Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Háziorvosnál főorvosi felülvizsgálat táppénz alatt fórum

Háziorvosnál főorvosi felülvizsgálat táppénz alatt (beszélgetős fórum)


10. marlenka70 (válaszként erre: 9. - Semleges)
2019. jan. 28. 04:53
Köszönöm
9. semleges (válaszként erre: 8. - Marlenka70)
2019. jan. 27. 02:15
Szerintem nem.
2019. jan. 27. 00:38
Az érdekelne ,hogy a felülvizsgáló főorvos felülbírálhatja e az operáló sebész javaslatát miszerint a fizikai kímélet továbbra is indokolt. ?? Ettől függetlenül kiírhatnak dolgozni? Két műtét közt vagyok.
7. Yasemin (válaszként erre: 5. - Regin_a)
2018. júl. 12. 03:40
Ó, ha ilyen egyszerű lenne, nem lennék gondban a mindennapokban :)
2018. júl. 12. 03:39
Köszi mindenkinek! :)
5. Regin_a (válaszként erre: 1. - Yasemin)
2018. júl. 11. 21:46

102/1995.(VIII. 25.)Korm.rendelet

Főorvos valszeg megműt ott helyben és meggyógyulsz :)

NYugi, pánikbetegség diagnosztizálhatatlan, csak a beteg elmondása alapján lehet kimondani, hogy az

4. globus (válaszként erre: 2. - Piroska52)
2018. júl. 11. 13:46
Így van. Ez az ellenőrzés inkább orvos toszogatására való. Küldje tovább vizsgálatra, dokumentáljon pontosabban, írjon fel más gyógyszert, kezelést stb. :D
3. papája (válaszként erre: 1. - Yasemin)
2018. júl. 11. 13:41
Ne aggódj. Aki hosszantartó betegségben szenved, annak 4 hetenként felülvizsgálatra kell járni. Itt megállapítják, hogy a beteg megfelelő tempóban gyógyul, netán nem. Ennek megfelelően tartják tovább táppénzen, vagy kiírják munkára. Amennyiben nem gyógyul az elvárásoknak megfelelően, akkor kaphat új gyógyszert vagy kezelést. Ez eltarthat akár fél, egy évig is. Amennyiben nem gyógyul meg ez idő alatt a beteg, akkor kezdeményezik a leszázalékolását, vagy munkahelyén a beteg számára kedvezőbb munkakör betöltésére.
2. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Yasemin)
2018. júl. 11. 12:23
megnézi a papirjaidat,megbeszéli az orvossal,feltesz pár kérdést,ennyi ne pánikolj,
2018. júl. 11. 11:32

Sziasztok!


Májusban vettek TP-re pszichiátriai javallat alapján (ami minden papíromon szerepel írásban is) pánikzavar, szorongás és poszttraumás stressz zavar miatt. Tegnap voltam a pszichiáternél, aki ismét állított a gyógyszerezésen (két fajta szorongásoldót szedek) és kifejezetten mondta, hogy nem javasolja azt, hogy dolgozzak (még). Ma visszavittem a háziorvosomnak a leletet (ahogy eddig mindegyiket) és már jöttem kifelé, mikor szólt a nővér, hogy jövő héten főorvosi felülvizsgálat lesz, menjek a rendelőbe.


Most beszéltem a főnökömmel (média területen dolgozom) és azt mondta, hogy neki múlt hónapban említették, hogy a 4 hetet meghaladó TP-em miatt főorvosi felülvizsgálatot kell kérnie a cégnek. De nem tudja, hogy ez azonos-e azzal, amiről most nekem szóltak a rendelőben.


Most nagyon beparáztam (ironikusan a pánikzavarommal), hogy be kell bizonyítanom, hogy rosszul vagyok? Nekem a leggázabb a TP, mivel ekhosként nem jár az anyagi juttatás része (csak a TB rész).


Mi történik egy ilyen felülvizsgálaton?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook