Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt fórum

Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt (beszélgetős fórum)


177. Nicole01 (válaszként erre: 176. - Szuszy)
2009. ápr. 14. 20:37
Valahogy én is így vagyok ezzel!:-)
176. Szuszy (válaszként erre: 175. - Kesike)
2009. ápr. 14. 20:17
Ez tetszik, csak én hiába iszom a vizet, amikor a gyomrom enni kérne:) Valahogy még nem sikerült átverni az agyamat a kaja helyett vízzel :)
175. Kesike
2009. ápr. 14. 18:41
ajj, ezek a csodakúrák.... annyira rossz... ha vki fogyni akar, akkor tanulja meg miben mennyi a kalória, reggelizzen, ebédeljen könnyű kajákból és hagyja ki a vacsorát!!! Emellett szedhet L-karnitint és almaecet tablettát! De azokat is csak úgy, ha gyógyszertárban veszik! Vacsikor, ha naon éhes vki, igyon meg egy liter vizet! Azzal tele lesz a gyomor és zsumesz az ágyba! Nem csodakúrák és csodabogyók kellenek ide hanem KITARTÁS!!! hajrá mindenkinek!
2009. ápr. 14. 18:29
Nem tudom az adagokat..Annyit tudok amit it ir..:-(
2009. ápr. 14. 18:25
A Tündiéből az "amennyi jólesik" szimpatikus megjegyzés hiányzik. Ma pl gyümölcs a....
2009. ápr. 14. 18:19
Amúgy én csak annyi különbséget vettem észre a két leírás között, h szinte csak a vacsit meg az ebédet cseréli fel. Nekem jobba Tündié, mert inkább a főzős-sütős dolgok este vannak, amikor több az időm. Délben meg 2 tanóra közt elvagyok főtt tojásról.
171. Nicole01 (válaszként erre: 168. - Buhu bahu)
2009. ápr. 14. 18:17
nálad hogy vannak az adagok?:-)
170. 068c125a15 (válaszként erre: 164. - Nicole01)
2009. ápr. 14. 18:17
Maximálisan igazad van. Én is azért kezdtem ebbe bele, mert leállt a 90 napos és ha ezzel fogynék, akkor az erőt adna a további "lassú" fogyáshoz.
169. 0b409e1a00 (válaszként erre: 168. - Buhu bahu)
2009. ápr. 14. 18:13

Ja, tényleg, te indítottad a fórumot :D. A Tiéd jobban hangzik! Na, most mi legyen?

Üdvözletem Angliából és Spanyolországból... :)

2009. ápr. 14. 18:09
az elso oldalon megtalalod :-)
2009. ápr. 14. 18:06

A tiéd melyik, buhu bahu?

Gondoltam megnézem az adatlapodon, de csak az "utálod a külföldön élő magyarokat?" topikot találtam. :D

2009. ápr. 14. 18:00

Egyebkent, olyan joooo amikor valaki belemondja nagyon oszinten a velemenyet amikor semmi koze hozza...Csak annyit er el, hogy az ember ha gyengebb akkor elveszi a kedvet.Nem hiszem, hogy barki aki ez a forum alapjan csinalja a dietat, nincs tisztaban azzal, hogy jobb lenne ha hosszabb ido alatt fogyna le....

Igazan halas vagyok a felvilagositasert, azt hiszem mondhatom a teljes csapat neveben.

Halas koszonettel a tanacsokert : egy esszerutlenke

2009. ápr. 14. 17:55

Sziasztok!

eloszor is tenyleg nagyon szepen koszonom a sok sok biztatast!!!

Az ismerosom aki megcsinalta a dietat, o csalt neha, de megis sokat fogyott vele.Bar o ferfi, es ugyebar a ferfiak konnyebben fogynak!

En az a recept alapjan csinalom amit en raktam fel.Nem reg ebedeltem, bar ez tudom nem epp jo, mert mar vacsoraznom kellene most lassan, de nem birtam hamarabb.Majd igyekszem, hogy holnap idoben ebedeljek, hogy ne keson vacsorazzak.

2009. ápr. 14. 17:50

azt hiszem ezt a kúrát legtöbben azért csináljuk,mert valamiért megállt a fogyás!nyilván senki nem úgy kezd neki,hogy eddig szalonnán élt és most gondol egyet,belekezd egy ilyen fogyiba!Szerintem itt a többség mozog is mellé és próbál egészséges kajákat enni akkor is,ha épp nem ezt a diétát csinálja!

Spagi neked biztos jó módszered van,gondolom azért te is kipróbáltál egy-két diétát,mire kitapasztaltad,hogy neked mi a jó!

2009. ápr. 14. 17:50

:) Szia! Jöhetne már Tündi is.

Én ma nem tudtam futni menni. utaznom kellett, estére meg találkám van :(. Akkor a maraton a szept.5-i legyen? Azért kellene pontosítani, mert barátnőkkel nyaralni megyek és akkor úgy veszem meg a jegyet és foglalom le a szállást... Eddzél! :D

2009. ápr. 14. 17:45

Helló csajok!

Sztem mindenki úgy fogyózik,ahogy akar!

Csak akit nem érdekel egy-egy fórum,az ne írogasson oda,felesleges,csak "felkavarja az állóvizet"....

Tündi valószínű,h ma nem jön,meggyógyult a számítógépe,viszont megkínozták a fogászaton,rosszul van,pihizik.

Remélem mindenkinek jól telt a mai nap,nekem még hátravan egy futás 1/2 7-től.

Ha tudok még jövök este!

Üdv.:Zsani

161. 0b409e1a00 (válaszként erre: 159. - 9cb8f8c741)
2009. ápr. 14. 17:32

Nem megbántani akartalak, hiszen mindenki máshogy áll dolgokhoz. Nem is olyan régen beírt egy lány, hogy ő nem hisz a csoportos fogyókúrában és inkább hazudna, minthogy elmondaná, hogy megszegi a leírtakat. Senkinek semmi nem kötelező és mindenki úgy csinálja és addig, ameddig jólesik.

Sok sikert Neked is!

160. 9cb8f8c741 (válaszként erre: 158. - 0b409e1a00)
2009. ápr. 14. 17:27
Talán azért, mert aki fogy és kitartó, annak feltűnik egy ennyire ésszerűtlen fogyás topikcíme. Mert aki nem kitartó, az nyilván két hét alatt akar fogyni. Aki meg kitartó, annak van rá ideje. Ezért kérdeztem, vagy ez csak nekem ellentmondásos?
159. 9cb8f8c741 (válaszként erre: 157. - 0b409e1a00)
2009. ápr. 14. 17:24

Valamit benéztél. Se csokit nem eszek, se chipset. Én is éppúgy mint te, zöldséget és gyümölcsöt eszem és elhagytam a szénhidrátokat, valamint mozgok. De ez nem gyötrés, hanem ezzel teszek jót a szervezetemnek.

Egyszerűen feltűnt ez a topikcím és megkérdeztem, mire jó ésszerűtlenül fogyni, de látom kár volt. Ez esetben lehet költőinek is tekinteni a kérdésem nyugodtan. :)

Ja és még valami. Nem az a kitartó és jó fogyizó, aki két hét alatt lefogy kilenc kilót, mert az nem egészséges, hanem az, aki hosszan tud tartani egy ésszerű elvekre épített diétát, ahol ráadásul tartós a siker.

158. 0b409e1a00 (válaszként erre: 156. - 9cb8f8c741)
2009. ápr. 14. 17:08
Hagy érdeklődjem, hogyan keveredik valaki egy "-9kg 2 hét alatt" című oldalra, aki sem fogyni nem akar, sem nem kitartó? :)
157. 0b409e1a00 (válaszként erre: 156. - 9cb8f8c741)
2009. ápr. 14. 17:03

Nekem van kedvem fogyni amennyi sikerül és szerencsére a zöldség a kedvencem.

Élvezd a chipset és a csokikat és ne gyötörd magad. Minden orvos ezt ajánlja. Puszi.

2009. ápr. 14. 16:56
Miért kell két hét alatt 9 kg-ot leadni? Nem ér rá? Ez hatásában pont ugyanolyan megviselő, mintha két hét alatt kilenc kilót szednénk fel. Azt bezzeg hamarost megéreznénk. Másrészt kinek van kedve ilyen diétát betartani és rövid idő alatt fogyni kilencet, de hamar visszahízni (mert ugye ilyen diétát tartósan nem lehet használni), mint inkább hosszabb idő alatt fogyni kevesebbet, de kitartó mértékben és tartósan, kedvenc ízeinket sem mellőzve? Nekem az utóbbi, de én már csak ilyen hedonista dög vagyok, hogy utálom gyötörni magam. :)
155. 0b409e1a00 (válaszként erre: 138. - Szuszy)
2009. ápr. 14. 16:48
Akkor valóban hagyd ki.
154. dorry (válaszként erre: 153. - 0b409e1a00)
2009. ápr. 14. 15:22
Nekem sem, sem azt hogy csak marhát lehetne enni vacsira. :)
2009. ápr. 14. 15:12
Nekem az első napra nem írta a zsömlét. :/
152. Nicole01 (válaszként erre: 148. - Sisssa)
2009. ápr. 14. 14:47

Szerintem gondold azt,hogy ma hétfő van!:-)

Szerintem nem fontos marhát enni!én pl. nem is nagyon eszem,csak csirkét!a kávé is szerintem szokás kérdése!ha valaki nem iszik,akkor tea lehet helyette!én kávézom,nem túl erőset,de napi 4-5 kávét meg kell innom,mert nem élném túl a napot!:-(

151. sisssa
2009. ápr. 14. 14:09
Azt hiszem eldöntöttem! Ugyan nem fogom tökéletesen követni a diétát, de kizárólag azokat az ételeket fogom enni, amiket a diéta megenged. 2 hét múlva meglátjuk az eredményt. Ha nem lesz változás, utána még megcsinálhatom "pontosan".
150. dorry (válaszként erre: 148. - Sisssa)
2009. ápr. 14. 13:47
Szerintem az sem lehet gond, ha ízesítés nélküli gógyteát iszok! Az is víz...
149. dorry (válaszként erre: 148. - Sisssa)
2009. ápr. 14. 13:36
Nem értem, hogy miért olyan fontos a hétfő, vagy szerdai kezdés! Nem mindegy??
148. sisssa
2009. ápr. 14. 13:26

Lányok, lenne kérdésem. Most olvastam az egyik fórumon erről a 2hetesről és az alábbiakat írja:


Ezt a diétát "Két hetes bécsi diétának" is hívják, tekintettel arra, hogy a Bécsi Táplálkozástudományi Intézet ajánlotta először ezt a diétát. A program egy hetes, és utána azonnal meg kell ismételni. Az étrend nagyon szigorú, és pontosan kell követni az eredmény érdekében.


A kéthetes diéta során tilos fogyasztani cukrot, zsírt és alkoholt.

Inni kizárólag szénsavmentes ásványvizet szabad. A fenti összeállítást nagyon pontosan be kell tartani, egy hétig megismételhető.

A két hét letelte után lehet rendesen étkezni, a megszokott módon.


Amennyiben lelkiismeretesen végig csináljuk a kéthetes diétát, garantáltan le tudunk adni 8-9 kilogrammot.

Van egy nagyon fontos alapszabály, az étkezéseket nem lehet felcserélni.

A diétát mindenképpen hétfőn vagy szerdán kell elkezdeni.

A kéthetes diéta olyan változásokat hoz létre szervezetünk anyagcseréjében, minek segítségével három évig tudjuk tartani súlyunkat, nem szedjük vissza a leadott kilókat.


- Na ebből mi már buktuk a kezdés időpontját, illetve szerintetek gond az, ha valaki valamit kihagy belőle? Egyszerűen nem tartom logikusnak,hogy gond lenne,hiszen az nem hízlal, amit nem eszünk meg!!!

- Pl. ma már megettem a spenótomat, de semmi kedvem vacsorára marhahusit csinálni.

- gyűlölöm a feketekávét, ma már lecsúszott kb 5 korty reggel, de majdnem belehaltam- mennyit kellene inni?


Ha tud valaki vmi okosat, annak örülnék:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook