Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt fórum

Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
297. buhu bahu (válaszként erre: 296. - Csja)
2009. ápr. 17. 09:19

Szia!

Ne szegyelld, hisz valoszinu azert nem ismered a sonkasszalami szot, mert en Vajdasagbol irok, es itt jo par szo maskepp van mint nallatok, csak nem is gondoltam ra, hogy ezt a szot is kulonbozoen mondjuk..

Sonkasszalami az gepsonka.

En fuszerezek mindent, azt szabad, annyi hogy a sot csokkentsd le amennyire lehet.

Edesitovel megihatod a kavedat!

Orulok,hogy a parodat is ratudtad venni:-)

296. csja
2009. ápr. 17. 09:04

Jó reggelt lányok!!!


Ügyik vagytok! Én meg egyre elszántabb!

A férjemet annyira tudom bevonni, hogy csinálja velem, de mivel sokszor ő a 7 napból 7-et dolgozik, megbeszéltük, hogy ebédre is kap husit :)


Nem tennétek meg, hogy leírjátok mindig, hogy milyen salit csináltok? Meg hogy pl fűszert használhatok? A husit pácolni lehet?

És én -szégyenlem, de- nem ismerem a sonkaszalámit... Az mi? Gépsonka is lehet? Meg mondjuk paprikás pulykamell sonka?

Ezek szerint édesítővel megihatom a reggeli tejeskávémat??? Jaj, de jóóóóóó lenne!! Akkor nekem zsömle se kell!! :)))

295. buhu bahu (válaszként erre: 286. - Tundek)
2009. ápr. 17. 08:59

Tegnap este en is valamennyit LMeztem, de majd mostantol bevezetem, hogy minden este lefekves elott, hasznaljam a gepet..

Van futopadunk is, de iszonyatos..Nem lehet beallitani, hogy egyenes legyen, hanem kicsit folfele megy, tehat partnak megy...hehe

Nagyon hamar kifaradok vele, meg nem is szerettem soha sem futni..

Arulom mar jo ideje, de nem jelentkezik erte senki..

2009. ápr. 17. 08:56
Itt nalunk a boltban nem volt zsomle, egy szelet kenyeret nem lehet a zsomle helyett enni?
293. buhu bahu (válaszként erre: 290. - Sisssa)
2009. ápr. 17. 08:55

Jajj, epp tegnap mondta a parom, hogy negyon szeretne, ha az iden mennenk valamerre furdeni..En meg sem tudom mondani, hogy utoljara mikor volt rajtam bikini..

Hat nekem 30 kgt lekellene dobnom ahhoz, hogy hasonlitsak valamire a bikiniben..

De rolad nincs fennt kep.Nem raksz fel te is?

Egyebkent ma reggel meretszkedtem, es az unnepeket utan 105,6 voltam ma meg 104,1

De nem tudom, hogy ez realis-e vagy nem..MEg az utobbi par napban nem sok folyadekot ittam, ugyhogy majd ma odafigyelek ra, hogy sokat igyak..

Ha minden igaz akkor ma egesz nap itthon leszek, ugyhogy konnyebb lesz

292. dorry
2009. ápr. 17. 08:41

nekem most mennem kell, jó munkát mikndenkinek!!!

Tegyetek a kávéba fahéjjat, isteni!

291. dorry (válaszként erre: 284. - 98be186447)
2009. ápr. 17. 08:40

Szia Panopeia!


Nekem is 60 kg a cél! akkor már nagyon boldog leszek. Képzeld, most megyek 2 hét múlva Olaszországba, és engem most ez motívál, hogy addigra kinézzek valahogy, és rámjöjjenek a tavalyi nacik!

Csak 4 napra megyünk az északi részre, Milánó környékére, mesélj, szép a ország? Én már nagyon várom! Pasizni nem fogok, a férjemmel megyek :)

Szép napot mindenkinek!! Jaa, és kitartást!

290. sisssa (válaszként erre: 283. - Buhu bahu)
2009. ápr. 17. 08:19

Én is néztem és tényleg szép!

Buhu, szerinted minket mikor lehet majd bikiniben fotózni????::)))

289. sisssa (válaszként erre: 286. - Tundek)
2009. ápr. 17. 08:17

Egyébként jó reggelt LÁnyok!!


Végre már a 4. napon vagyunk:::)))

Tegnap sajnos több sonkát ettem szerintem,mint 15dkg, de ebédre úgy beszivattam magamat a romlott főtt tojással, hogy szó szerint hallani lehetett, ahogyan kopogott a szemem az éhségtől.

Természetesen edzés elött ettem, úgyhogy a másfél órát alig bírtam végigfutni::))

Ma már én is túlvagyok a zsemlén, most a tejeskávémat iszogatom.

Tündi, gratulálok a lefutott mennyiséghez!

288. sisssa (válaszként erre: 284. - 98be186447)
2009. ápr. 17. 08:14

Szia, üdvözöllek!


Tipikus példája vagy az érzelmi evésnek:( Remélem helyre zökkensz és akkor minden rendben lesz, ha velünk vagy biztosan::))

Egyébként hasonló cipőben járunk, mert sajnos az én súlyom is így ingadozik. Én szeptember óta szedtem fel 10kg-t egy gyógyszernek köszönhetően, na meg persze a növekvő étvágyamnak.

Majd együtt szépen lefogyunk, ne aggódj!!!!

287. tundek
2009. ápr. 17. 06:58

Mai kajámat kicsit átvariálom.


az ebédem a főt tojásból kefírrel és reszelt répával és sajttal készített sali lesz vacsira meg eszek két gyümit.

286. tundek
2009. ápr. 17. 05:32

Jó reggelt mindenkinek elérkezett a 4. nap reggele. Kávén túl vagyok. Hát a mai kajánk még a tegnapinál is istenibb lesz, de ez visz minket előre.


szia Panopeia üdv köztünk. Nagyon sok minden ért téged hát akkor erősek leszünk és megcsináljuk. Kitartás már nem sok van hátra csak 11 nap ez nem olyan sok kibírjuk fél lábbal is ha kell.- Erősítjük egymás hidd el neked is menni fog köztünk.


Buhu én változó most már általában 1 húzamban 150-200 megvan egy kis taposás, ennyi.


szép napot mindenkinek

285. buhu bahu (válaszként erre: 284. - 98be186447)
2009. ápr. 17. 00:25
udv a csapatban!
2009. ápr. 16. 23:35

sziasztok! most találtam rá fórumra. én is a 3. napon vagyok, és esténként az internetről szedem össze a hiányzó infót, kitartást és motivációt. nagyon megörültem, hogy ti is pont kedden indultatok, mindenkinek gratulálok, aki eddig kitartott. én ilyen szigorú diétát még nem csináltam, amikor kellett, mindig a mozgással és a vacsi elhagyásával (meg szerelembe eséssel) fogytam (ez utóbbi most is használna ;). de a mostani helyzet nem tréfadolog, mert már nem jönnek rám a régi nacijaim és csak bő felsőkben érzem jól magam. még sosem voltam 68 kg (keddi mérlegelés) :(((. szeretnék beleférné a régi nacijaimbaaaa, nekem ez a célom!!! ehhez min 60-60 kg-ra kéne lemenni, azt hiszem.

Leírom hogy "jutottam ide", mert erről nemigen beszélek szívesen senkinek, de itt úgy látom hasonló cipőben jártok, nem szégyenkezem :). sőt, mégegy bori nevű társunk van, szia :)!

2007. augusztusában még 55-56 kilo voltam, futottam, sportoltam rengeteget. ekkor két nagy változás befolyásolta úgy gondolom a hirtelen hízásomat: szakítás és a futás elhagyása. ezeket a hiányzó részeket elkezdtem "pótolni" októbertől, 2007 decemberre valószínűleg 63-65 kg körül lehettem, már nem is emlékszem, csak a nagyon nagy változásra.2008 januárban vizsgaidőszak, fogműtét, influenza, mínusz 1-2 kg.

2008. februárjában végre utazás olaszországba ösztödíjjal, februárban kb 5kg-ot adtam le, újra elkezdtem futni a vacsik helyett bulizni mentem (diéta alkohollal, hm...:)), reggelire alig volt pénzem, ebéd természetesen zöldség és tészta, du gyümi, de tele voltam energiával. február végére belefértem a régi nacijaimba és visszajött a régi önbizalmam (önbizalomfokozásra ajánlom az olasz fiúkat, férfiakat- néha a jóból is sok, de a bókokból sosem :)).

aztán kis lazaság jött kb 1-másfél hónapig, mivel az olasz konyhát imádom, újra költözés egy másik olasz városba, de a tengerpart, bikiniszezon miatt újra elkezdtem odafigyelni, így májusra- júniusra újra formában voltam (bár mérlegem nem volt, de kb 58-59 kg, futás szinte minden nap). nyáron így végig 58-60 kg körül, de sportosan, bár engem zavaró uszógumikkal tartottam a súlyom. aztán hazajöttem, szeptember: tiszta depresszió, anyukám főztje, + sok kiló :(( október: újra itália, stressz, munkakeresés. a vendéglátós munka és a kollégák miatt nem tudtam levezetni a sok stresszt, az itthoni hobbik nem voltak ott (aerobic, hastánc, jóga, futni a napi 9 órás állómunka mellett nem tudtam), ezt egy idő után esti, éjszakai evésekben csillapítottam. volt olyan, hogy hajnalban felébredtem és csak akkor tudtam visszaludni, amikor ettem. és ez egyre gyakoribb lett. azt hiszem betegséggé fajult, nemcsak mohósággá. most újra itthon 2 hete, újra új élet, és újra közeleg a strandszezon. ez a diéta segítene az önbizalmamon, az öltözködésem is nagyban megkönnyítené (egy rakás csini régi ruci), és azt hiszem pszichológiailag is sokat segítene a sikere.

bocs, a rengeteg szövegért, remélem nem untattalak Titeket! nincs kedvem senkinek sem magyarázni a diétát, sem sajnáltatni magam, anyukám meg nem érti, miért eszek marhát meg sonkát, amikor sosem ettem :). első esti barátnős-szülinapos sütiről nem volt nehéz lemondani, de ezek a magányos, gyomorkorgós esték itthon, egyedül... vagyis mostmár nem :))!


holnap de. is megyek szaunázni meg úszni, amíg jó idő van, aztán ott lapul az aerobic- bérlet a zsebben, ha nincs napsütéses uszoda.

jóéjt mindenkinek és kitartást!!!


Ui: nagyon éhes vagyok,úh gyorsan 1 pohár víz, fogmosi, ágyikó...

2009. ápr. 16. 23:17
KicsiPoo neztem a kepeidet, es szerintem nagyon szep alakod van.
2009. ápr. 16. 23:13
Ti mennyit szoktatok LM ezni?
2009. ápr. 16. 23:06

kibirtam vegul, es nem ettem mast..Meg egy kicsi es megyek aludni, vagyis megyek fekudni, mert nem hiszem, hogy elbirok aludni.

Igen, 2 nap es mar megint husvet, holnap meg nagy pentek.

Holnap meg befogom tartani a dietat es nem fogok csalni!!!

Kicsit majd Leg Magicezek most ha felmegyek - most h eszembe juttattatok..Gondolom mar pokhalos..

280. KicsiPoo (válaszként erre: 278. - Tundek)
2009. ápr. 16. 22:02
De aranyos vagy,hogy mindenkinek írtál.:) Úgy érzem veletek menni fog:) Az ital neve: L Carnitine Drink.Nekem is vannak ruháim amiket megtartottam a szekrény alján vannak.:D Remélem 2 hónap múlva elő halászhatom őket.Kedden kezdem,és Csja tényleg jó lenne ha velem tartanál.:) Én is megyek szerintem alukálni,jó éjszakát mindenkinek,álmodjatok szép sonkákat:D
279. tundek
2009. ápr. 16. 21:59

Akartam írni Buhu csak elfelejtettem tök jó, hogy ennyire megszeretted a pilatest


már nem sok van hétvégéig csak 2 nap és húsvét van neked megint.

278. tundek
2009. ápr. 16. 21:56

Sziasztok Drágáim


Büszke vagyok magamra futás kipipálva, igazán jó volt. Erdőben nyuszik és fácánok és őzike nagyon édesek voltak.


Már a 3. nap is kipipálva ügyesek vagyunk


Válaszok:


Borcsika ez szuper, jaj bocsi nem a nyakad hanem a ruha és a minusz 1 szupi grat neked.


Sisssa sajnállak és remélem kitartottál a vacsiig.


Kicsipoo sok sikert neked szerintem kedden kezd akkor vasárnapra esik a sült csirke és velünk leszel még 1 hétig. Kávé helyett anno a barátnőm teázott édesítővel.


az eredmény változó de nyilván minél több a súlytöbblet annál több a veszteség. Minél kevesebb annál kevesebb ez is.


Szuszy a mérleg biztosan díjjazza majd a tegnapi vacsid kimaradását én is inkább az új ruhatárra szavazok mint a kövérségre ha lehet. Nekem is vannak dédelgetett darabok és most van már ami jó ez csodás így ahogy írod


Sisssa tuti sikerülni fog azért tartunk össze. Ha kell megcsináljuk mégegyszer pár nap pihivel.


Kicsipoo mi az a lötyi megkérdezhetem? amit kersel


Kicsipoo sok sikert holnapra leg magic nekem is van heti 1 szer általában szoktam taposóval karöltve használni és bicizni itt bent


Buhu legyél erős és tünés aludni nem ártottál azzal a kicsi chval amit megettél nyugi de almát már ha nem muszály ne inkább 1 pohár meleg teát édesítővel eltelíti a gyomrodat.


Kispoo látod Csja veled kezdi ez tök jó meg lehet a párja is.


Reggel mérek én is jó éjt nektek futok aludni, zsírégető álmokat nektek és persze nkem is

2009. ápr. 16. 21:40
Jaj istenem,ha ti így szenvedtek én mit fogok csinálni?Bele sem merek gondolni.:) Már nekem az is gondot fog okozni,hogy reggel 8 kor felkeljek,pedig imádok 10-11ig alukálni és a diéta miatt fel kell majd keljek:D Ez egy igen nagy probléma :P De majd megoldom,legfeljebb kihagyom a reggelit.Amúgy a vacsorát hány órára teszitek?Mikor esztek?
2009. ápr. 16. 21:36

ma csaltam...eloszor veletlen, aztan meg keszakarva..:-(((

Eloszor kavekozben veletlen - megfeledkeztem a dietarol es ettem par sospalcat, de tenyleg keveset..

Aztan meg a tojas lagy lett, es egyszelet kenyerrell torolgettem ki a tanyeromat, de most is ehes vagyok.Ennek almat....szabad?neeeem, tudom, es nem is eszek, csak olyan ehetnekem van..Valoszinu, hogy azert,mert megkell, hogy kapjam, es azert..

2009. ápr. 16. 20:52
Hajhó.Most jöttem haza táncikáról,jól megmozgattak,úgyhogy jól esett.Már nem vacsorázok mert előtte gombás tojásrántottát ettem,amíg lehet eszek,de keddtől szigorú diéta:D Holnap kemény napot tartok úgy döntöttem,csak reggelizek,délután 20perc Leg Magic,majd 1 óra futás és végül 2 óra tánc,remélem bírni fogom kaja nélkül de majd beszámolok. :)
274. tundek
2009. ápr. 16. 17:21

Csak benéztem este jövök most megyek az erdőbe futni. Remélem ügyik vagytok


Csja hajrá sok sikert igen a zsemle csak magában a spenótot én nem ettem de kicsi rántást vagy joghurtos habarást tehetsz a főzelékbe.


reggeli kávéba is tehetsz tejet csak a cukrot kerüld és a sót


Borcsi nagyon állat amennyit mozogsz nem semmi. Valamelyik kutyámat én is elviszem magammal futni az erdőbe bár a fiam azt mondta hogy ne féljek eljön velem de ő majd motorral jön és megvéd engem.


Na majd nemsokára jövök csáááááááááááááááá ügyesen okosan nem bűnözni mert figyelek.

273. Borcsika68 (válaszként erre: 272. - Csja)
2009. ápr. 16. 16:06

Szia csja,


Ha jól gondolom a zsemle csak magában, legalább is én így eszem.


A spenótba tettem nagyon kevés tejet.


Tündek okosabb mint Én ebben a témában.


szia, Bori

272. csja
2009. ápr. 16. 15:57

Sziasztok!

Először is gratulálok minden kitartónak!!! :)

Én életemben először fogok fogyókúrázni és kb 8 kg kéne, hogy lemenjen. 2 lány anyukája vagyok, az elsővel a terhességet 49 kg-al kezdtem és most vagyok kb 60. A combom és a hasam lett nagyobb :(


Kicsipoo,

én is csatlakozom hozzád.

(Bár nekem el kéne kezdenem szombaton mondjuk, mert május 2.-án ballagásra megyünk, és ott nem fogom kibírni, hogy ne egyek!! :D)

Most fűzöm a férjemet, hogy csatlakozzon hozzám.


Lányok, kérdezhetek??

Ezt a reggeli zsömlét minden nélkül kell enni? Még vajat se lehet rá tenni?

Tejet egyáltalán nem szabad használni, vagy mondjuk a spenóthoz igen?

Bocsi, hogy még meg se jöttem és kérdezek...

2009. ápr. 16. 14:36
:D
270. Borcsika68 (válaszként erre: 265. - KicsiPoo)
2009. ápr. 16. 14:33

Kutyasétáltatás 2 kutyával, a szántóföldek között saccolva 6 km.

Biciklizés a faluban kb 10-11 km.


Amióta itt a jó idő, a biciklizéshez, ha túl akarom élni világos kell.

2009. ápr. 16. 14:26
Ez tényleg jó.A lábtörés meg nem igazán :S Sajnálom.Én is Leg Magicezek,meg itthon kitaláltam egy hatásos torna "sort" amit minden nap megcsinálok.Futni járok heti 3-4 alkalommal,bár most húsvét miatt kihagytam.Most meg valami zsír égeti innivaló után járok,kiszeretném próbálni.:) Én mondjuk 1 hónapja szedtem rá magam,hogy le akarok fogyni több mint 70kiló voltam de múlthéten a mérleg 65kg-ot mutatott,aminek nagyon örültem.Így már én is megszerettem a mozgást:D
268. Szuszy (válaszként erre: 267. - KicsiPoo)
2009. ápr. 16. 14:18

Hű, ez jó :) Én meg az Ószőlőn.

Igen tornázok Réka, Norbi Leg Magic. Minden nap. Pontosabban szinte minden nap. Ritkán hagyom ki, valami nagy dolognak kell történnie, hogy kihagyjam a tornát. A futás sajnos nem megy, a tavalyi lábtörésem miatt nem merek. A tornát viszont nagyon megszerettem.

❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook