Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nőies tinik fórum

Nőies tinik (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nőies tinik

1 2 3 4 5 6 7 8 9
68. tücsimücsi (válaszként erre: 67. - Wickucy)
2008. aug. 28. 22:09
Már látom lelki szemeimmel hogy fog kinézni 20 évesen. 30 évesen meg majd 45-50 évesnek nézik a társaival együtt.
2008. aug. 28. 21:30
de aranyos vagy Szasza! nem bántalak, de pont erről van szó! én is utáltam a sulit! húúú, de mennyire, de sajna igazat kell adnom, hogy oda elvileg nem divatbemutatóra jársz! nem is értem, hogy az igazgatók mikor kezdtek el engedni abból, hogy nincs hajfestés? egyszerre csak bement 50 diák festett hajjal és már nem volt mit tenni? tényleg nem értem! és mivel Te már ebben vagy, nem is értheted amit mondunk. mikor én 14 éves voltam, az sem tudtam mi az internet és számtech órán még szerintem féltem is tőle, pedig láthatod, hogy elég fiatal vagyok. Te pedig épp itt véded az eltúlzott külsejű fiatalkot! őszintén, hogy ne csak az átlátszó naciról beszéljünk! szerinted mi lesz belőletek? nem pont belőled, lehet, hogy Te orvosi diplomát akarsz :), de akkor a többi kis macából? mindenki Zimány Linda meg Debreceni Zita lesz? vagy majd a nemrégiben megölt gogo táncos nyomdokaiba léptek? magdus, megkaptad amit szerettél volna, hozzászólt egy illetékes! :)
66. dedfa06931 (válaszként erre: 62. - Ec63a7fc29)
2008. aug. 28. 20:36
és ki beszélt itt átlátszó naciról????:)
65. dedfa06931 (válaszként erre: 63. - MelisUK)
2008. aug. 28. 20:35
Hát sajnálom ez van:))))))))))
64. MelisUK (válaszként erre: 61. - Dedfa06931)
2008. aug. 28. 20:21
Ja, és a tangát nem felül értettem, hanem alul, olyan rövid a szoknya. Így a seggük is ki van...
63. MelisUK (válaszként erre: 61. - Dedfa06931)
2008. aug. 28. 20:21

Emlékszem, h az én időmben voltak gondok olyanból, ha valaki nem természetes színűre festette a haját a középsuliban, igazgatói járt érte és ki kellett szedetni a hajból.

Olyanért, ha egy spagettipántos rózsaszín toppot vett föl valaki melltartó nélkül szintén igazgatói járt...

Mi is föl voltunk az ilyeneken háborodva, de az az igazság, hogy ha a szülő megenged valamit, az ellen a tanár már semmit sem tehet...

Igenis a tanároknak lenne közük hozzá, h milyen ruhát vesznek föl a diákok, hogy mennyire kifestik magukat, ugyanis az iskola és az óvoda nevelő intézet!!! Csak manapság más értékek vannak a fiatalok és a szüleik körében. Ha mégis adódna "rendes" tanár, azt a többi tanár közösíti ki...

62. ec63a7fc29 (válaszként erre: 61. - Dedfa06931)
2008. aug. 28. 20:17
Jobb ha tudod, hogy az átlátszó gatyák alá semmilyen bugyit nem húznak fel, mert akkor állítólag a fiúk csak a bugyijukat nézegetnék.
61. dedfa06931 (válaszként erre: 59. - MelisUK)
2008. aug. 28. 20:15

Az iskolák is sokat változtak már nem olyanok mint régen...Nekünk nem szólnak azért mert kivunk festeve vagy hogy öltöztünk fel..MERT SEMMI KÖZÜK HOZZÁ!!!

Azzal meghogy kilóg a tangája hát inkább az legyen kint mint a segge...

60. MelisUK (válaszként erre: 59. - MelisUK)
2008. aug. 28. 17:22
És még az a szörnyű, hogy annyira festik magukat sokan, hogy amikor Mo-on egy gimnáziumban tanítottam, fiatalabbnak néztem ki a diákoknál... 18 éveseket tanítottam, én akkor voltam 23... Sőt, rengetegen általánosból ballagva idősebbnek néznek ki tőlem... Mindez az extra smink, szoli, extra hajfestés, hajpótlás, műszempilla stb végett van.
59. MelisUK (válaszként erre: 55. - Dedfa06931)
2008. aug. 28. 17:18

Nem a csípőnadrágról írnak a többiek, a divat az divat, azt úgyis követi az ember vmilyen szinten, mivel egy idő után tényleg csak olyan cuccokat lehet venni a boltokban. Nem is azokról van szó, akik normális színűre festetik a hajukat, hanem a kirivóról beszélnek. Én ugyan nem Mo-on élek, de itt rengeteg fiatalnak van kék, zöld, rózsaszín stb. színű haja.

Divat terén is az extra miniszoknya az, ami zavaró, amiből ki van a lány tangája... Ilyet nem illik iskolába fölvenni. Egy szórakozóhelyre igen, de nem a suliba, vásárláshoz, stb.

Egyébként a saját pénzed hogy értetted? Csak nem dolgozol iskola mellett? Mert ha zsebpénzről van szó, azért az teljesen más...

Egyébként én se vagyok vmi öreglány, 24 éves vagyok, de tapasztalom magamon, hogy milyen hátrányai vannak a rövid felsőknek, annak, h ki van az ember dereka. Annyiszor fölfáztam már életemben, hogy borzasztó. És ami állandó jelleggel megmaradt, h éjjelente akár 7-8 alkalommal is fölkelek, mert majd szétrobbanok, úgy kell pisilni...

Szóval a lényeg, h nem az ellen háborognak itt a hölgyek, h festik a hajat, körmöt szolid színekkel, szempillaspirál, szájfény, stb, hanem az alapozó, púder, az extra kifestés, a nagyon kurvás öltözködés, a mellnagyobbíttatás, az ajakfeltöltetés, a kisajak kisebbítés és az extrán szétszolizott bőr... Nekem is volt egy osztálytársam középsuliban, aki már úgy került hozzánk 9.-ben, hogy szolizott, hát, 12.-re olyan csúnya lett a bőre...

2008. aug. 28. 17:16
Nem is konkrétan a csipőnaciról van szó vagy a hajfestésről, hanem arról, hogy egy fiatal 14-16éves lány a suliban, egy olyan külsővel jelenik meg, ami nem oda illik. Amit még megjegyeznék, hogy ezek a lányok trendinek érzik magukat, ami egy bulin oké, de egy iskolában kicsit nevetséges, mert minek egy órára miniszoknya, valami mély dekoltázsú felsővel? Természetesen jó dolog szépnek lenni, de ez már nem a szépség, hanem valami nagyon mű. Ha bárhol körülnézünk csak ezt látjuk. Azt gondolom, hogy ez manapság azért nyert nagy teret, mert ezzel is meg lehet élni. Nem kell feltétlenül okosnak lenni, elég egy nagy mell, tánctudás és máris nagy pénzeket lehet keresni. Szerintem ez nem más mint egy életforma, ami mostanában nyereséges. Nekem van ismerősöm, aki férfiaknak táncol, vetkőzik, stb. és lehet, hogy előítélet, de nincs sok ésszel megáldva. Nem gondolom, hogy az előző generációkat ezek a szuper fiatalok fogják eltartani. Nem érzem, hogy kritizálnék valakit is, elmondom a véleményemet egy fórumon, nem ugyanaz, de ha nem mondanám el, akkor is ezt gondolnám, de mivel kíváncsi vagyok más véleményére ezért szívesen beszélgetek itt.
57. ab4b6bc17d (válaszként erre: 55. - Dedfa06931)
2008. aug. 28. 16:48

Egészségedre!


Előző soraimban és most is a mértékletességről próbáltam írni. A megszólás meg, ahogy te fogalmazol, a mi esetünkben egy fórumtéma, amit nem én indítottam, de ahogy már előzőekben is kifejtettem, jónak tartok és a leírtak nagy részével egyetértek. A mai fiatalság a túlzások embere... nézz csak jobban szét, magad körül!

2008. aug. 28. 16:08

A mai gyerekeknek (fiataloknak) tele van az élete a kütyükkel: mp4, iPod, Nintendo, PC, internet, PlayStation... Nekünk meg a saját készítésű játékokkal kellett játszani, ami nem kényszer, hanem öröm volt... Pedig még csak 30 vagyok...

A tévében nem állandóan a szex ment, meg a szexuális tartalom mindenhol, még a reklámokban is. Csokifiúknak harapdálják a lányok a seggét, próbababákkal enyelegnek... A Fókusz, az Aktív ontja a felkapott műnőkről készült "riportokat" (mert kulturáltan beszélni aztán nem sok tud), milyen példát látna egy lány? Hogy mindig csillivillinek kell lenned, hogy mindenki rád figyeljen! Mindig szexinek kell lenned, hogy minden fiú odáig legyen érted! Karcsúnak! Barnának! Műkörmösnek! Mellé pedig nem árt folyton tekergetni magad, hogy folyton rajtad legyen minden szem...

Látom a példát, valahol említett keresztlányom eddig süllyedt. Persze ő anyukájától is látta a stílust...

Én meg csak összehúzom magam nagyon picire, hogy ne is lássam, mi lesz belőle...


Még jó, hogy fiam született...

2008. aug. 28. 15:07

Én abban nem értek egyet hogy mért kell egy lányt megszólni a kinézete miatt...Már az is baj ha adnak magukra?Mert a mi osztályunkban is van olyan aki áplatlan és sookal jobban megszólják mint azokat akik festik a hajukat stb..És BREDAMAZON a csípőnaciról meg annyit hogy bemész több boltba szinte mindenhol csak ugyanaz a választék csak csipőnaci..Én pl sokkal jobban érzem magam ha elmegyek szolizni,befestem a hajam(nem az egészet!azé azt nekem se engedik)és ha csipőnadrágba járhatokxd

Régebben nekem se nagyon engedték de saját pénzem arra költöm amire akarom...télen egészen más a helyzet akkor veszek trikót mert az olvastam hogy ha télen kinn van a has akkor a szervezet egy zsírréteget növeszt a has kör és ugy is kialakulhat úszógumi:))

2008. aug. 28. 15:05
Én is hallom a fiatalemberektől a panaszáradatot, hogy nagyon kevés a normális lány. A műnőket ki nem állhatják, az éretlen, vihogó csajokat idétlennek tartják, az igénytelen, buta nőktől pedig egyenesen hidegrázást kapnak. Nem véletlenül keresik az érettebb, igényesebb, értékeket képviselő, visszafogott, természetes nőket, még akkor is, ha nagy a korkülönbség.
2008. aug. 28. 14:51
Hát igen, erről beszélek én is. igazából semmi kivetnivaló nincs abban, ha egy férfi egy rendes nőt szeretne. ez a normális
52. 01c8755c79 (válaszként erre: 51. - A9ffc273fe)
2008. aug. 28. 14:25

Én 32 éves voltam, amikor volt egy 24 éves "barátom" (vagy mi?) Tanítóképző főiskolán dolgoztunk mindketten, tehát leányból Dunán lehetett rekeszteni. Mondtam, hogy nézze meg olyan szép lányok, csajok vannak itt... epekednek utána, hááát... raaaajta... És mondta, hogy hja, lányok vannak, csajok is vannak, de NŐŐŐŐ csak egy. ;))

... tehát figyelem, visszafogottság, törődés, de odafigyelés magunkra is... hogy nézünk ki... milyen a lelkiállapotunk (szenvedős nőket senki se szeret)...ragyogás, sugárzás...

A mai tizen-húszévesek is megtanulják ám harminconéves korukra! ;)))) (Nálunk is van egy eszméletlen jó srác az ismerőseink közt, 20 éves és van egy eszméletlenül nyafka, csúnyán beszélő barátnője.... ő pedig a 30 körüliek felé kacsintgat... és még nem tudja, hogy pár év múlva a most 16 éves leányomnak fog udvarolni (én már tudom!)... :o)))))))))

2008. aug. 28. 14:19
Van egy nagyon kedves rokonom, 54 éves, de 15évet simán letagadhatna és a munkahelyén 30 éves pasik udvarolnak neki, s amikor megkérdezte, hogy miért, akkor elmondta, hogy ezek a mai huszonéves lányok annyira igénytelen minden téren, hogy nem érzi szükségét egy olyan nővel, aki nem képvisel valódi értékeket. Egy középkorú férfi nem hinném, hogy bulis cicababát szeretne feleségnek, gyermekei anyjának. Ha maga miatt nincs egy lánynak felelősségérzete, akkor hogy működne ez egy párkapcsolatban?
50. 01c8755c79 (válaszként erre: 49. - A9ffc273fe)
2008. aug. 28. 14:14
... ez nagyon aranyos következtetés, de a fiúk nem ezért ismerkednek idősebb nökkel... ebben a formában még nem is hallottam.... de megjegyzem és figyelek! :o)))
2008. aug. 28. 14:10
Sok fiú a diszkókban szívesebben ismerkedik idősebb nőkkel, mert szomorú ezt kimondani, de a harmincas, negyvenes korosztály nem volt annyi pasival, mint most a tinik.
2008. aug. 28. 14:08
Az is nagy baj, hogy ezek a lányok elfelejtik, hogy létezik a tisztességes élet, hogy nem muszáj táncolni éjszakánként bárokban, diszkókban, hogy nem kötelező lefeküdni minden férfival, aki megismerünk. Aztán sok nő panaszkodik, hogy milyenek a férfiak. Miért is? Hát azért, mert már az a csoda, ha egy lány 14évesen még szűz.
47. ab4b6bc17d (válaszként erre: 24. - 01c8755c79)
2008. aug. 28. 14:01
Sajna igen, a reklámok is nagy bajok, pl. anorexia okozói lehetnek. Vagy az egészségtelen divaté. Ahogy valaki írta, nem igaz, hogy nem érzi az a kislány, hogy ha kinn a hasa a kemény mínuszokban, akkor fázik... az édesanyja se mondta neki soha, hogy kislányom megfázik a veséd, vagy nőgyógyászati problémáid lesznek, stb, stb. Bizony, sok szülő sem törődik a gyerekekkel, vagy már elkésett, mert nem tud már rá hatni.
46. 01c8755c79 (válaszként erre: 40. - MelisUK)
2008. aug. 28. 14:00

... erre... :o) ... naponta elmondom a gyerekeimnek, hogy büszke vagyok rájuk, hogy okosak, kedvesek, gyönyörűek.... és naponta elmondják nekem csillogó szemekkel, hogy büszkék rám, mert okos vagyok, gyönyörű és kedves. :o))))))

.... a szülői minta! :o)))

45. 01c8755c79 (válaszként erre: 39. - Wickucy)
2008. aug. 28. 13:58

Nézd Wicku! Nekem apu gyerekkoromban nagyon ivott, kékre-zöldre verte naponta részegen a családot. Volt olyan, hogy éjszaka az erdőben mászkáltam a kutyámmal, mert nem mertem hazamenni... vagy kinn töltöttem az éjszakát az almafán. Tiszta hurka volt a hátunk a vasalózsinórtól. Áh... hosszú lenne. 8. osztály 7 db kettessel zártam. Szakmunkásképzőből kirúgtak az első évben... 15 éves koromtól dolgozom.

Most 42 éves vagyok.... diplomám van, jó munkahelyem, és két csodálatos okos gyereket nevelek.

Mi múlik a szülőn...? Nemtom... szerintem akkor is sok. Pl. az hogy kirúgtak a suliból csütörtökön (hjuj, de emlékszem..) és én hétfőn már dolgoztam. Nem hagyta anyu, hogy lébecoljak valahol... Mindig kék foltok voltak a szeme alatt apu verésétől, de havonta egyszer felvettük a szép ruhát és a magas sarkú cipőt és színházba mentünk. 7 éves koromtól felnőtt bérletem volt a színházba. ... és felült velem a vonatra és felmentünk Bp-re, onnét le Szegedre a szabadtéri játékokra... és 12 évesen láttam Gregor Józsefet színpadon (és tudtam, hogy ki az) ... és onnét vissza Bp. és onnét még 200 km haza. ... és apu nagyon megvert bennünket nap mint nap.... de ölni tudott volna értünk. Most 70 éves, és úgy emlékszik vissza, hogy szép családi életünk volt.... és tudod, hagyjuk, hogy így érezze. Imádja az unokáit, és hagyom... hetente felül a buszra hajnalban (4.12-kor indul a busz), hogy amire a gyerekek felkelnek hozzon nekik gyümölcsöt, süteményt, ami éppen van. A gyerekeim 16 és 13 évesek... majdnem egész nyáron ott voltak és segítenek a kertben...a lakásban... vagy csupán pozitív energiával és szépséggel töltik meg a szüleim életét.

Vacak gyerekkor után... egy boldog, elégedett felnőttkor... :o) ... mert az élet mindig kiegyenlíti a dolgokat. :o)

2008. aug. 28. 13:57
Örülök, hogy ilyen sokan hozzászóltak a témához, pedig azt gondoltam volna, hogy csak olyan lányok-nők fognak írni, akikről írtam a cikket. Amúgy nagyon kíváncsi lennék, hogy egy ilyen értéket képviselő lány milyen véleményen van.
43. maya80
2008. aug. 28. 13:42

Remélem, én majd jól fogom csinálni...! Kicsi lánykám még csak tizenegy hónapos, úgyhogy van időm felkészülni rá. Már amennyire fel lehet ilyesmire készülni. Abban biztos vagyok, hogy sokat számít a média és a kortársak. És nem pozitív irányba. De ha van egy biztos családi háttér, ha a szülő nem csak szülő, hanem barát is, akkor szerintem túl nagy gond nem lehet.

Én szinte egyedül nőttem fel, nem nevelt senki. Nagyon lázadó és önálló voltam, nem hallgattam senkire, mert nem volt senki akit tiszteltem, akire felnéztem volna. El is indultam rossz irányba. De szerencsére még időben rájöttem, hogy tiszta hülye vagyok, és nem kéne elrontani az egész életemet.

Arra törekszem, hogy az én gyermekemnek ne kelljen ilyeneket átélnie, hanem bízzon bennem, és hagyja, hogy tereljem a jó irányba. Tudom, hogy nem könnyű jól gyermeket nevelni, de igyekszem, és nagyon remélem, hogy boldog és elégedett felnőtt lesz a lányomból. És hogy jó barátnők leszünk.

42. Free
2008. aug. 28. 13:08

Köztünk és a koravén tinik közt az a legfőbb különbség, hogy nekünk még volt gyermekkorunk. Nekik már az sincs.

Mi ennyi idősen még "éltünk".

41. Wickucy (válaszként erre: 40. - MelisUK)
2008. aug. 28. 12:52
remélem, ha eljön az ideje én helyesen cselekszem majd!
40. MelisUK (válaszként erre: 39. - Wickucy)
2008. aug. 28. 12:37
Természetesen vannak mindig kivételek, te is közéjük tartozol. Vannak olyan gyermekek, akik saját maguktól belátják, h mi a jó nekik és kitörnek a nem megfelelő családból, de azt nem tudom elhinni, h létezzen olyan gyermek, aki tényleg szerető családban nő fel, rengeteget foglalkoznak vele és mégis elkanászosodik. Vannak könnyű és nehéz esetek a gyermekek között, de megfelelő fegyelemmel, szeretettel és időráfordítással a jó irányba terelhetőek - szerintem.
39. Wickucy (válaszként erre: 36. - 01c8755c79)
2008. aug. 28. 12:19
örülök, hogy vannak ilyen gyerekek is ezek szerint! de én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy a nem a szülőn múlik, mert ha nálam azon múlt volna, hát tuti, hogy útszéli drogos lennék, mert abból kéne a cuccra előteremtenem a pénzt! biztos erős ember vagyok és nem menekültem a drogba a sok rossz elől, mint nagyon sokan. én egyszerűen magamtól láttam be, hogy ezekben nincs semmi jó. az is biztos, hogy nem hallgattam volna a szüleimre, ha mégis úgy döntök, hogy nekem ez jó, mert úgyis azt csináltam volna ami szerintem a jó. még jó, hogy ami szerintem jó, az valóban jó is! :) így sajna engem a szülős dologról nem lehet meggyőzni, mert én pont miattuk lehettem volna nagy lázadó, vagy tudom is minek nevezzem ezt! :)
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook