Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan éled meg a nőiességed? fórum

Hogyan éled meg a nőiességed? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
142. 342402de6d (válaszként erre: 9. - 342402de6d)
2016. ápr. 10. 08:59
2016....
141. Zelma68 (válaszként erre: 140. - F758a7200f)
2012. szept. 15. 21:34
Köszi, nagyon rendes vagy :)
140. f758a7200f (válaszként erre: 139. - Zelma68)
2012. szept. 15. 20:28

Ment a privi:) amugy utananeztem de nem ir magyar boltokat, annyit talaltam hogy nemsokara attelepitik a szlovakokhoz a gyartast


Aztan lehet hogy megis van bolt vagy marad az online de keresni kell az akciokat

139. Zelma68 (válaszként erre: 135. - F758a7200f)
2012. szept. 15. 12:03
Nagyon köszönöm. Abban tudnál segíteni, hogy milyen üzletekben szerezhető be? Vidéki kisvárosban élek, itt biztosan nincs, de néha járok Pesten, Szeged, Szolnok, Eger, ott meg tudnám nézni. Kb Mennyibe kerülnek ezek?
2012. szept. 15. 11:58
Ma pl. paradicsom befőzéssel. ;)
137. c8ec504c40 (válaszként erre: 136. - Manita1111)
2012. szept. 15. 11:28

Nagyon egyetértek, mert mindig ugyanoda térünk vissza, maikor jól érezzük magunkat a bőrünkben (nem vagyunk fáradtak, törődöttek, lehangoltak, diszharmonikus állapotban) szóval amikor harmóniában vagyunk magunkkal, energikusak vagyunk, sokszor még szépnek is érezzük magunkat (tök mindegy, milyen testalkatúak vagyunk, milyen a mellünk, stb.), na, akkor SUGÁRZUNK! ÉS EZ MEGLÁTSZIK!

A gond csak az, hogy a jó és rossz hangulat, érzelmek hullámzóak, sajna nincs mindig fenn, sőt, a mai nők többsége szerintem - különböző okok miatt (pl. megélhetés, anyagi gondok, nincs elmismerve, kiégett, stb.) többet van a mélyponton, minthogy igazán jól érezze magát, s ha ebbe az állapotba belesüpped, akkor jön a depresszió... ami igazán nem vonzó és ezzel most senkit sem akarok bántani, főleg, hogy jómagam is efelé tendálok.

De amikor sugárzom... bizony észreveszem, hogy megnéznek az utcán is a férfiak, akik máskor észre sem vennének!

A leglényegesebb, hogy olyankor mindenre képesnek érzem magam!

2012. szept. 15. 01:11

Ha jól érzed magad a bőrödben és elégedett vagy magaddal az érezhető , látható mert az a bizonyos kisugárzás tényleg van és belülről jön.

Szerintem a ruha igenis teszi az embert, de a stílust is meg kell találni.Az nagyon fontos.

Egy szép nőies tartás és járás , szóval TUDNI KELL VISELNI A TESTED.

A kiegyensúlyozott határozott nők szerintem megőrjítik a pasikat, persze jó értelemben.

Az előnyös testrészeket érdemes hangsúlyozni és most nem a villantásra gondolok . A kevés sokszor több............!

Én mindig tisztában voltam magammal és próbáltam két lábbal állni a földön de a gyerekszülés az egyik legjobb döntés volt az életemben.

Most érzem IGAZÁN nőnek magam!!!!!

2012. szept. 14. 23:18

Ez, igen:)


Vigyazz, a teli modelleknek sotet a talpresze, a nyari modelleknek meg pl sotetkek ciponel is feher a talpa. Elere vasalt nacival tokeletes, nem magassarku cipo de elegans. Van egyebkent a tod's-nak is ilyesmi de azok mokaszinok, szoval telire nem, es csak 1-2 centit csal a magassagban, emellett egy teljesen mas budget-re van meretezve. Bar a hogan sem olcso de minden evben ugyanazok a modellek csak pepitaban ugyhogy siman vehetsz tavalyit is olcsobban. Plusz, ha pici a labad akkor gyerekmeretben is vehetsz, ez meg 30%al olcsobb. Es egyebkent az interactive egy szammal nagyobb mindig, szoval nekem 36-os labamra 35-os kell, ezert mondom, ha 35-ost hordasz, hat akkor 34-es kell es ez mar van gyerekben is (es azok is tok ugyanigy neznek ki, vannak strasszosak is stb)

134. f758a7200f (válaszként erre: 126. - Zelma68)
2012. szept. 14. 23:06

Ezt a rovid nacikkal is fel szokas venni de ha leginkabb csalni akarsz akkor egy kicsit logjon ra a naci szara igy magasabbnak, legiesebbnek tunik az egesz alkat (most erre ne mondd hogy huu nalad ez ne tud elofordulni, 6cm az 6 cm, szoval igenis latszik mindenkin)


Megyek megnezem a kepet de a nev alspjan sztem stimm

2012. szept. 14. 21:05
Zelma, ha fogyózásra adod a fejed, szólj, mert csatlakozom :)
132. c8ec504c40 (válaszként erre: 68. - Zelma68)
2012. szept. 14. 20:58
Pedig Zelma rajtad áll! Neked kell változtatnod. Persze nem fog menni egyik napról a másikra, de apránként sikerülni fog. Minden nap írj valami pozitívumot le egy naplóba, ill. hogy miért vagy hálás az életben. Közben regulázd meg a fiúkat is, hogy a te kedvteléseidre is jusson idő.
131. c8ec504c40 (válaszként erre: 29. - Zelma68)
2012. szept. 14. 20:52
Erről eszembe jutott Xena és Gabriel. Xena tök jó fej, Gabriel meg igazán nőies...
130. c8ec504c40 (válaszként erre: 21. - F758a7200f)
2012. szept. 14. 20:51

Ettől a mackós dologtól lassanként a plafonon vagyok, mindenki ezt hozza fel példának, hogy az elhanyagolt nő mackóban jár. Szerintem már nem is igazán létezik pedig mackónadrág!

Amikor a kertben ügyködöm, nyilván nem fogom a legjobb fehér, vagy tökmindegy, fekete gatyámat felhúzni, így aztán marad az otthoni, amivel térdepelhetek a földön és csupálhatom a gazt.

Ezt most nem konkrétan neked írtam, csak azért, mert te említetted meg a mackót.


Az jött közben le, hogy sok nőnek egyékbént a mackónadrág is tök jól állna, mert vannak olyan alkatok.

Szerinte ahhoz, hogy igazán nőiesnek érezzük magunkat, valakinek szeretnie kell, hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben, tehát ez is sugározni fog, hogy boldogok vagyunk, elégedettek és egészségesek.

129. c8ec504c40 (válaszként erre: 8. - Zelma68)
2012. szept. 14. 20:45

Szerintem egyébként a kisugárzás az elsődleges. Hogy látszik rajta, elégedett magával és büszke nőiségére. Ez most nem azt jelenti, hogy beképzelt, de látszik rajta, tudja magáról, hogy ő bizony NŐ.

A gimiben volt egy lány, jóval fölöttem járt már, nekem most ő ugrott be, hogy igazi nőci volt. Szép hosszú, rugalmas haja volt, leért egészen a fenekéig, amolyan vad sörény és a járása.. őszintén szólva szerettem volna olyan lenni, mint ő. Nem volt az a cicababa fajta, de megvolt az a bizonyos kisugárzása. Szerintem jól használta a nőiességét.

128. c8ec504c40 (válaszként erre: 7. - Kisj)
2012. szept. 14. 20:42
Ezt kérdezte tőlem az a valaki is :)
127. c8ec504c40 (válaszként erre: 6. - Cessi)
2012. szept. 14. 20:42
Igen, valószínű igaz az, hogy meg kell találni azt a szempárt, aki szépnek talál.
126. Zelma68 (válaszként erre: 125. - F758a7200f)
2012. szept. 14. 17:17

Ezekre gondolsz?


[link]


Szerinted farmer helyett milyen nadrág lehet jó hozzá? Most csak vasalt élű van...

125. f758a7200f (válaszként erre: 119. - Zelma68)
2012. szept. 14. 16:47

Nezd, ha voltal mar 50 kilos, az is te vagy es ezt a kepet orizd magadrol meg azt hogy ha mar voltal ilyen akkor lehetsz ujbol ilyen. Akkor is ha most meg kell dolgozni erte, vagy meg jobb, ha akkor megdolgoztal erte, meg tudod csinalninmeg egyszer.


Felteve hogy olyan szeretnel lenni. Mert nem tudom hogy mi igazan a celod? Visszaterni 50 kilosra vagy ugy nem tetszettel magadnak? Letezik egy marka, hogan, olyan cipoket gyartanak (de szepek, vannak swarowskisak is, telen, nyaron), sportos de elegans, ami kimondottan nem tornazashoz hanem varosban maszkalashoz valo (de fuzos). A modell neve interaktive. Aki nem hordta meg, nem tudja, hogy ba kivulrol nem latszik de belul 6 centis beepitett talppal van ellatva, ez mind a labad hosszusagahoz ad hozza. Fantasztikus:)))) nekem ha sportos valami kell akkor csakis ez. Magasabb vagyok vele 6 centivel, hosszabb a labam es a kutya se tud bactatni mert kivul ugy nez ki mintha csak 1,5 cm lenne a talpa, nagyon nagyon cseles!!!


Szoval nezz utana, ha talalsz neten kepet rola

124. Zelma68 (válaszként erre: 121. - F758a7200f)
2012. szept. 14. 16:38
:DDDD Akkor mehetsz akár bugyiban is :P :)))))
123. f758a7200f (válaszként erre: 118. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 14. 16:31

Ez igaz, en kotve hiszem hoy 6 honappal a musor utan meg mindig ugy oltozkodnek...


A magassarkuban en akar futni is tudok (nem tesz jot, tudom), de amikor elkezdtem hordani, ugy tanultam meg jarni bennuk, hogy felvettem egesz napra. Majd bele pusztultam, fajt mindenem, vizholyag stb. Aztan megszoktam. Lenyeg: labujjhegyen kell jarni benne, a magassarkuval tilos kopogni, gyakorolni kell a hangtalan jarast, a kopogas nem szep, tramplis es ezert csak akkora sarkat szabad valasztani amiben ha kell, tudunk meg egy picit feljebb nyujtozkodni hogy ha kell, ne kopogjon (persze ezt nem egesz nap de a legtobbszor igy)

122. f758a7200f (válaszként erre: 117. - Zelma68)
2012. szept. 14. 16:25

Mert lehet hogy alakitgattak rajta, nincs 2 egyforma molett sem. En ellenkezoleg, vekony vagyok de nekem is mindig van valami alakitanivalo. Kezdem ott hogy ma mar a hosszu derek ami nekem van, nem konfekciomeret (talan soha nem is volt), ezert ritka ha talalok olyan nacit ami a derekamon nem nagy es kozben nem vag be a bendzsomba...


Szoval probalgass, nezegess, probalgass

121. f758a7200f (válaszként erre: 120. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 14. 16:19
:DDDDD szepitsd a fejedet meg a kornyeket!!! Ez nagyo jo! En ezzel mindig is eltem, ha reggel fosi vagyok Akkor en is mindig a fej es kornyekere fokuszalok:)))) jo bazi nagy fulbevalo es korrektor, meg sal, napszemuveg.... Sot igy mar elkuldhetnem reggelente csak a fejemet... Milyen hamar kesz lennek:)))) de amugy ez a hozzaallas mukodik mert a kocsiban csak mellmagassagig latnak
120. 74f8c12b8e (válaszként erre: 119. - Zelma68)
2012. szept. 14. 16:06

Akkor a fogyózást tekintsd átmeneti időnek,maradj meg a régi cuccaidnál.Ha tényleg rendesen csinálod,tavaszra biztosan lesz látható eredmény,akkor nekiállhatsz az új ruhák megszervezésének.A tavasz úgyis a megújulás időszaka,lehet szinesebb cuccokat venni.

Télen meg vegyél szines sálakat,kendőket,fülbevalót,szépítsd meg a fejedet és környékét amennyirea lehetőségeid engedik.


namost arra én nem vagyok alkalmas,hogy azt mondjam:neeem,nem cseszted el az életed,és deígy meg deúgy.Csak azt tudom mondani:ha akarsz,tudsz változtatni.Ha elfáradtál bele,és nincs hozzá ambíciód,akkor nem.Mindkettőt megértem.

119. Zelma68 (válaszként erre: 118. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 14. 16:00

Fogyózom, de amíg lemennek a kilók, nem alhatok téli álmot, pedig milyen jó lenne...:)

Alkalmi ruhám nincs is, nem járok olyan helyekre. melóban meg bármikor koszos lehet, volt, hogy a vadi új blúzomra ráment a Betadin, annyi volt neki. Otthon takarítottam benne. 1x volt rajtam...

Lehet igazad van, kizárt, hogy egy kövér nőnek lapos, feszes hasa legyen. Na mindegy. Elcsesztem az életem. Ez van.

118. 74f8c12b8e (válaszként erre: 117. - Zelma68)
2012. szept. 14. 15:55

Nem tudok jót mondani,csak azt,amit te is tudsz:túl kicsi magassághoz túl sok súly..fogyózni kell,sajnos ez van.

Senki nem állította-vagy aki igen,az hazudott-hogy mindenkiből lehet csinos nő,a hétköznapokban is.

Mert alkalmi ruhát mindenkire lehet találni,amiben szép lesz,de ha néztél ilyen szépészeti átalakítós műsort,MINDENKIRE tűsarkút adtak,abban perszehogy jól néz ki..csak járni nem tud benne,a szűk ruhában meg leülni,nyújtózkodni nem tud:(

A többi molett nők is feszengenek és izzadnak a rájuk adott jó cuccokban,ebben biztos lehetsz.És abban is,hogy jó részük fűzőt is hord akár 4o fokban is,különben nem lenne olyan homokóraszerű,és szépen körülhatárolható a formája.

117. Zelma68 (válaszként erre: 116. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 14. 15:49

Basszus hát ez az... :) De tényleg iszonyat nagy gond ez nekem. Bármit megvarrok magamnak, volt, hogy olcsó anyagból megcsináltam, hogy a drága szép anyag nehogy elcsesződjön, ha nem tetszik a fazon. A mini ruhákban úgy nézek ki, mint öreganyám otthonkában... Hiába bármilyen fazon, egyszerűen nem jó nekem.

A réteges öltözködés jó lenne, van kardigánom, blézerem is, mellény is. Ahogy beérek melóba, le kell vennem... Akkor mi van? És nyáron? 40 fokban? Hetek óta 28 fok van a rendelőben, majd meg halok...

Volt, hogy bementem a molett boltba, hogy megnézzem, hogy állnak rajtam azok a cuccok. Majdnem sírva jöttem ki... Annyi csinosan öltözött molett nő van, akiken jól állnak azok a cuccok, amiket írtatok. Rajtam miért nem,???

116. 74f8c12b8e (válaszként erre: 115. - Zelma68)
2012. szept. 14. 15:42

Akkor legyen térd alatti,és ha a vádlid is vastag,akkor a térd alattól a vádli közepéig érő rész meg legyen áttettsző,a ruhához hasonló színű anyagból.

Tudom,ebben meg biciklizni nem lehet,meg dolgozni menni:D

115. Zelma68
2012. szept. 14. 15:36
Csajok! Most őszintén! Hogy néz ki egy dagadt nő a térd felett érő szoknyában??? Mindjárt 44 évesen... Hiába a vékony bok. A bocirtérd csúnya. Nincs az a kövér nő, akinek nincs boci térde! Hordtam minit, 20 évesen, 50 kilósan... A mini szoknya még szélesebbnek mutat! Varrtam magamnak egyett, mert mindenhol azt olvastam a neten. Folyton fölcsúszott a mellem alá, hiába van derekam. Állandóan rángattam magamon, katasztrófális volt. A kukában végezte.
114. d1eb7dd316 (válaszként erre: 113. - 74f8c12b8e)
2012. szept. 14. 15:36
Köszönöm! Büszke is vagyok anyura nagyon!
113. 74f8c12b8e (válaszként erre: 82. - D1eb7dd316)
2012. szept. 14. 15:33
Főleg az utolsó mondat nagyon bölcs,előrevivő.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook