban össze fog jönni!-,annyi különbséggel én holnap kezdem,de ha Húsvétkor bebűnöznék,akkor találkozunk 14-én!-,azért már készítem magam rá!

Reggelim:bacon-ös papucs volt,majd tízóraira lement egy fél tepertős pogács két szelet sonkával,ebéd tojás lesz zöldségekkel és vacsi saláta lesz!-,így vezetem be a holnapi napot!

41. varga.nora (válaszként erre: 39. - Tundek)
2009. ápr. 8. 11:01
Köszi! Keddig még meggondolom!
40. tundek
2009. ápr. 8. 10:56
Na tényleg megyek ablakokhoz majd jövök
39. tundek
2009. ápr. 8. 10:56

Hát akkor gyere te is most és majd utána folytatod

Sisssa is a 90 napost szakítja meg.

38. varga.nora (válaszként erre: 37. - Tundek)
2009. ápr. 8. 10:54
Ugyanis nekem a szétválasztón most elég rendesen megállt a fogyás, kb 2 hete egy dekát sem fogytam, pedig semmit sem csinálok másképp
37. tundek
2009. ápr. 8. 10:51

Naná hogy meglesz naná


Nóri oké addira mi majd produkálunk neked eredményt. Remélhetőleg jó sokat és sok minuszt

36. Nicole01 (válaszként erre: 34. - Sisssa)
2009. ápr. 8. 10:51

Szia!Köszönöm!:-)Melyik változatban tetszik a hajam?:-)

Nagyon remélem,hogy ezzel a diétával sikerül leadnom a felesleget!másfél hét salátás kajálás után majdnem 2 kg-val többet mutatott a mérleg!:-(

nagyon kiborultam!:-((

2009. ápr. 8. 10:42

Sziasztok!

Köszi tundek, hogy belinkelted ezt nekem! Ha letelig a 90 naposom, én is ki fogom ezt próbálni. Addig is figyelni fogom az eseményeket!

sok sikert nektek!

34. sisssa (válaszként erre: 31. - Nicole01)
2009. ápr. 8. 10:42
Üdv a klubban Nicole:)) Nekem is tetszik a hajad:)Remélem mind a kettőnknek sikerül majd leadnia ezt a 6-7kg-t! Majd bíztatjuk egymást:)
33. tundek
2009. ápr. 8. 10:29
Csajok később jövök megyek mert várnak az ablakjaim. Addig is gyűjtsétek az erőt. Már nem sok napunk van
32. tundek (válaszként erre: 31. - Nicole01)
2009. ápr. 8. 10:29
Tök jó a képed Nicole a hajad is. Naná hogy gyere minél többen vagyunk annál jobb.
2009. ápr. 8. 10:21
Sziasztok!én is szeretném elkezdeni!kb. most 6-7 kg-t kellene leadnom!
30. tundek (válaszként erre: 29. - Sisssa)
2009. ápr. 8. 10:21
nem tudtam de nagyon szép neved van Virág
29. sisssa
2009. ápr. 8. 10:18
Sissa-Virág az indiánok nyelvén:)
28. tundek
2009. ápr. 8. 10:07
Tök jó már 4-en vagyunk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook