Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt fórum

Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt (beszélgetős fórum)


117. tundek
2009. ápr. 13. 21:07
sziasztok csajok reggel gőz erővel hajrá
116. Szuszy (válaszként erre: 114. - Buhu bahu)
2009. ápr. 13. 21:07
Szerintem Te fogsz a legtöbbet fogyni, úgyhogy hajrá!
115. 0b409e1a00 (válaszként erre: 114. - Buhu bahu)
2009. ápr. 13. 21:06
Nyugi, nagyobb súlynál gyorsabban pörögnek lefelé a kilók. A végén lassul le. Pikk-pakk 70 leszel... :D
2009. ápr. 13. 20:26
azt hiszem en indulok a legnagyobb sullyal...105 rol indulok, 173 cm vagyok :-(
113. Szerencsésné (válaszként erre: 112. - 0b409e1a00)
2009. ápr. 13. 17:57

Csatlakoznék....Mérleg elrakva 2 hétre!!!!!

Holnaptól fogyi 1000-rel!

Puszka!

112. 0b409e1a00 (válaszként erre: 111. - Buhu bahu)
2009. ápr. 13. 17:50
Nincs mese, most nekem is nagyon bele kell húznom. Ezt nem szabad annyiban hagyni. Nagyon össze kell nekem is szednem az erőm :S.
2009. ápr. 13. 17:22

Varom mar a holnapot..Az unnepekre ugy beettem, hogy ra se merek alni a merlegre..

Remelem betartom, mert hajlamos vagyok a csalasra a dietak teren.....!!!!

2009. ápr. 13. 09:47

10 napos diéta: -0,5 kg

Húsvét 2 nap: + 1 kg

No comment... :/

109. Szuszy
2009. ápr. 12. 21:44

Akkor most a buhu bahu, vagy a tundek féle recept szerint fogjuk csinálni? A kettő nem mindenhol egyezik.

Nekem is megvan még valahol ez a recept, elő fogom venni, márcsak azért, hogy megnézzem abban mi van másképp írva :)

Amúgy én sokat kávézom, azt biztos nem fogom teával helyettesíteni, megőrülnék kávé nélkül:) Cukor nélkül iszom, csak tejporral, már 15 éve.

Én nem szeretem az édesítőt és ahol azt kell használni, egyszerűen nem fogok bele tenni.

108. 0b409e1a00 (válaszként erre: 96. - Jofre)
2009. ápr. 12. 09:56

Sziasztok!

Jofre, a képlet nem mindig olyan egyszerű. Nálam általában több a kcal elégetés, mint a bevitel, vagy max. 500 kcal marad pluszban. Ennek ellenére örüljek, ha nem hízok. Szóval a 2x2 nem mindig 4.

107. jofre
2009. ápr. 12. 09:35

buhu bahu:

Nekem a neera jó volt. Az emésztőrendszeren könnyít és így a kg-ok is mennek le, de igazából a tisztuláson van a hangsúly szerintem. Nem fogyókúráról szól, mert 10 nap ehhez kevés, de lehet valaminek az előjele. Nálam annyi változás történt, hogy a kávét nem kívánom annyira. A kávé önmagában jó, mert vízhajtó és lúgosít is. A tejjel gondok vannak, mert lassan emésztődik. De ha csak így megy, akkor igyad. Még mindig jobb, mint ha bánatodban felfalsz 3 csokinyuszit:)

Minden elvonásnál van valamilyen hiányérzet, ezért ezt le kell(ene) küzdeni. Próbáld meg ha tudod 2 hétre teával helyettesíteni a kávét. Lehet, hogy csak rossz szokásról van szó?

2009. ápr. 12. 08:58
En rengeteg kavet iszom - tejjel a nap folyaman.Kb 5-6 van, hogy tobbet is.Ezt jo lenne, ha keddtol hanyagolnam, ugye?
105. buhu bahu (válaszként erre: 104. - Jofre)
2009. ápr. 12. 08:57

nektek mennyire volt hatasos a neera dieta?Az anyosom probalta meg , tavaly es o nem volt vele megelegedve.Azt mondta, hogy fogyott vele de annyira minimalisat, 1-2 kgt, hogy azt mondta, hogy neki *pedig van penze* nem eri meg, hogy annyi penzt adjon ki erte.De persze ez megint csak olyan, hogy valakinel sok kg lemegy van akinel pedig nem..

Nektek hogy ment?elegedettek voltatok az eredmennyel?

104. jofre (válaszként erre: 98. - Nicole01)
2009. ápr. 12. 08:32

Ez a neera kúra lenne. Nem tudom mi a pikáns limonádé, de a leírás ráillik a neera lékúrára.

Ha többet szeretnél tudni róla, akkor a neera.hu-n találsz infót. A fórumon írtam én is és dalmaedi is.

103. jofre (válaszként erre: 97. - 0b409e1a00)
2009. ápr. 12. 08:26

NANÁ, hogy dobunk!!!:) De tényleg! Komolyan mondom, márcsak a csapat miatt is érdemes lesz ezt a 2 hetet végigcsinálni!!!! Nem értek azzal egyet, aki lefikázta a csapatunkat, mert sz.tem senki nem hazudik egy fórumon. Legfeljebb nem ír, de NEM hazudik. Én ebben hiszek és kész!!!


Tegnap kalandparkoztunk Sástónál, úgyhogy égettem a zsíromat, de rendesen. Mint dagadt majom a fűzfán, úgy kapaszkodtam a kötelekbe:):):) Remélem a képek nem sikerültek:) Már most tele vagyok lila foltokkal, úgyhogy a szado-mazot be tudnám adni bármelyik pszihológusnak:):):)

Remélem mindenki jól kinevette magát, mert keddtől nem nagyon fogunk....vicc volt, dehogynem! Tuti klassz 2 hét lesz!!!


Megyek kocsonyát meg sonkát főzni + húsleves + - majd megnézem a receptjeimet, nem kell elkapkodni a Húsvétot... - Ja és most fordulok a másik oldalamra!.....ez is vicc volt:)


Csajok és Pasik: Élvezzük ezt a két napot, meg persze a többit is!!!

102. Szerencsésné (válaszként erre: 100. - Szuszy)
2009. ápr. 11. 22:54

Én most nem görcsölök azon,h mit eszem,majd ráérek keddtől "kínlódni".

Családlátogatás megy 3 napon keresztül,úgyhogy mindenhová ebédre,meg vacsira hívnak...

Holnap azért futok,az azért dolgoz le belőle picit,aztán majd a java keddtől.

A mozgás remélem majd gyorsít rajta,minden nap fogok futni,tornázni,vagy bicajozni....

101. Szuszy
2009. ápr. 11. 22:50

Kellemes Húsvétot kívánok Mindenkinek!


Csajok, élvezzétek ezt a 2 napot, aztán majd leadjuk!

100. Szuszy (válaszként erre: 99. - Szerencsésné)
2009. ápr. 11. 22:49

Helló!

A másik 13 naposnál jobbat várok, mármint mínuszokat :)

Szerintem vágjunk bele, lesz ami lesz.

Tuti fogok sonkát enni, meg husi levest, persze tészta nélkül, meg még ki tudja, pedig nagyon jól bírtam eddig, de már most kinlódok, ha csak a hűtő közelébe megyek.

Kedd reggel mérleg, aztán start :)

99. Szerencsésné (válaszként erre: 94. - Szuszy)
2009. ápr. 11. 22:44

Üdv neked is!!!!

Keddtől akkor hajrá???

98. Nicole01 (válaszként erre: 97. - 0b409e1a00)
2009. ápr. 11. 10:47
ez a pikáns-limonádé lenne?vagy teljessen más?:-)
97. 0b409e1a00 (válaszként erre: 96. - Jofre)
2009. ápr. 11. 10:30
:D Akkor ez után "dobunk" egy 10 napos víz+szirup+erős paprika-napot :D
96. jofre
2009. ápr. 11. 07:54

Sziasztok!


Most sikerült visszaolvasni.

Sokszor kérdezik, hogy jó-e helyettesíteni, vagy 1 nap nem rontja-e el...stb. Én aki már 10 éve fogyózok azt tudom javasolni, hogy nem szabad egy-egy alkalom miatt aggódni. Hús és zöldség mindig fogyasztható együtt. Ezek általában mindenhol szerepelnek egy ünnepi asztalon. A családnak az a lényeg, hogy együnk. A sütit meg el lehet csomagoltatni, hogy majd később megeszem otthon.


Dalmaedi: üdv!!! Igen a neera 10 nap "könnyen" ment:) Azt tervezem, hogy a 2 hét után újra megcsinálom.


tundek: Csak a tavaszi fáradtság! Pihenjél sokat!


Egy utolsó tipp:

akinek kétségei vannak a fogyást illetően és van elég ideje, az a wellnesscafen a kalóriaszámlálóba írja be az ételeket és megtudja, hogy mennyi kalóriát fog megenni.

A képlet egyszerű: bevitt kcal - elhasznált kcal = eredmény (várhatóan fogyás lesz!)


Én hívőként azt kívánom, hogy minél több ember nyissa meg a szívét és hallja meg a hívó szót ebben a borzasztóan zajos világban!!!

2009. ápr. 11. 00:35

Eloszor is Kellemes husveti unnepeket kivanok mindenkinek!!

Olyan luke vagyok, nem tudom mit csinaljak...Mivel a parom szerb - az o vallasa pravoszlav.Naluk a husvet jovo vasarnap van, es naluk is ugyanezek a szokasok, sonka, tojas...

Arra gondoltam, hogy mivel mind2 husvetot, Karacsonyt tatjuk, hogy azt megsem tehetem meg, hogy az o husvetjara nem leszek tekintettel, hogy a jovo vasarnapot kihagyom, am a tobbit megprobalom becsuletesen betartani..

Mit gondoltok jo lesz ugy? vagy az az egy nap elront mindent? szerintetek hogy oldjam meg, ugy hogy dieta is de masik husvet is legyen...?

94. Szuszy
2009. ápr. 10. 23:13

Helló!

Lehet hogy én is.


Szerencsésné üdv Neked!

2009. ápr. 10. 22:19
Hali,azt hiszem kedden én is jövök.....
92. 068c125a15 (válaszként erre: 90. - Tundek)
2009. ápr. 10. 20:55
Köszönöm a választ és jobbulást kívánok!
91. 0b409e1a00 (válaszként erre: 90. - Tundek)
2009. ápr. 10. 18:28

Hogy ki mennyit fogy és az mennyire hatásos, azt nem lehet csak kg-ok összehasonlításával nézni.

Mert más, ha testsúlya 10%-át fogy valaki 100 kg-ból és más 60 kg-ból.

Én is kapartam a fejem búbját, hogy hogyan lehet, hogy azonos idő alatt valaki már 18 kg-ot fogyott én meg csak 10-et...aztán barnára festettem a hajam és beugrott a válasz. :D

90. tundek (válaszként erre: 89. - 068c125a15)
2009. ápr. 10. 17:41

Sziasztok mindenkinek kellemes húsvétot kívánok én is.


Edit a natúr sonka mellé nem ehetsz salit azt csak magában eleszegeted de a kávé mehet krémporral és édesítővel, csak ne cukorral.


Nem kell alkudozni mindenre van megoldás. Én sem innám meg keserűn a kávét.


Fél év múlva lehet csak ha már túl voltál az első héten.


Ja és a hatásosság. Ezt nem garantálja senki. néz meg én megcsináltam a 90 napot és a 90 nap alatt fogytam 14 kilót van aki csak 5-öt , ez mitől van?

Lehet én fogyok ezzel 9-et te meg csak 3-at akkor az mitől van? Egyéni garantálni nem lehet csak ha végig csinálod és neked sikeres lesz azt tudod mondani megcsináltam és fogytam vele 6 kilót. Vagy azt hogy megcsináltam és semmit nem fogytam-

Én ma fejezek be egy 10 napost sokan fogytak vele. Elég sokat de átlagban 3-5 kilót volt aki 7-et is. 20 dkg ment le nekem a 10 nap alatt, mit teszek semmit megcsináltam de nekem sajnos nem hatásos ennyi.


Hú a regényem befejezem,


Kicsit betegnek érzem magam fáj a torkom és a lában térdtől leakar szakadni.


Ha véletlenül nem jönnék már addig akkor kedden reggel a kezdésre tuti.


Jofre szorítottam és gondoltam rátok remélem minden rendben lesz


További szép ünnepet mindenkinek megpróbálok még majd jönni keddig.

2009. ápr. 10. 15:24
Kérdéseim vannak a diétával kapcsolatban, remélem valaki tud válaszolni! Mikor lehet ismételni ezt a diétát, ha hatásos lesz nálam? és amikor a sonka 1dül van írva, akkor még pici saláta sem mehet hozzá? És ha utálom a tejet, krémporral nem helyettesíthetem és édesítő nem ajánlott? Nem alkudozom, mert ha nem lehet, akkor megiszom úgy, ahogy kell. Csak hátha! ;)
2009. ápr. 10. 15:18
sziasztok! Mindenkinek kellemes húsvétot kívánok és sok-sok locsolót!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook