Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi vonzza szerintetek a pasikat a mai szemtelen tinikbe? fórum

Mi vonzza szerintetek a pasikat a mai szemtelen tinikbe? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
185. 5bfba16667 (válaszként erre: 183. - 06718ca650)
2010. okt. 5. 15:46
Wow.. <tapsitapsi>
184. mr.az
2010. okt. 5. 14:49

Ilyet már hallottam ez a "dögöljön meg a szomszéd tehene is" szitu.

Igaz,tiszta szép érzelmek!

183. 06718ca650 (válaszként erre: 31. - 88bea36763)
2010. okt. 5. 11:12
Látom nem vagy tag, de azért leírom: én nem kívánok mást neked, hogy ha nő vagy: cseréljenek le 40 évesen egy pipre, ha féfi vagy: csessze át a fejed egy kis liba.
182. 94786a70d9 (válaszként erre: 177. - B73e24f31f)
2010. okt. 5. 11:11
Ugyan ez vagyok, pontosabban voltam én is. Mindig a szerelem a romantika...azt akartam, hogy szerelmes legyek és hogy viszonozzák.Mindig magamban kerestem a hibát, volt persze,mint mindenkiben, de nem ezt érdemeltem volna. Talán az volt a baj, hogy őszintén tudtam szeretni és kimutatni, illetve elég odaadó voltam érzelmek terén ,illetve sok szart megbocsájtottam. Mára már ott tartok, hogy nem kell senki,semmilyen párkapcsolat, csak a lányaim és én.
181. 94786a70d9 (válaszként erre: 179. - B73e24f31f)
2010. okt. 5. 11:08
Nem akarlak elkeseríteni és nem biztos, hogy úgy jársz mint és. De pl. én is így gondoltam a jelenlegi páromról, a kapcsolatunkról, három év után kellett akkorát csalódnom benne, 180 fokos kifordulás magából. Két gyerek mellett meg már nem lehet nagyon ugrálni,egyedül meg nagyon nagyon nehéz.Fifikásak ezek, tisztelet annak az elenyésző kivételnek, ismerek én is kivételt, csak sajnos ,nem azzal élek. Megvárják,amikor kiszolgáltatott leszel.
180. 5bfba16667 (válaszként erre: 179. - B73e24f31f)
2010. okt. 5. 07:52
Na látod. És még most sem éled a bizalom a pasik iránt?:)
179. b73e24f31f (válaszként erre: 178. - 5bfba16667)
2010. okt. 5. 07:39
:) Köszi! Hát remélem a mostani páromban nem kell csalódnom majd, 2 éve vagyunk együtt, de nem hasonlítható egyik "kapcsolatomhoz" sem...:)
178. 5bfba16667 (válaszként erre: 177. - B73e24f31f)
2010. okt. 5. 07:36

Szegény:(


Ez tényleg szörnyen rosszul indult neked, de ne add fel, mert vannak nagyon kedves, nagyon odaadó, irtó rendes férfiak is!

Mondjuk nehéz újra megbízni, de anélkül egy párkapcsolat nem fog menni:(


Kitartás!

177. b73e24f31f (válaszként erre: 176. - 5bfba16667)
2010. okt. 5. 07:32
Persze nem minden pasira vonatkozik, de nagyon sok esetben azt látja az ember. És igazad van tényleg nagyon rossz pasikkal kerültem eddig össze, vagy én vagyok a hibás, nem tudom. Hugyos korom óta mindig csak szerelmes akartam lenni, meg azt akartam, hogy szeressenek, a nagy romantikára vártam már 15 évesen is, nem arra, hogy állandóan ki fognak velem cseszni :). Aztán 6 évig voltam egy pasival, aki folyamatosan kitolt velem mindig csak csalódást okozott, szóval a férfiakba vetett bizalmam a béka segge alatt van, sajnos így 24 évesen :(
176. 5bfba16667 (válaszként erre: 175. - B73e24f31f)
2010. okt. 4. 20:45

Ez 24 évesen a tapasztalatod? Nagyon rossz hapsikkal kerülhettél eddig össze..


NE haragudj, de ez így, ilyen formában nem igaz..

Van olyan, inkább így helyes!

De nőben ugyanúgy!

175. b73e24f31f (válaszként erre: 168. - Cicanilla)
2010. okt. 4. 19:20
Van benne igazság sajnos! Mi nők olyasvalamit akarunk ráerőltetni a pasikra, a párunkra, ami az alap természetükkel össze egyeztethetetlen, ez pedig a hűség....
174. mr.az
2010. okt. 4. 15:55

Pontosan! Lehet hogy a mai lányok gyorsabban érnek,de a külső jegyek mellé kell némi belső fejlettség is. Jó lenne ha a kiíró még is elmesélné a kellemetlen tapasztalatát,mert ezt igy nem lehet általánosítani.

Bocs de tinifiú viszonylatban nem tudok megnyilvánulni:)

2010. okt. 4. 15:36
Inkább az a tapasztalatom, hogy egy fiatalabb férfinak jönnek be az idősebb nők. Én is voltam kamaszlány. Engem akkor taszítottak az idősebb férfiak. Nem hiszem, hogy egy idétlenül vihogó tinilányt komolyan venne más, mint egy idétlenül vihogó kamaszgyerek.
172. mr.az
2010. okt. 4. 15:33

Már a fórum címe is megmosolyogtatott,az meg főként elgondolkodtat hogy azok a leghangosabbak akiknek még a seggén van a tinitojáshéj.

Gyorsan felejtetek vagy személyes tapasztalat talán?

Minden esetre ha ez komoly akkor csak egy végkövetkeztetéesm van.

Hölgyeim,qrva nagy szarban vagytok!

171. 5bfba16667 (válaszként erre: 168. - Cicanilla)
2010. okt. 4. 12:52

Szerintem úgy állítjátok be a pasikat, mint valami akarat gyenge, ösztönlény, azaz egy szimpla állat.


Aki akar, ellent mond bárminek, akár legyen az nő, akár férfi.

Miért akarunk mindig hárítani?

Egy nőnek nem lehet olyan elképesztő vágya valaki iránt, hogy alig tudjon uralkodni magán? Dehogynem. Vagy ha nem, az megint csak nem jó..

2010. okt. 4. 10:20

Szerintem semmi nem vonzza!

Akit vonz az meg nem is igazi férfi! :)

2010. okt. 4. 09:38
Egy tinilány mesélte nekem,hogy egy jóval idősebb férfi megkívánta, de nem nem akart vele lefeküdni. A pasi nagyon akarta és még pénzt is felajánlott neki, hogy egyszer lefeküdjön vele, 60 ezer forintról volt szó, de természetesen nem ment bele.
2010. okt. 4. 07:57

"De persze nem mindig azért lép félre a férj mert valami baj van a feleségével hanem egyszerüen nem tud parancsolni a f. . . nak."


Ebben nagy igazság van szerintem.

Képzeljetek el egy olyan jelenetet, amikor egy pasi nem akarja megcsalni a nejét, semmi baja vele, problémamentes a kapcsolata, de egyszer mondjuk a munkája folytán felkeres valakit a lakásán. Tegyük fel hogy azt sem tudja, kit keres, csak az adott lakásban van dolga. Lehet, hogy egy nő nyit ajtót, aki éppen készül valahová és így nagyon csinin van felöltözve, szűk szoknya, mély dekoltázsban hullámzó, kellemes méretű, feszes mellek, parfümfelhő, és esetleg kivillan a miniszoknya alól a combfix csipkéje, ahogy éppen a cipőjébe bújik bele, és mindezt a férfi egy másik helyiségből látja, tehát a nő nem csábítja, sőt, el is megy otthonról... vagy képzeljük el, hogy amíg a férfi a ház urára várakozik a nappaliban, az otthon lévő tinilány épp a földön keresi az elejtett fülbevalóját, lehajol és a férfi meglátja a napbarnított, fiatal bőrét a csípőnaciban, meglátja a kivillanó tangát, ahogy szexisen a lányra feszül. A férfiaknak nem nagyon kell ennél több, hiába nem kapja meg, utána már csak erre tud

gondolni egy jó ideig. Mondjuk a férfiak nagy része ilyen helyzetekben mond valami "udvarlós" megjegyzést, aztán szó szót követ és viszony is kialakulhat. A férfiakat vonzza a szex és kész - nem biztos, hogy kell ahhoz problémának lennie a házasságában, hogy elcsábítható legyen. A nők mások, de ha hatalmas, forró szerelemmel közelítenek hozzájuk, ők is letérhetnek a "jó útról", hiába van rendben a házasságuk.

2010. okt. 3. 21:45
Na kicsit össze-vissza irtam,de remélem érthető.
2010. okt. 3. 21:45
A feleségek meg szerintem sem hibásak,a férjekinkább és az a tini aki ebbe belemegy,bár tény,h mivel tini nem biztos,h tudja egyáltalán mit csinál.De ha a férjnek valami problémája van a feleségével ha egyáltalán van akkor elöször is beszélje meg vele,ha nem megy ,vagy ha utána sem változik semmi akkor ne a legaljasabb lépés legyen az első. De persze nem mindig azért lép félre a férj mert valami baj van a feleségével hanem egyszerüen nem tud parancsolni a f...nak.És mivel már van házzaság,gyerek,ház stb,egyszerübb neki titokban csinálni.Ha meg kiderül...szánja-bánja.
165. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 163. - Cicanilla)
2010. okt. 3. 21:37
1000%,h az idösebb pasik sem hagynak ki egyetlen kinálkozó lehetőséget.
164. 5bfba16667 (válaszként erre: 163. - Cicanilla)
2010. okt. 3. 21:10

Én nem hiszem, hogy minden férfi ilyen lenne, ahogy most beállítottad.

Én aztán feminista vagyok a javából, de azért nemár, hogy csak a pasiban van a hiba. Nagyon nem. Ha Te nem kapsz meg valamit, tovább állsz. Előbb vagy utóbb.


Ez nem fura, ez az élet rendje..

2010. okt. 3. 12:40

Talán nem is feltétlen az elcsábításról van szó... ha belegondolunk, a régi időkben is megcsalták a férfiak a feleségüket, csak nem váltak el, nem hagyták ott őket, de bizony-bizony az uraság nem sokat gondolkozott azon, hogy lefeküdjön-e a cselédlánnyal vagy sem, sőt, még gyereket is nemzettek nem egy ilyen lánynak. A férfiaknak valahol a természetéhez tartozik ez a fajta viselkedés, mintegy fajfenntartási tevékenységként, és úgy gondolom, csupán a nő hozzáállása teszi a félrelépést megbocsátható bűnné vagy válóokká... a mai világban nagyon könnyen megy a válás, és a nők nagyon hamar azt mondják a pasinak hogy viszlát, ha megtörténik egy ilyen dolog. Úgy gondolom, hogy az idő múlásával lényegében a férfiak ilyetén csapongó természete mitsem változott, inkább csak a nők lehetőségei és ebből adódóan a hozzáállása. Emiatt talán joggal feltételezhető, hogy a házasság intézménye nem működőképes... ha a nők mégis házasságban akarnak élni, valószínűleg valamilyen szinten életkori sajátosságként el kell fogadniuk párjuk félrelépéseit és nem ügyet csinálni belőle hanem szemet hunyni és élni tovább. Aki ezt nem bírja, az meg válasszon idősebb pasit, akiben már nem tombol annyira a tesztoszteron, és így kevesebb az esély arra, hogy megcsalja - bár az is tuti, hogy az idősebb pasik sem hagynak ki feltétlen kínálkozó lehetőségeket ;)

Az olyan férfi, aki kihagyja az ilyen alkalmakat, amikor lefeküdhetne egy másik nővel, az elég ritka... és valljuk be magunknak mi nők, hogy nagyrészt azért hagyják ki a lehetőségeket, mert félnek a kapcsolatukra nézve a következményektől. Aki épp hősszerelmes időszakát éli, az talán épp nem elcsábítható, de mindenki más igen, a férfiak egészen máshogy gondolkodnak, illetve bizonyos életkorban nem is gondolkodnak előre... kb. 35-40 éves korig simán összejöhet az életükben olyan helyzet, amikor nem az eszükre hallgatnak, de nem is a szívükre, és ehhez szerintem nem kell, hogy csapodár férfi legyen az illető.

2010. okt. 3. 12:08
Én alapból,kortól függetlenül nem csábítom el más férjét-párját.Ennyi.Ez valahol etika,s gyomor kérdése is.
161. Varázs világ (válaszként erre: 159. - 5bfba16667)
2010. okt. 3. 11:06

Olvasom én az érveket mellette és ellene de szerintem rossz a rangsorod.

1.Pasi és tini

2.-----

3.----

A feleséget a szerencsétlent ne hibáztassátok mert nincs miért, mert valaki már egy pici rosszért is megoldásnak a 3.-kat választja.Akkor jöjjön a fiatal új.Mondjuk a pasik jellemző tulajdonságuk hogy inkább mindig a könnyebbik utat választják.De utána meg olyan látványosan tudnak a kerítés alatt is bekúszni, csak hogy vissza fogadják őket.

2010. okt. 3. 09:37
Igen, én is azt gondolom: ha egy tini el tudja venni valakinek a párját, akkor azt bárki megtudná tenni. Ez nem a tini hibája, hanem a pasié. Nem szereti a párját! Nem mindig mást kell hibáztatni!
159. 5bfba16667 (válaszként erre: 158. - Varázs világ)
2010. okt. 3. 09:12

Szerintem senki sem dobál sarat, egyszerűen arra próbáljuk itt páran felhívni a figyelmeteket, hogy nem feltétlenül látjátok jól a dolgokat.

Az, hogy valaki hobbiból szedjen szét párokat, az kb 1 millióból 1 ember.


És az, hogy sikerül egy tininek elcsábítani a párotokat, az nem elsősorban az ő hibája, hanem

1. a párotoké

2. a tietek.

3. a tinié


És sajnos tényleg, ez a szörnyű valóság.

És nem én vagyok itt a sárdobálós, hanem Ti, akik úgy beszéltek róluk, mint egy darab kakiról. Pedig először magunkban szerintem..

2010. okt. 3. 08:53
Semmi gond én meg a saját szemszögemből nézem de a fórum ezért jó hogy mindenki meg ossza hogy mit gondol és esetleg másoknak más oldalról is megvilágítsa a témát.De viszont fórumozóimat megvédem a sár dobálás ellen.
157. 5bfba16667 (válaszként erre: 156. - Varázs világ)
2010. okt. 2. 21:30

Már elnézést, de én bántottalak valamivel? Szerintem semmivel. Bántottam volna valakit? Kérlek olvasd vissza, és rájössz, hogy ez nem így van.


Csak egy vélemény, mert ugye itt mindenkinek lehet:P


Jah, és végigolvastam, természetesen. Amúgy bele sem szólnék..:)

156. Varázs világ (válaszként erre: 152. - 5bfba16667)
2010. okt. 1. 21:46
Úgy látom a te kivételeddel mindenki érti a fórum indítási kérdést?Senkire nincs semmi rá erőszakolva csak úgy látom nem olvastad a hozzá szólásokat végig mert vannak fórumozók akik mellett ki állok mert érintet(ek)a témában és határozott véleményükre voltak aki igen bántóan sértően válaszoltak és nem hagyom a fórum eldurvuljon.Ez beszélgetős kicsit vitatkozós fórum de nem hagyom hogy itt az emberek egymást sértegessék.Nem ezért indítottam .Beszélgessünk csak kultúrált keretek között.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook