Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Most már elég fórum

Most már elég (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Most már elég

108. Zimmi (válaszként erre: 107. - P64)
2009. jún. 20. 11:01

Szia!Ernőnek nem sok a sava:)azért is mondtam neki,h. gyümölcsnapon egyen annyi gyümölcsöt amennyi belefér,és akkor nem lesz éhes.

Persze,aki emésztési zavarokkal küzd,az a testének megfelelő diétát válasszon,hiszen nem vagyunk egyformák!

107. P64
2009. jún. 20. 10:58

Én nem birnék egész nap csak gyümölcsöt enni. Nekem a vércsoportdiéta jönne be! Akinek sok a sava eleve, az ne gyümölcsnapozzon, az egyen húst! Mindenkinek más diéta a megfelelő. Ki kell próbálni, hogy melyik...

Valóban a mozgás sokat segit. De napi 8-10 óra fizikai munka után nem mindenkinek van már kedve, hogy a házimunkáról ne is beszéljünk...

106. Zimmi (válaszként erre: 105. - Balogh Ernő)
2009. jún. 19. 23:14

Ernő!Hát egyél gyümölcsöt,hogy ne legyen üres a gyomrod!Abból annyit ehetsz amennyit akarsz:)

Kitartás!Olyan jó lesz mikor méred magad,és kevesebbet mutat a mérleg!

105. Balogh Ernő (válaszként erre: 103. - Mancinéni)
2009. jún. 19. 12:04
Igen! Próbálkozom... Megpróbálok kitartani! /De a feleségem nagyon jókat főz,... és sokat/ De azért rám is gondol! Ma tartok a gyümölcs napnál, és (Meghalok éhen!!!)
104. Zimmi (válaszként erre: 103. - Mancinéni)
2009. jún. 19. 10:43
Szia Mancinéni!Hol tartasz most a diétával?Mikor kezdted?Nekem ma gyümölcsnapom,erre a kánikulára szerencsésen jött ki:)
103. mancinéni (válaszként erre: 100. - Balogh Ernő)
2009. jún. 19. 08:14

Szia Ernő! a "sült csirkemell tört burgonyával" tényleg nem illik bele a 90 naposba!

Én igazából úgy étkezem, hogy reggel iszom 1 kávét, (gyümi helyett, édesítővel, tej nélkül!, aztán ha megéhezem, eszek az aznapra megengedett kajából (ma lecsó lesz), meg este is eszem. Ja, és ha napközben nagyon éheznék, akkor nasizok valami olyat, ami aznap megengedett.

Te nekifogtál már? ? ? ? ?

102. Zimmi
2009. jún. 18. 20:39

Ernő!

A húsi(ami párolt,vagy grillezett!!!)saláta,vagy savanyúság mehet!

101. Tina82
2009. jún. 18. 13:33
Ernő! A husi és a krumpli sehogy sem fér meg egymés mellett!!!! Az nagyon rossz javaslat!
100. Balogh Ernő (válaszként erre: 88. - Mancinéni)
2009. jún. 18. 12:46

Hello Mancinéni! Néztem egy pár 90 napos receptet, és egy kicsit össze kavart, hisz azt írja az alapszabály, hogy válasszuk szét az ételeket, típus szerint... Emelet volt egy recept ami azt ajánlja, hogy sült csirkemell, törtburgonyával...! Ezt így lehet fogyasztani? És még annyit... Te egy nap hányszor étkezel?


Köszönöm.

2009. jún. 18. 10:49
Nem szóltam le senkit:) épp ezt írtam le, hogy ha pl farkasétvágya van, és többet eszik, hát előfordul, de utána vágjon neki és mozogjon akkor pluszban. egy idő után a szervezete megszokja és igénye alakul ki a mozgásra minden alkalommal mikor túlzottan megtelik, hogy le tudja dolgozni ha nem is mindet de egy részét mindenképp és a mozgás az emésztést is segíti. amúgy a falások ritkán éhség miatt jönnek elő, mert általában édességgel orvosoljuk ezt, inkább a szem kívánja veszettül, nem a gyomor. azért bátorkodtam csak javasolni a sok mozgást, mert az a több kaját is elbírja, nem kell koplalni, hanem rá kell szoktatni a szervezetet hogy kompenzálja..
98. P64 (válaszként erre: 97. - Bukfenc.)
2009. jún. 18. 09:04
Igazad van, nem csak genetika... Csakhogy van olyan, aki nem kiván enni többet, mint kellene, tehát elvileg azt és annyit eszik, amit, és amennyit akar... van akinek meg harcolnia kell magával egy életen át, mégis küzd a kilókkal. Akinek nincs ilyen gondja, ne szolja le azt, akinek van! Mert ha neki lenne farkasétvágya, tán neki is nehezebb lenne megállnia, hogy egyen.
2009. jún. 16. 15:20

hát elég ritka szerintem az, hogy valakire rárakódjon mondjuk ötven kiló tiszta zsír genetikai alapon. azért olvastam, hogy ott voltak az esti fagyik meg lekváros kenyerek... az üt inkább nagyot. és többet sétálni többet mozogni csodákat tesz. a legtöbb túlsúlyos azt mondja általában hogy "pedig én annyit eszem mint egy madár" hát az esetek többségében kiderül hogy mégsem egészen ez a helyzet. sokkal többet kell mozogni ennyi, mindent le lehet mozogni, a több kaját is..

A fogyókúrához sok sikert kívánok!

96. Jellina (válaszként erre: 93. - Annus976)
2009. jún. 15. 21:30
Igen, semmit nem ér :)
95. mancinéni (válaszként erre: 93. - Annus976)
2009. jún. 13. 21:14
hello Annus! Én is 90 naposozom, és én is csatlakozom az előttem szólóhoz: Nem próbáltam ilyen "csodaszereket" .szintén amiatt, amit más is írt, meg mert én azt tartom, h csak attól nem hízunk, amit nem eszünk meg.! van elég kaja, ami közül válogathatok, akkor még minek adjak ki pénzt valami kotyvalékért, amiről azt se tudom, mi van benne.. na meg a dundika... ő talán ette??? legalább olyan reklámarcot választanának, akinek tényleg van feleslege, nem csak ilyen 1-2 kg.. és aztán időről időre megmutatnák: ilyen és ilyen ebben az időszakban. ne csak a montírozott képeket mutogassák! mondjuk nekem a dundit sehogy se, utálom a kurv.kat. tele van velük minden. magyarországon nem is létezik másféle ember, csak celeb, mudell, meg a pórnép. (szerintük) szerintem meg rengeteg értelmes és olyan ember van, akire figyelhetne a közvélemény. de ez más lapra tartozik.
94. Zimmi
2009. jún. 12. 19:28
A fogyasztószereket nem próbáltam,vagy az ára,vagy a reklám tart vissza:)
2009. jún. 12. 13:26

Sziasztok!


Most láttam egy pár hirdetésen Dundikával egy fogyasztószert... Obesmin a neve, és azt írják, hogy csak természetes növényi olajokat tartalmaz. Van valakinek valamilyen tapasztalata ezzel a készítménnyel?

2009. jún. 11. 22:23

Köszönöm Zimmi, Tina, Mancinéni! Jóérzés Arra gondolni, hogy vannak mellettem segítőkész emberek.

Még ha nem is ismerlek benneteket. / Természetesen megfogadom a jó tanácsokat! / Majd beszámolok a fejleményekről. Remélem lesz bennem kitartás!!!


Sziasztok lányok.

91. Zimmi (válaszként erre: 87. - Balogh Ernő)
2009. jún. 11. 19:37

Szia Ernő!Lányok!

Fontos,h. a dietetikus nélkül ne fogj bele diétába! Inzulinos,vagy csak tablettás cukorbeteg vagy?

A www.mindmegette.hu oldalon van recept is és leírás is a diétáról.

ÉN 5 évvel ezelőtt 15 kg-t fogytam vele,szuper volt.Aztán sokáig tartottam a "formám",és a hormonok beszóltak. Most ezért csinálom.

Én nem tartok víznapot,és nem tornázom:) Személyre szabtam a diétát,de mást betartok.Ja, és minden reggel a kávém cukor nélkül,de tejjel megvan:)

Sok sikert!Itt vagyok naponta egyszer biztos.Attól függ délelőtt vagy délután,vagy egész nap dolgozom.:)Sziasztok!

90. Tina82
2009. jún. 11. 17:04

Üdv! Ernő, szerintem előtte kérdezd meg a dietetikusodat, hogy cukorbetegség esetén hogy hatna rád ez a diéta!!!! Nehogy valami bajod legyen!!!

Én is 90 napozok!

89. mancinéni (válaszként erre: 87. - Balogh Ernő)
2009. jún. 11. 16:55

azt még elfelejtettem, hogy itt a lapon balra van a "mérlegelő". ott jegyezheted a magad eredményeit. ez is fontos, mert így tudod követni a fogyásodat, eredményedet.

én az előző kilencven naposommal kb. 10-12 kg-ot fogytam. nagyon jó volt, mindenki dícsért, jól néztem ki, jól éreztem magam. Aztán jöttek a családi problémák, elengedtem magam, vissza is szedtem az összeset újra. de most másképp lesz!!!

88. mancinéni (válaszként erre: 87. - Balogh Ernő)
2009. jún. 11. 16:49

hello Ernő! ÖRÜLÖK, hogy te is rászánod magad a fogyókúrára! ha itt maradsz, figyelünk rád, igérem!

én recepteket nem tudom, hol találsz, de szerintem egyszerű a dolog!

fehérje napon ehetsz húsokat (ha lehet, soványat!!) salátával (öntet nélkül) vagy ehetsz tejtermékeket.

Keményítő napon: rizst, krumplit, sült babot, párolt zöldségeket, húslevesből zöldségeket, lecsót, + hozzá öntet nélküli salátákat.

szénhidrát (ch)napon: tésztaféléket , amiket meglocsolsz pici pörköltszaftal, + saláták.

gyüminap: hát ez a legnehezebb, de ilyenkor ehetsz mindenféle gyümölcsöt, ha már nagyon éhes vagy, egyél olajos magvakat, tökmagot (100 g mennyiségben megengedett)

a saláták nyyersen minden nap mehetnek, kivéve a gyümölcsnapot. a salátáknál az öntetnél a majonézeseket kellene kerülni. de ehetsz pl. görögsalátát, csak mondjuk a fetát csak fehérjenapon tedd rá, egyébként ne. kávét reggel ihatsz, de próbáld meg tejszín nélkül, és édesítővel. Az a jó a mostani kezdésben, hogy sok gyümölcs van, így változatosan étkezhetsz gyümölcsnapon is. van eper, meggy, cseresznye, ezek szinte vízből vannak, alig van benne kalória..

87. Balogh Ernő (válaszként erre: 86. - Zimmi)
2009. jún. 11. 07:59

Szervusz Zimmi! Annyiba kérem a segítségedet, hogy hol találok 90 napos étrendet, napra lebontva?

Egyébként sikerült fogynod az előző kúrán?

Nem nagyon megterhelő? Mivel én cukorbeteg vagyok!

86. Zimmi (válaszként erre: 85. - Balogh Ernő)
2009. jún. 10. 23:58

Szia Ernő!Ha kérdésed van, és tudok segíteni itt megtalálsz,mert én 3 napja kezdtem a 90 napost,és egyszer már sikeresen végigcsináltam.Nem nehéz,csak elhatározás kérdése,főleg az agyban:)

Sok sikert!

85. Balogh Ernő (válaszként erre: 82. - Ducimuci)
2009. jún. 10. 17:06
Köszönöm Nagyon Rendes vagy. Megpróbálom.
84. Zimmi (válaszként erre: 83. - A106211d56)
2009. jún. 10. 13:14

Szia Anikó!


Sztem akkor van a szervezetnek táplálékkiegészítőkre szüksége,ha valami hiányzik,v.betegségből lábadozik,pluszban ha különböző testépítéseket végez, kondizik...stb.De a 90 napos azért szimpatikus diéta,mert nem elvon,hanem szétválaszt!Mindent beviszel csak egy napon egyfélét!Természetesen mindenkinek szíve joga bármit is szedni:)

2009. jún. 9. 21:49

A 90 napossal nincs gond-SŐT!

De mivel a zöldségek,gyümölcsök már nem tartalmaznak annyi vitamint,mint régen...szerintem szükség van táplálékkiegészítőre!

Mikor "megáll" a fogyás intenzitása-mert meg fog,ez törvényszerű következménye a szervezet védekező mechanizmusának,én mindenképpen KRMÓM tartalmú étrendkiegészítőt választanék.

2009. jún. 9. 15:23

Hali!

Régen jártam erre! De úgy látom mancinéni lázban tartja a fórumot! :D

A 90naposról sokat olvashatsz a mindmegette.hu-n Én onnan kezted el anno. Nagy súlyfeleslegnél kezdetlegesen jó, mert tényleg mindent ehetsz, csak meg van szabva, hogy melyik nap mit. Ernő a te súlyfeleslegesnél 20kg is simán levándorolhat 90 nap alatt, csak ne hagyd abba, aztán jöhet a saláta fehérje, szénhidrátmentes egyensúly! :)

81. Balogh Ernő (válaszként erre: 79. - Mancinéni)
2009. jún. 9. 09:50
Szia! Már többször, és több helyen találkoztam a 90 napos fogyókúrával. Hol lehet erről többet megtudni? És mi ennek a lényege? Nem kell vele szenvedni? 90 napalat mi az ideális súly veszteség? Köszi. Ernő.
80. Zimmi (válaszként erre: 79. - Mancinéni)
2009. jún. 9. 09:43

Szia!Ha valami jó,azt mindig lehúzzák,és rossz véleménnyel vannak róla.Első alkalommal mikor végigcsináltam,annyi energia volt bennem.Nagyon jó volt,semmi nem fájt,nem volt nehéz dolgokat megcsinálni:)A gyümölcsnap is elviselhető, főleg h. most annyi gyümit lehet kapni:)Még eddig nem csináltam,de friss gyümikből turmixot készítek,és gyüminapon kortyolgatni fogom:)Persze a gyümi evés közben.:)

Erősebben érzem az izeket:) Ügyesek leszünk,és végigcsináljuk!Ja!Én nem csináltam víznapot,akkor is 100%-os leveket ittam,sajnos a munkám miatt nem tehetem meg,elájulok,aztán mit csinálnak velem!?Mondjuk helyben vagyok!Te megcsinálod a víznapot?

79. mancinéni (válaszként erre: 78. - Zimmi)
2009. jún. 8. 21:40
én is szerettem a 90 napost, szerintem annyi marhaságot írtak róla az okosok!! még hogy vitaminhiány, meg egyoldalú táplálkozás,... ennyi gyümölcsöt meg zöldséget még életemben nem ettem! szerintem sokkal jobb a húsokhoz vagy a keményítőhöz vagy ch-hoz salátát enni, mint mindenféle egyéb más napra valót. sokkal könnyebben érzem magam, amikor a 90 napos szerint étkezem. az igaz, hogy a gyümölcsnap nehéz, de az is igaz, hogy a legjobban mindíg gyümölcsnap után alszom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook