Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nőies tinik fórum

Nőies tinik (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nőies tinik

1 2 3 4 5 6 7 8 9
128. tücsimücsi (válaszként erre: 123. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 1. 10:27

Luxi azon kivétel aki erősíti a szabályt. Sajnos ez a ritkább.

Egyébként nagyon tetszik a felfogásod, belőled nagyon modern és vagány anyuka lesz az tuti!!!!

127. MelisUK (válaszként erre: 124. - A9ffc273fe)
2008. szept. 1. 10:17

Az tényleg nagyon gáz, ha egy másodikos kislányt megszólnak azért, hogy nem csípőnaciban van. Főleg azért, mert azoknak a kicsi lányoknak alig lehet béna ruhát venni, legalábbis én mindenfelé nagyon édi rucikat látok kicsiknek. Viszont a divatőrület már tényleg óvodában elkezdődik sokaknál és a kis hercegnős lányoknak már abban a korban van körömlakkjuk. Persze csak valami halvány gyöngyházas rózsaszín. Sőt, sminkkészletük is van, fodrász kellékeik, rengeteg ruhájuk, stb. A legtöbb kislány így nő fel, hisz olyan kis hercegnők szeretnének lenni, mint amiket a mesékben is látnak, amik a mesekönyveikben vannak, stb.

Viszont a gyűlölködés, kinézés és kicikizés nem való ezekhez a kis hercegnőkhöz, sajnos anyuci nem szokott eleget foglalkozni a mai világban a gyermekével, ezt sem tanítja meg, mint sok minden mást. Voltam tanítási gyakorlaton egy másodikos osztályban... Alig vártam, h megszabaduljak tőlük. Bár voltak nagyon édes gyerekek is, de összességében borzasztóak voltak! Kissé félek tanítani, teljesen más értékeket képviselek, mint ami a mai világ...

Később tanítottam egy kisebbségi iskolában negyedikeseket, ott viszont teljesen más volt a helyzet, ott élvezet volt a gyermekek között lenni. Majd tanítottam egy gimnáziumban végzős évfolyamot, szintén élvezetes volt. Pedig imádom a piciket, de nehezebb velük foglalkozni, mint a 18 évesekkel...

126. MelisUK (válaszként erre: 123. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 1. 10:06

Nem ítélek a külsőségek alapján (épp én nem, pedig világ életemben engem úgy ítéltek meg...), írtam, h a mai kor egyre inkább afelé halad, h a szépek az okosak.

Viszont az, hogy valaki átszabatja magát, mikor egyáltalán nem lenne szükség rá, ez már maga egy irtó nagy butaság, ilyet normális ember nem tesz magával. Persze vannak kivételek, azok mindig is vannak, de egy olyan nőnek, akinek gyönyörű feszes cickói vannak, formásak, annak nem értem, h miért kell nagyobbá műttetnie. Ennyire elvakítanák az értelmes embereket is a reklámok, a média? Huh, akkor még jó, h egyáltalán nem nézek tv-t. :D

2008. szept. 1. 07:39

Sziasztok!

Tegnap volt az évnyitó ugye a suliban... a lányom osztálya 16-17 éves ifjakból áll.... és szépek, hamvasak... semmi túlzás... Itt ott egy kis szín a hajban, de inkább a sötétszőkéknek kis világosítás... egyszerűen szépek! Szóval, nyugi.... nincs még veszve minden! ;))))

2008. aug. 31. 22:51

Ha az gáz, ha valaki leszólja mondjuk az ilyen cicababákat, akkor az nem gáz, hogy valakit leszólok azért, mert nem modern ruhákat hord?

Ehhez ugyanúgy van joga az embernek, eldöntheti, hogy mit hordjon. Most az, hogy csípőnadrág vagy sem, de azért nehogy már valaki többet érjen, mert szilikon mellei vannak. Itt ez a baj, hogy míg általánosban most a csípőnadrág a kérdés, addig gimiben már a műszáj, műszempilla, stb. Természetesen a plasztikának is van egy olyan oldala, ami indokolt, de most azért, mert és nagyobb melleket akarok a másikénál... pfff... Ami még nagy baj, hogy a tinimagazinok, a tévé, minden azt sugallja, hogy valaki csak ettől válhat nővé, ha hasonló beavatkozásokat végeztet el magán. A csípőnadrágba mellesleg igazatok van, jól néz ki és nem lehet nagyon mást kapni, de egy másodikos kislányt nehogy már a csípőnadrág foglalkoztassa, hogy kinek van, kinek nincs nehogy már ezért nézzék ki az osztályból. Sok kislány már óvodás korban festi a körmét... kérdem én maguk festik ki vagy netán a szülő? Most még egy csípőnaci miatt nézik ki őket, de hamarosan azon sem lepődnék meg, ha ennél durvább dolgok miatt

123. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 121. - MelisUK)
2008. aug. 31. 22:46

Ne ragadj le a sztereotípiáknál és ne ítélj a külsőségek alapján. Volt itt egy Luxi nevű lány, ő volt az élő példa arra, hogy lehet valaki okos, kedves nagyon jó fej még akkor is, ha több alkatrésze is át van szabva.

Amellett ami neked nem tetszik, attól még lehet, hogy más gyönyörűnek találja és vice versa. Ha ő így érzi jól magát, legyen meg az ő akarata.

122. dedfa06931 (válaszként erre: 119. - Gizmóka)
2008. aug. 31. 21:20

Mert manapság nem nézik jó szemmel ha valaki tesze-toszaXD LoL

Ezt nem hagyhattam ki:)

121. MelisUK (válaszként erre: 105. - 3e0ba54fb8)
2008. aug. 31. 19:38
Egyet értek veled, h attól, h egy lány nagyon jól néz ki, attól nem kell butának lennie. A mai kor egyre inkább afelé halad, h a szép emberek az okosak. Viszont azok az extra cicababák, akik agyonszolizzák magukat, szilikonoztatnak, ajakfeltöltést csináltatnak, kisajak kisebbítést, stb... ezek a lányok nem lehetnek a legokosabbak... És persze nem is lesznek igazán szépek a sok beavatkozástól. Itt a Hoxa keretein belül is bárki, akit láttam ajakfeltöltés után, nagyon csúnyán elrontották magukat, mert túlzásokba estek...
120. MelisUK (válaszként erre: 119. - Gizmóka)
2008. aug. 31. 19:32

Azért egy robogó és egy csípőfarmer között elég nagy különbség van. Ruhára mindenkinek szüksége van és alig lehet mást venni, mint csípőnacit. És különben is ezerszer jobban néz ki, mint egy olyan, ami fölér az ember köldökéig. :P

Kb. olyan nem csípőnacit venni egy csinos lánynak, mint "normális" szemüveg helyett sztk-sat hordani.

119. gizmóka (válaszként erre: 117. - Dedfa06931)
2008. aug. 31. 18:51

Miért kell cikizni valakit akinek nincs valamije,ami a másiknak van?

Az is rosszul fog esni,hogy nem veszek neki robogót.

Pedig a fél osztálynak van!

118. MelisUK (válaszként erre: 114. - Belnea)
2008. aug. 31. 15:56

Nem igazán értek veled egyet. A csúpőnadrág és a melltartó még nem a világ vége. Az én időmben is hordtak melltartót a felsős lányok, sőt, az alsósok cicifixet. Persze volt, aki csak azért, h legyen neki, mert nem volt melle, de a többségnek igenis volt melle. Ötödikes korban a legtöbb lánynak megjött a mensije, szőrösödtek, stb.

A tőlem fiatalabb generációk már még hamarabb fejlődnek, sokaknak már az óvodában elkezd nőni a mellük és szőrösödnek.

Véleményem szerint nem a csípőnacival, a festett körömmel v a festett hajjal van a gond, hanem a kurvás öltözködéssel, ha mindenüket kiteszik, ha kurvásan viselkednek, ha alapozót és púdert is használnak, nem pusztán szempillaspirált és szájfényt, ha szilikonoztatnak, ha ajkakat töltetnek fel, stb...

117. dedfa06931 (válaszként erre: 114. - Belnea)
2008. aug. 31. 13:50

Nah jó azárt az igaz hogy alsósoknál túlzás..éppúgy mint a tangabugyi...:)

De ha belegondolsz hogy a lányodnak hogy fog az esni hogy mindenki öt cikizi mert neki nicns csipőfarmerja...hát én inkább megvenném neki (ha igényli)...:)

2008. aug. 30. 23:33
Ha az öltözködést ne is vegyük most alapul, de mi van a diszkózással 14évesen, a korai pasizással. Hát ez nem külsőség, de ugyanúgy jelen van. Miért kell egy 14 éves lánynak az éjszakát járnia? Vagy még fiatalabban.... Hát nem tudom miért, de úgy látszik, hogy a mai világban ez a normális, csak akkor a sok megerőszakoláson sem kell csodálkozni, amikor a pici lányt elkapják a szexi rucijában hajnalban...
115. tücsimücsi (válaszként erre: 114. - Belnea)
2008. aug. 30. 21:43
Maximálisan egyetértek Veled. Ez az iskolaköpeny-téma pedig már egy másik topicon is felvetődött, állítólag van olyan iskola ahol még mindig van.
114. belnea
2008. aug. 30. 21:36

Az én lányom általános iskolába jár, még csak alsós, őt még tudom az általam elképzelt helyes irányba terelgetni. Az osztályban azért nem "bandatag", mert nincs csípőfarmerja! Az 5. osztályos lányok már melltartóban járnak (pedig a cicikéje ha egy éjszakára beborogatná, simán leapadna), természetesen a pántja kilátszik a haspólóból, csípőfarmer, némelyiknek piercingje is van, festett-mellírozott haj, műköröm.

Ez a példa. Sajnos a szülők azok, akik nem normálisak, a saját egzisztenciájukat a gyereken keresztül reklámozzák, mert önmagukban ők képtelenek érvényesülni. Én szívesen vennék a gyerekemnek iskolaköpenyt - és természtesen hordatnám is vele -, ha ezt az iskola házirendje előírná. De sajnos az iskolák zöme nem akar olyan szigorú házirendet hozni, amely korlázotná az iskolában való megjelenés módját, mert akkor a szülők többsége elvinné a gyerekét másik iskolába és máris nincs meg a létszám.

113. ab4b6bc17d (válaszként erre: 94. - C29a3b1a9b)
2008. aug. 30. 21:28

...vagy hogy ba...meg, nem igaz, hogy nem költenek a lombikomra, hogy legyen már egy gyerekem... lehet, hogy ez most durva, de a sok abortusszal bizony oda jutnak ezek a meggondolatlan fiatal lányok, hogy mire tényleg szeretnének gyereket, már nem lehet nekik.


A másik, visszatérve az öltözködésre, nincs azzal semmi baj, ha egy tini haspolót, meg szexi ruhákat hord, csak sokszor annyira nem illik rájuk, vagy úgy áll rajtuk, mint tehénen a bugyi. Egy-egy tinin, bár nem kövér, de olyan szűk nacit húz, hogy mindene kibuggyan! Az meg már nem szép. Akkor írtuk a téli kiöltözést, ezzel sem bántani akarunk mi, szerintem, hanem egyszerűen csak megjegyeztük, hogy bele sem gondolnak abba, hogy mennyire felfázhatnak... s bizony, még ez is okozhat meddőséget. De az oda vezető út sem könnyű... s mindezt azért, hogy szexis legyen. Ez a szexisség is olyan, hogy van aki visszafogottabban öltözködik, mégis süt belőle az erotikus kisugárzás a természetesség erejével. Szóval nem csak a ruha teszi az embert! :)

112. ab4b6bc17d (válaszként erre: 93. - NMI:))
2008. aug. 30. 21:21

Neked is igazad van :) tényleg, lényegileg mindenkinek szíve-joga, hogy hogyan öltözködik, stb. - szerintem ezt senki sem vitatta! :) nem is ezen van a hangsúly. Egyszerűen csak fórumozunk a mai tinikről, s mindenki leírja az ezzel kapcsolatos gondolatait, jókat is és rosszakat is.

Én úgy érzem, azt sem mondta senki sem, hogy egy pl. egy hippi frizurás tini a kinézete miatt nem lehet nem normális. Annyit jegyeztünk meg az ilyen kirívó öltözködésű/hajviseletű, stb. lányokkal-fiúkkal kapcsolatban, hogy pl. miniben nem illik templomba menni. Valószínű, ez a tini még ettől sem lesz egy utolsó ember, de ilyesmi ellen azért már lehet tenni. Még ha nem is vagyunk vallásosak, más ember ebbéli meggyőződését azért tisztelni kell. Én sem vagyok egy szentfazék, de ezt pl. én is igaznak érzem, hogy igenis visszafogom magam, ha templomba megyek. És ez most csak egy példa.

111. ab4b6bc17d (válaszként erre: 90. - Castellina)
2008. aug. 30. 21:12

Ez viszont tuti biztos, hogy szülői hiba. Akinek otthon nem tanítják meg, vagy ezt látja, ezt hozza otthonról...


...persze talán a társak jelenléte is közrejátszik, de szerintem akinek az ilyesmit megtanítják (el is magyarázzák, hogy mit miért ne, vagy igen), az a brancs előtt sem fog ilyet csinálni.


Engem is nagyon zavar egyébként a szemetelés, főleg, ha ott van mellettük egy kuka, elérhető közelségben. Az a legszebb, amikor a kuka környéke tele van maghéjjal, meg miegyébbel. GRrrr...

110. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 109. - Dedfa06931)
2008. aug. 30. 12:22
Legalább ebben???? Picit ha visszaolvasnál...... :)
109. dedfa06931 (válaszként erre: 108. - 3e0ba54fb8)
2008. aug. 30. 12:15
Nah legalább ebben egyetértünk;)
108. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 102. - Dedfa06931)
2008. aug. 30. 11:50

Ejnye kislányom, több tiszteletet a tiszteletreméltó "művésznő" néni irányában! :o)))

Mind a mellet igazad van.

107. Wickucy
2008. aug. 30. 11:45
:)
106. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 104. - Wickucy)
2008. aug. 30. 11:35

:))

éppen egyszerre írtuk a két üzenetet, de látom egyformán gondoljuk. legalább ezt :)

105. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 103. - Wickucy)
2008. aug. 30. 11:34

ezek szerint nem ugyanazon a bolygón élünk. mert én nem látok több "picsát" mint évekkel ezelőtt. Éppen ezért írtam, hogy a keresztlányom osztályából mind a 29 tovább tanul és mindet fel is vették. Van közöttük olyan, akinek 2 felsőfokú és egy középfokú nyelvvizsgája van, többek között.

Csak nem kell leragadni a külsőségeknél, attól hogy szilikonos a melle, műkörme van és fel töltve a szája, az agyát még nem operálták ki.


A gyerekek lázadnak, feszegetik a határokat, de ha az értékrendet sikerüt mélyen beléplántálni, egyszer csak visszavedlik normális emberré :).

104. Wickucy
2008. aug. 30. 11:30
vagyis akkor úgy mondom, hogy én látom így, biztos más helyeken járunk, ezért érzem így. olyan tapasztalatom nincs, hogy valamelyik rokonom osztályából mindenki egyetemre menne, több olyat ismerek aki ugymond naplopó. de ezt fiúkra is értem!
103. Wickucy (válaszként erre: 100. - 3e0ba54fb8)
2008. aug. 30. 11:27
nem értem mit dramatizálok, én csak megállapítottam, hogy lassan több "picsát" látni, mint értelmes fiatalt, akit a tanulás érdekel meg a jövője. már bővebben kifejtettem, hogy nem feltétlen hiszek abban, hogy a gyerek olyan amilyennek nevelik (tapasztalat) és ezért mondom, hogy csak remélem, hogy én jól is fogom nevelni és a gyerekem sem lesz hajlamos rá, hogy elkanászodjon :) más okok miatt.
102. dedfa06931 (válaszként erre: 101. - Szanád)
2008. aug. 30. 10:41

Hát sztem vannak durvábbak is...Mint pl.Medvecki Ilona az a vén szatyor:)

Gusztustalan az a nő...

Rihannának legalább jól áll mert még fiatal:)

101. szanád
2008. aug. 30. 08:25

sajnos a " példaképek " is sántítanak..

Itt van ez a riannnyaa, egy megcsinált műmájer bula, a lányok meg ezt veszik alapul hogy így kéne kinézni, de sehogy se megy , hülyét kapok a mai klippekben hogy csak vonaglanak, kint van mindenük, rázzák magukat, mert ez a "trendi...de utálom ezt a szót ....és sajnos ez a követendő példa,

Az én lányom most 17 de szerencsére nem öltözik így ,csinosan öltözik de nincs kint mindene... én biztos hogy rászólnék hogy öltözzön normálisan..ha esetleg át esne a ló túloldalára

100. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 98. - Wickucy)
2008. aug. 29. 23:20

Azért ne dramatizáljuk a helyzetet. A keresztlányom a Szilágyiba járt, 29 fős osztályba, mindenki jelentkezett felsőokatatási intézménybe, kivétel nélkül mindegyik be is jutott az első helyen megjelölt intézménybe, ebből 20 egyetem, s csak 9 főiskola.


A gyereked pontosan annyira lesz értelmes és jól nevelt, amennyire igényesen neveled.

99. o.andi
2008. aug. 29. 23:14
ezek a mai lányok már nagyon fejlettek....igy 13 év felé
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook