Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Most már elég fórum

Most már elég (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Most már elég

78. Zimmi (válaszként erre: 77. - Mancinéni)
2009. jún. 8. 21:28
Szia mancinéni!Nekem az első napom,délután dolgoztam,most értem haza. Jól bírtam,semmi nasi,és plusz evés.Folyadékot,vízet ittam.Sztem leszek még éhes is:)Jó a 90 napos ,szerettem régebben is.Sok sikert,és kitartást a diétához!
77. mancinéni (válaszként erre: 76. - Zimmi)
2009. jún. 8. 21:19

hello zimmi! Hát igen, huszon évesen azért még könnyebben megy a fogyás..

az én családom is szeret enni, pláne a házi kaját, amit én itthon készítek. de sajnos a diétásabb kajákkal nem jártam náluk sikerrel... én is 90 naposozom, azt hiszem, 12 napja. ma szénhidrát napom volt.

76. Zimmi
2009. jún. 8. 10:15

Sziasztok!

Mancinéni, én 103 kg vagyok, de nem akaratgyenge!Szeretek enni, és mindig olyan ételt készítettem,amit szeretünk.Nekem a változókor tett be,csak úgy jöttek a kg.-ok! Sosem voltam kicsi, mert 175 cm magasságomhoz 85 kg voltam évekig.5 évvel ezelőtt a 90 napossal fogytam 15 kg-ot, tartottam is másfél évig,amíg nem szóltak közbe a hormonok:)

Ma újra elkezdtem a 90 napos diétát.

Szép napot mindenkinek!Azt hiszem gyakran jövök hozzátok:)

75. mancinéni (válaszként erre: 74. - Balogh Ernő)
2009. jún. 8. 00:24
hát ez elég sz.r. má bocs! de míg az első hármon nem tudsz változtatni, az utolsó azért hozzáállás kérdése. nekem is van egy ismerősöm, aki cukorbeteg, a terhessége alatt lett beteg. Ő kb. 150 kg, és sokszor úgy láttam, hogy nála ez a "cukorbeteg vagyok" egy jó ürügyet szolgál ahhoz, hogy mindíg ehessen. hülyén hangzik, de tényleg igaz. pedig tényleg rettenetes az a nagy súly, amit visel. arról már nem is beszélve, hogy egészségtelen. Bocsánat, egyébként nem akarlak kritizálni!!! aki túlsúlyos, az mind akaratgyenge, ennek az eredménye a súlyfelesleg. rajtam is van kb. 25 kg.
74. Balogh Ernő (válaszként erre: 73. - Mancinéni)
2009. jún. 7. 07:05
Üdv: Mancinéni. Igen sajnos beteg vagyok, -cukor -pajzsmirigy -gerinc műtött, meg egy kicsit lusta!
73. mancinéni (válaszként erre: 70. - Balogh Ernő)
2009. jún. 6. 16:04
Ernő! Mi tart vissza a fogyókúrától?? esetleg valami betegség?
72. mancinéni (válaszként erre: 69. - Ducimuci)
2009. jún. 6. 16:03
Örülök, ducimuci! csak semmi lazítás!!!
2009. jún. 6. 15:03
Minden elismerésem ,és kivánok hozzá kitartást,türelmet ,megértést,neked ,És környeztednek .,Mert sajna ,sokszor azokkal kell a legjobban megvivnod, hogy miért is teszed ezt, Ök meg ,értetlenül néznek ,hogy most mivan veled:(És inkább ,hogy segitenének huznak vissza hogy ugyanmár ,ennyi belefér ,ugysem árthat meg ,és közben ,nem veszik észre, hogy ezzel az árto segitségükkel ,neked nemhogy könnyitenének ,hanem nehezitenek:(!Ne hagyd magad ,Nincs ˇ~csakma, ~csak kicsit,ilyen olyan kifogás,hanem legyél megingathatatlan, csak akkor lesz igazi nagyeredmény!Bizz magadban!!!
2009. jún. 5. 23:18

Sok sikert, és kitartást.

Én tudom mi a fogyni vágyás... 130kg vagyok, és szomorú.

Ernő.

2009. jún. 5. 10:07
Kitartok,kitartok. Estére már megint megjött a kedvem. Lázban égtem! :D
68. mancinéni (válaszként erre: 67. - Ducimuci)
2009. jún. 4. 23:14
Basszus, ducimuci, ne csináld ezt! csak tessék kitartani! ! Herpeszre nem tudok semmi otthonit, csak gyógyszertárit.
2009. jún. 4. 12:38
Lankad a kedvem a fogyókúrával kapcsolatban! Wááá! Tornatornatorna. Ma muszáj lesz. Herpesz ellen valakinek van vmi házipatikás ötlete?
2009. jún. 3. 09:29
Drukkolok!:)
65. mancinéni (válaszként erre: 62. - 308da614da)
2009. jún. 2. 23:50
nekem is legalább anyitól kellene megszabadulnom, és én bele is vágtam.
64. mancinéni (válaszként erre: 63. - 4b6a2525df)
2009. jún. 2. 23:48
Igen, ismételten nekifogtam a 90 naposnak. Nekem ez vált be legjobban, ettől lehet enni, nincs különösebb kikötés. Első nap előtt, amolyan "kedvcsinálónak" csináltam egy gyüminapot, ma volt a második fehérjenapom. (vagyis ma volt a 6. napom) szerencsére én nagyon szeretem a gyümölcsöket. Ha már nagyon elegem van belőlük, akkor tökmagozok.
63. 4b6a2525df (válaszként erre: 58. - Mancinéni)
2009. jún. 1. 22:13
Akkor egy cipőben járunk,mármint a mostani kilóban.Nálam is az a legnagyobb gond, hogy nem látszom annyinak igy valahogy nincs ami ösztönözzön a fogyásra. Egyszerkipóbáltam a 90 napost. 31 napig csináltam, fogytam is, de megutáltam a gyümölcsöt. Te mostakkor elkezdesz valamit,hogy fogyj?
2009. jún. 1. 11:28
Szia Mancinéni, én 15 -20 kg-tól szeretnék megszabadulni4 Most vagyok 83 és azelőtt 65-70 kg voltam.....
61. simple (válaszként erre: 31. - Minerva223)
2009. máj. 31. 22:58
Van egy barátnőm, akinek másfél éves a gyereke és már 14 kiló. Múltkor együtt mentünk valahová,sírt a gyerek. Erre a csaj azt mondta biztos éhes, és kinyitott neki egy zacskó chipset. :(
2009. máj. 31. 22:27
Szia Adryka 21! Te mennyi kilótól szeretnél megszabadulni?
2009. máj. 28. 09:52
Sziasztok...hát az én tervem nem a 90 napos szerint van...mert bár hihetetlen de nem szeretem a zöldségeket..vagyis nagyon ritkán eszem...max burgonya...igy én meghalnék a zöldségnapon :D meg nekem nagyon szigorunak tünik ez a diéta.. ugy hogy most 3 napja elhatároztam hogy a saját szabályaim szerint fogok fogyni..még pedig...egész nap vizet izom csak..semmilyen más üditő...2szer fél órát tornázom...reggelizek..ebédelek persze mértékkel próbálom..vacsora csak egy joghurt és 6 után nem eszek semmit...cukrok...sütik..csokik..chipsek..ropik kizárva.... mit gondoltok ilyen elven sierül e majd végre a fogyásom? Én nagyon bizok benne....
2009. máj. 27. 21:29
Egyébként én 12 kg-ot fogytam, nagyon jó érzés volt, látványban is, meg közérzetileg is. Aztán más módszerrel fogytam még 4 kg-ot, utána pedig szépen elengedtem magam. jöttek az ünnepek, nagy kajálások. aztán a kilók is rám. sajna. most 98kg vagyok, olyan "darab" szerencsére még nem kövér, bár a súlyom alapján annak tűnik, de nagyon csontos vagyok, talán emiatt .
2009. máj. 27. 21:25
Sziasztok! Amikor én a 90 napos szerint éltem, egyből úgy kezdtem, hogy minden ötödik napon víznapot tartottam. Az első hónapban így ment, de azt tapasztaltam, hogy a kilóim valahogy nem akarnak megindulni "látványosan". A 2. hónaptól már nem csináltam minden ötödik napon víznapot, és csodák csodája: jobban fogytam. tehát érdemes azon is elgondolkodni, h a hirtelen nekiállsz ennek a drasztikus kúrának, a szervezeted épp az ellenkezőjét teszi majd, mint amit várnál, vagyis takarék üzemmódra kapcsol.!
2009. máj. 27. 15:42
Szia! Druukolok az elhatározáshoz és kitartást kívánok! Nálam mindig a kitartással van a probléma! sajnos... eddig hol tartassz a fogyókúrában?
2009. máj. 27. 11:59
Köszi a tanácsokat! A szétosztást azért, van hogy a szervezetem folyamatosan azt érezze, hogy mozgok. 20perc séta reggel beiinditja a szervezetedet! Gilian McKeith ezt túlsúlyosaknak találta ki, hogy ne menjen szét a térdük és egyéb izületeik.Ezt a tornát fokozatosan növelni kell.
2009. máj. 27. 10:54

sziasztok!dráfga ducimuci sztem nem kellene kevergetned a kül.diétákat meg "csodafogyókúrákat!!!nem tartom ésszerűnek!mancinéninek igaza van: életmódot kell váltanod!egyetemre mész fogd fel úgy hogy új életet kezdel mert az következik életed legjobb évei!!határozd el magad a sport mellett de ne egy két hónapra találd meg ami neked tetszik, az egyetemen majd rengeteg mindenből választhatsz!egyél napi ötször az jó!oszd szét a napi szükséges kalóriáid és azt edd meg egyszerre se több se kvesebb! viszont nem értek egyet azzal az 5 meg 6 után ne együnk semmit teoriával, sztem végy egy nagy tál zöld salit+feta+grillcsirkemell és nyaminyami:)semmi kárt nem okozol!ami a sportot illeti miért kell szétosztanod napi 3részre az egy órát??mert alig h elkezdene a szervezeted dolgozni te abbahygaod!! a 15kiló egy hónap alatt lehetséges de drasztikus és kimeríted a szervezeted plussz a bőröd is óvnod kell, sztem először csak apróbb célokat tűzz ki magad elé: mondjuk -5kiló 3-4hét alatt...eztcsak azért mondom mert stagnálni fogsz egy idő után és sokan ott adják fel de te ne tedd!!ha megvan az első 5kiló akkor hagyd egy kicsit pihenni a szervezeted-egy nap szabi- aztán jöhet a köv.célkitűzés!!

szurkolok én is neked!!hajrá

53. mancinéni (válaszként erre: 50. - Ducimuci)
2009. máj. 26. 22:13

ez egy érdekes taktika! Nem tudom, hogy válik majd be, de drukkolok.

Talán biztosabb lenne, ha életmódot próbálnál váltani. Tudod, több mozgás, sport, kissebb adagok a kajából, du. 5 után nem ennél, stb. az a baj a diétákkal, fogyókúrákkal, hogy csak addig működik, amíg aktivan csinálod. amint leteleik az a 90 nap (én ezt csináltam) újra lazábban vesszük az étkezési megszorításokat, aminek egyenes következménye a visszahízás. sajnos.

52. luca76
2009. máj. 26. 20:46

Sok sikert Ducimuci!

Cikkedet olvasva én is belekezdtem!Mérlegelőt vezetek, hátha így nagyobb lesz a motiváció!Meg hát a nyilvánosság ereje....Drukkolok Neked!

2009. máj. 26. 20:28

Szia Ducimuci!

Szerintem is sok a havi 15kg.Az lehetettlen,még akkor is,ha csak vízveszteségről beszélünk.Sőt,ha rövid idő alatt akarsz sokat fogyni,az nem lesz eredményes(magamról beszélek)sajnos vissza fog ugrani,egyik napról a másikra.Viszont az évszak éppen megfelelő a fogyókúrára.Minden zöldség és gyümölcs friss és olcsó.

Nagyon sok siket kívánok neked!

Kitartást!!!

2009. máj. 26. 15:30

Köszönöm. Én nem mondtam, hogy a szüleim hibája. Genetikailag vagyok ilyen. És már rengeteget szenvedtem a súlyom miatt.

A 15kg azért a célom, mert nem fogom megcsinálni, és ez mégjbban motivál.Nem az lesz, hogyha elérem a -15-ötakkor egy krémes belefér, meg egy kis krumpli. Hanem folytatom. Ez motivál.

2009. máj. 25. 22:51
Helló kedves diétázó! Nem akarok piszkálkodni, de szerintem nem fog össszejöni egy hónap alatt az a 15kg mínusz! Úgy gondolom, még az is nehéz lenne, ha egy hónap alatt ennyit akarnál hízni, nem hogy fogyni 15kg-ot! Egyébként ha már itt kukacoskodom, leírom azt is, hogy nem csak a szüleid a hibások a hízásodban. Azért már 18 évesen tudni kellene nemet mondani a kajára... És ahogy a hasad elnézem, esténként ha csak 50 felülést csináltál volna, nem így nézne ki. Gondolj bele, milyen lenne ez 1 vagy 2 terhesség után! (Hajrá, fogyás!!!!!!! Kíváncsian várom a mérlegelésedet, és kívánom, hogy összejöjjön, amit szeretnél!)manci

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook