Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nőies tinik fórum

Nőies tinik (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nőies tinik

1 2 3 4 5 6 7 8 9
218. ab4b6bc17d (válaszként erre: 216. - 0c97fbb607)
2008. szept. 7. 14:16

Magdusbabának igaza van abban, hogy nem érdemes ezen összevesznünk! Abban már nem értek egyet vele, hogy nem tartozik a nőies tini témakörben, azon oknál fogva, hogy a tinik sajna a cigitől is nagykislánynak érzik magukat...


Azt meg én sem értem, hogy lehet valaki akár csak egyéni szinten, jobban mondva hogy tarthatja valaki magát környezetvédőnek, ha közben meg szemetel??

Na, azért a legtöbb tüdőrákos mégiscsk a dohányzástól lett olyan beteg...


...de tény és való, hogy ez a nagyfokú környezetszennyezés, ami most megy, meg már jó pár éve... hát, szerintem ez fogja elpusztítani a világunkat nem is olyan soká.

2008. szept. 7. 14:07

Ne is vitatkozzatok a cigiről:)

az egy más téma...


most a 21.századi tiniken van a hangsúly

216. 0c97fbb607 (válaszként erre: 213. - Ab4b6bc17d)
2008. szept. 7. 13:57

Igazad van ,ez az ácsi',nem erre a fórumra való!


Csak tudod néha berágok az álszent környezetvédőkkel kapcsolatban ,akik ,chipses zacsis és kólás üvegeket hajigálnak el,még ha nem is máshova hanem a szemétbe!Azok több száz éven keresztül bomlanak majd le...ha lebomlanak.

Amíg egy csikket 2 hét után már nem lát az ember a földön,mert vattából,papírból és dohányból áll!!Csupa természetes anyag!!


Ezen kívül pedig csak annyit kell megfigyelni,hogy a dohányosok száma egyre csökken,a tüdőrákosoké meg egyre nő....vajh,miért?


Bocs az offért:)))

215. ab4b6bc17d (válaszként erre: 211. - A9ffc273fe)
2008. szept. 7. 13:47
Úgy gondolod, zsákutca? Akkor lényegileg minden az (most az ön/és másokat ártalmazó dolgokra gondolok!), ha az egyén nem akarja... azzal védekezve, hogy ez az ő élete, úgy cseszi el, ahogy akarja. Szerintem meg addig igaza is van, amíg mást nem veszélyeztet vele.
2008. szept. 7. 13:44
Majd írok egy cikket a környezetről is. :) :P
213. ab4b6bc17d (válaszként erre: 212. - 0c97fbb607)
2008. szept. 7. 13:43

Az autókkal kapcsolatban én sem azokról beszéltem, akik még a WC-re is kocsival járnak... ne kekeckedj!


Természetesen nem minden a dohányzás, de hidd el nekem, nagyon sok baj forrása lehet! És az adott cikk kapcsán került a képbe. Én is védem a környezetem, ha gondolod, nyithatunk egy környezetvédelmi topicot is. Magdusbaba azonban a nőies tinikről kérdezett... így most a te ácsidba nem mennék bele.

212. 0c97fbb607 (válaszként erre: 210. - Ab4b6bc17d)
2008. szept. 6. 22:32

Még szép!!!

Mert tudod én úgy érzem ,rohadtúl át van vágva mindenki!!

A cigi megfogható,látható károsító valami!

Igyekeznek minden szart rákenni,holott ott vannak az autók,amik 1000000-szor több szart eregetnek ki a kipufogójukból,amiket már nem is látni annyira,mert annyira profin csinálják!Aztán meg az a sok sugárzó antenna,mobiltelefon kócerály meg sorolhatnám.....de azok láthatattlanok ugye!!

Még szép ,hogy baromira fel vagyok háborodva ,ha minden tüdőrákot a cigire kennek!!!



Tudod mit mondok?Jó pár autós mehetne biciklivel a melóhelyére ,ami kb 1 km-re van a céltól!

Sok ember meggondolhatná ,mi a szentszart vesz meg a gyönyörű csomagolás alatt,amit kidob , és csak jut be a földbe az a sok vegyianyag ,amik a műanyag szarokról beleoldódik az ivóvizünkbe is és nem 1 hónap alatt oldódik fel a földben ,mint a csikk,hanem évtizedek alatt.

Úgyhogy ÁCSI!!!

2008. szept. 6. 22:20

de látod te is mondod, hogy még nekik áll feljebb, szóval sajnos nem hat senkire:( ez nagy probléma


én régóta szeretném anyumat leszoktatni, de nem sok sikerrel:(

210. ab4b6bc17d (válaszként erre: 207. - A9ffc273fe)
2008. szept. 6. 22:18
Hát, ha megvan a magához való esze, akkor nem teszi. Vagy megteszi, de nem rendszeresen. Tényleg mindenki szíve-joga addig, amíg nem károsít más embert vele. Ami engem feldühít, hogy a legtöbben igenis ártanak más egészségének. És még nekik áll feljebb.
2008. szept. 6. 19:58
Én is így vagyok, anyuék dohányoznak, én nem és nem is fogok!
208. lindsay19 (válaszként erre: 204. - Ab4b6bc17d)
2008. szept. 6. 19:39
Nem feltétlen... Nekem is mindkét szülőm dohányzik sajnos, nekem még se jutott eszembe, hogy én is ezt tegyem. Nemsokára 19 leszek, de még igazából próbálni sem próbáltam és nem is szándékozom. Már a szagától is undorodok.
2008. szept. 6. 12:19
Ezzel csak az a baj, hogy hiába mondasz bármit, annál inkább és többen cigiznek, mint amikor egy gyereknek tilt valamit az anyja, még inkább fogja csinálni. Egy idő után megunod, hogy ellene beszélj, inkább ráhagyod az emberekre.
206. ab4b6bc17d (válaszként erre: 194. - 0c97fbb607)
2008. szept. 6. 12:07

Már vártam, hogy ki mondja az autók kipufogógázát... :) Bennem is felötlött, sőt, szerintem mindannyiunkban. A helyzet azonban az, hogy sok ember autó nélkül nem tud munkába menni. Szélsőséges példa, de cigi nélkül lehet.


Én magam sem szeretem a szmogot (gondolom, ahogy senki más sem), ez ellen azonban közösen kellene tenni. Cigizés ellen az a valaki tehet, aki rád/rámfújja. Másképp ezt most nem tudom leírni, de biztos érted, mire akarok kilyukadni. Ez nem mentesíti az aktív dohányosokat az alól, hogy mennyire figyelmetlenek!

205. ab4b6bc17d (válaszként erre: 192. - Wickucy)
2008. szept. 6. 12:02
Ember! Ha tudják, hogy nem dohányzol, mégis rágyújtanak melletted... az már gáz! Szerintem. Az ilyen nem barát, max. haver. De annak sem a legjobb. Szerintem.
2008. szept. 6. 11:56
Amúgy meg sajnálom ezeket a fiatalokat, mert bizony nincsenek kellően felvilágosítva az ártalmakról. Vagy rossz példát hoznak már eleve otthonról. S mivel a szülők is dohányoznak, az nekik is természetes. Ez a legrosszabb benne, hogy sokszor már az anyatejjel kapják.
203. ab4b6bc17d (válaszként erre: 191. - Wickucy)
2008. szept. 6. 11:54

Most majdnem nagyon csúnyát mondtam rád! Egy nem dohnyzó tuti biztos, hogy arrébb fog állni még a tömött buszmegállóból is, ha egy bunkó dohányos beáll a sorba!

Igen, dohányozzon otthon, ahol senkit nem zavar vele, vagy pl. a már említett buszmegállóban álljon félre amíg elszívja azt a nyamvadt csutkát, de ne a tömeg közepébe, vagy ne egy másik, nemdohányzó ember közelébe!


A drágasággal kapcsolatban is csak magával a ténnyel értünk egyet, mert én pl. egyébként úgy felvinném a cigik árát, hogy csak na! Egy laikus, aki nem látja, hogy hova jutnak a dohányosok, tényleg csak röhög a dobozon látható ...károsítja egészségét... felíraton... de ne félj, az érsebészeten már csak kínjában röhög... ez most megint durva, tudom, de azokra értem, akik egész életükben úgy dohányoznak, hogy közben azt másokra fújják! (mert bizony előfordulhat olyan eset is, hogy nem tudunk máshova állni... s akkor csak a dohányos jóérzésén múlik minden! Mert máskülönben az ember kikerüli őket! A legrosszabb, hogy sok tini is büdös már a dohánytól, stb.

2008. szept. 5. 17:49
Mondjuk érdekes téma a cigizés is, de sztem nem nagyon passzol ide, mert ettől nem lesz nőies senki sem. Cigizzen mindenki, aki akar. Én mondjuk nem bírom a szagát, de ez van...
201. Wickucy
2008. szept. 5. 17:48
én nem mondtam, hogy az alap élelmiszer, azt kérdeztem, hogy minden más alap élelmiszer is, ezekkel együtt? és akkor már... Te a saját lakásodban dohányzol? mert, említettem, hogy kb. évente kétszer én is rágyújtok, de eszem ágában sincs ezt a lakásba csinálni. nem szegény bagós, de van értelmes bagós is (mint ezek szerint én :) ) aki nem büdösíti a lakását, mert ugyan miért kéne?
200. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 198. - 0c97fbb607)
2008. szept. 5. 14:31
Na, a ravaszdival el kéne beszélgetni egy kicsit, hova jár ez a nő vásárolni???? :)))))
2008. szept. 5. 14:30
Fű*
198. 0c97fbb607 (válaszként erre: 197. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 5. 14:29

Én meg kaptam egy hamutartót egy kedves barátomtól(róka),amit menet közben használhatok,és ha nincs szemetes,akkor sem vagyok kénytelen a földre dobni:))))))))))))))

Igaz ténylegesen marihuanna jel van rajta és fú tartására hivatott,de avval egyenlőre nem élek:DDDDDDDDDDDDDD

197. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 194. - 0c97fbb607)
2008. szept. 5. 14:26

Te, vigyázz, mert lerajzollak !!! :))


Nem pont így értettem, csak jót rögögtem ezen a mondaton, hogy szegény bagós nehogy már összefüstölje és bebüdösítse a lakását.

Egyébként meg nyilván arrébb állok, mert nem vagyok hülye, hogy ott maradjak füstösödni és közben pattogjak, hogy büdös leszek. Mert hülye azért nem vagyok :)))) - csak ez a mentalitás.


Bájdövéj, én is dohányzom néha, bár igen ritkán, de arra mindig figyelek, hogy ne zavarjam vele azt, aki nem dohányzik. Különösen egy gyerek közelében nem gyújtok rá.

196. Castellina (válaszként erre: 194. - 0c97fbb607)
2008. szept. 5. 14:24
igen, ezzel semmi baj, ha a csikket a kukába dobja, csak sajna sokkan eloltás nélkül elpöccentik. naponta több ezer csikket látok az utcán heverve a földön...(: Írtó koszos városban lakom, amelynek 60%-át az eldobált csikkek teszik ki
195. 0c97fbb607 (válaszként erre: 194. - 0c97fbb607)
2008. szept. 5. 14:17
1 kerti grillezés....*
194. 0c97fbb607 (válaszként erre: 193. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 5. 14:13

Bocsi,de kekeckednem kell!:)))))))


(muszáj:D)


Szóval ,ha nyílt területen bagózik valaki a füst felfele száll,sem a ruhád sem a hajad,szóval semmi nem lesz füst szagú.



Szóval ha nyílt színen füstöl valaki akkor olyan bagatell módon elenyésző az autók kipufogójának bűzéhez és a városi szmoghoz képest az a kis dohányfüst ,amit addig kénytelenek beszívni a nem dohányzók(akik annyira pipák emiatt de nem állnának arrébb sőt!:D),mint egy kis füst 10 kerti grillezés alkalmával.

193. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 191. - Wickucy)
2008. szept. 5. 14:05

"Sajnos" a cigi és a pia nem tartoznak az alapvető élelmiszerek kategóriájába.


"Hol cigizzen? A lakásába? Füstölje meg koszolja be vele a falakat? Ha már dohányzik, rohadjon meg ott "karanténba"? "


Neeeem, a saját lakását semmiképpen ne füstölja és büdösítse be, de az én ruhámat gond nélkül.

192. Wickucy (válaszként erre: 165. - Ab4b6bc17d)
2008. szept. 5. 09:33

vagy olyan peched van, hogy Rád száll mindig a füst. ez nekem is ismerős. még, ha át is ülök máshova, akkor is mindig rám jön a társaság füstje.



na de lásson csodát az ember, még élek (lehet, hogy már nem sokáig, így passzív dohányosként, de mégsem követelném, hogy hűzzanak el onnan) és nem utáltam ki az összes dohányzó barátomat és Velük járok szórakozni, beülni valahova és mindig rám száll! új barátokat kéne szereznem!!!!

191. Wickucy (válaszként erre: 152. - MelisUK)
2008. szept. 5. 09:27

Ne haragudj, elhiszem, hogy zavar a cigi meg a pia, de szerinted az a megoldás, hogy emeljük meg azon kevés dolgoknak az árát is ami még megmaradt? Cigi, pia és biztos van még más, akár lehet, hogy a kenyér is drágább külföldön, vagy valami alapvető dolog, legyen az is a triplája? Ha már EU akkor a fizu is legyen a triplája, vagy minden csökkenje vissza ugyanúgy, ahogy külföldön is arányos a fizetés! Ebben szerintem tényleg nincs igazad és szerintem nem csak szerintem, hanem millió más ember is ezt mondaná. És tényleg nem a cigi meg a pia miatt!


Másik: Ezzel megint én vagyok a bunkó, de ha ott áll és dohányzik, már bocs, de még jó, hogy Te mész arrébb. Ha akkor gyújt rá, akkor is, had tegye már meg. Szabad ország. Nekiállhatna vetkőzni is melletted, ha nem tetszik elmész. Az más kérdés, hogy ezért elviszi a rendőr. Nagyon sok helyen nem gyűjthatnak rá, egyre több helyen. Már az utcán se tegyék, mert sétálnak ott nem dohányzók is? Hol cigizzen? A lakásába? Füstölje meg koszolja be vele a falakat? Ha már dohányzik, rohadjon meg ott "karanténba"? Ha meg kisgyerek áll a megállóba, mint látható a bunkó bagós úgyis ráfújja, taníatsd meg a gyereket erre is, hogy menjen arréb, ha cigiznek mellette. Na bumm... :)

190. a9ffc273fe (válaszként erre: 181. - Ab4b6bc17d)
2008. szept. 4. 16:39

Itt vagyok ám, de ahogy ezeket a hozzászólásokat olvasgattam csak kapkodtam a fejem, mert furcsán más lett a téma...


hát én nem vagyok sem anya, sem irigy, de akkor is gáz, amit a mai tinik csinálnak.

189. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 188. - 0c97fbb607)
2008. szept. 4. 14:44

Szégyellem is magam :))) csak fogom az odaillő vázát, képet, lámpát, kiválasztom, klikk, beszínezem, klikk :)))

De most még te vagy a nyerő, hajrá!!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook