Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt fórum

Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt (beszélgetős fórum)


27. tundek (válaszként erre: 20. - Jofre)
2009. ápr. 8. 10:06

Jofre kép? Mérlegelő?


Csajok mennyi kilót akartok ledobni még?


És kit lehet gyári nevén hívni? Tünde vagyok.

26. tundek (válaszként erre: 24. - Sisssa)
2009. ápr. 8. 10:05
Sisssa mint olvashattad 13 éve én is 6+2 azaz 8 kilót. Én ezért is hiszek a sikerességében. Akkor segített most miért ne tenné. Mondjuk nekem 5 kiló a cél. De ha több lenne hú az csodás lenne. Bár Apa már morog de mindegy hagy tegye szerinte már elég..
25. tundek (válaszként erre: 23. - Sisssa)
2009. ápr. 8. 10:03
Szia Sisssa naná, kár hogy nincs fotód én most fejeztem be a 90 napost az is nagyon jó, de gyere nyugodtan, mad erősítjük keddtől egymást 1000-el. Nekem nagy a kitartásom. Már a 90 napos kipipálva és a 10 napos is nemsokára, tehát meglesz a kéthetes is és neked is menni fog mert velünk csinálod.
24. sisssa
2009. ápr. 8. 10:01
Egyébként az elmúlt 1 hétben 3 hozzám viszonylag közel álló személyről is kiderült, hogy anno, vagy mostanában fogytak az alábbi diétával 7/8/9kg-t, ami nekem is nagyon-nagyon jól jönne!!
23. sisssa (válaszként erre: 17. - Tundek)
2009. ápr. 8. 09:59
Szia Tundek, én is csatlakoznék hozzátok. 4 hete csinálom a szétválasztót, de szüneteltetni fogomm erre a 2 hétre!
22. tundek (válaszként erre: 19. - Buhu bahu)
2009. ápr. 8. 09:57
Te Drága kislány a hugommal vagy egy idős, de szólíthatnálak a rendes neveden? Ez a nicknév nekem nagyon személytelen. Szép arcod van most néztem a képeid. Nomeg hát a fórumunk alapítója is te vagy.
21. tundek (válaszként erre: 18. - Jofre)
2009. ápr. 8. 09:52

Sziasztok annyira örülök nektek. Naná, hogy belevágunk, ez nem is kérdés.


Jofre ezek szerint te is bizonyíték vagy a sikerre. Nem a Norbis vagyok azt nem csináltam nekem valahogy nem jött be, kinek a pap, kinek a papné szitu. A 90 napost fejeztem be nemrég és most egy 10 napos végefelé vagyok. januárban 88 kilóról indultam és most 74.5 vagyok. Nekem ugyan júniusban lesz a szülinapom de az a 6-os engem is a mennybe emelne. Boldog lennék hisz 69 a célom.

Nekem 2 nagy fiam van vagy inkább 3 Apával együtt. Külön töltjük napjainkat és csak hétvégén találkozunk.

Szép nagy családod van. Nekem is 9 kiló ment le anno 13 éve.


Ja és én is szeretek főzni sütni most is kiflit sütök a gyerekeknek a szendvicshez.


A 10 napost azért kezdtem el mert a 76-ról nem akartam elmozdulni sehogy.


Csajok annyira örülök nektek, hát akkor elkezdjük kedden reggel.


Pilates nagyon vonzz azt mondják szupi és jó alakformáló ha van esetleg jó dvd azt szivesen venném.

20. jofre
2009. ápr. 8. 09:15

....egyébként meg a Húsvét miatt jól is jön a diéta, mivel lesz sonka meg főtt tojás bőven:):):)

Így nem lesz gond a maradékot elpusztítani. Csak hát az a finom kalács.....:)

2009. ápr. 8. 08:57

En is csatlakozom :-)

Jarok Pilatesre es jol jonne melle dieta..

18. jofre
2009. ápr. 8. 08:52

Szia tundek!

Te a "norbis" tundek vagy? Ott is van aki ilyen néven szokott írni. Én már csak olvasni járok ide, de szívesen belevágok veled ebbe a diétába. Én is csináltam már a szomszédasszonyommal, meg magamban is. a 9kg nem ment le, de tetszik benne, hogy nem nagyon kell főzni. Imádok főzni egyébként, csak magamra mindig sajnálom az időt.

Most 76,5 kg vagyok és sehogy sem akar lemenni rólam több:(

Április 27-én leszek 41 éves. Ha 6-ossal kezdődne a mérlegen a szám, na az lenne az igazi szülinapi ajándékom!!! Egyébként 4 gyerek, 1 férj...stb.:)


Belevágunk?

17. tundek (válaszként erre: 16. - Tundek)
2009. ápr. 8. 08:35
Kezdés időpontja Április 14-e reggel - vége Április 27 este.
16. tundek
2009. ápr. 8. 08:33

Nahát szép napot szinte magamnak mondhatom, mert itt január óta nem járt senki mióta én írtam ide.

Húsvét után kedden azaz Április 124 én kezdem ezt a diétát, ami záróakkordja lesz a január 5-e óta tartó fogyatkozásomnak.


Aki szeretne velem elindulni ezen az úton várom szeretettel, de ha nem egyedül is megcsinálom. Nem csalódtam még ebben a diétában.

15. tundek
2009. jan. 19. 10:18

Sziasztok!


Bocsika, hogy közétek pofátlankodom, csak egy tapasztalat ezzel a diétával kapcsolatban.


1995 novemberében született a kisebbik fiam. A nagyobb akkor már 3 éves volt. 1996 februárban elment a nagyfiam oviba és csak a kicsivel maradtam otthon. Ekkor 104 kiló voltam. 67 kilóval kezdtem a terhességem. Röpke 37 kilót szedtem fel. Kép is van róla az adatlapomon. 1995 karácsony. Neki álltam a barátnőmmel diétázni ez tehát 13 éve volt. Első nekifutásnak a kalóriaszámlálással indultunk, aztán a káposztaleves és a 7és 17 diétás italpor. Lényeg a lényeg, hogy ezzel lementem 76 kilóra. Ezután nem akart menni sem előre sem hátra. Barátnőm anyósa egy szívklinikán dolgozott és hozott nekünk egy receptet mondván ezzel tuti menni fog, mert ezt a műtét előtt álló szivesekkel megcsináltatják, hogy a műtét után ne hízzanak, mert a szív nem bírná a terhelést. Nosza gondoltuk megcsináljuk már ez a két hét nem lehet olyan nagy gond. Majd lesz valami. A gond csak a spenót volt, amit én nem szeretek és a hús, mert én javarészt csak csirke és disznóhúst eszek. Hát a spenótot joghurtos zöldbabfőzelékre a marhát pedig csirkemellre cseréltük le. Én kávét ittam a barátnőm ő nem kávézik ő teát ivott. A salátát mi ecetes édesítős lében készítettük el. Na és persze ami a lényeg nem lehet ennek úgy neki vágni, hogy tegnap még zabált az ember mint a disznó, hanem kell előtte valamennyi diéta mint nekünk. Becsületesen végig csináltuk a két hetet. Keddi napon kezdtük mert akkor a sültcsirke vasárnapra esett ebédre. A két hét alatt viszont nem volt mérlegelés. Mozogni nem mozogtam mellé. A két hét után 70 kiló lettem. Ez volt 1996 nyarán.És a mi a legfurcsább volt még utána is lement 2 kiló. Pedig akkor már nem diétáztunk semmit csak ettünk rendesen. És értsd úgy ahogy mondom akkor voltam nagy hülye amikor a három év után nem csináltam meg megelőzőnek ezt a két hetet újra, mert szépen visszajött súlyom kb 2 év alatt.Igaz 3 évig nem híztam semmit. Egyszer aztán az interneten keresgélni kezdtem és véletlenül ráakadtam egy receptre, megnéztem és akkor ismertem fel ez az én receptem. Egy kicsit másképpen de a lényeg ugyanaz. Ezt csak tapasztalatból tudom mondani nekem sikerült vele, nektek is sikerülni fog.

14. 4b6a2525df (válaszként erre: 12. - Tankaranaka)
2009. jan. 17. 18:42

Meg is csináltad a diétát?

Ha igen, akkor az eredmény?

2008. dec. 8. 00:45
szerintem teat is ihatsz helyette...
12. tankaranaka (válaszként erre: 11. - Buhu bahu)
2008. dec. 8. 00:15

Sziasztok!

Elkezdeném a diétát, de nem kávézom.Azt muszáj?

kösz a választ előre.

11. buhu bahu (válaszként erre: 10. - Huanita80)
2008. okt. 18. 01:03
En egy- ket alkalommal ilyen rovid tavon kibirnam, de tobbet nem..
2008. okt. 17. 09:04
Buhu!Útálom a főtt tojást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. okt. 3. 14:56

Amikor elkezdtem fogyózni 2 hét alatt 8 kilót fogytam...bár én csak odafigyeltem az étkezésemre és sportoltam.

Ezekkel a x hetes diétákkal csak az a baj,hogyha abbahagyod és visszatérsz a megszokott kerékvágásba a kilók visszakúsznak.

2008. okt. 3. 14:33

Ez a diéta fent van az oldalon kb 3x ha rákeresel.

NEm fogysz ennyit, csak akkor ha nagy a súlyfelesleg (de akkor bármivel, ha ennyi kalóriát viszel be/nap)és NEM véletlenül orvosi ellenőrzés mellett kell csinálni.

Amúgy "tökéletes":)

2008. okt. 3. 14:17

Ezt már én is csináltam, nekem 6,5 kg ment le, ami 1 év után jött vissza. De az igaz, hogy utána ettem ám mindent......


Jövő héten kezdem újra:-))))

2008. okt. 3. 14:06
Csináltam én is ezt, csak a főtt sonka helyett más volt írva. De már évekkel ezelőtt. Azt hiszem 3-4 kg jött le.
2008. okt. 3. 13:59
Minden esetre 1 próbát megér. Viszont sportolni is kell mellette az tuti:))
2008. okt. 3. 13:53
3 évig nem jönnek vissza a kilók? Hát, szerintem az a további kajálásoktól függ.
2008. okt. 3. 13:45

ez a diéta már ezerféleképpen szerepel itt is és máshol is


9kg-ot biztos hogy nem lehet leadni vele ...

2008. okt. 3. 13:45
Az egyik ismerősöm végigcsinálta (igaz ő férfi, náluk könnyebben mennek le a kgk) 8 kgt fogyott, de azzal, hogy ő néha sörözött..
2008. okt. 3. 13:43

1.nap - hetfo


reggeli: kave cukor nelkul

ebed: nagy szelet sovany grillezet, vagy főtt hús, zöld salata, 1 fajta gyümölcs amennyi jól esik

vacsora 2 fott tojás, spenót sóssan amennyi jól esik


2. nap - kedd

reggeli kávé, 1 zsömle

ebéd főtt sonka, vagy sonkásszalámi - amennyi jól esik

vacsora zsirszegény hús, zöldsaláta, bármilyen gyümölcs, amennyi jól esik


3. nap - szerda


reggeli kávé, 1 zsömle

ebéd fott sonka, amennyi jól esik

vacsora 2 főtt tojás, saláta, friss paradicsom amennyi jól esik


4. nap - csütörtök


reggeli kávé, 1 zsömle

ebéd gyümölcs, és jogurt

vacsora 1 főtt tojás,sárgarépa (nyers, főtt egyaránt)


5. nap - péntek


reggeli kávé, 1 zsömle

ebéd 2 főtt tojás, 1 sárgarépa

vacsora grillezett csirke


6. nap - szombat


reggeli kávé, 1 zsömle

ebéd 2 főtt tojás, 1 sárgarépa

vacsora grillezett csirke


7. nap - vasárnap


reggeli tea citrommal

ebéd akármi (ha betartottuk az előző napokban leirtakat)

vacsora akármilyen gyümölcs korlátlan mennyiségben



8. napon kezdjük előről a diétát.Ha becsületesen betartottuk akkor 9 - 10 kg-al leszünk könnyebbek a második hét végére.3 évig nem jönnek vissza a leadott kgk.Alkohol tilos.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook