Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nőies tinik fórum

Nőies tinik (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nőies tinik

1 2 3 4 5 6 7 8 9
158. 0c97fbb607 (válaszként erre: 157. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 3. 11:58
:D
157. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 156. - 0c97fbb607)
2008. szept. 3. 11:56

Gyerekek, mossatok szépen kezet, ebédelünk, aztán alvás :o)) mint minden rendes oviban! LOL


P.S.

Megnéztem, háromszor is, hogy ne legyen benne elírás :o)))

2008. szept. 3. 11:54

"utálom a dohányosokat."


Ez az emberekre vonatkozott,ha már ennyire a nyelvtani hibákra élezed ki a hangsúlyt!Nekem csak ez szúrt szemet.:)))


"lehen"= lehet* ugyi?:)

155. MelisUK (válaszként erre: 154. - 0c97fbb607)
2008. szept. 3. 11:36

"útálni" :DDD Még életemben nem láttam hosszú ú-val írva, bár hosszúra hangsúlyozva már hallottam.


Nem magukat az embereket utálom, akik dohányoznak, hanem a dohányzó szokásukat.


Valójában a szeret-nem szeret szópár használatával illik élni, de a dohányzás olyan dolog, amit nem lehen egyszerűen nem szeretni - nekem ez a véleményem. Ami nagyon rossz dolog, azt sajnos tényleg utálja az ember.

154. 0c97fbb607 (válaszként erre: 141. - MelisUK)
2008. szept. 3. 10:54
Én nem útálom a nem dohányosokat,sőt téged sem,de te bátran utáljál,nem zavar,tényleg!!:DDDD
153. MelisUK
2008. szept. 3. 10:37
A dohányosoknak észre kéne végre venniük, hogy betegek, méghozzá függők. Aki rászokott a dohányzásra, az nagyon nehezen tudja abbahagyni. Olyanokat kérdeztek a dohányzás abbahagyásáról, akik mindemellett más drogfüggők is és egyértelműen a heroinisták v a kokainisták (már nem emlékszem melyik volt) azt mondták, h ugyanolyan borzasztó elvonási tünetei vannak a ciginek, mint az adott kábítószernek. Tehát: lesz néhány ember, aki le fog tudni szokni magától is róla, de ez elenyésző. Orvosi segítségre van szükség, nem pedig nikotinos rágóra v tapaszra.
152. MelisUK (válaszként erre: 151. - MelisUK)
2008. szept. 3. 10:34
Ja, és ha zavart a cigifüst, akkor kénytelen voltam én arrébbállni a megállóból!
151. MelisUK (válaszként erre: 149. - Ab4b6bc17d)
2008. szept. 3. 10:33
Ez tényleg nagyon idegesítő. Emlékszem, mikor még Mo-on éltem és egyetemre jártam, mindig ez a helyzet várt a buszmegállókban és ha a szemetes mellé dobták a csikket v csak a földre és rászóltam, h: "Elnézést, elejtett valamit.", akkor még nekik állt följebb...
150. MelisUK (válaszként erre: 142. - Wickucy)
2008. szept. 3. 10:30

"Hát, ha magyar embernek is annyi lenne a fizetése meg is venné annyiért!"

Na megálljon a menet! A magyar ember szeret azzal dobálózni, amit az imént írtál. Mindig azt rebestetik odahaza, h az áraknak el kell érnie az uniós árakat. Könyörgöm, akkor miért drágább minden magyarországon, kivétel a cigaretta, mert az 1/5-öd áron van Mo-on, az alkoholról pedig már ne is beszéljünk. Ha minden mást drágábban adnam Magyarországon, akkkor a cigi és a pia miért olcsóbb? Azt miért nem emelik meg legalább olyan szinten, mint amilyen az uniós ár?

Egyébként teljesen meglepődtem azon, h Mo a legdrágább ország. Európa nagyját bejártam, éltem is több országban, de sok helyen csak rövidebb időt voltam. Szinte mindenhol ugyanazok az árak vannak, de Mo-on már én se szeretek vásárolni, az nekem is a külföldi fizetésemből is DRÁGA! Persze ha dohányos lennék, akkor megérné postán küldetni otthonról a cigit, mert az nagyon olcsó. Rengetegen ezt is teszik!

149. ab4b6bc17d (válaszként erre: 148. - Wickucy)
2008. szept. 3. 10:27
Azt senki nem vitatja, hogy ők is emberek. Én sem. A lényeg a "ráfújáson" van... bárkire, egy nemdohányosra, illetve egy gyerekre főleg. Amúgy nem érdekel, mire költi a pénzét. De az marhára fel tud idegesíteni, ha dohányozva beáll pl. a buszra várakozók közé.
148. Wickucy
2008. szept. 3. 10:08

Szerintem ezen felesleges "vitázni". Igazatok van, de nem értek ezzel teljesen egyet. Ők összenőttek ezzel a dologgal, vannak akik tényleg nagyon! Igaz, látnuk kéne mi lesz velüd, talán megrémülnek, a mókás kis üzenetek a cigis dobozon szerintem még senkit nem tántorítottak el, ha ott dolgoznának, ahol Te biztos leszoknának. De addig is, ez marha nagy kín lehet egyeseknek. Már egyre több helyen betiltják, szóval így már elégedettebbek lehetnének a nem dohányosok. Ha a dohányost kérdezzük szerintem már eléggé büntetve érzi magát. Minden éremnek két oldala van. Bármennyire nem tetszik, vagy elítélitek őket, ők is emberek és szeretnének szabadon rágyújtani.

No mindegy.

147. ab4b6bc17d (válaszként erre: 142. - Wickucy)
2008. szept. 3. 07:48
Most olvastam el mégegyszer, amit írtál. "Akkor kárpótolja nekik valaki, ami miatt ők dohányoznak" - ezt ugye csak egy gyenge pillanatodban írtad? Én azt tapasztalom, hogy a dohányosok ugyan nem vesznek senkit, legyen az akár egy gyerek is, figyelembe, hogy ugyan már, ne fújják rá azt az ártalmas füstöt! Akkor még kárpótolva is legyenek? Az a gyanúm, az élet helyreteszi őket, de akkor már késő, mert minden reggel bal lábbal kelhetnek fel.
146. ab4b6bc17d (válaszként erre: 142. - Wickucy)
2008. szept. 3. 07:44

Szerintem meg nagyon is igazunk van ebben a kérdésben! A cigi az tényleg egy luxus dolog, amire pont, hogy nincs szüksége a szervezetnek! S nekünk, meg, akik nem akarjuk beszívni a több mint 2000 méreganyagot tartalmazó vackot, mégis be kell szívnunk passzív módon, nap mint nap...


...de tudod, sajna a dohányzás kára, üröme, hogy úgy mondjam 40 fölött fejti ki hatását, de akkor aztán úgy, hogy elborzaszt. Érsebészeten dolgozom, ez a "hadirokkant" osztály, minden dohányosnak meg kéne néznie, hova jutnak a dohányosok pár éven belül!

145. ab4b6bc17d (válaszként erre: 141. - MelisUK)
2008. szept. 3. 07:40

Így igaz, én is dolgoztam olyan helyen, ahol ötpercenként kimentek a munkatársaim dohányozni, én meg robotoltam és mindent rámsóztak helyettük, mert én maradtam az irodában. Már csak ezért is nagyon utáltam azt a helyet.

Egyszer aztán bepöccentem és ahányszor csak kimentek, én is abbahagytam a munkát. Valaki bemártott a főnöknél, de amikor ő behívott, szépen elmondtam neki, hogy hogy is van az. Úgy hogy végülis maguk alatt vágták ki azt a bizonyos fát.

144. belnea (válaszként erre: 118. - MelisUK)
2008. szept. 2. 20:42
Valószínűleg elkerülte a figyelmedet, hogy én nem azokról a melltartós lányokról írtam, akiknek testi adottságaik miatt van rá szükség. Csupán azokról, akik divatból hordják. A multkor a "T" betűs üzletlánc áruházában látam push up melltartót, ami kb. egy szilva méretnek felelt meg! Egyébként teljesen tisztában vagyok vele, hogy egy kiskamasz, fejlődő szervezet hogyan is néz ki, az én épp hogy 9 éves lányomnak már minden női adottsága meg van. Ha érted mire gondolok!
143. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 140. - Dedfa06931)
2008. szept. 2. 20:41
Vok tényleg nem vagy, mert az a konyhában csücsül és várja a szombatot :) Jaaaaa, hogy azt duplavével írják??? :o)))
142. Wickucy
2008. szept. 2. 17:01
Hát, ha magyar embernek is annyi lenne a fizetése meg is venné annyiért! Így viszont valóban elgondolkozna, de szerintem ez nem jogos. Nem nevezném magam dohányosnak. Talán csak szilveszterkkor iszom és mellé elszívok egy- két cigit. De szerintem ez nem igazságos amit írtok. Nem tudhatjátok milyen, ha valaki hűűű de nikotin függő és már mindenhol be van tiltva. Akkor kárpótolja nekik valaki azt ami miatt ők dohányoznak. Vagy valami... Szerintem ez nem igazságos, de még egyszer hozzá teszem nem dohányzom!
141. MelisUK (válaszként erre: 139. - Ab4b6bc17d)
2008. szept. 2. 16:15

Teljesen egyet értek veled. Valójában utálom a dohányosokat. Munkahelyen mindig extra szüneteket kapnak, míg az, aki nemdohányzó sokszor örül, ha pipilni el tud menni...

Itt, ahol én lakom, már betiltották a dohányzást zárt helyen, így pl. a szórakozóhelyekről is kénytelenek az emberek kimenni, még egy kocsmában se lehet rágyújtani. És a legszebb, h az utcán is alig látni már dohányos embert. Akik dohányoznak, azok inkább a fiatalok, de azok sajnos szinte mind...

A húgom is meséli, h az oszályában összesen hárman nem dohányoznak, ő és a két barátnője... 17 éves.

És ha már annyira szlogenné vált odahaza, h érje el az ország az uniós árakat, akkor a cigit is igazán oda emelhetnék. Itt egy doboz cigi 5 fonton fölül van, azaz mostani árfolyam szerint több, mint 1500Ft! Így lehet, h a magyar ember is elgondolkozna a dohányzáson, nem?

140. dedfa06931 (válaszként erre: 136. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 2. 15:25

Nah elöször is nem vok kismaci!!!:)

És azt se montam hogy te irtad csak egyesek elgondolgodhatának hogy kinke és mit irnak:)

2008. szept. 2. 14:20

A dohányzásról szerettem volna még írni: tényleg mindenki szíve-joga. Csak az a baj, hogy a legtöbben igenis másokat veszélyeztetnek vele, mert nem figyelnek oda, hogy pl. ne álljanak tömegbe a cigijükkel, vagy ne tegyenek passzív dohányosokká!

Azt sem tudom sajnálni, aki tudja magáról, hogy beteg, pl. asthmás, mégis dohányzik... aztán meg csodálkozik, hogy mitől van rosszabbul?

2008. szept. 2. 13:22
:)
137. MelisUK (válaszként erre: 136. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 2. 12:05
Ügyes. :P
136. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 135. - Dedfa06931)
2008. szept. 1. 22:14

Kismaci,

az én hozzászólásaimban biztosan nem olvastál semmi ilyesmit.

S az hogy pont ezeket a szavakat és kifejezéseket használtam, nem véletlen, s nem a kulturálatlan bunkóságom és a jólneveltségem hiánya miatt. Ha nem sikerült összefüggéseiben megérteni, próbáld meg még egyszer.

2008. szept. 1. 21:24

"Intelligens, kúltúrált megfogalmazás a fasorba sincs, csak lökik a közönséges, alpári dumát, semmi jólneveltség nem tükröződik (tisztelet a kivételeknek!!!"


Nah sztem ez nem csak a tiniknél van igy:)

134. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 133. - Dedfa06931)
2008. szept. 1. 21:10
Pontosan mi akartál mondani?
133. dedfa06931 (válaszként erre: 132. - 3e0ba54fb8)
2008. szept. 1. 21:09
Nah és ez nem közönséges duma?XD
132. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 128. - Tücsimücsi)
2008. szept. 1. 14:29

Tényleg kivételes egyéniség. De látod ez sem volt elég ahhoz, hogy ne b@asztassák folyton mindenféle undorító irományokkal és addig zrikálták, amíg meg nem unta és töröltette magát.


Megnézném majd azt a tárgyalást, ahol az ellenfél ügyvéd majd úgy kezeli mint egy agyatlan barbie babát, aztán majd csodálkozik :)

2008. szept. 1. 14:21
Visszaolvasgattam. Mindezek tükrében meg kell említeni, hogy - bár legtöbbünk, most úgy fogalmazok "kibeszéli" a szilikonozott, agyonfestett, stb. tiniket - az még nem jelenti azt, hogy hülyének is néznénk őket. Szerintem. Bár az értelmes tini egy normális (nem jókislányos, inkább úgy mondanám, hogy ízléses külcsínt) öltözködést is magába foglal. Attól még lehet ő bolondos és lehetnek céljai az életben.
130. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 128. - Tücsimücsi)
2008. szept. 1. 14:20

:))

Köszönöm! Én is úgy érzem, hogy szívesen lennék a saját gyerekem :)

129. MelisUK
2008. szept. 1. 13:35
EGY FELMÉRÉS ALAPJÁN EGY ÁTLAG SZÜLŐ NAPI 7 PERCET BESZÉLGET A GYERMEKÉVEL. Az a hét perc is nagyon alapvető dolgokban merül ki. Így nem is lehet gyermeket nevelni, a helyes út felé terelgetni...
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook