Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nőies tinik fórum

Nőies tinik (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nőies tinik

1 2 3 4 5 6 7 8 9
2008. aug. 27. 17:33
Egyébként tanítottam egy ideig Magyarországon egy gimnáziumban, a diákok zöme idősebbnek nézett ki tőlem. A mai napig képesek azt hinni, h még a 18-at se töltöttem be. :P De ez a megfelelő táplálkozásnak és mozgásnak köszönhető szerintem.
2008. aug. 27. 17:30

Egy értelmes tini véleményem szerint nem csinál ilyen dolgokat. Persze, a divat világában élünk, mindenki a lehető legtöbbet igyekszik kihozni magából, de ez mikor nem volt így? Mindig is mindenki szép akar lenni. Az viszont, h átszabatják magukat az emberek, hogy mellplasztikát, szájfeltöltést, zsírleszívást, kisajak plasztikát végeznek olyanokon, akiknek orvosilag nem lenne szükségük rá, ez szégyen...

Az én hugom is tini, persze hódol a divatnak, gyönyörű (nem festett) a haja, gyönyörű az arca, kiszedeti a szemöldökét, de nem festi magát nap mint nap, s ha mégis, akkor is szolidan, mert úgy szép. Nem jár szoliba, nem csináltat új nagyobb melleket magának, úgy szép, ahogy van. És nem lesz bulémiás vagy anorexiás, eszik rendesen, de mellette mozog eleget, hogy csinos legyen, ne legyen rajta súlyfelesleg. Így kéne másoknak is csinálni, rengeteg tini tényleg nevetségesen néz ki. De ez azért lehet, mert nincsenek egyáltalán kibékülve magukkal. A mai tinik inkább dagadtak, mint anorexiások v bulémiások és az arcukra, hajukra költik a pénzt ahelyett, h helyesen táplálkoznának és eleget mozognának...

2008. aug. 27. 17:28
Mi nem vihettük volna ennyire túlzásba, ha akartuk volna se
2008. aug. 27. 17:25
Amikor én gimis lettem egész másként viselkedtek a fiatalok. A ballagásomon el voltam ájulva, hogy nagyon sok lány olyan szinten ki volt festve, hogy még a ballagók sem vitték ennyire túlzásba, de ez a szalagavatóra is igaz, no és persze az átlag tanítási napokra.
2008. aug. 27. 17:20
Igaz ugyan, hogy engem mindenki fiatalabbnak gondol a koromnál (januárban 30 leszek), de akkor is durva, hogy a 16-18 éves lányok nem kis hányada ÖREGEBBNEK látszik nálam!! Sőt, elnéztem a ballagáson a nyolcadikosokat (én is tanító néni vagyok), hát ott is volt belőlük nem egy, nem kettő....
2008. aug. 27. 17:13

Szerintem elkeserítőek a mai fiatalok.(tisztelet a kivételnek) Azt, hogy -túlzás nélkül mondom- nem tudod megállapítani, hogy ki 25 és ki 15 éves...

Sokszor kétségbe is esek, hogy hogyan fogom a lányomat a helyes úton tartani?! Jaj!

2008. aug. 27. 17:10
Én teljes mértékben egyetértek veled! (Amúgy tanítónő vagyok.)
2008. aug. 27. 17:03
A mai középiskolások nagy része, vagy akár általános iskolások zöme, túl hamar kezd el nőiesedni és itt nemcsak a természet által alkotott dolgokra gondolok, hanem arra, amit önmaguk változtatnak: hajfestés, szolárium, erős smink, kihívó ruhák. Egyszóval úgy vélem, hogy túlzásba esnek.

Ugrás a teljes írásra: Nőies tinik
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook