Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mindent a Premium Diet orvosi diétáról - tapasztalatok fórum

Mindent a Premium Diet orvosi diétáról - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2021. jan. 18. 19:20
Szia, engem érdekelne 🙂
15. fashion_addicted_woman (válaszként erre: 14. - Ani0601)
2020. nov. 21. 12:08
Reggel és este ittam. Hát ha tartod az előírt étrendet azért éhes vagy, de ez alakul.
14. Ani0601 (válaszként erre: 13. - Fashion_addicted_woman)
2020. nov. 18. 05:59
Reggel és este is fogyasztottad? Éhségrohamok nem voltak?
2020. nov. 17. 18:30
Nekem panaszt nem okozott, a csokis a legfinomabb. Még a cappuccino, málna, kókusz ízt próbáltam. A cappuccino, málna elmegy, a kókusz egyenesen pocsék ízű, alig vártam, hogy elfogyjon.
2020. nov. 17. 16:51
Halihó! Vkinek tapasztalata? Milyen az ízviláguk ezeknek a termékeknek? Okoznak-e hasmenést?
2014. febr. 27. 19:00
Sziasztok! Senki nem használja?? Sehol senki..
2013. okt. 22. 07:57
Én most az orvos váltáson gondolkodom,mivel itt a megyénkben csak egy orvos csinálja és nagyon drága. Kéthetente 20E egy shake+konzi és én ezt sokallom, hiszen pesten van ahol 15E és járok fel Pestre. Ti váltanátok csak anyagi okok miatt??
2013. okt. 7. 08:14
Sziasztok! Én tavaly csináltam ezt a diétát, az első alkalom kb 42ezerbe került, ovosi vizsgálattal tanácsadással a kezdő premium csomaggal és egy két hétre elég tumixszal. Aztán minden második héten 16e. a turmix és nálunk volt egy olyan akció, hogyha fogytál minimum 1kg-t akkor ingyen volt a mérés. Sikerült vele fogynom 2 hónap alatt -10kg-t ebből kb 3,5kgt visszaszedtem, mert nagyon elbíztam magam és hát jött a nagy zabálás... Nem nehéz szerintem tartani , én egyáltalán nem voltam éhes mellette, viszont nagyon oda kell figyelni a folyadék bevitelre, napi 2l víz a minimum! Plusz én edzettem is mellette, igaz hogy csak heti kétszer 1 órát, de mozogtam. Szóval minimális mozgás is ajánlott mellé. Újra akarom kezdeni a diétát, nekem nagyon bejött, de még van vagy 5-6 kg amitől megszeretnék szabadulni :) Csak ajánlani tudom mindenkinek, igaz valóban zsebbe nyúlós, de én végeztem egy kis fejszámolást előtte, egy két heti turmix 16e. ugye, így a napi adag kb 1200-ra jön ki, ami reggelinek meg vacsorának felel meg, azaz 600-600 ft. Na szerintem simán mindenki elkölt ennyit reggelire, ha csak egy szendvicset veszel meg mondjuk egy flakon inni valót, már meg van ez a 600ft sőt még több is főleg, ha nem a szokásos fehérlisztes zsömlét választod hanem korpásat. Csak egyben hangzik vészesnek ez a 16e. egy turmixért, de ennyit simán elköltesz reggelire és vacsorára...
2013. júl. 8. 13:47

Sziasztok!

Van erre valaki? Ma kezdtem, de nem tudom hogy fogom bírni. Kicsit fájdogál a fejem.

Szűk 20 kgm van, mennyi idő lenne a reális a fogyáshoz?

2013. máj. 22. 10:05

Szia! Most már új honlap van:

[link]


Árakra van példa itt: ezt én is a Premium Diet facebook oldalán láttam :

[link]

De változó lehet hogy melyik orvosnál mennyi, ezt nem tudom, neked kell megkérdezni az orvostól.

6. szapidori (válaszként erre: 5. - Cornillea)
2013. márc. 14. 10:05

Szia!


Esetleg mégis tudnál kicsivel konkrétabb árat mondani a kezdő csomaghoz?

Az első látogatás a Premium orvosnál külön vizitdíjas?



Köszönöm a sgítséged!

2012. márc. 7. 15:35

Szia!

Premium orvost kell felkeresned.

[link]

Az árakról pedig itt olvashatsz:

[link]

2012. márc. 7. 14:47
Sziasztok ! Hol van ilyen rendelés , nagyon zsebbe nyúlós ?
2012. márc. 7. 14:22
Szia! Még tavaly csináltam, 15 kilotól szabadultam meg 2 hónap alatt. Azóta is voltam már a dokimnál, de nem azért, mert visszajöttek a kilok, csak kaptam aranykártyát a diéta befejeztével, amivel van egy kis kedvezményem, és néha veszek port, és megnézetem a testösszetételemet. nagyon megszerettem a shaket. És fontos hgoy minden fontos anyag ami kell a testnek, megvan benne. neked ízlik? és ki az orvosod ha szabad tudni? nyugodtan kérdezz :)
2012. febr. 29. 10:50
Szia!Én lassan 2 hete csinálom. Te mennyi ideig csináltad ezt a diétát? Jött vissza kg? Mennyi idő alatt fogytál mennyit? Bocsi a kérdésekért de kíváncsi vagyok :))
2011. dec. 18. 18:41
orvosok által felügyelt diéta. A lényeg az, hogy a dokihoz tanácsadásra jársz, megmér a testsúlyösszetétel mérő műszerrel, ami kielemzi hogy miből áll össze a súlyod: víz, izom, zsír. Kéthetente kell járni, és a gép segítségével nyomon lehet követni, hogy mi változott: izomból fogytál, vagy zsírból. Étkezéshelyettesítő italport fogyasztasz a napi 3 étkezésből 2 alkalommal, a harmadik étkezés akármi lehet megadott kalóriában. Nem vagy magadra hagyva a diéta alatt, plusz szakember segít. és nincs jojó effektus, új életmódot tanulsz.Hát így röviden ennyi, de ha még van kérdésed, szívesen segítek. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook