Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt fórum

Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯
267. KicsiPoo (válaszként erre: 266. - Szuszy)
2009. ápr. 16. 14:13
Közel lakom a fősulihoz.A május 1. téren.:) Te szoktál mozogni a diéta mellett valamit?
266. Szuszy (válaszként erre: 264. - KicsiPoo)
2009. ápr. 16. 14:12
A sóstói erdő közelében lakom, gondolom Te is :) Vagy a fősuli miatt van közel az erdő?
265. KicsiPoo (válaszként erre: 263. - Borcsika68)
2009. ápr. 16. 14:08
Akkor remélem nekem is fog lemenni.Mozogsz valamit mellette?
264. KicsiPoo (válaszként erre: 262. - Szuszy)
2009. ápr. 16. 14:07

Szia!

A hétköznapokat itt töltöm,tanulással persze meg edzéssel.:)

263. Borcsika68 (válaszként erre: 255. - KicsiPoo)
2009. ápr. 16. 13:57

Szia KicsiPoo,


Szerintem lehet eredményes, Kicsit korai a harmadik napon nyilatkozni, de Én 64,4-ről idultam és eddig egy kg ment le.


szia, Bori

262. Szuszy (válaszként erre: 259. - KicsiPoo)
2009. ápr. 16. 13:56

Üdv!

Végre van valaki aki kb ott él ahol én :)

261. Szuszy (válaszként erre: 260. - Sisssa)
2009. ápr. 16. 13:52

Így igaz! Le fogod adni! Ha keményen kitartasz amellett amit elhatároztál, menni fog!

"Ha megpusztulok is sikerülni fog" nagyon tetszik, én is kb. ezt mondtam amikor kezdtem januárban, hogy ha beledöglök is, le fogok fogyni. Bár nem szeretnék beledögleni, de valahogy én is ilyen kemény voltam magammal szemben.

260. sisssa (válaszként erre: 257. - Szuszy)
2009. ápr. 16. 13:28

Megnéztem a képeket, ügyes vagy nagyon!

Remélem én is leadom a szeptember óta felszedett 10kilómat minél hamarabb, mert nem szeretnék nyári ruhatárat cserélni- csak én éppen 2 számmal nagyobbakra-!!!!!!!!!

Ha "megpusztulok" is sikerülni fog a fogyás!!

259. KicsiPoo (válaszként erre: 258. - Sisssa)
2009. ápr. 16. 13:26

Rendben.

Addig beszerzek minden hozzá valót:D

Kitartást addig is nektek.:)

258. sisssa (válaszként erre: 254. - KicsiPoo)
2009. ápr. 16. 13:24
jövő héten kedden kezdjük mi is újra, mert 2hetes és még csak a 3. napon vagyunk. Az első hetet lenyomod velünk, utána pedig a 2. már gyerekjáték lesz, hidd el::))
257. Szuszy (válaszként erre: 248. - Borcsika68)
2009. ápr. 16. 13:22

A ruhatáramat én is cserélem lassan-lassan. Előbb azt gondoltam hogy most jól kitoltam magammal, de úgy érzem, még mindig jobb ruhát cserélni, mint úgy kinézni ahogy előtte. Igazam van? Remélem mire sikerül kisebb ruhákat beszereznem, nem kell majd megint nagyobbat hordanom.

Egyébként néhány régi nyári gatyómat félre tettem annak idején, amikor csak 52 kiló voltam, és most tök jók rám:) Ez olyan jó érzés! Egyszerü fehér és len nacik, azt hiszem ezen a nyáron is hordhatók, nem is látszik rajtuk hogy sok évesek :)

256. Szuszy
2009. ápr. 16. 13:18

Sziasztok! Úgy látom mindenki nagyon ügyi :)

Én sajnos nem, mert tegnap kimaradt a vacsorám, a reggeli zsömléből még egyszer sem ettem, vagyis az is kimaradt. Pedig már 3 zsömlét ehettem volna :( eddig.

Tegnap egy május elsejei fellépés miatt táncpróbán voltam este 8-ig, mire hazakeveredtem már majdnem 9 óra volt, akkor meg már nem ettem, nekikezdtem a tornámnak, így is féltizenegyre végeztem. Ha ettem volna, akkor nem bírtam volna tornázni, meg nem is lehet rögtön, ha torna után ennék, akkor meg nagyon nagy bűntudatom lenne.

Azt gondoltam ez nem árthat, de ma olyan korgó gyomorral ébredtem, hogy azt gondoltam a szomszédok is hallják, hogy éhezek.

Délelőtt csak kávé, az ebédemet most ettem meg, remélem ma összejön időben a vacsi, aztán még tudok tornázni ma is, mert azt nem szeretném kihagyni.

Szép napot és kitartás!

2009. ápr. 16. 13:02
Ja én most 65 kg vagyok.Várhatok eredményt?Vagy teljesen felesleges elkezdenem?És ha lesz eredmény akkor mennyi?:)
2009. ápr. 16. 13:01
Köszönöm.Nincs valaki aki most akarja elkezdeni?:) Ha mással csinálom könnyebb.
253. sisssa (válaszként erre: 252. - KicsiPoo)
2009. ápr. 16. 12:58

Szia, üdv a klubban:)

Tünde valamelyik oldalon azt írta,hogy teával helyettesítette anno (vagy a barátnője) és működött ennek ellenére a diéta.

2009. ápr. 16. 12:49

Sziasztok!

Most olvastam a témát.Nagyon tetszik.Csak problémám van vele,hogy olyan kevés energiát viszünk be vele,hogy nem lehet tőle mozogni.Már mint gondolok itt a futásra.De kipróbálom,vagyis szeretném:) hétfőn kezdem.A kávét lehet valami mással helyettesíteni?:)

251. sisssa
2009. ápr. 16. 12:23

Lányok, ezt a szívást!

Ma ehettem volna a paradicsom és a sali mellé 1db tojást, erre nem megpunnyadt az a kis szemét???

Nagyon éhes vagyok még!! Már alig várom az esti sonkát, addig meg vizezem, hogy legalább egy kicsit telítődjön a pocim:)

Jó étvágyat mindenkinek!

250. 0b409e1a00 (válaszként erre: 248. - Borcsika68)
2009. ápr. 16. 09:37
:) szörnyű lenne egy ruhatár-csere! Gratulálok!
249. 0b409e1a00 (válaszként erre: 247. - Buhu bahu)
2009. ápr. 16. 09:36
:) Hidd el, a mozgás megszerethető, sőt egy idő után hiányzik! Szépen belejössz!
2009. ápr. 16. 09:24

Sziasztok,


Tegnap a vacsi kimaradt, mert még reggel sikerült megrántani a nyakam. Hiába próbáltam kilazítani nem ment így sikerült egy laza fejfájást kapni tőle, nálam ez általában keményre sikerül, így munka után beestem az ágyba, ugyan nem aludtam, de csak egy fürdés némi víz erejéig keltem csak fel. Kicsit forgott a gyomrom. Ma reggel csaltam két nap után ráálltam a mérlegre 63,2 mutatott ez két nap alatt -1 kg. Gondolom mivel napi 4-4,5 liter folyadékot iszom így nem vízvesztés lehet.

legközelebb majd kedden mérek, szerintem nehezebb lesz megállni, mint az édességet.


Így Nálam hatásosnak tűnik,képzeljétek lőtyög az egyik vékonyabb nadrágom, még a végén ruhatárat kell cserélnem?


sziasztok, Bori

2009. ápr. 16. 09:20

Ja, elfelejtettem irni, hogy tegnap voltam Pilatesen, nagyon jo volt..Hasra dolgoztunk, es megvagyok magamon lepodve..

Elejeben amikor elkezdtem jarni en is es a VAlika is *a szomszedasszony akiket hivtam ebedre* alig birtunk valamit megcsinalni, most meg mar vegig csinaltunk 45 percet csak hasra, persze rovid pihenokkel..

Hanem a guggolasok abszolut nem mennek..Nem abszolut, jobban mint az elejen, de az katasztrofa nekem megcsinalni..

Hetfon guggolasokat csinaltunk, hat a lepcsonel lefele recetalt az inam..Nem arra mentem amerre akartam, hanem amerre a labam vitt..

Na de mindegy, az az egy ora extra amig ott vagyok..Soha nem hittem, hogy en akarmilyenfajta mozgast megszeretek..

2009. ápr. 16. 09:15

sziasztok!

en meg csak a kavenal tartok,aztan megyek Zentara, ugyhogy majd amikor hazaerek irok, hogy mit ettem es hogy.

Nekem mara sonka van ebedre,kicsit mar unom..Mert sonkasszalamit eszak, azt mi aruljuk, es amugy is gyakran eszunk, hat meg most.. A husveti sonkamat meg megoldottam ugy, hogy athivtam egy pravoszlav csaladot *szomszedok, akiket nagyon szeretek* ebedre, hogy ne legyen nagy a kisertes, es mind elfogyott.Ugyhogy marad megiscsak a sonkasszalami vasarnapig, mert akkor a paromnak lesz husvetja, es akkor ujra lesz sonka..Mar varom, hogy rendes fustolt sonkat egyek..

Szep napot mindenkinek!

245. 0b409e1a00 (válaszként erre: 244. - Sisssa)
2009. ápr. 16. 08:54

Úgy látom, ma gyümölcs sincs :S.

Szerintem az 1 zsemle nekem 1 hétig fog tartani.

Ma esőben futok. :/

244. sisssa (válaszként erre: 243. - 0b409e1a00)
2009. ápr. 16. 08:45
Na jó:) De mindenképpen egyél valamit, nem véletlenül lehet a diétában. Majd max holnap kihagyjuk!
2009. ápr. 16. 08:41

Jó reggelt!

Most ébredtem.Sisssa,szerintem a zsömle késő reggeli lesz, de megpróbálkozom vele. Futni akarok és ha most ennem kell, tuti visszaköszön.

242. tundek (válaszként erre: 241. - Jofre)
2009. ápr. 16. 08:27

Ha a hold fogyóban van azt nem is néztem az nekem tényleg jó szokott lenni.


Van egy csajszi megcsinálta fogyóholdkor itt a hoxán ezt a diétát megkérdezem tőle milyen eredményel zárta.


Ha válaszol akkor jelzem.

241. jofre (válaszként erre: 240. - Tundek)
2009. ápr. 16. 08:19
Valahol olvastam a menstruációs diétáról. A jó hírem, hogy elkezdeni mindig az elején kell, úgyhogy jó időben vagy. A Hold is fogyóban van!:)
240. tundek
2009. ápr. 16. 08:16
Csilla jó a hangvételed. Tetszik most az írásod.
239. tundek
2009. ápr. 16. 08:15

Jó reggelt nektek


Sisssa nem lesz olyan gáz a mai nap azért bár az ebéd em túl vastag a vacsi az nekem a húsvéti csülök közepéből a husi lesz zöldekkel.


Sajnos én is mérlegfüggő vagyok Csilla és ma is ráálltam de mivel nem tudom még pontosan nyomon követni a menstruálásomat így az tegnap szerencsésen beköszöntött, ami ha azt veszem nagy baj, mert fúllra megzavarja a fogyimat. Na mindegy lehet lesz még két hét utána. Majd kiderül. Mindenesetre ma reggelre híztam és nem fogytam, a múltkor is így volt 2.5 kiló plusz jött rám tőle. Ez van, a vége a lényeg.


Nagyon ügyi vagy hogy eljutottál tornázni, én meg ma már szeretnék elmenni futni este az erdőbe. Itt van tőlem pár száz méterre egy fenyves és ott fogok futkározni, mert ott nem lát senki sem

Már fogam helye is jól van így meglesz szerintem majd jelentem az eredményt.

238. jofre
2009. ápr. 16. 08:09

Sziasztok!


Én most tudok csatlakozni. Na nem mintha sonkát nem ettem volna az elmúlt 2 napban:)

Látom, hogy a Tündi receptje szerint megyünk. A Buhuéban a mai ebéd és vacsi fordítva van. Tu.képpen mindkettő fehérje+zöldség. A saját receptemet is megkeresem majd, de akkor én is ezt követem.

Mivel ch függő vagyok, ezért - sajnos - nem volt nehéz "legyűrni" a zsömlét, ami a tk. lisztből általam sütött kenyér csücske volt. Lemértem, 6 dkg-ot nyomott:)

Tegnap este voltam tornázni.

A mérleg még mindig húsvéti állapotot mutat.:(Sajnos még mérlegfüggő is vagyok:) ezért én nem tudom megállni, hogy ne álljak rá.

De majd legfeljebb nem írom le, hogy 1 hét után fogytam 4 kg-ot:):):) - ez volt a mai vicc helye -

❮❮ ... 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook