Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nőies tinik fórum

Nőies tinik (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nőies tinik

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2011. febr. 14. 12:17
Én 24 éves vagyok!Meglepődők néha a mai tini korosztályon?!Igaz én is voltam ált.iskolás középsulis,de nálunk azért ennyire nem voltak elmosodva határok.Szerintem 13 éves lány ha mondhatjuk,úgy inkább egy kislány!Maradjon meg gyereknek,ne akarjon egy kiló sminkkel többenek kinézni,mint amennyi.Igaz ez a lázadás korszaka!AMIT A SZÜLŐTŐL LÁTT AZT tanulja meg,és a kortárs csoport hatása.Visszatérve a vakolat simnket én is túlzásnak tartom,na meg amikor nem tud felöltözni!- fokok miniszoknya?Hol az szűlő vagy pl tornacipő hóban?Persze kereshetnénk az okokat.Vajon ki a hibás.Média? túlzott tökéleteség,anorexia,hirdetése.Szűlő?, aki nem ér rá semmire,csak arra amire épp ideje engedi,pénzhajtás.Közben elfeledkezünk arról,hogy tökéletes nincs,ezt kéne sulykolni,nem a tökéletes testű tökéletes bőrű retusált szépséget.Aki közel se hasonlit önmagára.
247. Nashuaa
2011. jan. 13. 16:46
Tetszett a cikk, és tiniként(19 évesen) is egyetértek. Épp minap beszélgettünk az osztálytársainkkal, hogy tizenéves ismerőseink(11-12 éves lánykákról beszélek) milyen szinten élnek nemi életet, legnagyobb gondjuk a lenőtt hajuk és igy tovább. Engem személyszerint nagyon meglep.Nem az,hogy én szent vagyok, közel sem, vagy,hogy én milyen későnérő voltam, sőt...de engem, meg a barátnőimet is, 11 évesen pl egyáltalán nem érdekeltek a pasik, de még pár évvel később sem. A smink sem hozott igazán lázba, a hajfestésig pedig még most sem jutottam el, mert amig nem muszáj inkább nem roncsolom a hajam. Kicsit elkeseritő a kép,amit lerajzoltál. És egyben igaz is. Ami még szerinem durva, hogy a mai tizenéveseknél képtelenség megállapitani hány évesek. 13 évesen is kénéznek 21-nek. Erős smink, push up melltartó által kreált óriás mell, kihivó ruha stb stb...érdekes mindenesetre.
2010. szept. 25. 22:19

Hely ni van itt????

Itt tinikent mindenki szent volt???

245. Ildike91 (válaszként erre: 242. - 01c8755c79)
2010. júl. 19. 22:44
Énis így látom!!!
2010. febr. 8. 19:53
Középiskolásoknál még hagyján ez a mánia, de általános iskolába ilyet már ne engedjenek meg!! Én is voltam iskolás, nem volt divat még ezek a dolgok általánosba, de középsuliba már igen, de anyám csak mellírt engedett vagy bénábbat, de lássuk be, néha előnyös a visszafogottság, akármennyire is ciki, akár nem!!
2009. aug. 22. 00:41

Lol akkor ti nagyon nem ismertek engem..mert te csak egy "egynapos" eszköz lehetsz a pasik szemében, és hidd el a többieknek teljesen igazuk van...azéé nahragudj de ilyet nem kellene állítani mikor nem is ismersz...Hidd el vannak nálam durvábbak is!!

Hmm mi olvasok???jelenleg Stephenie Meyer-Twilight Saga

hobbym??röplabda:)

-vígjáték,thriller,stb..

-nem látogatok koncerteket és színházba se voltam kb 2 éve:)

A szüleimmel én jövök ki legjobban a 2fiútestvérem közül,a Mamámmal is jól kijövök általában segitek is neki:P

A testvéreimmel hááát:D vannak veszekedések...

-a nyáron nem mozogtam annyit mint pl suliban:Sde kevesebbet is eszem és többet iszom:)xD

Mostnában elég sokat változtam:P:DDD

Egy éve teljesen más voltam...:S:SÁáá még belegondolni is rossz:SDe ezt most ne úgy értsétek h egy r*banc voltam meg piaa cigi stb egyszerűen csak az életfelfogásom változott meg^^hála az új barátoknak...:):DD

2009. aug. 21. 16:26

Komolyan a kilógó pocikkal kell foglalkozni ahhoz, hogy tudjuk "nőies-e" egy kishölgy?

Szasza!

Jó, hogy szép a pocid, fested a hajad, lakkozod a körmöd... ez talán azt jelképezi nálad, hogy törődsz magaddal, DE

- mit olvasol?

- mi a hobbid?

- milyen filmeket nézel?

- milyen koncerteket látogatsz?

- mit láttál utoljára színházban (és mikor)?

- milyen a kapcsolatod a szüleiddel, a nagyszüleiddel, a testvéreddel... az osztálytársakkal?

- hogyan vigyázol az egészségedre? Mit eszel, mit iszol, mennyit mozogsz?

... stb... stb.


Ugye senki nem gondolta komolyan, hogy attól lesz nőies valaki, hogy kilóg-e a pocija vagy sem?! ;)

241. andi6020 (válaszként erre: 80. - Dedfa06931)
2009. aug. 21. 13:32

Ostoba vagy, majd rájössz egyszer! 17 évesen olyan kiégett leszel, mint egy régi villanykörte!

De tudom, én csak fikázok.

2009. aug. 20. 23:55
Tudom hogy én is még gyereknek számitok pedig vagyok 18 de azt felfogom hogy azzal hogy valaki kiteszi a hasát lehet felfigyelnek rá de utána meg majd 10!!!! 20!!!!! év mulva előjönnek a tünetek mert a veséjével baj van mert egyszer megfázott ilyenek....És ezt nem nehéz felfogni szerintem csak vannak" lányok" akik inkább mutogatják magukat de majd megszívják most nem célozgatok de el lehet hinni ez így van !!!
239. 656f03db60 (válaszként erre: 238. - Literrolyt)
2009. máj. 23. 14:48
20 vagy 29 vagy? : )
238. literrolyt (válaszként erre: 233. - Dedfa06931)
2009. máj. 21. 20:49
Én egy 20 éves srác vagyok,és ahogy olvastam a komikat rájöttem hogy szasza kb olyan szinten van mint egy ovis. Elmondom neked,ha ilyen "kurvásan" öltözködsz,meg viselkedsz,akkor a pasik ha rádnéznek csak arra gondolnak hogy egyszer meghuznám a csajt,azt ennyi. Egy természetesen szép lány ezerszer vonzobb mint egy olyan csaj amilyen te lehetsz,mert te csak egy "egynapos" eszköz lehetsz a pasik szemében,és hidd el a többieknek teljesen igazuk van. MAjd pár év mulva felfogod,addig ugy sem értheted.
237. 656f03db60 (válaszként erre: 80. - Dedfa06931)
2009. ápr. 7. 07:25
Régi hozzászólás már, de ezt tetszett. :D Erre annyit tudok mondani csak(minden bántó szándék nélkül): Kétlem. : )
236. 656f03db60 (válaszként erre: 235. - Manócska16)
2009. ápr. 4. 20:51

Teljesen igazad van! Örülök, hogy van olyan lány, aki szintén így gondolkozik. :)


Az ilyen kis csajokon, akiket az anyjuk már 12 évesen is hagy kifeste(t)ni, 'hamarosan' már a smink sem segít. Persze van akinek jól áll, van akit feldob. Ezért van. Csak a világ már túlzásba esik.

2009. márc. 13. 23:19

Sziasztok! Sajnos én is gyakran találkozom ezekkel a dolgokkal, amiket írtok.


15 éves múltam, és elég sok osztálytársam festi a haját, az szemét, arcát, szoliba járnak, stb.


A hajfestéssel még nem is lenne gond, ha nem lila meg rózsaszín lenne, és ha már lenő a hajuk, legalább újrafestetnék...


De a sminkelés már tényleg meghökkentő néha. Szerintem suliba túlzás a fél kiló alapozó, meg a rúzs... Mert 30 éves korukban olyan ráncos lesz ezektől a bőrük, hogy majd csodálkozni fognak kicsit. Mivel ezek nagyon elősegítik a bőr idő előtti öregedését. Meg észre sem veszik, hogy a nyakuk teljesen más színű, mint az arcuk.


De ezekért a dolgokért szerintem a média a felelős és a szülők. Mert mindenhol azt reklámozzák, hogy mindig tökéletesnek kell lenni minden lánynak/nőnek, csak sajnos sokan nem fogják fel, hogy ezt nem 13 éves korban kellene.


A szülőket sem értem, hogy engedhetik úgy el a lányukat otthonról, ahogy. Hát, de ők tudják.


Én csak alkalmakra szoktam kihúzni a szememet, meg max egy vékony réteg alapozó az arcomra meg a nyakam környéréke. És ez bőven elegendő nekem, és szerintem nem csak a festett haj lehet szép. Sőt...


Szokták mondani nekem, hogy mért nem megyek el bulizni, és azért nem, mert rosszul érzem magam, mert én utálom a piákat, és nem iszom hányásig magam. Úgyis csak én lennék a ciki ember, hogy én miért nem iszom meg miért nem cigizem. Asszem, enélkül is lehetek boldog ember...


Bocsi, hogy ilyen hosszú voltam

234. 656f03db60 (válaszként erre: 232. - June90)
2009. jan. 3. 16:27

Figyelj, szerintem add fel! :P


Ezzel egyetértek, hogy egyéniség nélküli. Mint a birkák követik egymást az ilyen stílusú kislányok.


Múltkor reggel vártam a Kombinót, és egy olyan velem egykorú, 20 körüli csaj így nézett ki: feszes farmer, övvel még rászorítva, a dereka kilátszott, a husi rálógott az övre, valami apró póló lehetett a szintén épphogy derékig érő dzseki alatt. Még a bugyija is kint volt. Kb. 6°C körül volt.

233. dedfa06931 (válaszként erre: 230. - June90)
2009. jan. 2. 18:25

Chh sztem meg a te felfogásod gusztustalanXDXD

1.alapozót nem használok ugyanis ekcémás a böröm--->BUKTA:D

2.Nem hordok miniszoknyát még nyáron se nemhogy télen---->asszem ez is BUKTA:D

3.Az sztem egyáltalán nem durva ha kihuzom a szemem spirál szájfény rúzs meg körömlakk:D

4.a szökítés sokkal károsabb a hajnak mint a festés:D

5.nem érdekel a húgod!!!!:@

6.NEM VOK A PLÁZACICUSOD:D

232. June90
2009. jan. 2. 06:08
És ok. Én is kipróbáltam a cigarettát 15 évesen, volt is egy nyaram, ami erről szólt, meg az ivásról. aztán lenyugodtam, és átértékeltemajvőt. Ha olyan társaságban vok, még ma is rágyujtok egy száélra, igaz ez kb kéthónaponta fordul elő, vagy megiszok pár pohárkát. De hogy egy 15 évesnek a cigaretta megoldást nyújtana... Ha az ő szemszögüknől nézzük: büdös lesz a lehellete, és nem bírja felszedni a kiszemeltet. Erre kontrázhatsz, h rágó. Leszarom. A tény, h ott lógott a szájában, lehangoló. Tanga. Tudtad, h káros? Majd harminc évesen feltűnik, h nincs minden rendben ott lenn. Azzal, h kivan a hasad az a probléma, h megnő az úszógumi? mit szólsz ahoz, h meddő is lehetsz akár? Ennyire naív 15 éves. Nem kell egy ilyen lányról példát venni. A hugom is 15. Normális méretű ruhákban jár. Ha suliba szoknyát húz, akk is a legrvidebb a térdéig ér. Póló, farmer. Néha kifesti a körmét. Spirál, szájfény, halványrózsaszín szemvesték. De nem extrán kihúzott szem, meg pink szájfény. Legmagasabb sarkú cipője 5 cm. Ad a külsejére, tornázik, de nem szolizik. Nincs kirekesztve, jár szórakozni, nem tangát hord, mégis szép, van fiúja, mi kell még? a zsebpénzét értelmes dolgokra költi, nem marad ki 1nél tovább. Ez a normális, amit te művelsz, az beteges, buta, önző, médiamajmolós egyéniségnélküli ámokfutás. Illene felébredni!
231. June90 (válaszként erre: 102. - Dedfa06931)
2009. jan. 2. 06:01
Ahogy a mai sztárok viselkednek, az nem normális. Minél nagyobb a botrány, annál fontosabbnak érezzük az adott hírességet. hisz ahogy mondják: nem számítasz addig, amíg nem beszélnek rólad a hátad mögött. Anorexiás, drogos, nagypiás, anyonsminkelt kiöregeddett némberek, Ezek a példaképeid? ok, medvecky kisasszony sem semmi. Nem mondom, legyen példaképed... d h Rühatka, meg a többi hasonló sztárka.... Ehh
230. June90 (válaszként erre: 55. - Dedfa06931)
2009. jan. 2. 05:39
Négy évvel vagyok idősebb tőled, és gusztustalannak tartom a felfogásod! Egy dolog adni a külsőre, másik szolizni, sminkelni iskolába, meg ilyenek! Hát cicám, ha azt hiszed, hogy ettől majd boldogabb leszel, hogy lefojtod a bőröd alapozóval, h irritálod szolizással, h majd befagy a hátsód a miniszoknyában, akkor tévedsz! Nem azt mondom, hogy ne adj a külsődre. Oké, amikor ilyen idős vtam megengedett volt egy kis spirál, átlátszó szájfény, visszafogott körömlakk. Persze party-ra kicsit kihívóbban, de az sem haladta meg a te mindennapos kinézeted! Lehet, hogy ómódinak tartasz, de akkor tévedsz! 15 évesen jártam szórakozni, persze max 11-12ig. Fiúztam, boldog voltam. A hajamat először 17 évesen festettem be, akkor is csak szőke melírt rakattam bele. Mostmár abból is kinőttem. Követtem a divatot, de külön tudtam választani az iskálba valót a bulizóstól. A mostani fiúm így tart szépnek, mert igenis adok magamra, de még most se ütöm a szinted, drága plázacicusom! És tudom, ogy hiába próbálkozok, akkor se fog eljutni az agyadba, de 10 év múlva tuti megtudod, és bánni fogod!
229. f4ca57e54f (válaszként erre: 80. - Dedfa06931)
2008. nov. 9. 19:41

Buta vagy! A stílusod miatt mondom ezt, ahogy reagálsz dolgokra. Bocs, de látszik milyen kölyök vagy még!:]


Elgondolkoztam a hozzászólásaidon, majd láttam a korodat...ja, bocs!

228. Wickucy (válaszként erre: 227. - Anonymus_00)
2008. nov. 9. 12:54

Kár, hogy nincs belőled millió! :)

Szerintem, ha így jól érzed magad, ne fogyj le! Ha Téged is zavar, akkor esetleg tegyél ellene. Nagyon barátságos módszerek is vannak, ha az ember beéri lassú fogyással.

2008. nov. 7. 20:46
Én 14éves srác vok és utálom ezeket a 2kiló sminket meg ilyen olyan kiegészítőket viselő lányokat! Egy csaj legyen természetes még 13-14évesen... Meg ne legyen anorexiás! Kinek kell egy csonthalmaz?! Legyen rajta egy kis plussz! Nem ilyen 20kilók, hanem 5-10kiló... Úgy ők is jobban érzik magukat szerintem!
226. a9ffc273fe (válaszként erre: 225. - Enci-penci)
2008. szept. 23. 18:43
Egyre több az ilyen:(
2008. szept. 23. 11:21

Én még csak 22 vagyok, de megdöbbent, hogy a mai tinik meddig merészkednek.


Nem vagyok, szülő, de szerintem nagyon sok múlik anyuka és apuka szigorán is. Elvégre egy 11-13 éves kislánynak miből telik piercingre, szolira, sminkre? Csak a zsebpénzéből vagy a szülők finanszírozzák.


Arról nem beszélve, hogy tavaly lett a párom kisöccse elsőosztályos. Az évnyitón leesett az állam, az egyik osztálytárs (kislány) - ismétlem 7-8 éves elsős - mélyen kivágott átlátszó blúzban, miniszoknyában, sminkben illegette magát! Ez szerintem a legdurvább!!! És ne mondja nekem senki, hogy a gyerek ment el ruhát venni, ő sminkelte ki magát vagy a szülő nem látta, hogy a gyerek mit vett fel! Igenis szerintem a szülőknek kell a sarkukra állni, ha a gyereknek nem tetszik, költözzön. Úgyse teszi meg, hanem elfogadja a szabályokat. Előbb utóbb. Az öcsémmel mi nem mertük ezt megtenni, bár az öcskös feszegette a határokat, de hála szüleinknek, a rokonoknak észheztért.


Szerintem a családnak kell irányítania a gyereket, hogy korának megfelelően viselkedjen.

2008. szept. 10. 19:48
ez is igaz:)
223. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 222. - A9ffc273fe)
2008. szept. 10. 18:55
nem tűntünk el, csak lerágtuk a csontot :)
2008. szept. 10. 18:43
Eltűntek a kis fórumozók :(
2008. szept. 7. 15:11
:) király
220. ab4b6bc17d (válaszként erre: 219. - 0c97fbb607)
2008. szept. 7. 14:48
No, akkor nincs hari! :)
219. 0c97fbb607 (válaszként erre: 218. - Ab4b6bc17d)
2008. szept. 7. 14:35

Oké!:))Nem is akartam összeveszni csak vitázni,veled lehet,mert érveket hozol és megmagyarázod mit miért gondolsz úgy ahogy gondolod!:))


A tinik most sem mások mint x évvel ezelőtt,lázadók ,próbálnak mindenképpen újat hozni ,szerintem egyáltalán nem rosszabbak ,mint mi voltunk!:))


(50%,ennyi a statisztika a tüdőrákban megbetegedetteknél,akik dohányoztak,vagy sem.Innentől fogva nincs bizonyíték a dohányzás ártalmaira nézve,mertugyanúgy sújtja az embereket ,kivétel nélkül ,függetlenül attól dohányoznak vagy sem:D)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook