Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt fórum

Orvosi dieta - 9 kg ket het alatt (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 10. 12:59

Sziasztok!


Csak köszönni jöttem,mert utazunk,a diétát elkezdtem,de bebűnöztem délután egy nagy adag jégkrémmel,így kezdem veletek 14-én!

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!SZiasztok!

2009. ápr. 10. 12:09

Sziasztok,


Kellemes húsvéti ünnepeket,


Bori

85. tundek (válaszként erre: 84. - Tündi66)
2009. ápr. 10. 11:23

Szia Tündi örülök, hogy benéztél. Ha kicsit lejjebb olvastál volna ott leírtam, hogy amikor 13 éve megcsináltam a barátnőm aki velem kezdte ő sem kávézott hanem teázott ezért ő azt itta. Semmi más eredmény nem volt nála amiért nem kávét ivott. Igazán csak a saláta ami zöldség a gyümiket nem nézem hiszen nem kell sok


Ha gondolod nyugodtan kezd el velünk kedden reggel.


Sok szeretettel várunk.

2009. ápr. 10. 08:26
Szia Tünde!Kacérkodok evvel a diétával.de azthiszem még várok vele,mig lesz friss zöldség.Ez a reggeli kávé zavar,mert az emésztést alakitja a kávé.Sok ismerősömnek segit a nagydologban.Én nem kávézok,mert nem ifazán tetszik a szivemnek.Esetleg sok tejbe pici kávé.Figyelem az eredményeidet.Rettenet ügyes vagy.Majd kitalálom mit egyek igyak és akkor talán nekiállok én is.Sok sikert.
83. tundek
2009. ápr. 10. 05:28

Jó reggelt Szia Jofre


Persze, hogy szorítok nektek, de mi a baj betegek vagytok? Remélem nem komoly


Na már nem is kell vele pepecselned, hogy megfőzd neked már készen is van látod milyen jól jártál.

Nálam is sonka lesz majd az tuti akkor és a húsvétiból csórok el egy kis darabkát magamnak amit eldugok.


Szép napot nektek.

82. jofre
2009. ápr. 10. 03:30

Sziasztok!

Tegnap is kórházas napunk volt, most is nemsokára indulunk. Este talán vissza tudok olvasni és jelentkezem. Ez a mai nap nagyon fontos lesz, szorítsatok.....

Tegnap megvettem a Húsvéti sonkát és már a jövőheti kaját láttam benne:)

A férjem üzemi ebédje spenót volt! Le is nyúltam tőle, mondtam, hogy lefagyasztom, mert kell a jövőhétre!:) Nem tiltakozott!!! Cserébe kapott egy isteni hagymás tojásrántottát camambert sajttal vacsorára!

Rohanok, mert a gyerek még alszik és nemsokára megy a buszunk.......

81. tundek
2009. ápr. 9. 18:57

14 napos diéta


Szabály:


Az ételeket felcserélni nem szabad. Plusz cukor hozzáadása nem engedett. Alkoholt fogyasztani tilos. Só használatának csökkentése kötelező. Minimális fűszer megengedett. Egy hét után kötelező megismételni. Utána rendesen lehet étkezni, folyamatosan a szervezetet visszaállítani a normál vegyes étrendre. Ha rendesen végig csinálod a diétát, 14 nap alatt 9 kilót lehet leadni. A diéta következtében, a szervezetben egy anyagcsere folyamat megy végbe, ennek hatására 3 évig a leadott kilókat nem fogod vissza hízni.


1 nap


Reggeli: kávé tejjel cukor nélkül


Ebéd: 2 tojás kemény vagy olaj nélküli kemény tükör, spenót enyhén sósan kevés rántással. (zöldbab, sóska, tök)


Vacsora: 20 dkg natúr sült sovány hús, zöldsaláta ecetes lében édesítővel


2 nap


Reggeli: kávé tejjel cukor nélkül, 1 zsemle


Ebéd: 20 dkg sovány sült hús, zöldsaláta ecetes lében, 2 db gyümölcs alma, körte


Vacsora: sonka étvágy szerint (gépsonka, főtt sonka)


3 nap


Reggeli: kávé tejjel cukor nélkül, 1 zsemle


Ebéd: 1 tojás kemény vagy olaj nélküli kemény tükör, zöldsaláta és paradicsom ecetes lében


Vacsora: 10 dkg gépsonka, zöldsaláta ecetes lében


4 nap


Reggeli: kávé tejjel cukor nélkül, 1 zsemle


Ebéd: 1 tojás kemény vagy olaj nélküli kemény tükör, reszelt répa, 15 dkg sovány sajt


Vacsora: 1 kefir, 2 db gyümölcs 1 alma, 1 körte


5 nap


Reggeli: kávé tejjel cukor nélkül, reszelt répa kis citromlével


Ebéd: 20 dkg párolt hal, paradicsom ecetes lében


Vacsora: 20 dkg sovány sült hús, zöldsaláta ecetes lében


6 nap


Reggeli: kávé tejjel cukor nélkül, 1 zsemle


Ebéd: grill csirke tetszőleges mennyiségben, zöldsaláta ecetes lében


Vacsora: 2 tojás kemény vagy olaj nélküli kemény tükör, reszelt répa


7 nap


Reggeli: 1 csésze tea cukor nélkül


Ebéd: 20 dkg sovány sült hús, zöldsaláta ecetes lében


Vacsora: bármennyi és bármi a fent felsoroltak közül

80. tundek
2009. ápr. 9. 18:10

Sziasztok csak bekukk majd este jövök és hozom a kéthetesem recijét


Hexina 167/75 AZ ENYÉM


Andorina szia naná hogy gyere hajrá kedden reggel meglátod jó lesz. Nem olyan nehéz.


Ne szedjetek bogyót sok értelme nincs max a kezdő löketet megadja ennyi. Már lassan 1 hónapja nem szedek semmit. Mondjuk nem is megy le a súlyom sem, de legalább nincs semmi mellékhatás és mérgezés.


Sziasztok nemsokára végzek a takarítással.

79. Szerencsésné (válaszként erre: 76. - 0b409e1a00)
2009. ápr. 9. 16:46
Az adipex az gyilkos,és nem veszi el az étvágyat,nem ajánlom senkinek!!!
2009. ápr. 9. 16:25
Gratulálok. Összekevered a dolgokat azzal, hogy nem másoknak, hanem magadnak hazudsz. Szomorú, hogy eddig ezt így csináltad.
77. 4b6a2525df (válaszként erre: 76. - 0b409e1a00)
2009. ápr. 9. 16:06
Az allit még nem lehet kapni itthon ugy tudom
76. 0b409e1a00 (válaszként erre: 73. - 3268aa20cb)
2009. ápr. 9. 12:26

Na, az én 55kg-omra is túlsúlyt jelez. Mennyi? 50.000? Nem érdekel, megveszem azonnal! :D

(Melyiktől is volt mindenki rosszul: ali vagy adipex?)

2009. ápr. 9. 11:17
Sziasztok, én is szeretnék hozzátok csatlakozni. Kolléganőim csinálták már, azt mondják (sőt láttam is), hogy hatásos. Klassz, hogy csak húsvét után kezditek, így remélem, nekem is menni fog.
2009. ápr. 9. 11:16
Azon az oldalon mindent megtalálsz. ;)
2009. ápr. 9. 10:51
megnéztem a BMI kalkulátort..:( azt írja, túlsúlyos vagyok.:( szomorú ügy.. van ennek vmi mellékhatása amúgy? az ilyesmitől jobb félni..:(
72. 0b409e1a00 (válaszként erre: 71. - 3268aa20cb)
2009. ápr. 9. 10:22

Ezek eredményesek. Gyakran az is baj, ha nagyon keveset eszik az ember. Jobb csapatban csinálni, mert ha kérdés van, tudunk egymásnak segíteni és én pl ha egyedül vagyok előbb feladom.

Olvass vissza, hogy miről szól és 14-én kezdjük.

2009. ápr. 9. 10:05
jöttem, dalmaedi. neked bejött vmelyik fogyókúra? én már nagyon el vagyok keseredve..:(
2009. ápr. 9. 09:48
Sziasztok! Köszi Tündi! :D Ezt eljátszom minden reggel. Béka, Zsani és én megyünk a félmaratonra, Jofere te mikor mész? Láttalak a neera-diétánál...naggggyon kemény....
69. 068c125a15 (válaszként erre: 60. - Tundek)
2009. ápr. 9. 09:09
Szia! Tök jó, hogy itt is találkozunk. Amúgy Edge: Edit :)
68. 068c125a15 (válaszként erre: 62. - Sisssa)
2009. ápr. 9. 09:08
Szia! Oké, majd együtt haladunk mindkettőnél. És a torna is beindul 1000-rel, mert míg csináltam, heti 1 kg minusz.
2009. ápr. 9. 08:55

-mint én:))

már írni sem tudok:)

2009. ápr. 9. 08:55
Van esetleg olyan aki hasonló "adottságokkal" ,mint én(163/80)indul neki ennek a fogyinak,mint én?
65. tundek
2009. ápr. 9. 08:46
Jofre nálad olvastam, mehettek Edinával a maratonra.
64. tundek
2009. ápr. 9. 08:45

Nemhiába írtam nektek, hogy Dalmaedi futkos.


Nos ma nagyon büszke vagyok rá, mert olyan eredményt produkált amilyet még sosem.


Edina nagyon büszke vagyok rád. Ügyes vagy.


Bár valakit olvastam csak nem tudom már kit hogy a maratont készül lefutni mehettek együtt.

63. tundek
2009. ápr. 9. 08:15

Szia Hexina naná hogy fogjuk egymás kezét és bíztatást adunk egymásnak.


Meglesz a két hét eredménye meglátod és én segíteni fogok az tuti


Páran már ismernek a kitartásomról itt és arról is hogy segítek szívesen ha tudok.

62. sisssa (válaszként erre: 50. - 068c125a15)
2009. ápr. 9. 07:58

Sziasztok Lányok, nagyon örülök neki, hogy ennyien leszünk, biztosan könnyebb lesz végigcsinálni!!


Edge, én tegnap voltam 3 hetes a 90napossal és most én is szüneteltetni fogom 2 hétig, de utána újra indul, ha van kedved, akkor tartsál majd abban is velem::))

2009. ápr. 9. 07:57

Sziasztok!

Csatlakoznék én is hozzátok ha lehet.:)Május 16-án 20 éves osztálytalink lesz.Jó volna addig fogyni.De olyan sok diétába belefogtam már.:(Stressz evő vagyok,de reménykedek,hogy veletek együtt könnyebb lesz majd.Meg 2 hét nem olyan hosszú idő.Majd Ti fogjátok a kezem....Vagy inkább fogjuk egymás kezét,és így sokkal könnyebb lesz.:)

60. tundek
2009. ápr. 9. 07:46

Hú lányok 9-en vagyunk már, ebből Oroslya aki előreszalad a sor elejére


Oroslya: Oroslya



Tünde: Tundek

Laura: Buhu Bahu

Virág: Sisssa

Nicole: Nicole

Edina: Dalmaedi

Bori: Borcsika

Edina: Edge



Hú de jó sokan lettünk.

59. tundek
2009. ápr. 9. 07:39

Sziasztok jó reggelt Mindenkinek


Rendben Nóri tégy belátásod szerint.


Oroslya sok sikert neked te leszel az előfutárunk.


Szia Edi.


Oroslya egészségedre


Szia Borcsika üdv a csapatban csatlakozz bátran.

Sonka lehet főtt sonka és lehet sonkaszalámi is.

Folyadék én nem tudok meginni napi 3 litert csak amennyi jól esik.

A spenótot nem szeretem de zöldbabbal vagy kellel fogom helyettesíteni.


Elkészítés:


felteszem a zöldbabot vagy a kelt vízben épppen ami ellepi és fűszerezem sóval pici borssal és petrezselyemmel. Mikor megfőtt akkor joghurtos habarással besűrítem. Vagy kicsi rántást csinálok fokhagymával és azzal sűrítem és joghurtot teszek bele.


Spenótot nem tudom.


oroslya szerintem jó helyette a sóska is. Lényeg a spenót körüli kcal tartalom.


Én anno zöldbabot ettem.


Jofre remélem jól esett a kényeztetés a takarítás után. Én is vagyok a Wellnessen is. Látom a fotó és a mérlegelő nem sikerült. Azért várom.


Sisssa a káposztaleves kúrát én is elkezdtem a barátnőmmel de csak ő csinálta én a leves megkostolása után feladtam, ő szegény x időn keresztül f...t mint állat hú nagyon beteg volt, de csinálta és valamennyit fogyott is vele, de semmire nem volt jó, hirtelen víz és hashajtás ennyi. De a kéthetes alatt ő is fogoytt 9 kilót akkor.


Szia Edge gyere bátran hú jó lesz hogy ilyen sokan kezdjük el és remélem mindenkinek sikerül is kitartania a végéig.


Edina drága lehet hogy az ablakpucolás hízlal mert akkor gyorsan abbahagyom, ja apropó Londonban nincsenek ablakok? Tudhatnád, hogy jó munkához idő kell, de a rosszhoz meg mégtöbb. Ma este már a végére érek.


Nicole itt fogsz látni pár nap alatt eredményt ha betartod ezt garantálom neked.


Hú Laura nagyon jó hogy ilyen kitartó lettél a sportban. Edina barátnőm is lelkesen futkároz mindennap, elismerés nektek érte. Én is kezdem a mozgás örömét megismerni bár a héten ez most kimarad. Megnézem van e letőlthető pilátes dvd és belekukkantok. Sokat olvastam már róla.


Kedves Spinneli gyere tarts velünk próbáld ki és utána alkoss róla véleményt. Bár ezek szerint te csináltad és nem vált be.


Szép napot nektek


Ja felteszem ma ide az én régi verziómat

2009. ápr. 9. 00:29
ilyen kevés idő alatt, csak jojó effektussal lehet ennyi kilót veszteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook