Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Most már elég fórum

Most már elég (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Most már elég

❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯
2009. júl. 19. 23:39
ducimuci - 10,2-nél tart! NAGYON GRATULÁLOK, SZÍVBŐL!!!! CSak így tovább!
2009. júl. 19. 23:37

sziasztok! keményítő napot atrtottam, de sajnos ebédnél lecsúszott egy kis sült hús a rizs és a saláta mellé. (giroszt ettem csirkéből) de este rendes voltam készítettem rántott karfiolt. az ebédnél is próbáltam nem enni húst, de étteremben voltunk, elém tették, nem tudtam nagyon kerülgetni a húst, + már eléggé éhes is voltam.. holnap ch.

a kellemesebb időről annyit, hogy délután budapesten már újra nagyon meleg volt, ezerrel sütött a nap.

egyébként én is dagadok rendesen a melegtől, sajnos.

most eszembejutott ducimuci, gyorsan megnézem a mérlegelőben, hogy áll!

196. Zimmi (válaszként erre: 195. - A7b612db17)
2009. júl. 19. 12:56

Szia Györgyi!

Gratulálok a -6 kg-hoz!Ügyes vagy!

Én nem az esztétika miatt diátázom,hanem,mert dagadnak,és fájnak a lábaim,és magas lett a vérnyomásom:(

Sajnos az időjárás sok mindent befolyásol az arra érzékeny embereknél!De most kicsit kellemesebb az idő!

Szép vasárnapot Mindenkinek!

2009. júl. 19. 12:37

Sziasztok!


Tegnap megint rosszul voltam, mert szívritmus zavarom volt mára már elmúlt. Volt még 2003-ban egy szívkoszorúeres műtétem és akkor kaptam mellékhatásként egy szívritmuszavart, ami mostanában elég sűrűen meglátogat. Gondolom az idő nagyon befolyásolja.

Amíg lehet és tudjátok használjatok ki minden időt a szórakozásra, nyaralásra, menésre, mert ha betegek lesztek akkor bizony nagyon más a helyzet. Örül az ember annak is hogy lik van a fenekén. A fogyásban is ne csak esztétikai

szempontok vezessenek Benneteket, hanem az hogy nem hízás már fél egészség.

Örömmel konstatáltam ma reggel, hogy 117,5 kg vagyok. Ez már -6 kg. El fogom érni decemberre a 110 -et. Aztán tovább a 90-95-ig meg sem állok. Tudom nagyon lassan fog ez menni és tartanom kell magamat ehhez az étkezési szokáshoz. Majd megszokom a hosszú idő alatt és nem fogok visszahízni. Ezért nem akarok valamilyen kiagyalt diétába kezdeni,mert úgyis csak egy ideig tartanám aztán megint mindent bele.

Most mindent eszek, nincs tiltott étel, de csak annyit amannyivel jóllakom, ha nem elég akkor később valami csekély dologgal pótólom. Egyedül a süteményezést hagytam el, de ezt meg a gyümik nagyon jól pótólják.


Györgyi

194. a7b612db17 (válaszként erre: 189. - Cb82b220ce)
2009. júl. 19. 12:21

Szia javasoft, köszönöm a tanácsot, de ha csak rágondolok a savanyura feláll a szőr a hátamon, meg a salátára is csak úgy magában.Mindig kell valamit a salátához ennem.

Az édes ízt szeretem, meg a keserűt. Jó mi?


Györgyi

193. Zimmi
2009. júl. 18. 10:25

Sziasztok!

Lementünk tegnap délután Gárdonyba,olyan jól szórakoztam!Nagyokat fürődtünk,és napoztunk.Sokan voltak de mindenki élvezte az időt,és a vízet:)

Szép napotok legyen!Nekem ma fehérje nap!

192. Zimmi
2009. júl. 17. 12:37

Most néztem csak,hogy Györgyi egy picivel,csak egy picivel rangidősebb:)

Sziasztok!Ircsi:)

191. Zimmi (válaszként erre: 183. - Mancinéni)
2009. júl. 17. 12:36

Szia Mancicica!

Strandolni megyünk csak,meg egy két napra Balcsi,Siófok...úgy elindulunk a párommal:) Nem fizettünk be nyaralni,mert nem akartunk annyi pénzt költeni nyaralásra,meg a második héten várható hogy behívnak,mert kolléganő gipszes kezével nem tud majd dolgozni.Sebészeten vagyok asszisztens: gipszelő,mütős,orvosírnok ezeket mind egybe csináljuk mi,sok embert megsporolnak velünk:)

2009. júl. 17. 11:12

Nem hallgatok, a nyilvános mérlegelő adataim is fent vannak, illetve a naplómban leírok mindent!

Az ígért cikket pedig már megírtam kb. 1 hete, de még nem aktiválták! :)

Ott lehet olvasgatni! :)

189. cb82b220ce (válaszként erre: 188. - A7b612db17)
2009. júl. 17. 09:26
MI lenne ha ecet nélkül csinálnád a salikat?Mondjuk citromlével,fokhagymával?vagy öntetes salikat csinálnál?én se szoktam ecete salikat csinálni.
2009. júl. 17. 09:17

Sziasztok!


Máma reggel nem vagyok éhes egyáltalán. Iszom a délelőtt folyamán 1 l zöldteát. Az ívásra kényszeríteni kell magamat, mert képes vagyok elfelejteni annyira nem kívánom a folyadékot. Viszont, ha nem iszom meg a kellő mennyiséget akkor éjszaka a szám annyira kiszárad, hogy a nyelvem szinte száraz lesz. Úgy látszik ez a nem ivás és mellékhatásai már a korral járnak.

Máma cukorborsó főzeléket és csirkefasírtot fogok ebédelni, délután készítek magamnak zöldséges mártogatóst megint. Ebbe teszek karfiolt répát mindkét fajtát, hagymát, karalábét, paprikát. Ezt mind megfőzőm a, levét megiszom nagyon finom, atöbbit turmixolom egy kevés mustárral kefírrel ízesitem és pufirizzsel, paprika, paradicsom, ubi társaságában eszegetem. Most még nagyon finom, addig eszem, aztán majd találok ki valami mást. A salátákat annyira nem szeretem, biztos az ecet miatt.


Györgyi!

187. a7b612db17 (válaszként erre: 182. - Mancinéni)
2009. júl. 17. 09:06

Mancinéni gyerek vagy még. A szmötyiről azt írják és mondják, hogy finom az íze és nagyon tisztít az első időkben, hetekben aztán beáll. Beállítja az anyagcserét. A fiamon már látszik a hatása, persze diéta mellett. A sok rost miatt és a teák miatt megteszi a hatását.

Én elfogom majd kezdeni inni csak előbb várok egy kis nyugdijat, mert azért nem csupa olcsóság, de olcsóbb, mintha valami bolti maraság után nyúlnék.


Györgyi!

2009. júl. 17. 08:07
Mindenkinek üdv!Tegnap megint megvolt a Norbi :-D nehezen vettem rá magam mert valamiért fájt a hasam de sikerült végig csinálni.Ma is kéne de lehet ma kihagyom mivel járkálni fogok egy csomót a városban :-) Tegnap este megint salit ettem,büszke vagyok magamra :-) Bárcsak gyorsabban látszódna az eredmény...
185. cb82b220ce (válaszként erre: 180. - A7b612db17)
2009. júl. 17. 08:05

Szia!Üdv köztünk és sok sikert meg kitartást neked!

Az evés azért nem teljesen úgy van,hogy ami eszembe jut...reggel eszem kegyert,délután már egyáltalán nem,főtt kaját eszem ebédre és késő délután a vacsim pedig általába saláta vagy tojás,vagy felvágott,vagy zöldségek.

2009. júl. 17. 00:17
Ducimuci nagyon hallgat az eredményéről, nem????..
2009. júl. 17. 00:16

ma megint futottam kb. 600 métert. jó izomlázam van a lábaimban. de jó, hogy ma is elmentem... csak az volt a gond a mai nappal, h paprikás csirke-nokedli volt az ebéd, és hát olyan jól sikerült... szerintem nekünk nőknek az a gond, h túl jól főzünk.. ti is így gondoljátok???

Zimmi, elutaztok a szabi alatt? Mit dolgozol egyébként?

182. mancinéni (válaszként erre: 180. - A7b612db17)
2009. júl. 17. 00:14

Idén 40 éves.

Ha már iszod azt a "szmötyit", majd írd meg, mi a hatása. talán hashajtó, vagy mitől lehet tőle fogyni? Kíváncsi vagyok. azt hittem, a zöld löttyöt mondod, (írod) arról is mondták, h fogyaszt, én ittam is, de semmit se vettem észre.

2009. júl. 16. 22:51

úha, na most volt egy kis időm utánaolvasni! :)

Én a tornával még mindig hadilábon állok, de remélem ez idővel javul. Megint eltűnök szerintem egy kis időre! :)

Kiruccanok Szoboszlóra illetve Horvátországba a családdal.

Éééééééééééééééhen halok!

Ma csak dinnyét ettem, remélem meg lesz az eredménye!

2009. júl. 16. 15:46

Sziasztok!


Máma nagyon nekiestem az interneten a hoxának a diétás fórumainak tanulmányozására.

Találtam egy jó szmötyit (italt), amit ha isznak akkor jó tisztitó és ezáltal lehet fogyni is vele. Aztán rájöttem, hogy ezt a lötyikét isszák a fiam és menyem is. Elkezdtek már fogyi is tőle.

Még meggondolom magamban a dolgot, hogy készítsek-e magamnak belőle.

Ital: napi 1/2 litert kell inni

Hozzávalók: teafilterek: szűztea,ginzeng, zöldtea citromfű, borsmenta

Gyümölcsök: grappefruit,citrom,ananászkarikák (konzerv is jó)

Egyéb hozzávalók: méz, ananászlé (rostos üdítő)

Elkészítése: 1/2 l vízet fel kell forralni bele 1-1 teafilter 20 percig áll. Egy nagyobb edénybe 1 db grapefruitot, citrom levét, 1/2 doboz ananászkonzervet megturmixolni, hozzá 1/2 liter ananászlét, és az 1 kanál mézet tenni. Kihült teát és ezt a lét összeönteni. Pelyheket is lehet bele tenni.

Lehet, hogy ismeritek is. Én még nem próbáltam.

Ma eddig még csak gyümölcsöt ettem. Nagyon tele érzem magam, ha most ennék, akkor biztosan durrana a gyomrom.


Mancinéni ügyi vagy a tornában. Nem baj ha megkérdem hány éves vagy?


javasoft ahogy olvaslak, Te is azt eszel, ami eszedbe jut, vagy van kéznél, csak a mértékre vigyázol. Ezen a véleményen vagyok én is, mivel egyszer a szigorú diétáknak vége és akkor jön a jojo.Mindig a szigorú diétákra csesztem rá, lefogyás duplaja meg vissza.

Arra számítok, hogyha nem vonok meg magamtól semmit sem, csak a mértékre vigyázok, így megtanulom, hogyan kell helyesen kontrollálni az evést. Figyelek a belső hangokra és akkor eszem, ha éhes vagyok. Ez most még nehéz!


Üdv Györgyi

2009. júl. 16. 07:42
Sziasztok lányok!Tegnap pihi napot tartottam,nem mozogtam,ha csak "Az" mozgásnak számít :-D.Ma remélem sikerül tornáznom,kegyetlen meleg van,panelba nem valami kellemes,nem baj,majd legalább folyik rólam a víz.Tegnapi vacsim rántotta volt :-) Ma asszem sali lesz. Én mindig úgy csinálom h reggel eszem rendesen,ma pl 3 kiflit,ebédelek amit éppen hozat a cég és a vacsi nagyon lightos.Olvasom h van aki fordítva csinálja és a reggeli pl nem sok de a vacsi meg nem a leglightosabb.Na nem tudom,remélem jó így is.
178. Zimmi (válaszként erre: 177. - Mancinéni)
2009. júl. 16. 05:19

Sziasztok!

Mancicica!Ügyes vagy a torna miatt!:) A teknősök nekem nem lehetnek élők,mert egyszer volt 3 is,és szegények elpusztultak,az állatorvos sem tudta mitől!

Ma szabi előtti utolsó nap!Ch nap!Reggel gyümi,zöld tea,persze minden előtt a kávé.Ledolgozom több ezer kalóriát!:) Aztán délben még nem bagyok itthon,akkor valami pogácsa lesz:)

Estére van valakinek ötlete?

Szép napot nektek!Majd jövök!Ircsi:)

2009. júl. 15. 23:31

helló csajok! Hogy lehet az, hogy este negyed 12-kor szinte ugyan annyit mutatott a mérleg, mint regel? nem romlott el, az biztos.

Györgyi, ügyes vagy, szerintem is mindegy, mi a módszered, lényeg, hogy elérd vele a célodat.

Képzeljétek, reggel csináltam 30 felülést, tudom, nem sok, de valahol el kell kezdeni... este meg futottam egy fél, aztán egy egész kört, összesen 600 métert! ez igen nagy szó, mert mindíg utáltam futni, meg nem is bírtam. jó lenne, ha nem hagynám abba, persze ez csak rajtam múlik.

nekem is keményítő napom volt, reggel kávé, délelőtt 1 körte, 3 kis őszibarack, ebéd: tepsis krumpli paradicsommal, futás után a gömb diétás fagyi, itthon kicsi maradék krumpli.. és a mérleg nem mozdult, vagyis alig.

én is szeretem a teknősöket, meg a békákat. van 3 teknősöm. (igazi, élő)

176. Zimmi (válaszként erre: 172. - A7b612db17)
2009. júl. 15. 21:39

Szia Györgyi!


Ha mellette fogysz is akkor szerintem mindegy milyen módszerrel,nem?

Különben jól hangzik amit leírtál!

Holnap nekem tészta,csoki,fagyi:) meg ilyenek:)

Szép estét!Ircsi:)

175. Zimmi (válaszként erre: 170. - Mancinéni)
2009. júl. 15. 21:36

Az történt,hogy valamikor regisztrálni akartam magam,és a teknőst nem engedte,mert már foglalt volt. Mérgemben a baci,aztán meg a nyúl jutott eszembe.Összeraktam a kettőt,és így jött ki ez a bacinyul,és maradt meg mindenhol nekem:)

Gyűjtöm,és imádom a teknősöket,üvegből,cserépből stb.már sok van ,azért akartam azt a szó regisztrálásnál is:)

174. Zimmi (válaszként erre: 169. - Cb82b220ce)
2009. júl. 15. 21:33

Szia!

lehet egyszercsak azt fogomírni,hogy tornáztam. De ostanában ahogy leteszem a munkát örülök,ha az itthoni dolgaimat estig megcsinálom. Fáj minden kisizületem,meg nagy...gondoltam elkezdem gyógytornával. A munkahelyemen két tündér gyógytornász van, szabi után beszélek velük!Ez már nagyon haladás!

Ügyes vagy nem egészséges havonta ilyen sokat fogyni!Remélem én is hamarosan beállok kevesebbre,de folyamatosan!

Az a lényeg hogy jól érezzük magunkat!

173. Zimmi (válaszként erre: 167. - Mancinéni)
2009. júl. 15. 21:29

Szia Mancicica!:)

Nekem ma keményítő napom volt.Délutánra mentem dolgozni, a reggeli kávé után egy banánt ettem,indulás előtt még nem tudtam ebédelni,és ezért megint egy banán.Este mikor haza jöttem zöldbabfőzeléket ettem,meg dinnyét:)

2009. júl. 15. 11:48

Sziasztok!


Mancinéni úgy gondolom abban az időben nem volt sok autó és mindent erőből kellett csinálni és minden nap. Ezért nem kellett tornaterem ill. fitneszterem.

Zimmi szép eredményes a fogyásod és kitartó vagy.

Én is az fogok lenni, de az én módszeremmel.


Havi 2 kg az nagyon jó fogyásnak számít. Igyekszem én is ezt betartani, persze örülnék ha több lenne, de ez van. Lassan de biztosan.


Ma 2 dcl karfiol leves az ebéd meg féladag rizsa, féladag pörkölt, vacsora piritott kenyér valami 5-6 dkg felvágottal paradicsom, paprika, pótvacsi piritott kenyér 1 szelet rajta zöldségeskrém, paprika, pari. A pótvacsit muszály, mert nagyon éhes vagyok. A reggeli az gyümölcs mindig.


Szép napot Mindenkinek Györgyi!

2009. júl. 15. 10:59
Csajok, nem tudom, valaki észrevette-e, hogy ha lát régebbi képeket, filmeket, (60-as, 70-es, 80-as évekből)szóval szerintem akkor még nem volt az elhízás ilyen mértékű. Tényleg nem akarok senkit sem bántani, de én 22 évesen 62 kg voltam, (+ nagyon csontos), a férjem szerint a derekamat átérte fél kézzel.(tényleg). az első gyerekem születése után fél évvel már újra formában voltam, pedig nem voltam egy fogyózós típus. most meg tessék! (közben eltelt 9 év) második gyerekemmel terhesség alatt 12 kg-ot híztam,kb, 85 kg-al jöttem haza a kórházból, lefogyni egy év alatt sikerült (talán a fóbiás gyogyi miatt, ill. az is közrejátszott), aztán szép lassan minden évben híztam kicsit. most itt vagyok, majdnem 40 évesen és 98,5 a súlyom... rettenet. ja, onnan indultam, hogy 20-30 éve nem voltak a nők így elhízva. lehet, hogy kevesebbet mozgunk?? pedig akkor nem voltak "fitnesztermek" meg diétás kaják, meg "csoda fogyasztógépek", mégis, anyám jobban nézett ki 40 évesen, mint én. ez az igazság.
2009. júl. 15. 10:48
Zimmi! Mi az a bacinyul????
2009. júl. 15. 07:48

Sziasztok! :-) Zimmi!Kár hogy még nem vetted rá magad a mozgásra,nagyon jó,annyira hozzászokik az ember,csak elkezdenki nehéz.

Nekem tegnap megint sikerült,ma pihinapot tartok,aztán csüt pént megint jöhet.A szombat takarítással szokott telni így vasárnap fogok még.

Mellette iszok zöldteát,már amikor eszembejut és hát ennyi.

Tegnap este ügyi voltam,baromi éhes voltam de csináltam magamnak egy kis salit,pari,ubi,sajt :-) kaptam fincsi házi koktélparadicsomot :-D nyamiiiiiiiiiiiiii.

Hát lemértem magam bnőm mérlegén is,a mérleg szerint kb 1.5-2 kg-ot fogytam 1 hónap alatt,hát az nem sok,de centibe szerintem okés vagyok.Eleve mivel tornázom így a zsírtömeg először izommá alakúl,ezért kilóba nem igen változok.De nem is érdekel,az a lényeg h állnak rajtam a ruhák,ha jól nézek ki felőlem akár 100 kg is lehetnék,jó persze ez így már abszurd de nem mérlegelek már...(eddig se nagyon tettem) de most majd csak akkor amikor azt érzem h huhhh igen.Vannak egy páran akik mondják h fogytam derékből,comb-ból,fenékből.még hasból is... na az utóbbit nem igen veszem észre...

Huhhhh de sokat írtam :-) abba is hagytam.

❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook